LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

10. kolejka V ligi: Kujawiak Lumac Kowal - Szubinianka Szubin
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 417, wczoraj: 606
ogółem: 3 850 765

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

09-2018

sobota

Młodzik - IV liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 5 - 5. kolejka: Pauza - Szubinianka Szubin

23

09-2018

niedziela

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 6. kolejka: Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin [10:00]

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 2. kolejka: Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin [16:00]

17 urodziny obchodzi Jakub Donarski

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon ligowy 2015/2016

Trampkarz - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz -> TABELA LIGOWA PO 18. KOLEJCE

Msc

Drużyna

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

Pałuczanka Żnin

16

16

0

0

44

78:5

2.

Szubinianka Szubin

16

11

0

5

33

76:37

3.

Spójnia Białe Błota

16

10

2

4

32

56:26

4.

Golden Goal Bydgoszcz

16

8

3

5

27

31:33

5.

Dąb Barcin

16

8

1

7

25

56:61

6.

Wisełka Solec Kuj.

16

8

0

8

24

50:37

7.

Polonia III Bydgoszcz

16

3

0

13

9

19:83

8.

KS Łochowo

16

2

2

12

8

7:44

9.

KS Brzoza

16

2

0

14

6

17:73

Przed startem rozgrywek, z ligi wycofał się Orzeł Kcynia.

Terminarz rozgrywek
RUNDA JESIENNA
1. kolejka - 5.09.2015 r. | 6.09.2015 r.
KS Łochowo - Dąb Barcin 8:8 [6.09.2015 r., 10.00]
Wisełka Solec Kujawski - KS Brzoza 4:0 [6.09.2015 r., 12.00]
Spójnia Białe Błota - Polonia III Bydgoszcz 7:0 [6.09.2015 r., 15.00]
Szubinianka Szubin - Golden Goal Bydgoszcz 5:0 [6.09.2015 r., 16.30]
Pauzuje: Pałuczanka Żnin.


2. kolejka - 12.09.2015 r. | 13.09.2015 r.
Dąb Barcin - Pałuczanka Żnin 1:5 [10.09.2015 r., 17.30]
Wisełka Solec Kujawski - KS Łochowo 2:0 [12.09.2015 r., 15.30]
Polonia III Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 0:13 [12.09.2015 r., 16.00]
KS Brzoza - Golden Goal Bydgoszcz 2:3 [13.09.2015 r., 11.00]
Pauzuje: Spójnia Białe Błota.


3. kolejka - 19.09.2015 r. | 20.09.2015 r.
Pałuczanka Żnin - Wisełka Solec Kujawski 3:0 [20.09.2015 r., 12.00]
KS Łochowo - KS Brzoza 1:3 [20.09.2015 r., 13.00]
Spójnia Białe Błota - Dąb Barcin 10:3 [20.09.2015 r., 13.30]
Golden Goal Bydgoszcz - Polonia III Bydgoszcz 1:0 [20.09.2015 r., 16.30]
Pauzuje: Szubinianka Szubin.


4. kolejka - 26.09.2015 r. | 27.09.2015 r.
Dąb Barcin - Szubinianka Szubin 4:7 [26.09.2015 r., 10.00]
Wisełka Solec Kujawski - Spójnia Białe Błota 0:2 [26.09.2015 r., 10.00]
KS Brzoza - Polonia III Bydgoszcz 1:4 [27.09.2015 r., 14.00]
KS Łochowo - Pałuczanka Żnin 1:4 [30.09.2015 r., 17.00]
Pauzuje: Golden Goal Bydgoszcz.


5. kolejka - 3.10.2015 r. | 4.10.2015 r.
Spójnia Białe Błota - KS Łochowo 4:1 [4.10.2015 r., 12.00]
Pałuczanka Żnin - KS Brzoza 4:0 [4.10.2015 r., 12.00]
Szubinianka Szubin - Wisełka Solec Kujawski 4:3 [4.10.2015 r., 12.00]
Golden Goal Bydgoszcz - Dąb Barcin 5:1 [4.10.2015 r., 16.30]
Pauzuje: Polonia III Bydgoszcz.


6. kolejka - 10.10.2015 r. | 11.10.2015 r.
Wisełka Solec Kujawski - Golden Goal Bydgoszcz 0:1 [10.10.2015 r., 10.00]
Pałuczanka Żnin - Spójnia Białe Błota 1:0 [10.10.2015 r., 10.00]
KS Łochowo - Szubinianka Szubin 2:4 [11.10.2015 r., 11.00]
Dąb Barcin - Polonia III Bydgoszcz 7:1 [11.10.2015 r., 16.00]
Pauzuje: KS Brzoza.


7. kolejka - 17.10.2015 r. | 18.10.2015 r.
Spójnia Białe Błota - KS Brzoza 9:0 [18.10.2015 r., 10.30]
Szubinianka Szubin - Pałuczanka Żnin 1:8 [18.10.2015 r., 12.00]
Polonia III Bydgoszcz - Wisełka Solec Kujawski 2:6 [18.10.2015 r., 14.00]
Golden Goal Bydgoszcz - KS Łochowo 3:3 [18.10.2015 r., 16.00]
Pauzuje: Dąb Barcin.


8. kolejka - 24.10.2015 r. | 25.10.2015 r.
KS Brzoza - Dąb Barcin 4:5 [24.10.2015 r., 11.00]
Pałuczanka Żnin - Golden Goal Bydgoszcz 1:0 [24.10.2015 r., 12.00]
Polonia III Bydgoszcz - KS Łochowo 0:1 [24.10.2015 r., 15.00]
Spójnia Białe Błota - Szubinianka Szubin 5:1 [25.10.2015 r., 13.00]
Pauzuje: Wisełka Solec Kujawski.


9. kolejka - 7.11.2015 r. | 8.11.2015 r.
Dąb Barcin - Wisełka Solec Kujawski 3:0 walkower [7.11.2015 r., 10.00]
Szubinianka Szubin - KS Brzoza 7:0 [8.11.2015 r., 13.00]
Polonia III Bydgoszcz - Pałuczanka Żnin 0:8 [8.11.2015 r., 14.00]
Golden Goal Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 0:0 [8.11.2015 r., 18.30]
Pauzuje: KS Łochowo.


RUNDA WIOSENNA
10. kolejka - 16.04.2016 r. | 17.04.2016 r. | 18.04.2016 r. 
KS Brzoza - Wisełka Solec Kujawski 1:4 [16.04.2016 r., 12.30]
Polonia III Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 1:2 [16.04.2016 r., 14.30]
Golden Goal Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 2:1 [17.04.2016 r., 18.00]
Dąb Barcin - KS Łochowo 6:3 [18.05.2016 r., 18.00]
Pauzuje: Pałuczanka Żnin.


11. kolejka - 22.04.2016 r. | 23.04.2016 r. | 24.04.2016 r.
Pałuczanka Żnin - Dąb Barcin 7:0 [22.04.2016 r., 18.00]
Golden Goal Bydgoszcz - KS Brzoza 3:0 [23.04.2016 r., 16.00]
KS Łochowo - Wisełka Solec Kujawski 1:2 [24.04.2016 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - Polonia III Bydgoszcz 4:0 [24.04.2016 r., 14.00]
Pauzuje: Spójnia Białe Błota.


12. kolejka - 30.04.2016 r. | 5.05.2016 r.
Wisełka Solec Kujawski - Pałuczanka Żnin 1:7 [9.04.2016 r., 13.00]
Dąb Barcin - Spójnia Białe Błota 1:2 [30.04.2016 r., 10.00]
Polonia III Bydgoszcz - Golden Goal Bydgoszcz 1:2 [30.04.2016 r., 16.30]
KS Brzoza - KS Łochowo 1:4 [5.05.2016 r., 18.00]
Pauzuje: Szubinianka Szubin.


13. kolejka - 7.05.2016 r. | 8.05.2016 r.
Polonia III Bydgoszcz - KS Brzoza 1:2 [7.05.2016 r., 10.00]
Spójnia Białe Błota - Wisełka Solec Kujawski 1:4 [7.05.2016 r., 17.00]
Szubinianka Szubin - Dąb Barcin 1:3 [8.05.2016 r., 13.00]
Pałuczanka Żnin - KS Łochowo 1:0 [12.05.2016 r., 18.00]
Pauzuje: Golden Goal Bydgoszcz.


14. kolejka - 13.05.2016 r. | 14.05.2016 r. | 15.05.2016 r.
KS Łochowo - Spójnia Białe Błota 0:3 [13.05.2016 r., 18.00]
Dąb Barcin - Golden Goal Bydgoszcz 5:2 [14.05.2016 r., 10.00]
KS Brzoza - Pałuczanka Żnin 1:7 [15.05.2016 r., 12.00]
Wisełka Solec Kujawski - Szubinianka Szubin 1:2 [15.05.2016 r., 15.00]
Pauzuje: Polonia III Bydgoszcz.


15. kolejka - 19.05.2016 r. | 22.05.2016 r.
Spójnia Białe Błota - Pałuczanka Żnin 0:1 [19.05.2016 r., 17.00]
Szubinianka Szubin - KS Łochowo 9:1 [22.05.2016 r., 14.00]
Polonia III Bydgoszcz - Dąb Barcin 3:2 [22.05.2016 r., 14.15]
Golden Goal Bydgoszcz - Wisełka Solec Kujawski 3:4 [22.05.2016 r., 18.00]
Pauzuje: Orzeł Kcynia.


16. kolejka - 28.05.2016 r. | 30.05.2016 r.
Pałuczanka Żnin - Szubinianka Szubin 5:0 [28.05.2016 r., 10.00]
Wisełka Solec Kujawski - Polonia III Bydgoszcz 16:3 [28.05.2016 r., 14.00]
KS Brzoza - Spójnia Białe Błota 1:5 [30.05.2016 r., 17.00]
KS Łochowo - Golden Goal Bydgoszcz 1:2 [9.06.2016 r., 18.30]
Pauzuje: Dąb Barcin.


17. kolejka - 4.06.2016 r. | 5.06.2016 r.
Dąb Barcin - KS Brzoza 3:0* walkower [4.06.2016 r., 10.00]
KS Łochowo - Polonia III Bydgoszcz 0:3* walkower [5.06.2016 r., 14.00]
Szubinianka Szubin - Spójnia Białe Błota 8:2 [5.06.2016 r., 15.00]
Golden Goal Bydgoszcz - Pałuczanka Żnin 0:5 [5.06.2016 r., 17.00]
Pauzuje: Wisełka Solec Kujawski.


18. kolejka - 11.06.2016 r. | 12.06.2016 r.
Pałuczanka Żnin - Polonia III Bydgoszcz 11:0 [11.06.2016 r., 10.00]
Wisełka Solec Kujawski - Dąb Barcin 3:4 [11.06.2016 r., 12.00]
KS Brzoza - Szubinianka Szubin 1:9 [12.06.2016 r., 12.00]
Spójnia Białe Błota - Wisełka Solec Kujawski 4:4 [12.06.2016 r., 14.00]
Pauzuje: Orzeł Kcynia.

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinLider Włocławek
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
2018-09-19, 17:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 7. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Kujawianka StrzelnoSzubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno   Szubinianka Szubin
2018-09-29, 16:00:00

V liga, grupa II klasy okręgowej - 8. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Strzelnie, ulica Sportowa 12

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski KS Brzoza
LTP Lubanie Noteć Łabiszyn
Goplania Inowrocław Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Piast Złotniki Kujawskie Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo Orzeł Służewo
Start Radziejów Lubienianka Lubień Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
KS Brzoza - LTP Lubanie
Lubienianka Lubień Kujawski - Orzeł Służewo
Kujawianka Strzelno - Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek - Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn - Goplania Inowrocław
Start Radziejów - Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Piast Złotniki Kujawskie
Lider Włocławek - GKS Baruchowo

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?