LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

3. kolejka V ligi: Włocłavia Włocławek - Szubinianka Szubin
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 334, wczoraj: 980
ogółem: 3 641 760

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon ligowy 2016/2017

Młodzik - klasa okręgowa, grupa IV, podokręg Bydgoszcz | TABELA LIGOWA PO 18. KOLEJCE

Msc.

Drużyna

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

Spójnia Białe Błota

18

15

2

1

47

81:11 (+70)

2.

Szubinianka Szubin

18

12

2

3

39

79:33 (+46)

3.

Jeziorak Żnin

18

12

2

4

38

51:27 (+24)

4.

Zawisza II Bydgoszcz

18

9

4

5

31

52:28 (+24)

5.

Młodzieżowy KS Łochowo

18

7

5

6

26

26:20 (+6)

6.

Polonia III Bydgoszcz

18

5

5

8

20

31:50 (-19)

7.

Brzysko-rol Brzyskorzystewko

18

5

3

10

18

30:62 (-32)

8.

Chemik III Bydgoszcz

18

4

1

13

13

29:64 (-35)

9.

Pelikan Szubin

18

3

3

12

12

35:78 (-43)

10.

KS Brzoza

18

3

2

13

11

15:56 (-41)


Terminarz rozgrywek
RUNDA JESIENNA
1. kolejka - 10.09.2016 r. | 11.09.2016 r. (sobota/niedziela)
KS Brzoza - Szubinianka Szubin 0:5 [10.09.2016 r., 13.30]
Polonia III Bydgoszcz - Młodzieżowy KS Łochowo 0:2 [10.09.2016 r., 17.00]; stadion w Bydgoszczy, ul. Słowiańska 7
Chemik III Bydgoszcz - Jeziorak Żnin 0:2 [11.09.2016 r., 10.00]
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Spójnia Białe Błota 1:8 [11.09.2016 r., 11.00]
Pelikan Szubin - Zawisza II Bydgoszcz 2:4 [11.09.2016 r., 12.00]


2. kolejka - 17.09.2016 r. | 18.09.2016 r. (sobota/niedziela)
Jeziorak Żnin - Polonia III Bydgoszcz 2:2 [17.09.2016 r., 10.00]
Młodzieżowy KS Łochowo - Pelikan Szubin 3:1 [18.09.2016 r., 10.00]
KS Brzoza - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 3:2 [18.09.2016 r., 12.00]
Spójnia Białe Błota - Chemik III Bydgoszcz 7:0 [18.09.2016 r., 15.00]
Szubinianka Szubin - Zawisza II Bydgoszcz 1:3 [18.09.2016 r., 16.00]


3. kolejka - 24.09.2016 r. | 25.09.2016 r. (sobota/niedziela)
Zawisza II Bydgoszcz - Młodzieżowy KS Łochowo 1:1 [22.09.2016 r., 17.00]; stadion w Łochowie
Chemik III Bydgoszcz - KS Brzoza 5:1 [24.09.2016 r., 11.00]
Polonia III Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 1:1 [24.09.2016 r., 12.00]; stadion w Bydgoszczy, ul. Słowiańska 7
Pelikan Szubin - Jeziorak Żnin 1:1 [25.09.2016 r., 12.00]
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Szubinianka Szubin 1:5 [3.10.2016 r., 17.00]


4. kolejka - 1.10.2016 r. | 2.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Jeziorak Żnin - Zawisza II Bydgoszcz 4:1 [1.10.2016 r., 10.00]
Spójnia Białe Błota - Pelikan Szubin 2:0 [2.10.2016 r., 10.00]
KS Brzoza - Polonia III Bydgoszcz 2:2 [2.10.2016 r., 12.00]
Szubinianka Szubin - Młodzieżowy KS Łochowo 4:3 [2.10.2016 r., 13.00]
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Chemik III Bydgoszcz 3:2 [2.10.2016 r., 13.00]


5. kolejka - 8.10.2016 r. | 9.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Chemik III Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 1:1 [8.10.2016 r., 10.00]
Młodzieżowy KS Łochowo - Jeziorak Żnin 0:1 [8.10.2016 r., 10.00]
Polonia III Bydgoszcz - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 5:0 [8.10.2016 r., 14.30]; stadion w Bydgoszczy, ul. Słowiańska 7
Zawisza II Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 1:2 [9.10.2016 r., 15.00]; stadion w Wojnowie
Pelikan Szubin - KS Brzoza 5:1 [9.10.2016 r., 15.30]


6. kolejka - 15.10.2016 r. | 16.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Pelikan Szubin 3:1 [15.10.2016 r., 10.00]
Szubinianka Szubin - Jeziorak Żnin 4:3 [15.10.2016 r., 15.30]
Spójnia Białe Błota - Młodzieżowy KS Łochowo 0:0 [16.10.2016 r., 10.30]
Chemik III Bydgoszcz - Polonia III Bydgoszcz 2:5 [16.10.2016 r., 14.00]
KS Brzoza - Zawisza II Bydgoszcz 0:3 [19.10.2016 r., 17.00]


7. kolejka - 22.10.2016 r. | 23.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Młodzieżowy KS Łochowo - KS Brzoza 1:1 [22.10.2016 r., 10.00]
Polonia III Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 0:9 [22.10.2016 r., 16.15]; stadion w Bydgoszczy, ul. Słowiańska 7
Jeziorak Żnin - Spójnia Białe Błota 1:3 [23.10.2016 r., 10.00]
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Zawisza II Bydgoszcz 1:1 [23.10.2016 r., 12.00]
Pelikan Szubin - Chemik III Bydgoszcz 4:3 [23.10.2016 r., 15.30]


8. kolejka - 29.10.2016 r. | 30.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Chemik III Bydgoszcz - Zawisza II Bydgoszcz 3:1 [29.10.2016 r., 10.00]
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Młodzieżowy KS Łochowo 0:4 [29.10.2016 r., 10.00]
Polonia III Bydgoszcz - Pelikan Szubin 2:2 [29.10.2016 r., 17.00]; stadion w Bydgoszczy, ul. Słowiańska 7
KS Brzoza - Jeziorak Żnin 0:1 [30.10.2016 r., 12.00]
Szubinianka Szubin - Spójnia Białe Błota 2:6 [30.10.2016 r., 13.00]


9. kolejka - 5.11.2016 r. | 6.11.2016 r. (sobota/niedziela)
Młodzieżowy KS Łochowo - Chemik III Bydgoszcz 2:0 [5.11.2016 r., 10.00]
Spójnia Białe Błota - KS Brzoza 5:0 [5.11.2016 r., 12.00]
Jeziorak Żnin - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 3:0 [6.11.2016 r., 10.00]
Zawisza II Bydgoszcz - Polonia III Bydgoszcz 8:2 [6.11.2016 r., 12.00]; stadion we Wojnowie
Pelikan Szubin - Szubinianka Szubin 1:8 [6.11.2016 r., 14.45]


RUNDA WIOSENNA
10. kolejka - 22.04.2017 r. | 23.04.2017 r. (sobota/niedziela)
Zawisza II Bydgoszcz - Pelikan Szubin 9:0 [22.04.2017 r., 17.00]; stadion w Bydgoszczy, ul. Bronikowskiego 45
Jeziorak Żnin - Chemik III Bydgoszcz 7:1 [23.04.2017 r., 10.00]
Młodzieżowy KS Łochowo - Polonia III Bydgoszcz 2:0 [23.04.2017 r., 10.00]
Szubinianka Szubin - KS Brzoza 6:0 [23.04.2017 r., 11.00]
Spójnia Białe Błota - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 4:0 [11.05.2017 r., 18.30]


11. kolejka - 29.04.2017 r. | 30.04.2017 r. (sobota/niedziela)
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - KS Brzoza 4:1 [28.04.2017 r., 18.00]
Chemik III Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 0:9 [29.04.2017 r., 10.00]
Pelikan Szubin - Młodzieżowy KS Łochowo 1:3 [29.04.2017 r., 12.00]
Polonia III Bydgoszcz - Jeziorak Żnin 1:5 [29.04.2017 r., 15.00]
Zawisza II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 2:2 [30.04.2017 r., 12.00]; stadion w Bydgoszczy, ul. Bronikowskiego 45


12. kolejka - 6.05.2017 r. | 7.05.2017 r. (sobota/niedziela)
Młodzieżowy KS Łochowo - Zawisza II Bydgoszcz 0:0 [6.05.2017 r., 10.00]
KS Brzoza - Chemik III Bydgoszcz 1:0 [6.05.2017 r., 10.30]
Spójnia Białe Błota - Polonia III Bydgoszcz 0:1 [7.05.2017 r., 10.00]
Jeziorak Żnin - Pelikan Szubin 7:3 [7.05.2017 r., 10.00]
Szubinianka Szubin - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 6:0 [7.05.2017 r., 16.00]
 

13. kolejka - 13.05.2017 r. | 14.05.2017 r. (sobota/niedziela)
Młodzieżowy KS Łochowo - Szubinianka Szubin 0:0 [13.05.2017 r., 10.00]
Pelikan Szubin - Spójnia Białe Błota 0:10 [13.05.2017 r., 16.00]
Chemik III Bydgoszcz - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 5:1 [14.05.2017 r., 10.00]
Zawisza II Bydgoszcz - Jeziorak Żnin 2:3 [14.05.2017 r., 12.00]; stadion w Bydgoszczy, ul. Bronikowskiego 45
Polonia III Bydgoszcz - KS Brzoza 2:0 [14.05.2017 r., 14.00]; stadion w Bydgoszczy, ul. Słowiańska 7


14. kolejka - 20.05.2017 r. | 21.05.2017 r. (sobota/niedziela)
Szubinianka Szubin - Chemik III Bydgoszcz 8:3 [20.05.2017 r., 10.00]
KS Brzoza - Pelikan Szubin 3:1 [20.05.2017 r., 14.00]
Jeziorak Żnin - Młodzieżowy KS Łochowo 2:1 [21.05.2017 r., 10.00]
Spójnia Białe Błota - Zawisza II Bydgoszcz 5:0 [21.05.2017 r., 11.00]
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Polonia III Bydgoszcz 2:2 [31.05.2017 r., 19.00]


15. kolejka - 27.05.2017 r. | 28.05.2017 r. (sobota/niedziela)
Młodzieżowy KS Łochowo - Spójnia Białe Błota 0:4 [27.05.2017 r., 10.00]
Polonia III Bydgoszcz - Chemik III Bydgoszcz 1:0 [27.05.2017 r., 12.00]; stadion w Bydgoszczy, ul. Słowiańska 7
Zawisza II Bydgoszcz - KS Brzoza 3:0 [27.05.2017 r., 15.00]; stadion w Bydgoszczy, ul. Bronikowskiego 45
Jeziorak Żnin - Szubinianka Szubin 0:2 [28.05.2017 r., 10.00]
Pelikan Szubin - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 5:5 [6.06.2017 r., 18.30]


16. kolejka - 3.06.2017 r. | 4.06.2017 r. (sobota/niedziela)
KS Brzoza - Młodzieżowy KS Łochowo 2:0 [3.06.2017 r., 10.30]
Chemik III Bydgoszcz - Pelikan Szubin 4:1 [3.06.2017 r., 12.00]
Spójnia Białe Błota - Jeziorak Żnin 3:1 [4.06.2017 r., 12.00]
Zawisza II Bydgoszcz - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 0:0 [4.06.2017 r., 13.00]
Szubinianka Szubin - Polonia III Bydgoszcz 6:1 [4.06.2017 r., 16.00]


17. kolejka - 10.06.2017 r. | 11.06.2017 r. (sobota/niedziela)
Młodzieżowy KS Łochowo - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 0:1 [10.06.2017 r., 10.00]
Pelikan Szubin - Polonia III Bydgoszcz 4:2 [10.06.2017 r., 16.00]
Jeziorak Żnin - KS Brzoza [11.06.2017 r., 10.00]
Zawisza II Bydgoszcz - Chemik III Bydgoszcz 7:0 [11.06.2017 r., 12.00]; stadion w Bydgoszczy, ul. Bronikowskiego 45
Spójnia Białe Błota - Szubinianka Szubin 6:2 [11.06.2017 r., 15.00]


18. kolejka - 17.06.2017 r. | 18.06.2017 r. (sobota/niedziela)
Szubinianka Szubin - Pelikan Szubin 8:3 [13.06.2017 r., 17.30]
Polonia III Bydgoszcz - Zawisza II Bydgoszcz 2:3 [14.06.2017 r., 18.00]; stadion w Bydgoszczy, ul. Sportowa 2
KS Brzoza - Spójnia Białe Błota 1:6 [17.06.2017 r., 10.30]
Chemik III Bydgoszcz - Młodzieżowy KS Łochowo 0:3 [17.06.2017 r., 12.00]
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Jeziorak Żnin 3:4 [17.06.2017 r., 15.30]

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

LKS Szubinianka SzubinZiemowit Osięciny
LKS Szubinianka Szubin 4:1 Ziemowit Osięciny
2017-11-18, 13:00:00
15. kolejka V ligi, klasy okręgowej, grupy II - sezon 2017/2018 - Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Budowlany KS BydgoszczLKS Szubinianka Szubin
mecz towarzyski
Budowlany KS Bydgoszcz   LKS Szubinianka Szubin
2018-03-10, 17:00:00

Mecz sparingowy - Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ul. Sielska 12a (dzielnica Fordon)

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Zdrój Ciechocinek 1:1 Lubienianka Lubień Kujawski
Włocłavia Włocławek 3:0 Unia Gniewkowo
Piast Złotniki Kujawskie 3:1 Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn 2:4 LTP Lubanie
Kujawianka Strzelno 2:0 Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
LKS Szubinianka Szubin 4:1 Ziemowit Osięciny
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2:2 Start Radziejów
GKS Baruchowo 1:0 Wisła Dobrzyń

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?