LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

2. kolejka V ligi: Szubinianka Szubin - Unia Gniewkowo
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 174, wczoraj: 991
ogółem: 3 727 566

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

04-2018

piątek

29 urodziny obchodzi Kamil Zajdlewicz

21

04-2018

sobota

22

04-2018

niedziela

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon 2012/2013


Lista sędziów, którzy prowadzili mecze ligowe oraz pucharowe w sezonie 2012/2013. Prezentujemy także nazwiska arbitrów, którzy z ramienia Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej sędziowali pojedynki III ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.

T-MOBILE EKSTRAKLASA
Bartosz Frankowski (Toruń)
Daniel Stefański (Bydgoszcz) - sędzia międzynarodowy
Adam Lyczmański (Bydgoszcz)


II LIGA, GRUPY WSCHODNIA I ZACHODNIA
Mariusz Korpalski (Toruń)
Marcin Liana (Żnin)
Piotr Łęgosz (Lipno)
Sylwester Rasmus (Kończewice)


SĘDZIOWIE ASYSTENCI - I GRUPA
Marcin Boniek (Bydgoszcz)
Maciej Daszkiewicz (Bydgoszcz)
Dariusz Drozd (Bydgoszcz)
Dariusz Ignatowski (Bydgoszcz)
Marcin Sadowski (Toruń)
Jakub Winkler (Toruń)


SĘDZIOWIE ASYSTENCI - II GRUPA
Bartosz Kaszyński (Bydgoszcz)


I LIGA PIŁKI NOŻNEJ KOBIET
Barbara Bednarczyk (Bydgoszcz)


EKSTRALIGA PIŁKI NOŻNEJ KOBIET - SĘDZINA ASYSTENTKA
Paulina Baranowska (Toruń)


I LIGA PIŁKI NOŻNEJ KOBIET - SĘDZINA ASYSTENTKA
Agnieszka Gajewska (Bydgoszcz)


III LIGA KUJAWSKO-POMORSKO-WIELKOPOLSKA
Łukasz Araszkiewicz (Plewiska)
Mateusz Gajewski (Lipno)
Piotr Idzik (Poznań)
Wojciech Jasiak (Krotoszyn)
Jacek Jędrzejczak (Rzepowo)
Mikołaj Kłodziński (Poznań)
Arkadiusz Koronka (Gniezno)
Rafał Liana (Żnin)
Daniel Mateusiak (Szubin)
Dawid Matyniak (Zakrzew)
Artur Mieloch (Chodzież)
Tomasz Nowicki (Szamotuły)
Dariusz Orzechowski (Brodnica)
Tomasz Perliński (Włocławek)
Adam Pęcherz (Nowe Skalmierzyce)
Łukasz Reinowski (Bydgoszcz)
Bartosz Roszyk (Leszno)
Artur Rózga (Bnin)
Michał Sobczak (Bydgoszcz)
Sebastian Stokłosa (Leszno)
Kamil Waskowski (Poznań)
Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek)
Maciej Ziółkowski (Konin)


IV LIGA KUJAWSKO-POMORSKA
Adam Bauza (Szubin)
Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)
Kamil Dunaj (Inowrocław)
Grzegorz Gołdyn (Lachmirowice)
Mirosław Gołębiowski (Siniarzewo)
Gerard Gólcz (Pakość)
Robert Jędrzejczak (Ściborze)
Jacek Kowalewski (Włocławek)
Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)
Sławomir Kujawa (Żnin)
Maciej Lanckowski (Chełmża)
Aleksander Nowicki (Solec Kujawski)
Mirosław Oparczyk (Zamość)
Jacek Rogowski (Toruń)
Wiesław Sobiesiński (Brodnica)
Grzegorz Sosnowski (Chełmża)
Łukasz Uciński (Szubin)
Sławomir Winiecki (Zamość)


V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA I, II
Arkadiusz Andrzejczuk (Rypin)
Waldemar Andrzejewski (Chrząstowo)
Łukasz Bania (Toruń)
Łukasz Boiński (Nakło nad Notecią)
Andrzej Borkowski (Toruń)
Sebastian Borkowski (Bydgoszcz)
Krzysztof Budziński (Lipno)
Mariusz Burda (Bydgoszcz)
Waldemar Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Dariusz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Mikołaj Chromiński (Ciechocinek)
Michał Chrzanowski (Piechcin)
Łukasz Damski (Tryszczyn)
Maciej Daszkiewicz (Bydgoszcz)
Kamil Dojaś (Żnin)
Damian Dorn (Bydgoszcz)
Dariusz Drozd (Bydgoszcz)
Ariel Gacka (Bydgoszcz)
Krzysztof Giczela (Jadwiżyn)
Adam Grabowski (Grudziądz)
Dariusz Ignatowski (Bydgoszcz)
Piotr Jaranowski (Rajmundów)
Krzysztof Kanclerz (Bydgoszcz)
Karol Kobędza (Toruń)
Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)
Szymon Lewandowski (Pakość)
Dariusz Łęgosz (Lipno)
Wojciech Nagaj (Wiele)
Piotr Nowicki (Janikowo)
Bartłomiej Pangowski (Bydgoszcz)
Radosław Papierowski (Świecie nad Wisłą)
Rafał Podlewski (Izdebno)
Marcin Prażniewski (Lipno)
Wojciech Prokopowicz (Włocławek)
Edward Przybysz (Złotniki Kujawskie)
Jerzy Rolbiecki (Toruń)
Marcin Sadowski (Toruń)
Tomasz Trawiński (Toruń)
Jakub Winkler (Toruń)
Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)
Marcin Wołowski (Toruń)
Piotr Wysocki (Rypin)
Łukasz Zasada (Włocławek)


A KLASA, OKRĘGI BYDGOSZCZ, TORUŃ, WŁOCŁAWEK
Aleksander Adamczyk (Bydgoszcz)
Jarosław Barczak (Łochocin)
Barbara Bednarczyk (Bydgoszcz)
Bartosz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Jakub Bzdawka (Świecie)
Adam Ceterski (Wola Bachorna)
Jakub Ciesielski (Bydgoszcz)
Hubert Dojaś (Żnin)
Agnieszka Gajewska (Bydgoszcz)
Robert Grabowski (Grudziądz)
Mariusz Grabski (Włocławek)
Mateusz Grochowalski (Świedziebnia)
Rafał Jankowski (Włocławek)
Mariusz Jędrzejczyk (Janikowo)
Andrzej Keński (Toruń)
Jarosław Klein (Bydgoszcz)
Bartosz Kosiak (Bydgoszcz)
Piotr Kośmider (Jadowniki Rycerskie)
Karol Kowalewski (Bnin)
Piotr Krawczak (Janowiec Wielkopolski)
Filip Krzywicki (Włocławek)
Mirosław Landowski (Inowrocław)
Tomasz Linke (Tuchółka)
Maurycy Łukawski (Bydgoszcz)
Michał Martuś (Toruń)
Bartosz Niewiadomy (Bydgoszcz)
Łukasz Nowakowski (Bydgoszcz)
Sebastian Nowicki (Inowrocław)
Sławomir Orzechowski (Rypin)
Radosław Orzechowski (Bydgoszcz)
Szymon Osieczak (Włocławek)
Janusz Pajonkowski (Śliwice)
Patryk Piluś (Toruń)
Jacek Przewozik (Siniarzewo)
Sławomir Radzik (Wojnowo)
Szymon Raniszewski (Bydgoszcz)
Remigiusz Rasmus (Chełmża)
Adrian Rybowicz (Lipno)
Piotr Safandowski (Włocławek)
Mateusz Śliwowski (Toruń)
Adrian Sławkowski (Lipno)
Damian Sobczak (Grudziądz)
Andrzej Sobieszczyk (Aleksandrów Kujawski)
Arkadiusz Traczyk (Toruń)
Radosław Tyburczy (Bydgoszcz)
Mikołaj Wiatrowski (Bydgoszcz)
Michał Winiecki (Jeziora Wielkie)
Rafał Wółkiewicz (Toruń)
Karol Zygadlewicz (Grudziądz)
Radosław Ziarkowski (Włocławek)


A KLASA, OKRĘGI BYDGOSZCZ, TORUŃ, WŁOCŁAWEK - SĘDZIOWIE NIEZAKWALIFIKOWANI
Tobiasz Janowski (Toruń)
Krzysztof Karwacki (Bydgoszcz)
Maciej Kowalski (Lipno)
Jakub Kujawa (Włocławek)
Sławomir Niedzielski (Bydgoszcz)
Adam Wolski (Lisewo)


B KLASA, OKRĘG BYDGOSZCZ
Krzysztof Banach (Ruda)
Paweł Dankowiakowski (Bydgoszcz)
Łukasz Dobrowolski (Bydgoszcz)
Krzysztof Fułat (Cekcyn)
Maciej Gebler (Bydgoszcz)
Marcin Gwizdała (Osielsko)
Bogdan Jarosz (Sicienko)
Kamil Kalinowski (Bydgoszcz)
Norbert Karpiński (Janikowo)
Rafał Kosek (Bydgoszcz)
Bartosz Kościelniak (Kołdrąb)
Paweł Kowal (Bydgoszcz)
Daniel Kubiak (Żnin)
Marcin Modry (Bydgoszcz)
Marcin Nowakowski (Bydgoszcz)
Piotr Pankowski (Kruszwica)
Bartłomiej Pawlikowski (Bydgoszcz)
Robert Różycki (Bydgoszcz)
Agnieszka Ryż (Kruszwica)
Kamil Stachowicz (Bydgoszcz)
Mirosław Staśkowiak (Strzelno)
Mariusz Szczepaniak (Krąpiewo)
Tomasz Szrajber (Bydgoszcz)
Jakub Szuprytowski (Świecie)
Maciej Śpiewak (Liszkowo)
Bartosz Tarnolicki (Matyldzin)
Paweł Wojtysiak (Bydgoszcz)


B KLASA, OKRĘG BYDGOSZCZ - SĘDZIOWIE NIEZAKWALIFIKOWANI
Lesław Jaworski (Bydgoszcz)
Marcin Kościelny (Bydgoszcz)
Jarosław Kowalski (Inowrocław)
Piotr Lutowski (Bydgoszcz)
Michał Misiak (Gąsawa)
Piotr Orzechowski (Żnin)
Radosław Podlewski (Bydgoszcz)
Dawid Sieradzki (Stanomin)
Łukasz Stec (Bydgoszcz)
Marcin Szkudlarek (Strzelno)
Piotr Szuda (Bydgoszcz)
Łukasz Zgórka (Pruszcz Pomorski)


B KLASA, OKRĘG TORUŃ
Krzysztof Bartosiewicz (Toruń)
Sławomir Dąbrowski (Świecie)
Krzysztof Doroz (Toruń)
Krzysztof Kaczmarek (Toruń)
Sylwester Kiełbasa (Aleksandrów Kujawski)
Igor Kolata (Toruń)
Jacek Kowalski (Grudziądz)
Jacek Kowalski (Toruń)
Magdalena Krzemińska (Unisław)
Piotr Marcinkowski (Wąbrzeźno)
Dariusz Mądrzejewski (Toruń)
Michał Nowak (Toruń)
Wojciech Sierocki (Toruń)
Arkadiusz Traczyk (Toruń)
Mikołaj Tuszyński (Kowalewo Pomorskie)
Karol Walkiewicz (Grudziądz)
Jarosław Wiśniewski (Kowalewo Pomorskie)
Jerzy Wiśniewski (Toruń)


B KLASA, OKRĘG TORUŃ - SĘDZIOWIE NIEZAKWALIFIKOWANI
Andrzej Doligalski (Toruń)
Marcin Kempa (Toruń)
Patryk Pakuła (Kowalewo Pomorskie)
Zbigniew Parzniewski (Toruń)
Marcin Serafinowicz (Toruń)
Konrad Skibiński (Toruń)


B KLASA, OKRĘG WŁOCŁAWEK
Andrzej Arkaszkiewicz (Włocławek)
Kamil Barczak (Łochocin)
Dawid Karpiński (Włocławek)
Mateusz Reznerowicz (Dobrzyń nad Wisłą)
Marcin Skowroński (Plebanka)
Krzysztof Szortyka (Siniarzewo)
Rafał Szortyka (Siniarzewo)
Sebastian Szubski (Kowal)
Dawid Wasilewski (Włocławek)
Łukasz Wesołowski (Siniarzewo)
Wojciech Winnicki (Waganiec)


B KLASA, OKRĘG WŁOCŁAWEK - SĘDZIOWIE NIEZAKWALIFIKOWANI
Tomasz Grudziński (Włocławek)
Łukasz Kunecki (Włocławek)
Kamil Malinowski (Włocławek)
Patryk Michalski (Lipno)
Marcin Wojciechowski (Włocławek)


KLASA SĘDZIOWSKA SENIOR
Marian Bogusz (Toruń)
Piotr Brzeziński (Żnin)
Roman Czerwiński (Włocławek)
Tadeusz Frąszczak (Janikowo)
Dariusz Gawroński (Włocławek)
Dariusz Gołębiowski (Włocławek)
Jarosław Gryckiewicz (Toruń)
Janusz Grzegorski (Janikowo)
Henryk Hoppe (Bydgoszcz)
Janusz Jaworowski (Grudziądz)
Marian Małecki (Włocławek)
Andrzej Muszyński (Nowe Dąbie)
Jerzy Nowak (Toruń)
Romuald Nowakowski (Bydgoszcz)
Zbigniew Pietrzak (Bydgoszcz)
Krzysztof Poleski (Zborowiec)
Ryszard Przybysz (Lubraniec)
Stanisław Reinowski (Bydgoszcz)
Tomasz Reszke (Nowe)
Janusz Różycki (Bydgoszcz)
Arkadiusz Sinicki (Grudziądz)
Jacek Siwa (Trzemeszno)
Paweł Sokołowski (Włocławek)
Mariusz Stypczyński (Żnin)
Tomasz Szubiński (Bydgoszcz)
Arkadiusz Traczyk (Toruń)
Janusz Warkoczyński (Bydgoszcz)
Marek Wesołowski (Grudziądz)
Piotr Wosiak (Inowrocław)


KLASA SĘDZIOWSKA SENIOR - SĘDZIOWIE NIEZAKWALIFIKOWANI
Tomasz Cieślewicz (Żnin)
Krzysztof Majchrzak (Włocławek)
Andrzej Niewiadomski (Bydgoszcz)
Andrzej Posieczek (Włocławek)
Wiesław Szamocki (Szamocin)


KLASA SĘDZIOWSKA SĘDZIOWIE PRÓBNI
Paweł Giczela (Sadki)
Krystian Glonek (Bydgoszcz)
Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Michał Ksobiak (Przyłęki)
Przemysław Nornicki (Toruń)
Paweł Polikowski (Chełmża)
Paweł Schliep (Bydgoszcz)
Patryk Walczak (Kruszwica)
Marcin Wódkowski (Bydgoszcz)


KLASA SĘDZIOWSKA SĘDZIOWIE PRÓBNI - SĘDZIOWIE NIEZAKWALIFIKOWANI
Marek Baumgart (Lipniki)
Przemysław Detmer (Toruń)
Karol Dobrowolski (Włocławek)
Roland Gawryszewski (Lipno)
Paweł Graczyk (Bydgoszcz)
Robert Grabowski (Grudziądz)
Dawid Jasiński (Inowrocław)
Maciej Lewandowski (Włocławek)
Sebastian Nalazek (Toruń)
Adrian Popławski (Bydgoszcz)
Mateusz Puszkiewicz (Toruń)
Patryk Skowroński (Bydgoszcz)
Sebastian Stefański (Włocławek)
Kamil Szyling (Bydgoszcz)
Mateusz Talaśka (Włocławek)
Kamil Urbański (Toruń)
Roman Wachowiak (Bydgoszcz)
Wojciech Wasiak (Bydgoszcz)
Jakub Wysocki (Toruń)


OBSERWATORZY K-PZPN
Tomasz Frejliszek (Kruszwica)
Jerzy Gawarkiewicz (Lipno)
Walerian Głowacki (Bydgoszcz)
Józef Janiszewski
Andrzej Karczewski (Włocławek)
Maciej Kosiak (Bydgoszcz)
Roman Kostrzewski (Bydgoszcz)
Grzegorz Lewandowski (Bydgoszcz)
Henryk Lizak
Waldemar Niemeczek (Janikowo)
Grzegorz Olszewski
Zenon Paczesny (Bydgoszcz)
Tomasz Palacz (Gniewkowo)
Rafał Pasela (Bydgoszcz)
Kazimierz Purcelewski (Lipno)
Kazimierz Rykaczewski (Toruń)
Józef Sadecki
Jerzy Sobotka
Zenon Tobera (Bydgoszcz)
Marek Wiśniewski
Piotr Witecki
Zbigniew Wódkowski (Bydgoszcz)
Jacek Zedler

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

LKS Szubinianka SzubinZjednoczeni Piotrków Kujawski
LKS Szubinianka Szubin 1:1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2018-04-14, 11:00:00
20. kolejka V ligi, klasy okręgowej, grupy II - sezon 2017/2018 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Włocłavia WłocławekLKS Szubinianka Szubin
Włocłavia Włocławek   LKS Szubinianka Szubin
2018-04-21, 17:00:00

21. kolejka V ligi, klasy okręgowej, grupy II - sezon 2017/2018 - Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku, ulica Leśna 53a

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Zdrój Ciechocinek 3:2 Start Radziejów
LKS Szubinianka Szubin 1:1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Lubienianka Lubień Kujawski 7:0 Ziemowit Osięciny
Kujawianka Strzelno 0:2 Noteć Łabiszyn
GKS Baruchowo 0:1 Unia Gniewkowo
Piast Złotniki Kujawskie 1:0 Włocłavia Włocławek
Wisła Dobrzyń 1:0 Gopło Kruszwica
LTP Lubanie 1:1 Łokietek Petrokan Brześć Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Piast Złotniki Kujawskie - LTP Lubanie
Włocłavia Włocławek - LKS Szubinianka Szubin
Noteć Łabiszyn - Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica - Lubienianka Lubień Kujawski
Start Radziejów - GKS Baruchowo
Unia Gniewkowo - Wisła Dobrzyń
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Kujawianka Strzelno
Ziemowit Osięciny - Łokietek Petrokan Brześć Kujawski

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?