LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Aktualności

Włocłavia wygrywa w Pucharze Polski

• autor: Redakcja, 2012-09-11 19:02

Podopieczni trenera Mirosława Milewskiego pewnie wygrali dzisiaj z Grotem Kowalki i awansowali do III rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu włocławskiego.

W najbliższą sobotę, Włocłavia rozegra ligowe spotkanie w Szubinie (11.00). Dzisiaj, ostatnim sprawdzianem dla włocławskich piłkarzy był pucharowy mecz z Grotem Kowalki, który rozegrano na obiekcie w Rypinie, bo to właśnie tam Grot rozgrywa swoje mecze ligowe jako gospodarz.
Tym razem, trener Milewski poeksperymentował w składzie i postawił głównie na zawodników, którzy podczas spotkań ligowych siedzą na ławce rezerwowych. Ibrahim Tandjigora zastąpił więc w bramce Michała Kaźmierczaka, a na ławce mecz rozpoczął m.in. Dawid Kwiatkowski.
Już w 15. minucie, boisko z powodu bólu nogi opuścił Arkadiusz Suchomski, a zastąpił go Bartłomiej Feter. Cztery minuty później, Włocłavia objęła prowadzenie. Z rzutu wolnego precyzyjnym uderzeniem popisał się Michał Malczak. Swoich okazji nie wykorzystali jednak m.in. Ewert, Malczak, Cichowlas i Tłuchowski. W II połowie, goście ustalili wynik spotkania na 2:0, a po indywidualnej akcji w 84. minucie, piłkę do siatki skierował Bartłomiej Czaplicki.
Włocłavia jako pierwsza awansowała więc do III rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu Włocławek, pozostałe mecze drugiej rundy odbędą się w dniu jutrzejszym.

Grot Kowalki - Włocłavia Włocławek 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Michał Malczak 19., 0:2 Bartłomiej Czaplicki 84.

WKP Włocłavia (trener Milewski): Tandjigora - Haberski, Suchomski (15. B. Feter), Ewert, Czaplicki - Tłuchowski (71. Szczęsny), Cichowlas, Rogalski, Markiewicz (79. Ziółkowski), Malczak (65. Kwiatkowski), Matusiak.
Ławka rezerwowych: Kaźmierczak.