Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.
dzisiaj: 592, wczoraj: 408
ogółem: 6 574 940
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Junior Starszy - klasa okręgowa, grupa I, okręg Bydgoszcz - terminarz spotkań
Runda jesienna
1. kolejka - 3.09.2011/4.09.2011 r. (sobota/niedziela)
Iskra Zamość - Zjednoczeni Chwaliszewo 2:3
KS Brzoza - Unia/Roszak Solec Kujawski 2:1
MLKS Orzeł Kcynia - LKS Szubinianka Szubin 1:3
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Pomorzanin Serock 0:3 walkower
GLZS Sadki - Czarni Nakło nad Notecią 0:6
Noteć Łabiszyn - Zawisza II Bydgoszcz 3:2
2. kolejka - 10.09.2011 r./11.09.2011 r. (sobota/niedziela)
Zjednoczeni Chwaliszewo - Zawisza II Bydgoszcz 1:2
Czarni Nakło nad Notecią - Noteć Łabiszyn 2:3
Pomorzanin Serock - GLZS Sadki 5:0
LKS Szubinianka Szubin - KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko 3:2
Unia/Roszak Solec Kujawski - Orzeł Kcynia 2:1
Iskra Zamość - KS Brzoza 2:2
3. kolejka - 17.09.2011 r./18.09.2011 r. (sobota/niedziela)
KS Brzoza - Zjednoczeni Chwaliszewo 0:1
Orzeł Kcynia - Iskra Zamość 1:3
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Unia/Roszak Solec Kujawski 2:3
GLZS Sadki - LKS Szubinianka Szubin 1:2
Noteć Łabiszyn - Pomorzanin Serock 2:2
Zawisza II Bydgoszcz - Czarni Nakło nad Notecią 4:2
4. kolejka - 24.09.2011 r./25.09.2011 r. (sobota/niedziela)
Zjednoczeni Chwaliszewo - Czarni Nakło nad Notecią 2:1
Pomorzanin Serock - Zawisza II Bydgoszcz 2:1
LKS Szubinianka Szubin - MLKS Noteć Łabiszyn 6:0
Unia/Roszak Solec Kujawski - GLZS Sadki 0:2
Iskra Zamość - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 2:3
KS Brzoza - Orzeł Kcynia 7:3
5. kolejka - 1.10.2011 r./2.10.2011 r. (sobota/niedziela)
Orzeł Kcynia - Zjednoczeni Chwaliszewo 1:3
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - KS Brzoza 8:1
GLZS Sadki - Iskra Zamość 7:1
Noteć Łabiszyn - Unia/Roszak Solec Kujawski 3:1
WKS Zawisza II Bydgoszcz - LKS Szubinianka Szubin 4:0
Czarni Nakło nad Notecią - Pomorzanin Serock 0:4
6. kolejka - 8.10.2011 r./9.10.2011 r. (sobota/niedziela)
Zjednoczeni Chwaliszewo - Pomorzanin Serock 4:2
LKS Szubinianka Szubin - KS Czarni Nakło nad Notecią 1:1
Unia/Roszak Solec Kujawski - Zawisza II Bydgoszcz 0:5
Iskra Zamość - Noteć Łabiszyn 1:0
KS Brzoza - GLKS Sadki 4:2
Orzeł Kcynia - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 2:4
7. kolejka - 15.10.2011 r./16.10.2011 r. (sobota/niedziela)
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Zjednoczeni Chwaliszewo 5:1
GLZS Sadki - Orzeł Kcynia 6:0
Noteć Łabiszyn - KS Brzoza 3:6
Zawisza II Bydgoszcz - Iskra Zamość 15:1
Czarni Nakło nad Notecią - Unia/Roszak Solec Kujawski 5:1
KS Pomorzanin Serock - LKS Szubinianka Szubin 2:0
8. kolejka - 22.10.2011 r./23.10.2011 r. (sobota/niedziela)
KS Zjednoczeni Chwaliszewo - LKS Szubinianka Szubin 4:3
Unia/Roszak Solec Kujawski - Pomorzanin Serock 0:2
Iskra Zamość - Czarni Nakło nad Notecią 0:4
KS Brzoza - Zawisza II Bydgoszcz 1:7
Orzeł Kcynia - Noteć Łabiszyn 2:5
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - GLZS Sadki 2:4
9. kolejka - 29.10.2011 r./30.10.2011 r. (sobota/niedziela)
GLZS Sadki - Zjednoczeni Chwaliszewo 2:0
Noteć Łabiszyn - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 6:2
Zawisza II Bydgoszcz - Orzeł Kcynia 3:0
Czarni Nakło nad Notecią - KS Brzoza 6:1
Pomorzanin Serock - Iskra Zamość 6:1
LKS Szubinianka Szubin - KS Unia/Roszak Solec Kujawski 3:1
10. kolejka - 5.11.2011 r./6.11.2011 r. (sobota/niedziela)
Zjednoczeni Chwaliszewo - Unia/Roszak Solec Kujawski 7:3
ŚUKS Iskra Zamość - LKS Szubinianka Szubin 0:3
KS Brzoza - Pomorzanin Serock 3:1
Orzeł Kcynia - Czarni Nakło nad Notecią 2:3
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Zawisza II Bydgoszcz 1:7
GLZS Sadki - Noteć Łabiszyn 4:2
11. kolejka - 12.11.2011 r./13.11.2011 r. (sobota/niedziela)
Noteć Łabiszyn - Zjednoczeni Chwaliszewo 1:2
Zawisza II Bydgoszcz - GLZS Sadki 5:1
Pomorzanin Serock - Orzeł Kcynia 3:0
LKS Szubinianka Szubin - KS Brzoza 0:0
Unia/Roszak Solec Kujawski - Iskra Zamość 3:2
Czarni Nakło nad Notecią - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 0:3 walkower*
*UWAGA !! Wydział Gier i Ewidencji Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zweryfikował wynik spotkania 11. kolejki rozgrywek ligi wojewódzkiej juniorów starszych, grupy I KS Czarni Nakło nad Notecią - KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko jako walkower 3:0 na korzyść drużyny z Brzyskorzystewka (na boisku Czarni wygrali 4:1). Podczas meczu, który rozegrano na boisku w Potulicach, w drużynie Czarnych Nakło nad Notecią wystąpił nieuprawniony do gry w tym spotkaniu zawodnik.
Runda wiosenna
12. kolejka - 6.04.2012 r,/7.04.2012 r. (piątek/sobota)
Unia/Roszak Solec Kujawski - KS Brzoza 3:0 walkower*
LKS Szubinianka Szubin - MLKS Orzeł Kcynia 3:0 walkower
Zjednoczeni Chwaliszewo - Iskra Zamość 4:4
Czarni Nakło nad Notecią - GLZS Sadki 0:4
Pomorzanin Serock - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 1:0
Zawisza II Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 0:3 walkower
*UWAGA!! Wydział Gier i Ewidencji Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zweryfikował wynik meczu 12. kolejki KS Unia/Roszak Solec Kujawski - KS Brzoza (na boisku 2:0 wygrała drużyna z Solca Kujawskiego) jako walkower 3:0 na korzyść drużyny Unii/Roszak. W drużynie KS Brzoza zagrał nieuprawniony do gry w tym meczu zawodnik.
13. kolejka - 14.04.2012 r./15.04.2012 r. (sobota/niedziela)
GLZS Sadki - Pomorzanin Serock 3:1
KS Brzoza - Iskra Zamość 2:3
KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko - LKS Szubinianka Szubin 1:2
Noteć Łabiszyn - Czarni Nakło nad Notecią 3:2
Zawisza II Bydgoszcz - Zjednoczeni Chwaliszewo 0:3 walkower
Orzeł Kcynia - Unia/Roszak Solec Kujawski 0:3 walkower
14. kolejka - 21.04.2012 r./22.04.2012 r. (sobota/niedziela)
Zawisza II Bydgoszcz - Czarni Nakło nad Notecią 0:3 walkower
Iskra Zamość - Orzeł Kcynia 3:0 walkower
Unia/Roszak Solec Kujawski - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 2:3
Pomorzanin Serock - Noteć Łabiszyn 1:3
Zjednoczeni Chwaliszewo - KS Brzoza 5:0
LKS Szubinianka Szubin - GLZS Sadki 2:2
15. kolejka - 28.04.2012 r./29.04.2012 r. (sobota/niedziela)
Zawisza II Bydgoszcz - Pomorzanin Serock 0:3 walkower
Orzeł Kcynia - KS Brzoza 0:3 walkower
Czarni Nakło nad Notecią - Zjednoczeni Chwaliszewo 0:3 walkower
GLZS Sadki - Unia/Roszak Solec Kujawski 0:2
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Iskra Zamość 7:3
MLKS Noteć Łabiszyn - LKS Szubinianka Szubin 5:2
16. kolejka - 5.05.2012 r./6.05.2012 r. (sobota/niedziela)
Zjednoczeni Chwaliszewo - Orzeł Kcynia 3:0 walkower
LKS Szubinianka Szubin - WKS Zawisza II Bydgoszcz 3:0 walkower
Pomorzanin Serock - Czarni Nakło nad Notecią 3:0 walkower
Iskra Zamość - GLZS Sadki 0:3 walkower*; boisko w Kołaczkowie
Unia/Roszak Solec Kujawski - Noteć Łabiszyn 1:5
KS Brzoza - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 2:0
*UWAGA!! Wydział Gier i Ewidencji Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zweryfikował wynik meczu 16. kolejki ŚUKS Iskra Zamość - GLZS Sadki jako walkower 3:0 na korzyść drużyny z Sadek (na boisku wygrał GLZS Sadki 4:1). Powodem weryfikacji wyniku jest fakt, iż w drużynie Iskry w tym spotkaniu wystąpił zawodnik, który miał pauzować za czwartą żółtą kartkę.
17. kolejka - 12.05.2012 r./13.05.2012 r. (sobota/niedziela)
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Orzeł Kcynia 3:0 walkower
KS Czarni Nakło nad Notecią - LKS Szubinianka Szubin 0:3 walkower
Zawisza II Bydgoszcz - Unia/Roszak Solec Kujawski 0:3 walkower
GLZS Sadki - KS Brzoza 2:0
Pomorzanin Serock - Zjednoczeni Chwaliszewo 0:1
Noteć Łabiszyn - Iskra Zamość 3:0 walkower*
*UWAGA!! Wydział Gier i Ewidencji Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zweryfikował wynik meczu 17. kolejki MLKS Noteć Łabiszyn - ŚUKS Iskra Zamość jako walkower 3:0 na korzyść drużyny Noteci (na boisku Noteć wygrała 2:0). Powodem weryfikacji wyniku było zdekompletowanie drużyny Iskry Zamość już w 8. minucie meczu
18. kolejka - 19.05.2012 r./20.05.2012 r. (sobota/niedziela)
Unia/Roszak Solec Kujawski - Czarni Nakło nad Notecią 3:0 walkower
Iskra Zamość - Zawisza II Bydgoszcz 3:0 walkower
Orzeł Kcynia - GLZS Sadki 0:3 walkower
KS Brzoza - Noteć Łabiszyn 3:5
Zjednoczeni Chwaliszewo - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 6:2
LKS Szubinianka Szubin - KS Pomorzanin Serock 2:4
19. kolejka - 26.05.2012 r./27.05.2012 r. (sobota/niedziela)
Zawisza II Bydgoszcz - KS Brzoza 0:3 walkower
Noteć Łabiszyn - Orzeł Kcynia 3:0 walkower
Czarni Nakło nad Notecią - Iskra Zamość 0:3 walkower
GLZS Sadki - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 3:1
Pomorzanin Serock - Unia/Roszak Solec Kujawski 2:1
LKS Szubinianka Szubin - KS Zjednoczeni Chwaliszewo 2:0
20. kolejka - 2.06.2012 r./3.06.2012 r. (sobota/niedziela)
Orzeł Kcynia - Zawisza II Bydgoszcz obustronny walkower
KS Brzoza - Czarni Nakło nad Notecią 3:0 walkower
Iskra Zamość - Pomorzanin Serock 0:0; boisko w Kołaczkowie
KS Unia/Roszak Solec Kujawski - LKS Szubinianka Szubin 2:2
Zjednoczeni Chwaliszewo - GLZS Sadki 4:3
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Noteć Łabiszyn 3:1
21. kolejka - 9.06.2012 r./10.06.2012 r. (sobota/niedziela)
Czarni Nakło nad Notecią - Orzeł Kcynia obustronny walkower
Zawisza II Bydgoszcz - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 0:3 walkower
Unia/Roszak Solec Kujawski - Zjednoczeni Chwaliszewo 3:2
LKS Szubinianka Szubin - ŚUKS Iskra Zamość 3:0 walkower*
Pomorzanin Serock - KS Brzoza 2:0
Noteć Łabiszyn - GLZS Sadki 3:3
*UWAGA!! Wynik meczu 21. kolejki LKS Szubinianka Szubin - ŚUKS Iskra Zamość zweryfikowany jako walkower 3:0 na korzyść drużyny Szubinianki. Piłkarze Iskry Zamość nie stawili się na zawody.
22. kolejka - 16.06.2012 r./17.06.2012 r. (sobota/niedziela)
GLZS Sadki - Zawisza II Bydgoszcz 3:0 walkower
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Czarni Nakło nad Notecią 3:0 walkower
Orzeł Kcynia - Pomorzanin Serock 0:3 walkower
KS Brzoza - LKS Szubinianka Szubin 1:5
Iskra Zamość - Unia/Roszak Solec Kujawski 0:3 walkower; boisko w Kołaczkowie
Zjednoczeni Chwaliszewo - Noteć Łabiszyn 5:3
Tabela rozgrywek ligi okręgowej juniorów starszych, grupa I, okręg Bydgoszcz -> po 22. kolejce/końcowa
Lp |
Drużyna |
Mecze |
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
Zjednoczeni Chwaliszewo |
22 |
16 |
1 |
5 |
49 |
64:39 |
2. |
Pomorzanin Serock |
22 |
16 |
1 |
5 |
49 |
53:19 |
3. |
LKS Szubinianka Szubin |
22 |
13 |
4 |
5 |
43 |
53:31 |
4. |
Noteć Łabiszyn |
22 |
13 |
1 |
8 |
40 |
63:51 |
5. |
GLZS Sadki |
22 |
12 |
2 |
7 |
37 |
56:41 |
6. |
Brzysko-rol Brzyskorzystewko |
22 |
11 |
0 |
11 |
33 |
59:52 |
7. |
Unia/Roszak Solec Kujawski |
22 |
10 |
1 |
11 |
31 |
41:48 |
8. |
KS Brzoza |
22 |
9 |
2 |
11 |
28 |
44:59 |
9. |
Iskra Zamość |
22 |
6 |
3 |
13 |
21 |
35:74 |
10. |
Zawisza II Bydgoszcz |
22 |
9 |
0 |
13 |
27 |
55:45 |
11. |
Czarni Nakło nad Notecią |
22 |
6 |
1 |
15 |
19 |
35:52 |
12. |
Orzeł Kcynia |
22 |
0 |
0 |
22 |
0 |
11:75 |
UWAGA!! Z rundy wiosennej wycofały się drużyny MLKS Orła Kcynia (12. miejsce w tabeli po rundzie jesiennej) oraz WKS Zawisza II Bydgoszcz (2. miejsce w tabeli po rundzie jesiennej). Wyniki spotkań z udziałem tych drużyn zostaną zweryfikowane jako walkower 3:0.
UWAGA!! W trakcie rozgrywek ligowych, z ligi wycofała się drużyna KS Czarni Nakło nad Notecią. Wyniki meczów drużyny od 15. kolejki zostaną weryfikowane.
Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.
Kujawianka Strzelno | 3:5 | Szubinianka Szubin |
2019-09-28, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 8 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 9 | ||||||||||||||||||||||||
|
|