LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

3. kolejka V ligi: Włocłavia Włocławek - Szubinianka Szubin
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 312, wczoraj: 991
ogółem: 3 727 704

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

04-2018

piątek

29 urodziny obchodzi Kamil Zajdlewicz

21

04-2018

sobota

22

04-2018

niedziela

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon ligowy 2012/2013

Orlik - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz -> TABELA LIGOWA | PO 14. KOLEJCE

Lp

Drużyna

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

UKS Barcin

14

11

2

1

35

94:32

2.

Jeziorak Żnin

14

11

0

3

33

104:32

3.

Notecianka Pakość

14

9

2

3

29

93:29

4.

Spójnia Białe Błota

14

7

2

4

24

70:42

5.

LKS Szubinianka Szubin

14

7

3

4

24

63:40

6.

Pogoń Mogilno

14

3

0

11

9

41:104

7.

LZS Kościelec

14

2

1

11

7

40:80

8.

Hermes Radłowo

14

0

1

13

1

22:168


Terminarz rozgrywek

Runda jesienna
1. kolejka - 8.09.2012 r./9.09.2012 r. (sobota/niedziela)
UKS Barcin - Pogoń Mogilno 9:0 [7.09.2012 r., 16.00]; boisko Orlik w Barcinie, ulica Altylerzystów 13
LZS Kościelec - Notecianka Pakość 3:8 [8.09.2012 r., 15.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
GKS Spójnia Białe Błota - LKS Szubinianka Szubin 2:2 [8.09.2012 r., 17.00]
Hermes Radłowo - Jeziorak Żnin 1:13 [28.10.2012 r., 14.30]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska


2. kolejka - 15.09.2012 r./16.09.2012 r. (sobota/niedziela)
Pogoń Mogilno - Notecianka Pakość 1:7 [13.09.2012 r., 16.30]
LKS Szubinianka Szubin - LZS Kościelec 7:1 [15.09.2012 r., 11.00]; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
Jeziorak Żnin - Spójnia Białe Błota 10:2 [16.09.2012 r., 10.00]
UKS Barcin - Hermes Radłowo 8:0 [18.09.2012 r., 17.00]; boisko Orlik w Barcinie, ulica Altylerzystów 13


3. kolejka - 22.09.2012 r./23.09.2012 r. (sobota/niedziela)
Hermes Radłowo - Pogoń Mogilno 4:8 [21.09.2012 r., 16.30]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
KS Notecianka Pakość - LKS Szubinianka Szubin 8:3 [22.09.2012 r., 12.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
LZS Kościelec - Jeziorak Żnin 3:5 [22.09.2012 r., 15.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Spójnia Białe Błota - UKS Barcin 2:6 [25.09.2012 r., 17.30]


4. kolejka - 29.09.2012 r./30.09.2012 r. (sobota/niedziela)
Hermes Radłowo - Spójnia Białe Błota 1:12 [29.09.2012 r., 13.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Jeziorak Żnin - Notecianka Pakość 3:8 [30.09.2012 r., 10.00]
KS Pogoń Mogilno - LKS Szubinianka Szubin 2:9 [30.09.2013 r., 13.00]
UKS Barcin - LZS Kościelec 8:2 [2.10.2012 r., 17.00]; boisko Orlik w Barcinie, ulica Altylerzystów 13


5. kolejka - 6.10.2012 r./7.10.2012 r. (sobota/niedziela)
LKS Szubinianka Szubin - KS Jeziorak Żnin 0:6 [6.10.2012 r., 11.00]; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
LZS Kościelec - Hermes Radłowo 9:1 [6.10.2012 r., 15.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Spójnia Białe Błota - Pogoń Mogilno 6:0 [7.10.2012 r., 16.00]
Notecianka Pakość - UKS Barcin 2:2 [9.10.2012 r., 17.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska


6. kolejka - 13.10.2012 r./14.10.2012 r. (sobota/niedziela)
Hermes Radłowo - Notecianka Pakość 0:9 [13.10.2012 r., 11.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
UKS Barcin - LKS Szubinianka Szubin 6:1 [13.10.2012 r., 11.00]; boisko Orlik w Barcinie, ulica Altylerzystów 13
Pogoń Mogilno - Jeziorak Żnin 2:9 [14.10.2012 r., 13.00]
Spójnia Białe Błota - LZS Kościelec 5:3 [14.10.2012 r., 16.30]


7. kolejka - 20.10.2012 r./21.10.2012 r. (sobota/niedziela)
LKS Szubinianka Szubin - LZS Hermes Radłowo 15:1 [20.10.2012 r., 11.00]; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
LZS Kościelec - Pogoń Mogilno 5:2 [20.10.2012 r., 15.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Notecianka Pakość - Spójnia Białe Błota 2:1 [21.10.2012 r., 15.30]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Jeziorak Żnin - UKS Barcin 9:4 [28.04.2013 r., 10.00]; Stadion Miejski w Żninie, ulica Gnieźnieńska 7


Runda wiosenna
8. kolejka - 4.05.2013 r./5.05.2013 r. (sobota/niedziela)
Pogoń Mogilno - UKS Barcin 3:8 [2.05.2013 r., 16.00]
LKS Szubinianka Szubin - GKS Spójnia Białe Błota 3:3 [4.05.2013 r., 11.00]; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
Jeziorak Żnin - Hermes Radłowo 17:1 [5.05.2013 r., 16.00]; Stadion Miejski w Żninie, ulica Gnieźnieńska 7
Notecianka Pakość - LZS Kościelec 11:0 [7.05.2013 r., 17.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska


9. kolejka - 11.05.2013 r./12.05.2013 r. (sobota/niedziela)
Notecianka Pakość - Pogoń Mogilno 13:1 [10.05.2013 r., 16.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Hermes Radłowo - UKS Barcin 1:17 [11.05.2013 r., 12.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
LZS Kościelec - LKS Szubinianka Szubin 0:3 walkower [11.05.2013 r., 16.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Spójnia Białe Błota - Jeziorak Żnin 3:2 [12.05.2013 r., 14.00]


10. kolejka - 18.05.2013 r./19.05.2013 r. (sobota/niedziela)
Pogoń Mogilno - Hermes Radłowo 12:3 [16.05.2013 r., 16.00]
LKS Szubinianka Szubin - KS Notecianka Pakość 2:1 [17.05.2013 r., 16.00]; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
Jeziorak Żnin - LZS Kościelec 3:0 walkower [19.05.2013 r., 16.00]; Stadion Miejski w Żninie, ulica Gnieźnieńska 7
UKS Barcin - Spójnia Białe Błota 4:1 [23.05.2013 r., 18.00]; boisko Orlik w Barcinie, ulica Altylerzystów 13


11. kolejka - 25.05.2013 r./26.05.2013 r. (sobota/niedziela)
LKS Szubinianka Szubin - KS Pogoń Mogilno 3:1 [25.05.2013 r., 11.00]; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
LZS Kościelec - UKS Barcin 2:11 [25.05.2013 r., 16.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Notecianka Pakość - Jeziorak Żnin 1:4 [25.05.2013 r., 17.30]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Spójnia Białe Błota - Hermes Radłowo 16:1 [26.05.2013 r., 14.00]


12. kolejka - 1.06.2013 r./2.06.2013 r. (sobota/niedziela)
Hermes Radłowo - LZS Kościelec 4:4 [28.05.2013 r., 18.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
KS Jeziorak Żnin - LKS Szubinianka Szubin 5:2 [29.05.2013 r., 16.30]; boisko Orlik w Żninie, ulica Wandy Pieniężnej
UKS Barcin - Notecianka Pakość 4:3 [1.06.2013 r., 10.00]; boisko Orlik w Barcinie, ulica Altylerzystów 13
Pogoń Mogilno - Spójnia Białe Błota 2:9 [2.06.2013 r., 13.00]


13. kolejka - 8.06.2013 r./9.06.2013 r. (sobota/niedziela)
Notecianka Pakość - Hermes Radłowo 17:3 [4.06.2013 r., 17.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
LKS Szubinianka Szubin - UKS Barcin 3:3 [8.06.2013 r., 10.00]; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
LZS Kościelec - Spójnia Białe Błota 4:6 [8.06.2013 r., 10.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Jeziorak Żnin - Pogoń Mogilno 15:1 [9.06.2013 r., 10.00]; Stadion Miejski w Żninie, ulica Gnieźnieńska 7


14. kolejka - 15.06.2013 r./16.06.2013 r. (sobota/niedziela)
Spójnia Białe Błota - Notecianka Pakość 2:2 [12.06.2013 r., 16.00]
UKS Barcin - Jeziorak Żnin 4:3 [15.06.2013 r., 10.00]; boisko Orlik w Barcinie, ulica Altylerzystów 13
LZS Hermes Radłowo - LKS Szubinianka Szubin 1:10 [15.06.2013 r., 11.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Pogoń Mogilno - LZS Kościelec 6:4 [16.06.2013 r., 13.00]

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

LKS Szubinianka SzubinZjednoczeni Piotrków Kujawski
LKS Szubinianka Szubin 1:1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2018-04-14, 11:00:00
20. kolejka V ligi, klasy okręgowej, grupy II - sezon 2017/2018 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Włocłavia WłocławekLKS Szubinianka Szubin
Włocłavia Włocławek   LKS Szubinianka Szubin
2018-04-21, 17:00:00

21. kolejka V ligi, klasy okręgowej, grupy II - sezon 2017/2018 - Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku, ulica Leśna 53a

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Zdrój Ciechocinek 3:2 Start Radziejów
LKS Szubinianka Szubin 1:1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Lubienianka Lubień Kujawski 7:0 Ziemowit Osięciny
Kujawianka Strzelno 0:2 Noteć Łabiszyn
GKS Baruchowo 0:1 Unia Gniewkowo
Piast Złotniki Kujawskie 1:0 Włocłavia Włocławek
Wisła Dobrzyń 1:0 Gopło Kruszwica
LTP Lubanie 1:1 Łokietek Petrokan Brześć Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Piast Złotniki Kujawskie - LTP Lubanie
Włocłavia Włocławek - LKS Szubinianka Szubin
Noteć Łabiszyn - Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica - Lubienianka Lubień Kujawski
Start Radziejów - GKS Baruchowo
Unia Gniewkowo - Wisła Dobrzyń
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Kujawianka Strzelno
Ziemowit Osięciny - Łokietek Petrokan Brześć Kujawski

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?