LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

3. kolejka V ligi: Włocłavia Włocławek - Szubinianka Szubin
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 363, wczoraj: 980
ogółem: 3 641 789

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon ligowy 2011/2012

Orlik - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - Terminarz rozgrywek

Runda jesienna
1. kolejka - 10.09.2011 r./11.09.2011 r. (sobota/niedziela)
UKS Barcin - Jeziorak Żnin 1:12; boisko Orlik, ulica Polna
AZS UKW II Bydgoszcz - Wisełka Solec Kujawski 2:5; boisko Orlik, ulica Kcyńska 49
Spójnia Białe Błota - Czarni Nakło nad Notecią 3:4; boisko Orlik w Białych Błotach
LZS/Jeziorak Jadowniki - Spójnia II Białe Błota 12:0; boisko Orlik w Żninie
UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz - LKS Szubinianka Szubin 0:1 (12.10.2011 r.); boisko Orlik, ulica Kościuszki


2. kolejka - 17.09.2011 r./18.09.2011 r. (sobota/niedziela)
Jeziorak Żnin - Spójnia II Białe Błota 20:1; boisko Orlik w Żninie
Wisełka Solec Kujawski - UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz 3:2; boisko Orlik, ulica Tartaczna 25
UKS Barcin - AZS UKW II Bydgoszcz 7:1; boisko Orlik, ulica Polna
Czarni Nakło nad Notecią - LZS/Jeziorak Jadowniki 12:1; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, ulica Bydgoska 24
LKS Szubinianka Szubin - GKS Spójnia Białe Błota 0:6; boisko Orlik, ulica Mostowa 14


3. kolejka - 24.09.2011 r./25.09.2011 r./28.09.2011 r. (sobota/niedziela/środa)
AZS UKW II Bydgoszcz - Jeziorak Żnin 0:14; boisko Orlik, ulica Kcyńska 49
Spójnia II Białe Błota - Czarni Nakło nad Notecią 0:10; boisko Orlik w Białych Błotach
Spójnia Białe Błota - Wisełka Solec Kujawski 2:0; boisko Orlik w Białych Błotach
LZS/Jeziorak Jadowniki - LKS Szubinianka Szubin 0:9; boisko Orlik w Żninie
UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz - UKS Barcin 0:3 (28.09.2011 r./środa); boisko Orlik, ulica Kościuszki


4. kolejka - 1.10.2011 r./2.10.2011 r. (sobota/niedziela)
Wisełka Solec Kujawski - LZS/Jeziorak Jadowniki 4:3; boisko Orlik, ulica Tartaczna 25
AZS UKW II Bydgoszcz - UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz 1:2; boisko Orlik, ulica Kcyńska 49
LKS Szubinianka Szubin - GKS Spójnia II Białe Błota 21:1; boisko Orlik, ulica Mostowa 14
UKS Barcin - Spójnia Białe Błota 1:1; boisko Orlik, ulica Polna
Jeziorak Żnin - Czarni Nakło nad Notecią 2:4; boisko Orlik w Żninie


5. kolejka - 8.10.2011 r./9.10.2011 r. (sobota/niedziela)
UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz - Jeziorak Żnin 0:14; boisko Orlik, ulica Kościuszki
KS Czarni Nakło nad Notecią - LKS Szubinianka Szubin 5:2; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, ulica Bydgoska 24
LZS/Jeziorak Jadowniki - UKS Barcin 5:1; boisko Orlik w Żninie
Spójnia II Białe Błota - Wisełka Solec Kujawski 0:3; boisko Orlik w Białych Błotach
Spójnia Białe Błota - AZS UKW II Bydgoszcz 5:0; boisko Orlik w Białych Błotach


6. kolejka - 15.10.2011 r./16.10.2011 r. (sobota/niedziela)
UKS Barcin - Spójnia II Białe Błota 7:1; boisko Orlik, ulica Artylerzystów
AZS UKW II Bydgoszcz - LZS/Jeziorak Jadowniki 0:2; boisko Orlik, ulica Kcyńska 49
UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 0:3; boisko Orlik, ulica Kościuszki
KS Jeziorak Żnin - LKS Szubinianka Szubin 6:2; boisko Orlik w Żninie
Wisełka Solec Kujawski - Czarni Nakło nad Notecią 0:5; boisko Orlik, ulica Tartaczna 25


7. kolejka - 22.10.2011 r./23.10.2011 r. (sobota/niedziela)
Spójnia II Białe Błota - AZS UKW II Bydgoszcz 1:3; boisko Orlik w Białych Błotach
LZS/Jeziorak Jadowniki - UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz 3:0; boisko Orlik w Żninie
Spójnia Białe Błota - Jeziorak Żnin 1:5; boisko Orlik w Białych Błotach
LKS Szubinianka Szubin - MUKS Wisełka Solec Kujawski 3:1; boisko Orlik, ulica Mostowa 14
Czarni Nakło nad Notecią - UKS Barcin 6:2; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, ulica Bydgoska 24


8. kolejka - 19.10.2011 r./25.10.2011 r./29.10.2011 r./3.11.2011 r. (środa/wtorek/sobota/czwartek)
Jeziorak Żnin - Wisełka Solec Kujawski 5:1; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie, ulica Wandy Pieniężnej
Spójnia Białe Błota - LZS/Jeziorak Jadowniki 3:2; boisko Orlik w Białych Błotach
UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz - Spójnia II Białe Błota 4:2; boisko Orlik, ulica Kościuszki
AZS UKW II Bydgoszcz - Czarni Nakło nad Notecią 0:11; boisko Orlik, ulica Kcyńska 49
UKS Barcin - LKS Szubinianka Szubin 0:3; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Barcinie


9. kolejka - 12.10.2011 r./26.10.2011 r./6.11.2011 r. (środa/środa/niedziela)
LZS/Jeziorak Jadowniki - Jeziorak Żnin 4:6; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie, ulica Wandy Pieniężnej
Wisełka Solec Kujawski - UKS Barcin 2:4; boisko Orlik, ulica Tartaczna 25
LKS Szubinianka Szubin - AZS UKW II Bydgoszcz 8:0; boisko Orlik, ulica Mostowa 14
Czarni Nakło nad Notecią - UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz 10:1; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, ulica Bydgoska 24
Spójnia II Białe Błota - Spójnia Białe Błota 0:8; boisko Orlik w Białych Błotach


Runda wiosenna
10. kolejka - 21.04.2012 r./22.04.2012 r./25.04.2012 r. (sobota/niedziela/środa)
Wisełka Solec Kujawski - AZS UKW II Bydgoszcz 12:1; boisko Orlik przy Zespole Szkół w Solcu Kujawskim, ulica Tartaczna 25
LKS Szubinianka Szubin - UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz 3:0 walkower
Czarni Nakło nad Notecią - Spójnia Białe Błota 4:3; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, ulica Bydgoska 24
Spójnia II Białe Błota - LZS/Jeziorak Jadowniki 1:6
Jeziorak Żnin - UKS Barcin 9:1


11. kolejka - 28.04.2012 r./29.04.2012 r. (sobota/niedziela)
AZS UKW II Bydgoszcz - UKS Barcin 0:7; boisko Orlik w Bydgoszczy, ulica Kcyńska 49
GKS Spójnia Białe Błota - LKS Szubinianka Szubin 4:3; boisko Orlik w Białych Błotach
Spójnia II Białe Błota - Jeziorak Żnin 1:16
LZS/Jeziorak Jadowniki - Czarni Nakło nad Notecią 0:4
UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz - Wisełka Solec Kujawski 0:3 walkower


12. kolejka - 4.05.2012 r./5.05.2012 r./6.05.2012 r. (piątek/sobota/niedziela)
Jeziorak Żnin - AZS UKW II Bydgoszcz 14:1; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie
Wisełka Solec Kujawski - Spójnia Białe Błota 1:1; boisko Orlik przy Zespole Szkół w Solcu Kujawskim, ulica Tartaczna 25
LKS Szubinianka Szubin - LZS/Jeziorak Jadowniki 4:2; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
Czarni Nakło nad Notecią - Spójnia II Białe Błota 10:0; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, ulica Bydgoska 24
UKS Barcin - UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz 3:0 walkower


13. kolejka - 9.05.2012 r./12.05.2012 r./13.05.2012 r./29.05.2012 r. (środa/sobota/niedziela/wtorek)
LZS Jeziorak/Jadowniki - Wisełka Solec Kujawski 3:1
GKS Spójnia II Białe Błota - LKS Szubinianka Szubin 1:5; boisko Orlik w Białych Błotach
Czarni Nakło nad Notecią - Jeziorak Żnin 5:2; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, ulica Bydgoska 24
Spójnia Białe Błota - UKS Barcin 3:2 (29.05.2012 r.); boisko Orlik w Białych Błotach
UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz - AZS UKW II Bydgoszcz 0:3 walkower


14. kolejka - 17.05.2012 r./19.05.2012 r./20.05.2012 r. (czwartek/sobota/niedziela)
LKS Szubinianka Szubin - KS Czarni Nakło nad Notecią 1:6; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14 (17.05.2012 r.)
AZS UKW II Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 1:2; boisko Orlik w Bydgoszczy, ulica Kcyńska 49
UKS Barcin - LZS/Jeziorak Jadowniki 7:2; boisko Orlik w Barcinie, ulica Artylerzystów 13
Wisełka Solec Kujawski - Spójnia II Białe Błota 9:0; boisko Orlik przy Zespole Szkół w Solcu Kujawskim, ulica Tartaczna 25
Jeziorak Żnin - UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz 3:0 walkower


15. kolejka - 26.05.2012 r./27.05.2012 r./13.06.2012 r. (sobota/niedziela/środa)
Czarni Nakło nad Notecią - Wisełka Solec Kujawski 9:2; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, ulica Bydgoska 24
LKS Szubinianka Szubin - KS Jeziorak Żnin 3:11; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
LZS/Jeziorak Jadowniki - AZS UKW II Bydgoszcz (13.06.2012 r.); boisko Orlik w Żninie, ulica Wandy Pieniężnej
Spójnia II Białe Błota - UKS Barcin 2:4
Jeziorak Żnin - UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz 3:0 walkower


16. kolejka - 2.06.2012 r./3.06.2012 r./6.06.2012 r. (sobota/niedziela/środa)
AZS UKW II Bydgoszcz - Spójnia II Białe Błota 2:5; boisko Orlik w Bydgoszczy, ulica Kcyńska 49
MUKS Wisełka Solec Kujawski - LKS Szubinianka Szubin 3:6; boisko Orlik przy Zespole Szkół w Solcu Kujawskim, ulica Tartaczna 25
UKS Barcin - Czarni Nakło nad Notecią 3:7; boisko Orlik w Barcinie, ulica Artylerzystów 13
Jeziorak Żnin - Spójnia Białe Błota 9:0 (6.06.2012 r.); boisko Orlik w Żninie, ulica Wandy Pieniężnej
UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz - LZS/Jeziorak Jadowniki 0:3 walkower


17. kolejka - 10.05.2012 r./6.06.2012 r./9.06.2012 r./10.06.2012 r. (czwartek/środa/sobota/niedziela)
LKS Szubinianka Szubin - UKS Barcin 1:3 (10.05.2012 r.); boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
LZS/Jeziorak Jadowniki - Spójnia Białe Błota 1:3 (6.06.2012 r.); boisko Orlik w Żninie, ulica Wandy Pieniężnej
Wisełka Solec Kujawski - Jeziorak Żnin 3:9; boisko Orlik przy Zespole Szkół w Solcu Kujawskim, ulica Tartaczna 25
Czarni Nakło nad Notecią - AZS UKW II Bydgoszcz 3:0 walkower; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, ulica Bydgoska 24
Spójnia II Białe Błota - UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz 3:0 walkower


18. kolejka - 14.06.2012 r./15.06.2012 r./16.06.2012 r./17.06.2012 r. (czwartek/piątek/sobota/niedziela)
Spójnia Białe Błota - Spójnia II Białe Błota 5:0
UKS Barcin - Wisełka Solec Kujawski 2:0; boisko Orlik w Barcinie, ulica Artylerzystów 13
AZS UKW II Bydgoszcz - LKS Szubinianka Szubin 0:6; boisko Orlik w Bydgoszczy, ulica Kcyńska 49
Jeziorak Żnin - LZS/Jeziorak Jadowniki 14:1
UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz - Czarni Nakło nad Notecią 0:3 walkower


Tabela rozgrywek ligi okręgowej młodzików, grupa III, okręg Bydgoszcz -> po 18. kolejce (Końcowa)

Lp

Drużyna

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

Czarni Nakło nad Notecią

18

18

0

0

54

118:22

2.

Jeziorak Żnin

18

12

0

2

48

171:29

3.

Spójnia Białe Błota

18

12

2

4

38

56:32

4.

LKS Szubinianka Szubin

18

11

0

7

33

80:47

5.

UKS Barcin

18

10

1

7

31

58:55

6.

LZS/Jeziorak Jadowniki

18

8

0

10

24

53:71

7.

Wisełka Solec Kujawski

18

7

0

8

21

48:52

8.

AZS UKW II Bydgoszcz

18

2

0

16

6

17:107

9.

Spójnia II Białe Błota

18

2

0

16

6

19:145

10.

UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz

18

2

0

16

6

9:67


UWAGA!! Drużyna UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz (8. miejsce po rundzie jesiennej) wycofała się z rozgrywek ligowych po rundzie jesiennej.

 

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

LKS Szubinianka SzubinZiemowit Osięciny
LKS Szubinianka Szubin 4:1 Ziemowit Osięciny
2017-11-18, 13:00:00
15. kolejka V ligi, klasy okręgowej, grupy II - sezon 2017/2018 - Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Budowlany KS BydgoszczLKS Szubinianka Szubin
mecz towarzyski
Budowlany KS Bydgoszcz   LKS Szubinianka Szubin
2018-03-10, 17:00:00

Mecz sparingowy - Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ul. Sielska 12a (dzielnica Fordon)

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Zdrój Ciechocinek 1:1 Lubienianka Lubień Kujawski
Włocłavia Włocławek 3:0 Unia Gniewkowo
Piast Złotniki Kujawskie 3:1 Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn 2:4 LTP Lubanie
Kujawianka Strzelno 2:0 Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
LKS Szubinianka Szubin 4:1 Ziemowit Osięciny
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2:2 Start Radziejów
GKS Baruchowo 1:0 Wisła Dobrzyń

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?