LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Mecz sparingowy: Szubinianka Szubin - Cuiavia Inowrocław
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 373, wczoraj: 606
ogółem: 3 850 721

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

09-2018

sobota

Młodzik - IV liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 5 - 5. kolejka: Pauza - Szubinianka Szubin

23

09-2018

niedziela

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 6. kolejka: Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin [10:00]

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 2. kolejka: Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin [16:00]

17 urodziny obchodzi Jakub Donarski

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon 2016/2017

PUCHAR POLSKI NA SZCZEBLU PODOKRĘGU BYDGOSZCZ, TORUŃ, WŁOCŁAWEK 

Sezon 2016/2017

Podokręg Bydgoszcz
I RUNDA
Środa, 3 sierpnia 2016 r.
Krajna Sępólno Krajeńskie - Myśliwiec Gostycyn 3:0 [3.08.2016 r., 18.00]

Sobota, 6 sierpnia 2016 r.
Akademia Futbolu Brzoza - Budowlany KS Bydgoszcz 0:9 [6.08.2016 r., 11.00]
Wisła Gruczno - Fala Świekatowo 0:7 [6.08.2016 r., 12.00]
KS Łochowo - Pomorzanin Serock 1:6 [6.08.2016 r., 13.00]
Łokietek Wierzchucin Królewski - Gryf Sicienko 1:5 [6.08.2016 r., 15.00]
Hermes Radłowo - Dąb Barcin 4:2 [6.08.2016 r., 17.00]
FUKS Wielowicz - Wda II Świecie/Strażak Przechowo 2:8 [6.08.2016 r., 17.00]
Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Kujawianka Strzelno 0:4 [6.08.2016 r., 17.00]
Rawys KAN-BOR Raciąż - Tor Laskowice Pomorskie 1:4 [6.08.2016 r., 18.00]

Niedziela, 7 sierpnia 2016 r.
GLKS Osielsko - Polonia Bydgoszcz 0:4 [7.08.2016 r., 16.00]
Wisła Fordon - Noteć Łabiszyn 1:3 [7.08.2016 r., 16.00]
Start Pruszcz Pomorski - Tucholanka/Hydrotor Tuchola 4:2 [7.08.2016 r., 17.00]
LKS Dąbrowa Chełmińska - Szubinianka Szubin 0:6 [7.08.2016 r., 17.00]
Kolorowi Krusza Zamkowa - Sparta Janowiec Wielkopolski 2:6 [7.08.2016 r., 17.00]
Grom Ostrowo - Noteć Gębice 2:4 [7.08.2016 r., 18.00]
Wolny los: Unia/Drobex Solec Kujawski, Wisła Nowe, Piast Złotniki Kujawskie, Unia Janikowo, Pogoń Mogilno, Start Warlubie, Gopło Kruszwica, Notecianka Pakość, Cuiavia Inowrocław, Chemik Bydgoszcz.

II RUNDA
Środa, 31 sierpnia 2016 r.
Budowlany KS Bydgoszcz - Gopło Kruszwica 2:1 [31.08.2016 r., 16.30]; stadion w Bydgoszczy, ulica Sielska 12a (dzielnica Fordon)
Noteć Łabiszyn - Unia Janikowo 0:4 [31.08.2016 r., 17.00]
Polonia Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław 3:0 walkower [31.08.2016 r., 17.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - Tor Laskowice Pomorskie 4:3 po dogrywce [31.08.2016 r., 17.00]
Start Pruszcz Pomorski - Wda II Świecie/Strażak Przechowo 0:1 [31.08.2016 r., 17.00]
Noteć Gębice - Piast Złotniki Kujawskie 5:2 [31.08.2016 r., 17.00]
Pomorzanin Serock - Wisła Nowe 3:1 [31.08.2016 r., 17.00]
Hermes Radłowo - Pogoń Mogilno 1:8 [31.08.2016 r., 17.00]
Szubinianka Szubin - Notecianka Pakość 1:0 [31.08.2016 r., 17.30]
Unia Leszcze - Kujawianka Strzelno 1:6 [31.08.2016 r., 17.30]
Sparta Janowiec Wielkopolski - Chemik Bydgoszcz 0:10 [31.08.2016 r., 17.30]
Fala Świekatowo - Start Warlubie 0:6 [31.08.2016 r., 18.00]

Wtorek, 6 września 2016 r.
Gryf Sicienko - Unia/Drobex Solec Kujawski 0:2 [6.09.2016 r., 17.30]

III RUNDA
Środa, 14 września 2016 r.
Noteć Gębice - Unia Janikowo 1:5 [14.09.2016 r., 16.30]

Środa, 21 września 2016 r.
Budowlany KS Bydgoszcz - Unia/Drobex Solec Kujawski 1:2 [21.09.2016 r., 16.00]; boisko w Bydgoszczy, ulica Sielska 12a (Fordon)
Krajna Sępólno Krajeńskie - Wda II Świecie/Strażak Przechowo 1:2 [21.09.2016 r., 16.30]
Kujawianka Strzelno - Pogoń Mogilno 5:7 po dogrywce [21.09.2016 r., 16.30]
Szubinianka Szubin - Polonia Bydgoszcz 1:7 [21.09.2016 r., 17.00]
Pomorzanin Serock - Start Warlubie 4:3 [21.09.2016 r., 17.00]
Wolny los: Chemik Bydgoszcz.


Podokręg Toruń
I RUNDA
Sobota, 6 sierpnia 2016 r.
Zamek Bierzgłowski - Stal Grudziądz 1:2 po dogrywce [6.08.2016 r., 13.00]; stadion w Pigży
Victoria Lisewo - Flisak Złotoria 0:3 [6.08.2016 r., 17.00]

Niedziela, 7 sierpnia 2016 r.
Sokół Radomin - Promień Kowalewo Pomorskie 4:2 [7.08.2016 r., 16.00]
Tartak Klamry - Radzynianka Radzyń Chełmiński 0:2 [7.08.2016 r., 16.00]
Orzeł Głogowo - Wojownik Wabcz 2:6 [7.08.2016 r., 16.00]
Zryw Wrocki - Drwęca Golub-Dobrzyń 1:2 [7.08.2016 r., 16.00]
Saturn Ostrowite - Iskra Ciechocin 0:9 [7.08.2016 r., 16.00]
Victoria Czernikowo - Unia Wąbrzeźno 3:1 [7.08.2016 r., 16.00]
Pomorzanin Toruń - Mustang Ostaszewo 0:2 [7.08.2016 r., 16.00]

II RUNDA
Środa, 31 sierpnia 2016 r.
Mustang Ostaszewo - Chełminianka Chełmno 6:2 [31.08.2016 r., 17.00] 
Sokół Radomin - Elana Toruń 0:3 walkower [31.08.2016 r., 17.00]
Victoria Czernikowo - Iskra Ciechocin 1:3 po dogrywce [31.08.2016 r., 17.00]
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Sparta Brodnica 2:1 [31.08.2016 r., 17.00]
Stal Grudziądz - Legia Chełmża 5:1 [31.08.2016 r., 17.00]
Wojownik Wabcz - Drwęca Golub-Dobrzyń 11:3 [31.08.2016 r., 17.00]
Flisak Złotoria - Radzynianka Radzyń Chełmiński 2:3 [31.08.2016 r., 17.00]

III RUNDA
Środa, 7 września 2016 r.
Stal Grudziądz - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0:1 [7.09.2016 r., 17.00]
Wojownik Wabcz - Mustang Ostaszewo 5:6 [7.09.2016 r., 17.00]
Wolny los: Iskra Ciechocin.

Środa, 14 września 2016 r.
Radzynianka Radzyń Chełmiński - TKP Elana Toruń 0:3 walkower [14.09.2016 r., 17.00]


Podokręg Włocławek
I RUNDA
Środa, 31 sierpnia 2016 r.
Start Radziejów - Włocłavia Włocławek 3:1 [31.08.2016 r., 17.00]
Unia Choceń - GKS Baruchowo 2:3 [31.08.2016 r., 17.00]
Lech Dobre - Wicher Wielgie 1:4 [31.08.2016 r., 17.00]
Ziemowit Osięciny - Kujawiak Kowal 2:0 [31.08.2016 r., 17.00]
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Zdrój Ciechocinek 4:2 [31.08.2016 r., 17.00]
MGKS Lubraniec - Lider Włocławek 2:3 [31.08.2016 r., 17.30]
Wolny los: Zjednoczeni Piotrków Kujawski.
Od II rundy grają: Kujawianka Izbica Kujawska, Lech Rypin, Łokietek Brześć Kujawski, Orlęta Aleksandrów Kujawski, Sadownik Waganiec.
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - wolny los po wycofaniu się Mieni Lipno.


II RUNDA
Środa, 14 września 2016 r.
GKS Baruchowo - Lech Rypin 0:10 [14.09.2016 r., 17.00]
Lider Włocławek - Łokietek Brześć Kujawski 2:1 [14.09.2016 r., 17.00]
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Orlęta Aleksandrów Kujawski 0:4 [14.09.2016 r., 17.00]
Wicher Wielgie - Ziemowit Osięciny 0:4 [14.09.2016 r., 17.00]; boisko w Teodorowie
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Sadownik Waganiec 5:1 [14.09.2016 r., 17.00]
Wolny los: Kujawianka Izbica Kujawska, LTP Lubanie, Start Radziejów.

III RUNDA
Środa, 28 września 2016 r.
Lider Włocławek - Orlęta Aleksandrów Kujawski 3:1 [28.09.2016 r., 16.00]
Kujawianka Izbica Kujawska - Lech Rypin 3:1 [28.09.2016 r., 16.00]
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - LTP Lubanie 1:2 [28.09.2016 r., 16.00]
Ziemowit Osięciny - Start Radziejów 0:4 [28.09.2016 r., 16.00]


1/8 FINAŁU PUCHARU POLSKI K-PZPN
Sobota, 11 marca 2017 r.
LTP Lubanie - Unia/Drobex Solec Kujawski 4:2 [11.03.2017 r., 14.00]
Start Radziejów - Unia Janikowo 1:2 [11.03.2017 r., 14.00]
Pomorzanin Serock - Lider Włocławek 1:3 [11.03.2017 r., 14.00]
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Kujawianka Izbica Kujawska 0:3 [11.03.2017 r., 15.00]

Środa, 29 marca 2017 r.
Mustang Ostaszewo - Polonia Bydgoszcz 5:3 [29.03.2017 r., 17.00]

Wtorek, 4 kwietnia 2017 r.
Wda II Świecie/Strażak Przechowo - Wda Świecie 1:2 [4.04.2017 r., 17.00]

Środa, 5 kwietnia 2017 r.
Pogoń Mogilno - TKP Elana Toruń 1:5 [5.04.2017 r., 16.30]
Iskra Ciechocin - Chemik Bydgoszcz 0:1 [5.04.2017 r., 17.00]


1/4 FINAŁU PUCHARU POLSKI K-PZPN
Środa, 26 kwietnia 2017 r.
TKP Elana Toruń - Wda Świecie 0:2 [26.04.2017 r., 16.30]
Kujawianka Izbica Kujawska - Chemik Bydgoszcz 4:1 po rzutach karnych [1:1 po 120'] [26.04.2017 r., 17.00]
Lider Włocławek - Mustang Ostaszewo 1:4 po rzutach karnych [5:5 po 120'] [26.04.2017 r., 17.00]
LTP Lubanie - Unia Janikowo 1:2 [26.04.2017 r., 17.00]


1/2 FINAŁU PUCHARU POLSKI K-PZPN
Środa, 17 maja 2017 r.
Mustang Ostaszewo - Unia Janikowo 3:1 [17.05.2017 r., 17.00]
Kujawianka Izbica Kujawska - Wda Świecie 1:4 [17.05.2017 r., 17.30]


FINAŁ PUCHARU POLSKI K-PZPN  - PIERWSZY MECZ
Środa, 7 czerwca 2017 r.
Mustang Ostaszewo - Wda Świecie 1:5 [7.06.2017 r., 17.00]


FINAŁ PUCHARU POLSKI K-PZPN  - MECZ REWANŻOWY
Środa, 21 czerwca 2017 r.
Wda Świecie - Mustang Ostaszewo 5:0 [21.06.2017 r., 17.00]

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinLider Włocławek
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
2018-09-19, 17:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 7. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Kujawianka StrzelnoSzubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno   Szubinianka Szubin
2018-09-29, 16:00:00

V liga, grupa II klasy okręgowej - 8. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Strzelnie, ulica Sportowa 12

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski KS Brzoza
LTP Lubanie Noteć Łabiszyn
Goplania Inowrocław Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Piast Złotniki Kujawskie Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo Orzeł Służewo
Start Radziejów Lubienianka Lubień Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
KS Brzoza - LTP Lubanie
Lubienianka Lubień Kujawski - Orzeł Służewo
Kujawianka Strzelno - Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek - Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn - Goplania Inowrocław
Start Radziejów - Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Piast Złotniki Kujawskie
Lider Włocławek - GKS Baruchowo

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?