LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Żak - II turniej ligi okręgowej w Szubinie
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1887, wczoraj: 1508
ogółem: 3 965 561

statystyki szczegółowe

Kalendarium

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19 urodziny obchodzi Konrad Polawski

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon 2018/2019




LISTA SĘDZIÓW, KTÓRZY POPROWADZĄ MECZE ROZGRYWEK LIGOWYCH K-PZPN W SEZONIE 2018/2019


IV LIGA
Łukasz Bania (Toruń)
Łukasz Boiński (Sadki)
Bartosz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Piotr Ciesielski (Włocławek)
Łukasz Damski (Tryszczyn)
Damian Dorn (Bydgoszcz)
Grzegorz Gołdyn (Lachmirowice)
Jacek Jędrzejczak (Rzepowo)
Krzysztof Kanclerz (Bydgoszcz)
Rafał Kosek (Bydgoszcz)
Bartosz Kosiak (Bydgoszcz)
Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)
Maciej Lanckowski (Toruń)
Dariusz Łęgosz (Lipno)
Daniel Mateusiak (Szubin)
Dariusz Orzechowski (Brodnica)
Bartłomiej Pangowski (Bydgoszcz)
Tomasz Perliński (Włocławek)
Rafał Podlewski (Izdebno)
Adrian Popławski (Bydgoszcz)
Szymon Raniszewski (Bydgoszcz)
Łukasz Reinowski (Bydgoszcz)
Bartosz Roszyk (Toruń)
Adrian Sławkowski (Lipno)
Andrzej Sobieszczyk (Aleksandrów Kujawski)
Sławomir Winiecki (Zamość)
Łukasz Zasada (Włocławek)


V LIGA, KLASA OKRĘGOWA - GRUPA I, II
Mariusz Burda (Bydgoszcz)
Dariusz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Marcin Drogowski (Ciechocinek)
Maciej Gebler (Bydgoszcz)
Gerard Gólcz (Pakość)
Bartosz Hak (Królikowo)
Radosław Kaczorowski (Izbica Kujawska)
Piotr Kośmider (Jadowniki Rycerskie)
Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)
Szymon Lewandowski (Pakość)
Marcin Nowakowski (Bydgoszcz)
Aleksander Nowicki (Solec Kujawski)
Piotr Nowicki (Janikowo)
Piotr Pankowski (Kruszwica)
Radosław Papierowski (Czapelki)
Patryk Piluś (Toruń)
Dominik Pruss (Bydgoszcz)
Jerzy Rolbiecki (Toruń)
Karol Rolewicz (Grudziądz)
Paweł Sarnowski (Brodnica)
Piotr Siewierski (Sienno)
Grzegorz Sosnowski (Chełmża)
Jakub Szuprytowski (Świecie)
Arkadiusz Traczyk (Toruń)
Krzysztof Ulatowski (Bydgoszcz)
Patryk Walczak (Kruszwica)
Dariusz Wienconek (Włocławek)
Rafał Wółkiewicz (Toruń)
Piotr Wysocki (Rypin)
Artur Żeliszczak (Toruń)


A KLASA, PODOKRĘG BYDGOSZCZ, TORUŃ, WŁOCŁAWEK
Waldemar Andrzejewski (Chrząstowo)
Maciej Ardanowski (Toruń)
Maciej Banasiak (Bydgoszcz)
Daniel Błaszczyk (Wszedzień)
Rafał Borkiewicz (Włocławek)
Sebastian Borkowski (Bydgoszcz)
Robert Bujnicki (Bydgoszcz)
Łukasz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Jarosław Bykowski (Rumunki Podgłodowskie)
Michał Chrzanowski (Piechcin)
Patryk Ćwikła (Bydgoszcz)
Krzysztof Doroz (Toruń)
Piotr Drogowski (Ciechocinek)
Igor Gajkowski (Toruń)
Krystian Glonek (Bydgoszcz)
Michał Głowacki (Bydgoszcz)
Maciej Górczyński (Janikowo)
Adam Grabowski (Grudziądz)
Bartosz Hebda (Wierzbiczany)
Michał Jabłoński (Toruń)
Rafał Jankowski (Włocławek)
Bogdan Jarosz (Wojnowo)
Robert Jędrzejczak (Ściborze)
Mariusz Jędrzejczyk (Janikowo)
Krzysztof Kaczmarek (Toruń)
Rafał Kaczorowski (Izbica Kujawska)
Bartosz Kaczyński (Bydgoszcz)
Kamil Kalinowski (Bydgoszcz)
Mikołaj Kamzelewski (Białe Błota)
Dariusz Karolczak (Paterek)
Jarosław Klein (Bydgoszcz)
Mateusz Klimkowski (Bydgoszcz)
Dawid Kosmal (Brzoza)
Agnieszka Kostyra (Toruń)
Mariusz Kowalski (Lubiewo)
Mateusz Koziorowicz (Strzelno)
Mateusz Koziorowski (Strzelno)
Łukasz Kozłowski (Grudziądz)
Filip Krzywicki (Włocławek)
Mirosław Landowski (Inowrocław)
Tomasz Linke (Tuchółka)
Paweł Matuszak (Białe Błota)
Sławomir Mąka (Świecie)
Adrian Miniszewski (Łodzia)
Piotr Mirż (Bydgoszcz)
Marcin Modry (Bydgoszcz)
Mateusz Mrówczyński (Barcin)
Mateusz Muszyński (Nowe Dąbie)
Jakub Najdowski (Gniewkowo)
Dominik Nebak (Bydgoszcz)
Krzysztof Olszewski (Kruszyn)
Mateusz Onysk (Bydgoszcz)
Paweł Oparczyk (Zamość)
Mariusz Orzechowski (Ostrowite)
Radosław Orzechowski (Bydgoszcz)
Szymon Osieczek (Bydgoszcz)
Janusz Pajonkowski (Śliwice)
Robert Pasek (Bydgoszcz)
Kamil Płocki (Włocławek)
Michał Pokorski (Pińsko)
Paweł Polikowski (Chełmża)
Kamil Pril (Cekcyn)
Jacek Przewozik (Siniarzewo)
Jakub Pujanek (Bydgoszcz)
Mariusz Pyszorski (Lipno)
Sławomir Radzik (Wojnowo)
Tomasz Reszke (Nowe)
Mateusz Reznerowicz (Dobrzyń nad Wisłą)
Łukasz Rogowski (Bydgoszcz)
Bartosz Różański (Zławieś Wielka)
Damian Ruczewski (Włocławek)
Szymon Rutkowski (Bydgoszcz)
Mateusz Rybicki (Izbica Kujawska)
Maksymilian Semrau (Białe Błota)
Marek Semrau (Białe Błota)
Dawid Sieradzki (Stanomin)
Jacek Siwa (Trzemeszno)
Marcin Skowroński (Plebanka)
Patryk Sławski (Grochowiska Księże)
Marcin Szkodziński (Grębocin)
Tomasz Szpunar (Sadki)
Sebastian Szubski (Kowal)
Mateusz Śliwowski (Rozgarty)
Patryk Thiede (Białe Błota)
Paweł Trzeszczkowski (Brodnica)
Mikołaj Tuszyński (Zapluskowęsy)
Mateusz Tybinkowski (Włocławek)
Łukasz Urman (Świecie)
Jan Wilczewski (Bydgoszcz)
Wojciech Winnicki (Waganiec)
Arkadiusz Wiśniewski (Toruń)
Paweł Wojtysiak (Bydgoszcz)
Patryk Wódkowski (Żnin)
Mateusz Wróblewski (Obrowo)
Wojciech Wyka (Toruń)
Karol Zygadlewicz (Grudziądz)

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinLTP Lubanie
Szubinianka Szubin 1:3 LTP Lubanie
2018-11-17, 12:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 15. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Szubinianka Szubin 1:3 LTP Lubanie
Lider Włocławek 1:1 KS Brzoza
Gopło Kruszwica 2:1 Goplania Inowrocław
Orzeł Służewo 3:0 Start Radziejów
GKS Baruchowo 0:2 Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
Zdrój Ciechocinek 0:2 Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Piast Złotniki Kujawskie 2:1 Lubienianka Lubień Kujawski
Kujawianka Strzelno 1:1 Noteć Łabiszyn

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?