LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Mecz sparingowy: Szubinianka Szubin - Cuiavia Inowrocław
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 377, wczoraj: 606
ogółem: 3 850 725

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

09-2018

sobota

Młodzik - IV liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 5 - 5. kolejka: Pauza - Szubinianka Szubin

23

09-2018

niedziela

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 6. kolejka: Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin [10:00]

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 2. kolejka: Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin [16:00]

17 urodziny obchodzi Jakub Donarski

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon ligowy 2016/2017

Młodzik - klasa okręgowa, grupa IV, podokręg Bydgoszcz | TABELA LIGOWA PO 18. KOLEJCE

Msc.

Drużyna

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

Spójnia Białe Błota

18

15

2

1

47

81:11 (+70)

2.

Szubinianka Szubin

18

12

2

3

39

79:33 (+46)

3.

Jeziorak Żnin

18

12

2

4

38

51:27 (+24)

4.

Zawisza II Bydgoszcz

18

9

4

5

31

52:28 (+24)

5.

Młodzieżowy KS Łochowo

18

7

5

6

26

26:20 (+6)

6.

Polonia III Bydgoszcz

18

5

5

8

20

31:50 (-19)

7.

Brzysko-rol Brzyskorzystewko

18

5

3

10

18

30:62 (-32)

8.

Chemik III Bydgoszcz

18

4

1

13

13

29:64 (-35)

9.

Pelikan Szubin

18

3

3

12

12

35:78 (-43)

10.

KS Brzoza

18

3

2

13

11

15:56 (-41)


Terminarz rozgrywek
RUNDA JESIENNA
1. kolejka - 10.09.2016 r. | 11.09.2016 r. (sobota/niedziela)
KS Brzoza - Szubinianka Szubin 0:5 [10.09.2016 r., 13.30]
Polonia III Bydgoszcz - Młodzieżowy KS Łochowo 0:2 [10.09.2016 r., 17.00]; stadion w Bydgoszczy, ul. Słowiańska 7
Chemik III Bydgoszcz - Jeziorak Żnin 0:2 [11.09.2016 r., 10.00]
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Spójnia Białe Błota 1:8 [11.09.2016 r., 11.00]
Pelikan Szubin - Zawisza II Bydgoszcz 2:4 [11.09.2016 r., 12.00]


2. kolejka - 17.09.2016 r. | 18.09.2016 r. (sobota/niedziela)
Jeziorak Żnin - Polonia III Bydgoszcz 2:2 [17.09.2016 r., 10.00]
Młodzieżowy KS Łochowo - Pelikan Szubin 3:1 [18.09.2016 r., 10.00]
KS Brzoza - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 3:2 [18.09.2016 r., 12.00]
Spójnia Białe Błota - Chemik III Bydgoszcz 7:0 [18.09.2016 r., 15.00]
Szubinianka Szubin - Zawisza II Bydgoszcz 1:3 [18.09.2016 r., 16.00]


3. kolejka - 24.09.2016 r. | 25.09.2016 r. (sobota/niedziela)
Zawisza II Bydgoszcz - Młodzieżowy KS Łochowo 1:1 [22.09.2016 r., 17.00]; stadion w Łochowie
Chemik III Bydgoszcz - KS Brzoza 5:1 [24.09.2016 r., 11.00]
Polonia III Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 1:1 [24.09.2016 r., 12.00]; stadion w Bydgoszczy, ul. Słowiańska 7
Pelikan Szubin - Jeziorak Żnin 1:1 [25.09.2016 r., 12.00]
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Szubinianka Szubin 1:5 [3.10.2016 r., 17.00]


4. kolejka - 1.10.2016 r. | 2.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Jeziorak Żnin - Zawisza II Bydgoszcz 4:1 [1.10.2016 r., 10.00]
Spójnia Białe Błota - Pelikan Szubin 2:0 [2.10.2016 r., 10.00]
KS Brzoza - Polonia III Bydgoszcz 2:2 [2.10.2016 r., 12.00]
Szubinianka Szubin - Młodzieżowy KS Łochowo 4:3 [2.10.2016 r., 13.00]
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Chemik III Bydgoszcz 3:2 [2.10.2016 r., 13.00]


5. kolejka - 8.10.2016 r. | 9.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Chemik III Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 1:1 [8.10.2016 r., 10.00]
Młodzieżowy KS Łochowo - Jeziorak Żnin 0:1 [8.10.2016 r., 10.00]
Polonia III Bydgoszcz - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 5:0 [8.10.2016 r., 14.30]; stadion w Bydgoszczy, ul. Słowiańska 7
Zawisza II Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 1:2 [9.10.2016 r., 15.00]; stadion w Wojnowie
Pelikan Szubin - KS Brzoza 5:1 [9.10.2016 r., 15.30]


6. kolejka - 15.10.2016 r. | 16.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Pelikan Szubin 3:1 [15.10.2016 r., 10.00]
Szubinianka Szubin - Jeziorak Żnin 4:3 [15.10.2016 r., 15.30]
Spójnia Białe Błota - Młodzieżowy KS Łochowo 0:0 [16.10.2016 r., 10.30]
Chemik III Bydgoszcz - Polonia III Bydgoszcz 2:5 [16.10.2016 r., 14.00]
KS Brzoza - Zawisza II Bydgoszcz 0:3 [19.10.2016 r., 17.00]


7. kolejka - 22.10.2016 r. | 23.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Młodzieżowy KS Łochowo - KS Brzoza 1:1 [22.10.2016 r., 10.00]
Polonia III Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 0:9 [22.10.2016 r., 16.15]; stadion w Bydgoszczy, ul. Słowiańska 7
Jeziorak Żnin - Spójnia Białe Błota 1:3 [23.10.2016 r., 10.00]
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Zawisza II Bydgoszcz 1:1 [23.10.2016 r., 12.00]
Pelikan Szubin - Chemik III Bydgoszcz 4:3 [23.10.2016 r., 15.30]


8. kolejka - 29.10.2016 r. | 30.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Chemik III Bydgoszcz - Zawisza II Bydgoszcz 3:1 [29.10.2016 r., 10.00]
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Młodzieżowy KS Łochowo 0:4 [29.10.2016 r., 10.00]
Polonia III Bydgoszcz - Pelikan Szubin 2:2 [29.10.2016 r., 17.00]; stadion w Bydgoszczy, ul. Słowiańska 7
KS Brzoza - Jeziorak Żnin 0:1 [30.10.2016 r., 12.00]
Szubinianka Szubin - Spójnia Białe Błota 2:6 [30.10.2016 r., 13.00]


9. kolejka - 5.11.2016 r. | 6.11.2016 r. (sobota/niedziela)
Młodzieżowy KS Łochowo - Chemik III Bydgoszcz 2:0 [5.11.2016 r., 10.00]
Spójnia Białe Błota - KS Brzoza 5:0 [5.11.2016 r., 12.00]
Jeziorak Żnin - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 3:0 [6.11.2016 r., 10.00]
Zawisza II Bydgoszcz - Polonia III Bydgoszcz 8:2 [6.11.2016 r., 12.00]; stadion we Wojnowie
Pelikan Szubin - Szubinianka Szubin 1:8 [6.11.2016 r., 14.45]


RUNDA WIOSENNA
10. kolejka - 22.04.2017 r. | 23.04.2017 r. (sobota/niedziela)
Zawisza II Bydgoszcz - Pelikan Szubin 9:0 [22.04.2017 r., 17.00]; stadion w Bydgoszczy, ul. Bronikowskiego 45
Jeziorak Żnin - Chemik III Bydgoszcz 7:1 [23.04.2017 r., 10.00]
Młodzieżowy KS Łochowo - Polonia III Bydgoszcz 2:0 [23.04.2017 r., 10.00]
Szubinianka Szubin - KS Brzoza 6:0 [23.04.2017 r., 11.00]
Spójnia Białe Błota - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 4:0 [11.05.2017 r., 18.30]


11. kolejka - 29.04.2017 r. | 30.04.2017 r. (sobota/niedziela)
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - KS Brzoza 4:1 [28.04.2017 r., 18.00]
Chemik III Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 0:9 [29.04.2017 r., 10.00]
Pelikan Szubin - Młodzieżowy KS Łochowo 1:3 [29.04.2017 r., 12.00]
Polonia III Bydgoszcz - Jeziorak Żnin 1:5 [29.04.2017 r., 15.00]
Zawisza II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 2:2 [30.04.2017 r., 12.00]; stadion w Bydgoszczy, ul. Bronikowskiego 45


12. kolejka - 6.05.2017 r. | 7.05.2017 r. (sobota/niedziela)
Młodzieżowy KS Łochowo - Zawisza II Bydgoszcz 0:0 [6.05.2017 r., 10.00]
KS Brzoza - Chemik III Bydgoszcz 1:0 [6.05.2017 r., 10.30]
Spójnia Białe Błota - Polonia III Bydgoszcz 0:1 [7.05.2017 r., 10.00]
Jeziorak Żnin - Pelikan Szubin 7:3 [7.05.2017 r., 10.00]
Szubinianka Szubin - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 6:0 [7.05.2017 r., 16.00]
 

13. kolejka - 13.05.2017 r. | 14.05.2017 r. (sobota/niedziela)
Młodzieżowy KS Łochowo - Szubinianka Szubin 0:0 [13.05.2017 r., 10.00]
Pelikan Szubin - Spójnia Białe Błota 0:10 [13.05.2017 r., 16.00]
Chemik III Bydgoszcz - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 5:1 [14.05.2017 r., 10.00]
Zawisza II Bydgoszcz - Jeziorak Żnin 2:3 [14.05.2017 r., 12.00]; stadion w Bydgoszczy, ul. Bronikowskiego 45
Polonia III Bydgoszcz - KS Brzoza 2:0 [14.05.2017 r., 14.00]; stadion w Bydgoszczy, ul. Słowiańska 7


14. kolejka - 20.05.2017 r. | 21.05.2017 r. (sobota/niedziela)
Szubinianka Szubin - Chemik III Bydgoszcz 8:3 [20.05.2017 r., 10.00]
KS Brzoza - Pelikan Szubin 3:1 [20.05.2017 r., 14.00]
Jeziorak Żnin - Młodzieżowy KS Łochowo 2:1 [21.05.2017 r., 10.00]
Spójnia Białe Błota - Zawisza II Bydgoszcz 5:0 [21.05.2017 r., 11.00]
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Polonia III Bydgoszcz 2:2 [31.05.2017 r., 19.00]


15. kolejka - 27.05.2017 r. | 28.05.2017 r. (sobota/niedziela)
Młodzieżowy KS Łochowo - Spójnia Białe Błota 0:4 [27.05.2017 r., 10.00]
Polonia III Bydgoszcz - Chemik III Bydgoszcz 1:0 [27.05.2017 r., 12.00]; stadion w Bydgoszczy, ul. Słowiańska 7
Zawisza II Bydgoszcz - KS Brzoza 3:0 [27.05.2017 r., 15.00]; stadion w Bydgoszczy, ul. Bronikowskiego 45
Jeziorak Żnin - Szubinianka Szubin 0:2 [28.05.2017 r., 10.00]
Pelikan Szubin - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 5:5 [6.06.2017 r., 18.30]


16. kolejka - 3.06.2017 r. | 4.06.2017 r. (sobota/niedziela)
KS Brzoza - Młodzieżowy KS Łochowo 2:0 [3.06.2017 r., 10.30]
Chemik III Bydgoszcz - Pelikan Szubin 4:1 [3.06.2017 r., 12.00]
Spójnia Białe Błota - Jeziorak Żnin 3:1 [4.06.2017 r., 12.00]
Zawisza II Bydgoszcz - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 0:0 [4.06.2017 r., 13.00]
Szubinianka Szubin - Polonia III Bydgoszcz 6:1 [4.06.2017 r., 16.00]


17. kolejka - 10.06.2017 r. | 11.06.2017 r. (sobota/niedziela)
Młodzieżowy KS Łochowo - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 0:1 [10.06.2017 r., 10.00]
Pelikan Szubin - Polonia III Bydgoszcz 4:2 [10.06.2017 r., 16.00]
Jeziorak Żnin - KS Brzoza [11.06.2017 r., 10.00]
Zawisza II Bydgoszcz - Chemik III Bydgoszcz 7:0 [11.06.2017 r., 12.00]; stadion w Bydgoszczy, ul. Bronikowskiego 45
Spójnia Białe Błota - Szubinianka Szubin 6:2 [11.06.2017 r., 15.00]


18. kolejka - 17.06.2017 r. | 18.06.2017 r. (sobota/niedziela)
Szubinianka Szubin - Pelikan Szubin 8:3 [13.06.2017 r., 17.30]
Polonia III Bydgoszcz - Zawisza II Bydgoszcz 2:3 [14.06.2017 r., 18.00]; stadion w Bydgoszczy, ul. Sportowa 2
KS Brzoza - Spójnia Białe Błota 1:6 [17.06.2017 r., 10.30]
Chemik III Bydgoszcz - Młodzieżowy KS Łochowo 0:3 [17.06.2017 r., 12.00]
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Jeziorak Żnin 3:4 [17.06.2017 r., 15.30]

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinLider Włocławek
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
2018-09-19, 17:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 7. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Kujawianka StrzelnoSzubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno   Szubinianka Szubin
2018-09-29, 16:00:00

V liga, grupa II klasy okręgowej - 8. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Strzelnie, ulica Sportowa 12

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski KS Brzoza
LTP Lubanie Noteć Łabiszyn
Goplania Inowrocław Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Piast Złotniki Kujawskie Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo Orzeł Służewo
Start Radziejów Lubienianka Lubień Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
KS Brzoza - LTP Lubanie
Lubienianka Lubień Kujawski - Orzeł Służewo
Kujawianka Strzelno - Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek - Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn - Goplania Inowrocław
Start Radziejów - Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Piast Złotniki Kujawskie
Lider Włocławek - GKS Baruchowo

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?