LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

10. kolejka V ligi: Kujawiak Lumac Kowal - Szubinianka Szubin
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 415, wczoraj: 606
ogółem: 3 850 763

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

09-2018

sobota

Młodzik - IV liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 5 - 5. kolejka: Pauza - Szubinianka Szubin

23

09-2018

niedziela

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 6. kolejka: Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin [10:00]

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 2. kolejka: Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin [16:00]

17 urodziny obchodzi Jakub Donarski

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon ligowy 2011/2012

Orlik - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - Terminarz rozgrywek

Runda jesienna
1. kolejka - 10.09.2011 r./11.09.2011 r. (sobota/niedziela)
UKS Barcin - Jeziorak Żnin 1:12; boisko Orlik, ulica Polna
AZS UKW II Bydgoszcz - Wisełka Solec Kujawski 2:5; boisko Orlik, ulica Kcyńska 49
Spójnia Białe Błota - Czarni Nakło nad Notecią 3:4; boisko Orlik w Białych Błotach
LZS/Jeziorak Jadowniki - Spójnia II Białe Błota 12:0; boisko Orlik w Żninie
UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz - LKS Szubinianka Szubin 0:1 (12.10.2011 r.); boisko Orlik, ulica Kościuszki


2. kolejka - 17.09.2011 r./18.09.2011 r. (sobota/niedziela)
Jeziorak Żnin - Spójnia II Białe Błota 20:1; boisko Orlik w Żninie
Wisełka Solec Kujawski - UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz 3:2; boisko Orlik, ulica Tartaczna 25
UKS Barcin - AZS UKW II Bydgoszcz 7:1; boisko Orlik, ulica Polna
Czarni Nakło nad Notecią - LZS/Jeziorak Jadowniki 12:1; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, ulica Bydgoska 24
LKS Szubinianka Szubin - GKS Spójnia Białe Błota 0:6; boisko Orlik, ulica Mostowa 14


3. kolejka - 24.09.2011 r./25.09.2011 r./28.09.2011 r. (sobota/niedziela/środa)
AZS UKW II Bydgoszcz - Jeziorak Żnin 0:14; boisko Orlik, ulica Kcyńska 49
Spójnia II Białe Błota - Czarni Nakło nad Notecią 0:10; boisko Orlik w Białych Błotach
Spójnia Białe Błota - Wisełka Solec Kujawski 2:0; boisko Orlik w Białych Błotach
LZS/Jeziorak Jadowniki - LKS Szubinianka Szubin 0:9; boisko Orlik w Żninie
UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz - UKS Barcin 0:3 (28.09.2011 r./środa); boisko Orlik, ulica Kościuszki


4. kolejka - 1.10.2011 r./2.10.2011 r. (sobota/niedziela)
Wisełka Solec Kujawski - LZS/Jeziorak Jadowniki 4:3; boisko Orlik, ulica Tartaczna 25
AZS UKW II Bydgoszcz - UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz 1:2; boisko Orlik, ulica Kcyńska 49
LKS Szubinianka Szubin - GKS Spójnia II Białe Błota 21:1; boisko Orlik, ulica Mostowa 14
UKS Barcin - Spójnia Białe Błota 1:1; boisko Orlik, ulica Polna
Jeziorak Żnin - Czarni Nakło nad Notecią 2:4; boisko Orlik w Żninie


5. kolejka - 8.10.2011 r./9.10.2011 r. (sobota/niedziela)
UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz - Jeziorak Żnin 0:14; boisko Orlik, ulica Kościuszki
KS Czarni Nakło nad Notecią - LKS Szubinianka Szubin 5:2; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, ulica Bydgoska 24
LZS/Jeziorak Jadowniki - UKS Barcin 5:1; boisko Orlik w Żninie
Spójnia II Białe Błota - Wisełka Solec Kujawski 0:3; boisko Orlik w Białych Błotach
Spójnia Białe Błota - AZS UKW II Bydgoszcz 5:0; boisko Orlik w Białych Błotach


6. kolejka - 15.10.2011 r./16.10.2011 r. (sobota/niedziela)
UKS Barcin - Spójnia II Białe Błota 7:1; boisko Orlik, ulica Artylerzystów
AZS UKW II Bydgoszcz - LZS/Jeziorak Jadowniki 0:2; boisko Orlik, ulica Kcyńska 49
UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 0:3; boisko Orlik, ulica Kościuszki
KS Jeziorak Żnin - LKS Szubinianka Szubin 6:2; boisko Orlik w Żninie
Wisełka Solec Kujawski - Czarni Nakło nad Notecią 0:5; boisko Orlik, ulica Tartaczna 25


7. kolejka - 22.10.2011 r./23.10.2011 r. (sobota/niedziela)
Spójnia II Białe Błota - AZS UKW II Bydgoszcz 1:3; boisko Orlik w Białych Błotach
LZS/Jeziorak Jadowniki - UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz 3:0; boisko Orlik w Żninie
Spójnia Białe Błota - Jeziorak Żnin 1:5; boisko Orlik w Białych Błotach
LKS Szubinianka Szubin - MUKS Wisełka Solec Kujawski 3:1; boisko Orlik, ulica Mostowa 14
Czarni Nakło nad Notecią - UKS Barcin 6:2; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, ulica Bydgoska 24


8. kolejka - 19.10.2011 r./25.10.2011 r./29.10.2011 r./3.11.2011 r. (środa/wtorek/sobota/czwartek)
Jeziorak Żnin - Wisełka Solec Kujawski 5:1; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie, ulica Wandy Pieniężnej
Spójnia Białe Błota - LZS/Jeziorak Jadowniki 3:2; boisko Orlik w Białych Błotach
UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz - Spójnia II Białe Błota 4:2; boisko Orlik, ulica Kościuszki
AZS UKW II Bydgoszcz - Czarni Nakło nad Notecią 0:11; boisko Orlik, ulica Kcyńska 49
UKS Barcin - LKS Szubinianka Szubin 0:3; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Barcinie


9. kolejka - 12.10.2011 r./26.10.2011 r./6.11.2011 r. (środa/środa/niedziela)
LZS/Jeziorak Jadowniki - Jeziorak Żnin 4:6; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie, ulica Wandy Pieniężnej
Wisełka Solec Kujawski - UKS Barcin 2:4; boisko Orlik, ulica Tartaczna 25
LKS Szubinianka Szubin - AZS UKW II Bydgoszcz 8:0; boisko Orlik, ulica Mostowa 14
Czarni Nakło nad Notecią - UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz 10:1; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, ulica Bydgoska 24
Spójnia II Białe Błota - Spójnia Białe Błota 0:8; boisko Orlik w Białych Błotach


Runda wiosenna
10. kolejka - 21.04.2012 r./22.04.2012 r./25.04.2012 r. (sobota/niedziela/środa)
Wisełka Solec Kujawski - AZS UKW II Bydgoszcz 12:1; boisko Orlik przy Zespole Szkół w Solcu Kujawskim, ulica Tartaczna 25
LKS Szubinianka Szubin - UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz 3:0 walkower
Czarni Nakło nad Notecią - Spójnia Białe Błota 4:3; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, ulica Bydgoska 24
Spójnia II Białe Błota - LZS/Jeziorak Jadowniki 1:6
Jeziorak Żnin - UKS Barcin 9:1


11. kolejka - 28.04.2012 r./29.04.2012 r. (sobota/niedziela)
AZS UKW II Bydgoszcz - UKS Barcin 0:7; boisko Orlik w Bydgoszczy, ulica Kcyńska 49
GKS Spójnia Białe Błota - LKS Szubinianka Szubin 4:3; boisko Orlik w Białych Błotach
Spójnia II Białe Błota - Jeziorak Żnin 1:16
LZS/Jeziorak Jadowniki - Czarni Nakło nad Notecią 0:4
UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz - Wisełka Solec Kujawski 0:3 walkower


12. kolejka - 4.05.2012 r./5.05.2012 r./6.05.2012 r. (piątek/sobota/niedziela)
Jeziorak Żnin - AZS UKW II Bydgoszcz 14:1; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie
Wisełka Solec Kujawski - Spójnia Białe Błota 1:1; boisko Orlik przy Zespole Szkół w Solcu Kujawskim, ulica Tartaczna 25
LKS Szubinianka Szubin - LZS/Jeziorak Jadowniki 4:2; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
Czarni Nakło nad Notecią - Spójnia II Białe Błota 10:0; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, ulica Bydgoska 24
UKS Barcin - UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz 3:0 walkower


13. kolejka - 9.05.2012 r./12.05.2012 r./13.05.2012 r./29.05.2012 r. (środa/sobota/niedziela/wtorek)
LZS Jeziorak/Jadowniki - Wisełka Solec Kujawski 3:1
GKS Spójnia II Białe Błota - LKS Szubinianka Szubin 1:5; boisko Orlik w Białych Błotach
Czarni Nakło nad Notecią - Jeziorak Żnin 5:2; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, ulica Bydgoska 24
Spójnia Białe Błota - UKS Barcin 3:2 (29.05.2012 r.); boisko Orlik w Białych Błotach
UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz - AZS UKW II Bydgoszcz 0:3 walkower


14. kolejka - 17.05.2012 r./19.05.2012 r./20.05.2012 r. (czwartek/sobota/niedziela)
LKS Szubinianka Szubin - KS Czarni Nakło nad Notecią 1:6; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14 (17.05.2012 r.)
AZS UKW II Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 1:2; boisko Orlik w Bydgoszczy, ulica Kcyńska 49
UKS Barcin - LZS/Jeziorak Jadowniki 7:2; boisko Orlik w Barcinie, ulica Artylerzystów 13
Wisełka Solec Kujawski - Spójnia II Białe Błota 9:0; boisko Orlik przy Zespole Szkół w Solcu Kujawskim, ulica Tartaczna 25
Jeziorak Żnin - UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz 3:0 walkower


15. kolejka - 26.05.2012 r./27.05.2012 r./13.06.2012 r. (sobota/niedziela/środa)
Czarni Nakło nad Notecią - Wisełka Solec Kujawski 9:2; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, ulica Bydgoska 24
LKS Szubinianka Szubin - KS Jeziorak Żnin 3:11; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
LZS/Jeziorak Jadowniki - AZS UKW II Bydgoszcz (13.06.2012 r.); boisko Orlik w Żninie, ulica Wandy Pieniężnej
Spójnia II Białe Błota - UKS Barcin 2:4
Jeziorak Żnin - UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz 3:0 walkower


16. kolejka - 2.06.2012 r./3.06.2012 r./6.06.2012 r. (sobota/niedziela/środa)
AZS UKW II Bydgoszcz - Spójnia II Białe Błota 2:5; boisko Orlik w Bydgoszczy, ulica Kcyńska 49
MUKS Wisełka Solec Kujawski - LKS Szubinianka Szubin 3:6; boisko Orlik przy Zespole Szkół w Solcu Kujawskim, ulica Tartaczna 25
UKS Barcin - Czarni Nakło nad Notecią 3:7; boisko Orlik w Barcinie, ulica Artylerzystów 13
Jeziorak Żnin - Spójnia Białe Błota 9:0 (6.06.2012 r.); boisko Orlik w Żninie, ulica Wandy Pieniężnej
UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz - LZS/Jeziorak Jadowniki 0:3 walkower


17. kolejka - 10.05.2012 r./6.06.2012 r./9.06.2012 r./10.06.2012 r. (czwartek/środa/sobota/niedziela)
LKS Szubinianka Szubin - UKS Barcin 1:3 (10.05.2012 r.); boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
LZS/Jeziorak Jadowniki - Spójnia Białe Błota 1:3 (6.06.2012 r.); boisko Orlik w Żninie, ulica Wandy Pieniężnej
Wisełka Solec Kujawski - Jeziorak Żnin 3:9; boisko Orlik przy Zespole Szkół w Solcu Kujawskim, ulica Tartaczna 25
Czarni Nakło nad Notecią - AZS UKW II Bydgoszcz 3:0 walkower; boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, ulica Bydgoska 24
Spójnia II Białe Błota - UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz 3:0 walkower


18. kolejka - 14.06.2012 r./15.06.2012 r./16.06.2012 r./17.06.2012 r. (czwartek/piątek/sobota/niedziela)
Spójnia Białe Błota - Spójnia II Białe Błota 5:0
UKS Barcin - Wisełka Solec Kujawski 2:0; boisko Orlik w Barcinie, ulica Artylerzystów 13
AZS UKW II Bydgoszcz - LKS Szubinianka Szubin 0:6; boisko Orlik w Bydgoszczy, ulica Kcyńska 49
Jeziorak Żnin - LZS/Jeziorak Jadowniki 14:1
UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz - Czarni Nakło nad Notecią 0:3 walkower


Tabela rozgrywek ligi okręgowej młodzików, grupa III, okręg Bydgoszcz -> po 18. kolejce (Końcowa)

Lp

Drużyna

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

Czarni Nakło nad Notecią

18

18

0

0

54

118:22

2.

Jeziorak Żnin

18

12

0

2

48

171:29

3.

Spójnia Białe Błota

18

12

2

4

38

56:32

4.

LKS Szubinianka Szubin

18

11

0

7

33

80:47

5.

UKS Barcin

18

10

1

7

31

58:55

6.

LZS/Jeziorak Jadowniki

18

8

0

10

24

53:71

7.

Wisełka Solec Kujawski

18

7

0

8

21

48:52

8.

AZS UKW II Bydgoszcz

18

2

0

16

6

17:107

9.

Spójnia II Białe Błota

18

2

0

16

6

19:145

10.

UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz

18

2

0

16

6

9:67


UWAGA!! Drużyna UMKS Jana Pawła II Bydgoszcz (8. miejsce po rundzie jesiennej) wycofała się z rozgrywek ligowych po rundzie jesiennej.

 

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinLider Włocławek
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
2018-09-19, 17:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 7. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Kujawianka StrzelnoSzubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno   Szubinianka Szubin
2018-09-29, 16:00:00

V liga, grupa II klasy okręgowej - 8. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Strzelnie, ulica Sportowa 12

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski KS Brzoza
LTP Lubanie Noteć Łabiszyn
Goplania Inowrocław Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Piast Złotniki Kujawskie Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo Orzeł Służewo
Start Radziejów Lubienianka Lubień Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
KS Brzoza - LTP Lubanie
Lubienianka Lubień Kujawski - Orzeł Służewo
Kujawianka Strzelno - Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek - Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn - Goplania Inowrocław
Start Radziejów - Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Piast Złotniki Kujawskie
Lider Włocławek - GKS Baruchowo

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?