LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

2. kolejka V ligi: Szubinianka Szubin - Unia Gniewkowo
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 402, wczoraj: 980
ogółem: 3 641 828

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon 2014/2015


Lista sędziów, którzy poprowadzą spotkania ligowe w sezonie 2014/2015 na szczeblu centralnym oraz rozgrywek w województwie kujawsko-pomorskim.
Przy sędziowskiej liście w rozgrywkach III ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej, przedstawiamy także nazwiska sędziów z Wielkopolskiego ZPN.

T-MOBILE EKSTRAKLASA, I LIGA, II LIGA
Grupa sędziów zawodowych - sędziowie główni (wszyscy należą do grona arbitrów międzynarodowych)
Marcin Borski (Warszawa)
Bartosz Frankowski (Toruń)
Paweł Gil (Lublin)
Szymon Marciniak (Płock)
Tomasz Musiał (Kraków)
Paweł Raczkowski (Warszawa)
Daniel Stefański (Bydgoszcz)

Grupa sędziów zawodowych - sędziowie liniowi
Marcin Boniek (Bydgoszcz)
Marcin Borkowski (Lublin)
Tomasz Listkiewicz (Warszawa)
Sebastian Mucha (Kraków)
Krzysztof Myrmus (Skoczów)
Rafał Rostkowski (Piaseczno)
Piotr Sadczuk (Lublin)
Konrad Sapela (Łódź)
Radosław Siejka (Łódź)
Paweł Sokolnicki (Nasielsk)
Maciej Wierzbowski (Straszyn)

Grupa sędziów klasy TopAmator
Kamil Adamski (Ostrowiec Świętokrzyski)
Artur Aluszyk (Barlinek)
Konrad Aluszyk (Barlinek)
Łukasz Bednarek (Koszalin)
Tomasz Białek (Drezdenko)
Marcin Bielawski (Mysłowice)
Dawid Bukowczan (Cięcina)
Zbigniew Dobrynin (Łódź)
Paweł Dreschel (Gdynia)
Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska)
Mirosław Górecki (Ruda Śląska)
Piotr Idzik (Poznań)
Grzegorz Jabłoński (Kraków)
Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Sebastian Jarzębak (Piekary Śląskie)
Mariusz Jasina (Wrocław)
Paweł Kantor (Dębica)
Marek Karkut (Warszawa)
Konrad Kiełczewski (Wasilków)
Mariusz Korpalski (Toruń)
Krzysztof Korycki (Warszawa)
Sebastian Krasny (Kraków)
Daniel Kruczyński (Żywiec)
Wojciech Krztoń (Olsztyn)
Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Piotr Lasyk (Bytom)
Marcin Liana (Żnin)
Jacek Lis (Ruda Śląska)
Szymon Lizak (Poznań)
Adam Lyczmański (Bydgoszcz)
Paweł Malec (Łódź)
Jacek Małyszek (Lublin)
Robert Marciniak (Kraków)
Tomasz Marciniak (Płock)
Michał Mularczyk (Skierniewice)
Marek Opaliński (Lubin)
Dawid Pająk (Wadowice)
Dominik Pasek (Lubin)
Kornel Paszkiewicz (Kąty Wrocławskie)
Jarosław Przybył (Kluczbork)
Paweł Pskit (Zgierz)
Tomasz Radkiewicz (Łódź)
Sylwester Rasmus (Kończewice)
Rafał Rokosz (Siemianowice Śląskie)
Karol Rudziński (Nidzica)
Jarosław Rynkiewicz (Gorzów Wielkopolski)
Rafał Sawicki (Tarnobrzeg)
Dominik Sulikowski (Gdańsk)
Łukasz Szczech (Kobyłka)
Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)
Marcin Szrek (Kielce)
Łukasz Śmietanka (Pionki)
Sebastian Tarnowski (Wrocław)
Tomasz Tobiański (Tczew)
Tomasz Wajda (Łodygowice)
Piotr Wasielewski (Kalisz)
Kamil Waskowski (Poznań)
Michał Zając (Sosnowiec)
Sebastian Załęski (Ostrołęka)
Mariusz Złotek (Gorzyce)
Mateusz Złotnicki (Lublin)

Sędziowie liniowi - grupa I
Marek Arys (Szczecin)
Dawid Golis (Skierniewice)
Marcin Hankiewicz (Łódź)
Adam Jakubczyk (Katowice)
Sławomir Kowalewski (Bielsko-Biała)
Adam Kupsik (Poznań)
Bartłomiej Lekki (Zabrze)
Marcin Lis (Katowice)
Marcin Lisowski (Warszawa)
Krzysztof Nejman (Płock)
Tomasz Niemirowski (Płochocin)
Michał Obukowicz (Warszawa)
Michał Pierściński (Warszawa)
Marcin Sadowski (Toruń)
Jakub Ślusarski (Kraków)
Arkadiusz Śpiewak (Łódź)
Jakub Winkler (Toruń)
Jakub Wójcik (Warszawa)
Kamil Wójcik (Warszawa)

Sędziowie asystenci - grupa II
Marcin Adamski (Białystok)
Łukasz Araszkiewicz (Poznań)
Maciej Cebulski (Poznań)
Marcin Czerwiński (Gorzów Wielkopolski)
Maciej Daszkiewicz (Bydgoszcz)
Michał Gajda (Łódź)
Mateusz Garbol (Strzelce Krajeńskie)
Radosław Heller (Żywiec)
Dariusz Ignatowski (Bydgoszcz)
Krzysztof Jabłoński (Koszalin)
Piotr Kotulski (Koszalin)
Piotr Kurt (Olsztyn)
Maciej Majewski (Łódź)
Maciej Mostek (Mława)
Marcin Protasewicz (Siedlce)
Paweł Ratuszny (Olsztyn)
Damian Rokosz (Siemianowice Śląskie)
Bolesław Rosa (Warszawa)
Filip Sierant (Warszawa)
Waldemar Socha (Raciborowice)
Sławomir Steczko (Kraków)
Wojciech Szczurek (Bielsko-Biała)
Marek Szerszeń (Gdańsk)
Daniel Szpila (Kluczbork)
Piotr Szubielski (Łódź)
Zbigniew Szymanek (Katowice)
Artur Załęczny (Lublin)
Andrzej Zbytniewski (Lublin)


III LIGA KUJAWSKO-POMORSKO-WIELKOPOLSKA
Łukasz Araszkiewicz (Poznań)
Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)
Mateusz Gajewski (Złotopole)
Łukasz Jasiak (Krotoszyn)
Wojciech Jasiak (Krotoszyn)
Maciej Lanckowski (Toruń)
Piotr Łęgosz (Lipno)
Dawid Maciejewski (Poznań)
Tomasz Nowicki (Szamotuły)
Łukasz Orłowski (Zofiowo)
Bartłomiej Pangowski (Bydgoszcz)
Eliasz Pawlak (Śrem)
Maciej Pelka (Poznań)
Bartosz Roszyk (Leszno)
Artur Rózga (Bnin)
Łukasz Uciński (Szubin)
Sławomir Winiecki (Zamość)
Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek)
Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)
Tomasz Zieliński (Konin)


IV LIGA
Łukasz Bania (Toruń)
Dariusz Drozd (Bydgoszcz)
Ariel Gacka (Bydgoszcz)
Grzegorz Gołdyn (Lachmirowice)
Mirosław Gołębiowski (Siniarzewo)
Gerard Gólcz (Pakość)
Jacek Jędrzejczak (Rzepowo)
Krzysztof Kanclerz (Bydgoszcz)
Bartosz Kaszyński (Bydgoszcz)
Bartosz Kosiak (Bydgoszcz)
Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)
Jacek Kowalewski (Włocławek)
Rafał Liana (Żnin)
Dariusz Łęgosz (Lipno)
Daniel Mateusiak (Szubin)
Aleksander Nowicki (Solec Kujawski)
Dariusz Orzechowski (Brodnica)
Tomasz Perliński (Włocławek)
Jacek Rogowski (Toruń)
Michał Sobczak (Bydgoszcz)
Grzegorz Sosnowski (Chełmża)
Łukasz Zasada (Włocławek)


V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA I, II
Łukasz Boiński (Sadki)
Rafał Borkiewicz (Włocławek)
Sebastian Borkowski (Bydgoszcz)
Krzysztof Budziński (Lipno)
Mariusz Burda (Bydgoszcz)
Waldemar Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Dariusz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Bartosz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Jakub Bzdawka (Świecie)
Mikołaj Chromiński (Ciechocinek)
Łukasz Damski (Tryszczyn)
Maciej Daszkiewicz (Bydgoszcz)
Damian Dorn (Bydgoszcz)
Krzysztof Giczela (Jadwiżyn)
Michał Głowacki (Bydgoszcz)
Dariusz Ignatowski (Bydgoszcz)
Rafał Jankowski (Włocławek)
Piotr Jaranowski (Rajmundów)
Robert Jędrzejczak (Ściborze)
Karol Kobędza (Toruń)
Rafał Kosek (Bydgoszcz)
Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)
Sławomir Kujawa (Żnin)
Szymon Lewandowski (Pakość)
Wojciech Nagaj (Wiele)
Marcin Nowakowski (Bydgoszcz)
Piotr Nowicki (Janikowo)
Janusz Pajonkowski (Śliwice)
Radosław Papierowski (Świecie nad Wisłą)
Rafał Podlewski (Izdebno)
Marcin Prażniewski (Lipno)
Szymon Raniszewski (Bydgoszcz)
Jerzy Rolbiecki (Toruń)
Adrian Rybowicz (Lipno)
Marcin Sadowski (Toruń)
Marcin Skowroński (Plebanka)
Adrian Sławkowski (Lipno)
Mariusz Stypczyński (Żnin)
Bartosz Tarnolicki (Matyldzin)
Jakub Winkler (Toruń)
Piotr Wysocki (Rypin)


A KLASA, GRUPY BYDGOSZCZ, TORUŃ, WŁOCŁAWEK
Aleksander Adamczyk (Bydgoszcz)
Waldemar Andrzejewski (Chrząstowo)
Jarosław Barczak (Łochocin)
Kamil Barczak (Łochocin)
Barbara Bednarczyk (Bydgoszcz)
Adam Ceterski (Wola Bachoma)
Piotr Ciesielski (Włocławek)
Paweł Dankowiakowski (Bydgoszcz)
Sławomir Dąbrowski (Świecie)
Hubert Dojaś (Żnin)
Karol Drop (Inowrocław)
Maciej Gebler (Bydgoszcz)
Paweł Giczela (Sadki)
Krystian Glonek (Bydgoszcz)
Robert Grabowski (Grudziądz)
Adam Grabowski (Grudziądz)
Mariusz Grabski (Włocławek)
Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Bogdan Jarosz (Sicienko)
Mariusz Jędrzejczyk (Janikowo)
Krzysztof Kaczmarek (Toruń)
Kamil Kalinowski (Bydgoszcz)
Jarosław Klein (Bydgoszcz)
Agnieszka Kostyra (Toruń)
Bartosz Kościelniak (Kołdrąb)
Piotr Kośmider (Jadowniki Rycerskie)
Karol Kowalewski (Bnin)
Jacek Kowalski (Toruń)
Filip Krzywicki (Włocławek)
Michał Ksobiak (Przyłęki)
Mirosław Landowski (Inowrocław)
Tomasz Linke (Tuchółka)
Tomasz Lubawy (Bydgoszcz)
Maurycy Łukawski (Bydgoszcz)
Marcin Modry (Bydgoszcz)
Bartosz Niewiadomy (Bydgoszcz)
Przemysław Nornicki (Mała Nieszawka)
Łukasz Nowakowski (Bydgoszcz)
Sebastian Nowicki (Inowrocław)
Paweł Oparczyk (Zamość)
Mariusz Orzechowski (Ostrowite)
Radosław Orzechowski (Bydgoszcz)
Szymon Osieczak (Włocławek)
Patryk Piluś (Toruń)
Kamil Płocki (Włocławek)
Paweł Polikowski (Chełmża)
Kamil Pril (Cekcyn)
Jacek Przewozik (Siniarzewo)
Sławomir Radzik (Wojnowo)
Remigiusz Rasmus (Nawra)
Mateusz Reznerowicz (Dobrzyń nad Wisłą)
Karol Rolewicz (Grudziądz)
Piotr Safandowski (Włocławek)
Marcin Salach (Włocławek)
Patryk Sławski (Grochowiska Księże)
Damian Sobczak (Inowrocław)
Andrzej Sobieszczyk (Aleksandrów Kujawski)
Mirosław Staśkowiak (Strzelno)
Przemysław Stelmaszyk (Bydgoszcz)
Marcin Szkudlarek (Strzelno)
Sebastian Szubski (Kowal)
Mateusz Śliwowski (Rozgarty)
Arkadiusz Traczyk (Toruń)
Mikołaj Tuszyński (Zapluskowęsy)
Mateusz Tybinkowski (Włocławek)
Radosław Tyburczy (Niemcz)
Patryk Walczak (Kruszwica)
Karol Walkiewicz (Wywałd)
Dawid Wasilewski (Włocławek)
Łukasz Wesołowski (Siniarzewo)
Jan Wilczewski (Bydgoszcz)
Wojciech Winnicki (Waganiec)
Paweł Wojtysiak (Bydgoszcz)
Marcin Wołowski (Toruń)
Marcin Wódkowski (Bydgoszcz)
Rafał Wółkiewicz (Toruń)
Karol Zygadlewicz (Grudziądz)
Artur Żeliszczak (Toruń)


B KLASA
Podokręg Bydgoszcz
Łukasz Bałdowski (Bydgoszcz)
Daniel Bączkowski (Bydgoszcz)
Damian Czerwiński (Łachowo)
Bartosz Fułat (Cekcyn)
Marcin Gwizdała (Osielsko)
Jakub Janowski (Bydgoszcz)
Rafał Kaczorowski (Bydgoszcz)
Mikołaj Kamzelewski (Białe Błota)
Dariusz Karolczak (Paterek)
Patryk Kaźmierczak (Bydgoszcz)
Dawid Kosmal (Brzoza)
Paweł Kowal (Bydgoszcz)
Bartosz Makowski (Bydgoszcz)
Piotr Misiejuk (Bydgoszcz)
Mateusz Muszyński (Nowe Dąbie)
Dawid Nowak (Solec Kujawski)
Piotr Pankowski (Kruszwica)
Bartłomiej Pawlikowski (Bydgoszcz)
Kajetan Pawłowski (Bydgoszcz)
Michał Pokorski (Pińsko)
Michał Reszel (Bydgoszcz)
Robert Różycki (Bydgoszcz)
Agnieszka Ryż (Kruszwica)
Marek Semrau (Białe Błota)
Dawid Sieradzki (Stanomin)
Arkadiusz Sulikowski (Bydgoszcz)
Mariusz Szczepaniak (Krąpiewo)
Jakub Szuprytowski (Świecie)
Maciej Śpiewak (Liszkowice)
Łukasz Talaska (Racice)
Łukasz Wachowski (Bydgoszcz)

Podokręg Toruń
Sławomir Czerw (Toruń)
Malwina Czyjak (Zegartowice)
Krzysztof Doroz (Toruń)
Piotr Drogowski (Ciechocinek)
Marcin Drogowski (Ciechocinek)
Marcin Kempa (Toruń)
Jacek Kowalski (Grudziądz)
Łukasz Kozłowski (Toruń)
Paulina Kuzioła (Trzebcz Szlachecki)
Dariusz Mądrzejewski (Toruń)
Jerzy Wiśniewski (Toruń)
Wojciech Wyka (Toruń)
Łukasz Żurawski (Zegartowice)

Podokręg Włocławek
Damian Błaszczyk (Włocławek)
Jarosław Bykowski (Lipno)
Krzysztof Olszewski (Kruszyn)
Mirosław Osmól (Siniarzewo)
Andrzej Wendykowski (Włocławek)
Krzysztof Rupiński (Rypin)
Damian Skowroński (Włocławek)
Dariusz Wienconek (Włocławek)


OBSERWATORZY
Tomasz Frejliszek (Kruszwica)
Jerzy Gawarkiewicz (Lipno)
Walerian Głowacki (Bydgoszcz)
Kazimierz Jańczak (Żnin)
Andrzej Karczewski (Włocławek)
Maciej Kosiak (Bydgoszcz)
Roman Kostrzewski (Bydgoszcz)
Waldemar Niemeczek (Janikowo)
Grzegorz Olszewski (Bydgoszcz)
Kazimierz Purcelewski (Lipno)
Zenon Paczesny (Bydgoszcz)
Tomasz Palacz (Gniewkowo)
Stanisław Reinowski (Bydgoszcz)
Kazimierz Rykaczewski (Toruń)
Jacek Siwa (Trzemeszno)
Jerzy Sobotka (Inowrocław)
Wiesław Sobiesiński (Brodnica)
Zenon Tobera (Bydgoszcz)
Marek Wiśniewski (Szubin)
Zbigniew Wódkowski (Bydgoszcz)

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

LKS Szubinianka SzubinZiemowit Osięciny
LKS Szubinianka Szubin 4:1 Ziemowit Osięciny
2017-11-18, 13:00:00
15. kolejka V ligi, klasy okręgowej, grupy II - sezon 2017/2018 - Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Budowlany KS BydgoszczLKS Szubinianka Szubin
mecz towarzyski
Budowlany KS Bydgoszcz   LKS Szubinianka Szubin
2018-03-10, 17:00:00

Mecz sparingowy - Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ul. Sielska 12a (dzielnica Fordon)

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Zdrój Ciechocinek 1:1 Lubienianka Lubień Kujawski
Włocłavia Włocławek 3:0 Unia Gniewkowo
Piast Złotniki Kujawskie 3:1 Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn 2:4 LTP Lubanie
Kujawianka Strzelno 2:0 Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
LKS Szubinianka Szubin 4:1 Ziemowit Osięciny
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2:2 Start Radziejów
GKS Baruchowo 1:0 Wisła Dobrzyń

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?