LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Mecz sparingowy: Szubinianka Szubin - Cuiavia Inowrocław
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 381, wczoraj: 606
ogółem: 3 850 729

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

09-2018

sobota

Młodzik - IV liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 5 - 5. kolejka: Pauza - Szubinianka Szubin

23

09-2018

niedziela

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 6. kolejka: Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin [10:00]

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 2. kolejka: Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin [16:00]

17 urodziny obchodzi Jakub Donarski

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon ligowy 2014/2015

Junior Młodszy - klasa okręgowa, grupa I, okręg Bydgoszcz -> TABELA LIGOWA | PO 22. KOLEJCE

Msc

Drużyna

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

Gwiazda II Bydgoszcz

20

17

1

2

52

129:18

2.

Czarni Nakło

20

14

2

4

44

72:33

3.

Krajna Sępólno Kraj.

20

13

4

3

43

66:27

4.

GLKS Anmar Osielsko

20

13

2

5

41

77:42

5.

Spójnia Białe Błota

20

12

3

5

39

52:28

6.

Unia/Drobex Solec Kuj.

20

10

1

9

31

52:60

7.

Szubinianka Szubin

20

9

1

10

28

57:55

8.

Gryf Sicienko 

20

5

3

6

18

30:77

9.

Grom Więcbork

20

5

3

12

18

38:59

10.

Kamionka/Zjednoczeni Kamień Kraj. 

20

1

1

17

4

22:75

11.

Dąb Potulice

10

0

0

19

0

5:132

 

 

 

 

 

 

 

 

UWAGA!! LKS Dąbrowa Chełmińska wycofała się z rozgrywek przed startem ligi.
UWAGA!! W trakcie trwania rozgrywek wycofały się Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński i Dąb Potulice.

Terminarz rozgrywek
Runda jesienna
1. kolejka - 30.08.2014 r. | 31.08.2014 r. (sobota/niedziela)
Grom Więcbork - GLKS Anmar Osielsko 1:6 [30.08.2014 r., 11.00]
Unia Solec Kujawski - Gryf Sicienko 6:0 [31.08.2014 r., 16.30]
Szubinianka Szubin - Krajna Sępólno Krajeńskie 4:2 [31.08.2014 r., 17.00]
Dąb Potulice - Spójnia Białe Błota 0:3 [31.08.2014 r., 18.15]
Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - Czarni Nakło nad Notecią 3:4 [10.09.2014 r., 16.30]
Pauzuje: Gwiazda II Bydgoszcz.


2. kolejka - 6.09.2014 r. | 7.09.2014 r. (sobota/niedziela)
Gwiazda II Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski 12:0 [6.09.2014 r., 10.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - Gryf Sicienko 5:1 [6.09.2014 r., 11.00]
Spójnia Białe Błota - Grom Więcbork 4:0 [6.09.2014 r., 12.00]
Czarni Nakło nad Notecią - Dąb Potulice 6:0 [7.09.2014 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński 8:0 [7.09.2014 r., 11.00]
Pauzuje: GLKS Anmar Osielsko.


3. kolejka - 10.09.2014 r. (środa)
Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - Krajna Sępólno Krajeńskie 2:2 [10.09.2014 r., 16.30]
Unia Solec Kujawski - GLKS Anmar Osielsko 5:4 [10.09.2014 r., 16.30]
Dąb Potulice - Szubinianka Szubin 0:11 [10.09.2014 r., 17.00]
Grom Więcbork - Czarni Nakło nad Notecią 0:5 [10.09.2014 r., 17.00]
Gryf Sicienko - Gwiazda II Bydgoszcz 0:6 [10.09.2014 r., 17.00]
Pauzuje: Spójnia Białe Błota. 


4. kolejka - 13.09.2014 r. | 14.09.2014 r. (sobota/niedziela)
GLKS Anmar Osielsko - Gryf Sicienko 6:0 [13.09.2014 r., 11.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - Gwiazda II Bydgoszcz 1:4 [13.09.2014 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - Grom Więcbork 2:1 [14.09.2014 r., 11.00]
Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - Dąb Potulice 15:0 [14.09.2014 r., 14.00]
Spójnia Białe Błota - Unia Solec Kujawski 5:1 [14.09.2014 r., 15.00]
Pauzuje: Czarni Nakło.


5. kolejka - 20.09.2014 r. | 21.09.2014 r. (sobota/niedziela)
Gwiazda II Bydgoszcz - GLKS Anmar Osielsko 10:0 [20.09.2014 r., 11.00]
Gryf Sicienko - Spójnia Białe Błota 2:5 [20.09.2014 r., 12.00]
Dąb Potulice - Krajna Sępólno Krajeńskie 0:18 [21.09.2014 r., 12.30]
Grom Więcbork - Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński 9:0 [21.09.2014 r., 14.00]
Unia Solec Kujawski - Czarni Nakło nad Notecią 1:2 [21.09.2014 r., 16.00]
Pauzuje: Szubinianka Szubin.


6. kolejka - 27.09.2014 r. | 28.09.2014 r. (sobota/niedziela)
Czarni Nakło nad Notecią - Gryf Sicienko 8:1 [27.09.2014 r., 11.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - GLKS Anmar Osielsko 1:0 [27.09.2014 r., 13.00]
Dąb Potulice - Grom Więcbork 0:10 [28.09.2014 r., 10.00]
Spójnia Białe Błota - Gwiazda II Bydgoszcz 1:1 [28.09.2014 r., 12.30]
Szubinianka Szubin - Unia Solec Kujawski 3:2 [7.10.2014 r., 16.00]
Pauzuje: Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński.


7. kolejka - 4.10.2014 r. | 5.10.2014 r. (sobota/niedziela)
Grom Więcbork - Krajna Sępólno Krajeńskie 1:1 [4.10.2014 r., 11.00]
GLKS Anmar Osielsko - Spójnia Białe Błota 4:4 [4.10.2014 r., 11.00]
Gryf Sicienko - Szubinianka Szubin 2:1 [4.10.2014 r., 12.00]
Unia Solec Kujawski - Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński 3:0 walkower [5.10.2014 r., 11.00]
Gwiazda II Bydgoszcz - Czarni Nakło nad Notecią 2:5 [5.10.2014 r., 12.00]
Pauzuje: Dąb Potulice.


8. kolejka - 11.10.2014 r. | 12.10.2014 r. (sobota/niedziela)
Dąb Potulice - Unia Solec Kujawski 3:6 [11.10.2014 r., 10.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - Spójnia Białe Błota 2:1 [11.10.2014 r., 13.00]
Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - Gryf Sicienko 0:2 [11.10.2014 r., 14.00]
Czarni Nakło nad Notecią - GLKS Anmar Osielsko 4:2 [12.10.2014 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - Gwiazda II Bydgoszcz 1:8 [11.10.2014 r., 12.00]
Pauzuje: Grom Więcbork. 


9. kolejka - 18.10.2014 r. | 19.10.2014 r. (sobota/niedziela)
Gwiazda II Bydgoszcz - Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński 9:0 [18.10.2014 r., 10.00]
GLKS Anmar Osielsko - Szubinianka Szubin 5:2 [18.10.2014 r., 11.00]; boisko w Żołędowie
Gryf Sicienko - Dąb Potulice 5:1 [18.10.2014 r., 12.00]
Unia Solec Kujawski - Grom Więcbork 2:1 [19.10.2014 r., 12.00]
Spójnia Białe Błota - Czarni Nakło nad Notecią 2:2 [19.10.2014 r., 15.00]
Pauzuje: Krajna Sępólno Krajeńskie.


10. kolejka - 25.10.2014 r. | 26.10.2014 r. (sobota/niedziela)
Krajna Sępólno Krajeńskie - Czarni Nakło nad Notecią 1:1 [25.10.2014 r., 11.00]
Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - GLKS Anmar Osielsko 1:5 [25.10.2014 r., 14.00]
Dąb Potulice - Gwiazda II Bydgoszcz 0:18 [25.10.2014 r., 14.00]
Szubinianka Szubin - Spójnia Białe Błota 1:3 [26.10.2014 r., 10.00]
Grom Więcbork - Gryf Sicienko 3:1 [26.10.2014 r., 11.00]
Pauzuje: GLKS Anmar Osielsko.


11. kolejka - 8.11.2014 r. | 9.11.2014 r. (sobota/niedziela)
Gwiazda II Bydgoszcz - Grom Więcbork 10:0 [10.10.2014 r., 16.00] - mecz rozegrany awansem
Czarni Nakło nad Notecią - Szubinianka Szubin 7:1 [5.11.2014 r., 17.00]
GLKS Anmar Osielsko - Dąb Potulice 10:1 [8.11.2014 r., 11.00]
Unia Solec Kujawski - Krajna Sępólno Krajeńskie 2:4 [8.11.2014 r., 12.00]
Spójnia Białe Błota - Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński 3:0 walkower [9.11.2014 r., 13.00]
Pauzuje: Gryf Sicienko.


Runda wiosenna
12. kolejka - 10.04.2015 r. | 11.04.2015 r. | 12.04.2015 r. (piątek/sobota/niedziela)
Krajna Sępólno Krajeńskie - Szubinianka Szubin 2:1 [10.04.2015 r., 17.00]
Czarni Nakło - Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński 3:0 walkower [11.04.2015 r., 11.00]
GLKS Anmar Osielsko - Grom Więcbork 2:2 [12.04.2015 r., 11.00]
Spójnia Białe Błota - Dąb Potulice 3:0 walkower [12.04.2015 r., 16.00]
Gryf Sicienko - Unia Solec Kujawski 2:3 [29.04.2015 r., 17.00]
Pauzuje: Gwiazda II Bydgoszcz. 


13. kolejka - 18.04.2015 r. | 19.04.2015 r. (sobota/niedziela)
Unia Solec Kujawski - Gwiazda II Bydgoszcz 2:6 [18.04.2015 r., 14.30]
Dąb Potulice - Czarni Nakło 0:3 walkower
Grom Więcbork - Spójnia Białe Błota 0:2 [19.04.2015 r., 12.00]
Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - Szubinianka Szubin 0:3 walkower
Gryf Sicienko - Krajna Sępólno Krajeńskie 1:2 [19.04.2015 r., 13.00]
Pauzuje: GLKS Anmar Osielsko.


14. kolejka - 25.04.2015 r. (sobota)
Czarni Nakło - Grom Więcbork 4:2 [25.04.2015 r., 11.00]
GLKS Anmar Osielsko - Unia Solec Kujawski 3:1 [25.04.2015 r., 12.30]
Gwiazda II Bydgoszcz - Gryf Sicienko 11:0 [25.04.2015 r., 13.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński 3:0 walkower
Szubinianka Szubin - Dąb Potulice 3:0 walkower
Pauzuje: Spójnia Białe Błota.


15. kolejka - 2.05.2015 r. | 6.05.2015 r. (sobota/środa)
Gwiazda II Bydgoszcz - Krajna Sępólno Krajeńskie 2:3 [2.05.2015 r., 10.00]
Grom Więcbork - Szubinianka Szubin 1:1 [2.05.2015 r., 12.00]
Dąb Potulice - Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński obustronny walkower
Unia Solec Kujawski - Spójnia Białe Błota 2:3 [2.05.2015 r., 14.30]
Gryf Sicienko - GLKS Anmar Osielsko 1:4 [6.05.2015 r., 17.00]
Pauzują: Czarni Nakło. 


16. kolejka - 9.05.2015 r. | 10.05.2015 r. (sobota/niedziela)
Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - Grom Więcbork 0:3 walkower
Czarni Nakło - Unia Solec Kujawski 7:1 [9.05.2015 r., 12.00]
Spójnia Białe Błota - Gryf Sicienko 4:1 [9.05.2015 r., 13.30]
GLKS Anmar Osielsko - Gwiazda II Bydgoszcz 3:5 [9.05.2015 r., 16.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - Dąb Potulice 3:0 walkower
Pauzuje: Szubinianka Szubin.


17. kolejka - 16.05.2015 r. | 17.05.2015 r. (sobota/niedziela)
Gwiazda II Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 4:0 [16.05.2015 r., 10.00]
Gryf Sicienko - Czarni Nakło 1:7 [16.05.2015 r., 12.00]
Grom Więcbork - Dąb Potulice 3:0 walkower
GLKS Anmar Osielsko - Krajna Sępólno Krajeńskie 3:1 [17.05.2015 r., 11.00]
Unia Solec Kujawski - Szubinianka Szubin 3:2 [17.05.2015 r., 12.00]
Pauzuje: Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński.


18. kolejka - 22.05.2015 r. | 24.05.2015 r. | 2.06.2015 r. | 11.06.2015 r. (piątek/niedziela/wtorek/czwartek)
Krajna Sępólno Krajeńskie - Grom Więcbork 7:0 [22.05.2015 r., 18.00]
Spójnia Białe Błota - GLKS Anmar Osielsko 0:2 [24.05.2015 r., 13.00]
Szubinianka Szubin - Gryf Sicienko 5:1 [2.06.2015 r., 18.00]
Czarni Nakło - Gwiazda II Bydgoszcz 0:2 [11.06.2015 r., 17.00]
Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - Unia Solec Kujawski 0:3 walkower
Pauzuje: Dąb Potulice.


19. kolejka - 30.05.2015 r. | 31.05.2015 r. (sobota/niedziela)
Gwiazda II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 7:1 [30.05.2015 r., 12.00]
Gryf Sicienko - Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński 3:0 walkower
GLKS Anmar Osielsko - Czarni Nakło 7:1 [31.05.2015 r., 15.30]
Unia Solec Kujawski - Dąb Potulice 3:0 walkower
Spójnia Białe Błota - Krajna Sępólno Krajeńskie 1:2 [31.05.2015 r., 17.00]
Pauzuje: Grom Więcbork.


20. kolejka - 4.06.2015 r. (środa)
Czarni Nakło - Spójnia Białe Błota 0:3 walkower [4.06.2015 r., 12.00]
Szubinianka Szubin - GLKS Anmar Osielsko 2:5 [4.06.2015 r., 13.00]
Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - Gwiazda II Bydgoszcz 0:3 walkower
Dąb Potulice - Gryf Sicienko 0:3 walkower
Grom Więcbork - Unia Solec Kujawski 0:3 [4.06.2015 r., 16.00]
Pauzuje: Krajna Sępólno Krajeńskie.


21. kolejka - 7.06.2015 r. (sobota)
Spójnia Białe Błota - Szubinianka Szubin 2:4 [7.06.2015 r., 12.00]
Czarni Nakło - Krajna Sępólno Krajeńskie 0:3 walkower [7.06.2015 r., 14.00]
Gryf Sicienko - Grom Więcbork 3:0 walkower [7.06.2015 r., 18.00]
Gwiazda II Bydgoszcz - Dąb Potulice 3:0 walkower
GLKS Anmar Osielsko - Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński 3:0 walkower
Pauzuje: Unia Solec Kujawski.


22. kolejka - 13.06.2015 r. | 14.06.2015 r. (piątek/sobota)
Krajna Sępólno Krajeńskie - Unia Solec Kujawski 3:3 [13.06.2015 r., 10.00]
Grom Więcbork - Gwiazda II Bydgoszcz 1:6 [14.06.2015 r., 11.00]
Dąb Potulice - GLKS Anmar Osielsko 0:3 walkower
Szubinianka Szubin - Czarni Nakło 1:3 [11.06.2015 r., 11.00]
Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - Spójnia Białe Błota 0:3 walkower
Pauzuje: Gryf Sicienko.

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinLider Włocławek
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
2018-09-19, 17:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 7. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Kujawianka StrzelnoSzubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno   Szubinianka Szubin
2018-09-29, 16:00:00

V liga, grupa II klasy okręgowej - 8. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Strzelnie, ulica Sportowa 12

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski KS Brzoza
LTP Lubanie Noteć Łabiszyn
Goplania Inowrocław Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Piast Złotniki Kujawskie Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo Orzeł Służewo
Start Radziejów Lubienianka Lubień Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
KS Brzoza - LTP Lubanie
Lubienianka Lubień Kujawski - Orzeł Służewo
Kujawianka Strzelno - Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek - Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn - Goplania Inowrocław
Start Radziejów - Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Piast Złotniki Kujawskie
Lider Włocławek - GKS Baruchowo

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?