LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Turniej orlików w Szubinie
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 344, wczoraj: 606
ogółem: 3 850 692

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

09-2018

sobota

Młodzik - IV liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 5 - 5. kolejka: Pauza - Szubinianka Szubin

23

09-2018

niedziela

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 6. kolejka: Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin [10:00]

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 2. kolejka: Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin [16:00]

17 urodziny obchodzi Jakub Donarski

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
10  2018-10-14 Start Radziejów Goplania Inowrocław 15:00
10  2018-10-13 Kujawianka Strzelno Orzeł Służewo 15:00
10  2018-10-13 Zdrój Ciechocinek GKS Baruchowo 15:00
10  2018-10-13 Lubienianka Lubień Kujawski Lider Włocławek 15:00
10  2018-10-13 Wisła Dobrzyń nad Wisłą Szubinianka Szubin 15:00
10  2018-10-13 Noteć Łabiszyn Gopło Kruszwica 15:00
10  2018-10-13 Łokietek Petrokan Brześć Kujawski LTP Lubanie 11:00
10  2018-10-13 KS Brzoza Piast Złotniki Kujawskie 11:00
2018-10-06 Orzeł Służewo Lider Włocławek 15:00
2018-10-06 Goplania Inowrocław KS Brzoza 15:00
2018-10-06 Piast Złotniki Kujawskie Noteć Łabiszyn 15:00
2018-10-06 Gopło Kruszwica Wisła Dobrzyń nad Wisłą 15:00
2018-10-06 LTP Lubanie Start Radziejów 15:00
2018-10-06 Szubinianka Szubin Zdrój Ciechocinek 14:00
2018-10-06 GKS Baruchowo Kujawianka Strzelno 14:00
2018-10-06 Łokietek Petrokan Brześć Kujawski Lubienianka Lubień Kujawski 11:00
2018-09-30 Lider Włocławek GKS Baruchowo 11:00
2018-09-29 Wisła Dobrzyń nad Wisłą Piast Złotniki Kujawskie 16:00
2018-09-29 Start Radziejów Łokietek Petrokan Brześć Kujawski 16:00
2018-09-29 Noteć Łabiszyn Goplania Inowrocław 16:00
2018-09-29 Zdrój Ciechocinek Gopło Kruszwica 16:00
2018-09-29 Kujawianka Strzelno Szubinianka Szubin 16:00
2018-09-29 Lubienianka Lubień Kujawski Orzeł Służewo 16:00
2018-09-29 KS Brzoza LTP Lubanie 11:00
2018-09-23 Start Radziejów Lubienianka Lubień Kujawski 16:00
2018-09-23 GKS Baruchowo Orzeł Służewo 11:00
2018-09-22 Gopło Kruszwica Kujawianka Strzelno 16:00
2018-09-22 Piast Złotniki Kujawskie Zdrój Ciechocinek 16:00
2018-09-22 Goplania Inowrocław Wisła Dobrzyń nad Wisłą 11:00
2018-09-22 LTP Lubanie Noteć Łabiszyn 16:00
2018-09-22 Łokietek Petrokan Brześć Kujawski KS Brzoza 11:00
2018-09-19 Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek relacja ›
2018-09-16 Lider Włocławek 3:2 Gopło Kruszwica zobacz ›
2018-09-16 Orzeł Służewo 1:3 Szubinianka Szubin relacja ›
2018-09-15 Kujawianka Strzelno 1:2 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
2018-09-15 Noteć Łabiszyn 2:1 Łokietek Petrokan Brześć Kujawski zobacz ›
2018-09-15 Wisła Dobrzyń nad Wisłą 3:2 LTP Lubanie zobacz ›
2018-09-15 Lubienianka Lubień Kujawski 1:1 GKS Baruchowo zobacz ›
2018-09-15 Zdrój Ciechocinek 0:0 Goplania Inowrocław zobacz ›
2018-09-15 KS Brzoza 9:0 Start Radziejów zobacz ›
2018-09-09 Start Radziejów 0:6 Noteć Łabiszyn zobacz ›
2018-09-08 Piast Złotniki Kujawskie 0:2 Lider Włocławek zobacz ›
2018-09-08 Gopło Kruszwica 3:0 Orzeł Służewo zobacz ›
2018-09-08 Goplania Inowrocław 6:1 Kujawianka Strzelno zobacz ›
2018-09-08 Łokietek Petrokan Brześć Kujawski 2:0 Wisła Dobrzyń nad Wisłą zobacz ›
2018-09-08 KS Brzoza 2:3 Lubienianka Lubień Kujawski zobacz ›
2018-09-08 Szubinianka Szubin 1:2 GKS Baruchowo relacja ›
2018-09-05 LTP Lubanie 2:2 Zdrój Ciechocinek zobacz ›
2018-09-02 Lider Włocławek 4:1 Goplania Inowrocław zobacz ›
2018-09-01 Zdrój Ciechocinek 1:2 Łokietek Petrokan Brześć Kujawski zobacz ›
2018-09-01 Wisła Dobrzyń nad Wisłą 2:1 Start Radziejów zobacz ›
2018-09-01 GKS Baruchowo 1:3 Gopło Kruszwica zobacz ›
2018-09-01 Lubienianka Lubień Kujawski 1:2 Szubinianka Szubin relacja ›
2018-09-01 Noteć Łabiszyn 1:3 KS Brzoza zobacz ›
2018-09-01 Kujawianka Strzelno 1:1 LTP Lubanie zobacz ›
2018-09-01 Orzeł Służewo 1:4 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
2018-08-26 Piast Złotniki Kujawskie 3:1 GKS Baruchowo zobacz ›
2018-08-26 Start Radziejów 1:1 Zdrój Ciechocinek zobacz ›
2018-08-25 Goplania Inowrocław 5:0 Orzeł Służewo zobacz ›
2018-08-25 Noteć Łabiszyn 4:0 Lubienianka Lubień Kujawski zobacz ›
2018-08-25 Gopło Kruszwica 1:1 Szubinianka Szubin relacja ›
2018-08-25 Łokietek Petrokan Brześć Kujawski 2:1 Kujawianka Strzelno zobacz ›
2018-08-25 KS Brzoza 2:1 Wisła Dobrzyń nad Wisłą zobacz ›
2018-08-25 Lider Włocławek 2:2 LTP Lubanie zobacz ›
2018-08-19 Lider Włocławek 3:0 Łokietek Petrokan Brześć Kujawski zobacz ›
2018-08-18 Zdrój Ciechocinek 4:0 KS Brzoza zobacz ›
2018-08-18 GKS Baruchowo 1:3 Goplania Inowrocław zobacz ›
2018-08-18 Lubienianka Lubień Kujawski 2:0 Gopło Kruszwica zobacz ›
2018-08-18 Orzeł Służewo 0:1 LTP Lubanie zobacz ›
2018-08-18 Wisła Dobrzyń nad Wisłą 2:2 Noteć Łabiszyn zobacz ›
2018-08-18 Szubinianka Szubin 2:3 Piast Złotniki Kujawskie relacja ›
2018-08-18 Kujawianka Strzelno 4:1 Start Radziejów zobacz ›
2018-08-12 Start Radziejów 1:5 Lider Włocławek zobacz ›
2018-08-11 Wisła Dobrzyń nad Wisłą 0:0 Lubienianka Lubień Kujawski zobacz ›
2018-08-11 Łokietek Petrokan Brześć Kujawski 4:0 Orzeł Służewo zobacz ›
2018-08-11 Piast Złotniki Kujawskie 1:3 Gopło Kruszwica zobacz ›
2018-08-11 LTP Lubanie 2:1 GKS Baruchowo zobacz ›
2018-08-11 KS Brzoza 1:1 Kujawianka Strzelno zobacz ›
2018-08-11 Noteć Łabiszyn 0:0 Zdrój Ciechocinek zobacz ›
2018-08-11 Goplania Inowrocław 5:2 Szubinianka Szubin relacja ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-09-05 Szubinianka Szubin 0:2 Chemik Moderator Bydgoszcz relacja ›
---  2018-08-22 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 0:1 Szubinianka Szubin relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-01 Szubinianka Szubin 2:2 Łobzonka Wyrzysk relacja ›
2018-07-28 Szubinianka Szubin 0:8 Cuiavia Inowrocław relacja ›
2018-07-26 Szubinianka Szubin 2:3 Zamek Gołańcz zobacz ›

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinLider Włocławek
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
2018-09-19, 17:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 7. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Kujawianka StrzelnoSzubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno   Szubinianka Szubin
2018-09-29, 16:00:00

V liga, grupa II klasy okręgowej - 8. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Strzelnie, ulica Sportowa 12

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski KS Brzoza
LTP Lubanie Noteć Łabiszyn
Goplania Inowrocław Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Piast Złotniki Kujawskie Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo Orzeł Służewo
Start Radziejów Lubienianka Lubień Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
KS Brzoza - LTP Lubanie
Lubienianka Lubień Kujawski - Orzeł Służewo
Kujawianka Strzelno - Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek - Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn - Goplania Inowrocław
Start Radziejów - Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Piast Złotniki Kujawskie
Lider Włocławek - GKS Baruchowo

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?