LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Junior Młodszy: Szubinianka Szubin - Wisła Nowe
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 364, wczoraj: 606
ogółem: 3 850 712

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

09-2018

sobota

Młodzik - IV liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 5 - 5. kolejka: Pauza - Szubinianka Szubin

23

09-2018

niedziela

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 6. kolejka: Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin [10:00]

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 2. kolejka: Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin [16:00]

17 urodziny obchodzi Jakub Donarski

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon ligowy 2011/2012

Junior Starszy - klasa okręgowa, grupa I, okręg Bydgoszcz - terminarz spotkań

Runda jesienna
1. kolejka - 3.09.2011/4.09.2011 r. (sobota/niedziela)
Iskra Zamość - Zjednoczeni Chwaliszewo 2:3
KS Brzoza - Unia/Roszak Solec Kujawski 2:1
MLKS Orzeł Kcynia - LKS Szubinianka Szubin 1:3
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Pomorzanin Serock 0:3 walkower
GLZS Sadki - Czarni Nakło nad Notecią 0:6
Noteć Łabiszyn - Zawisza II Bydgoszcz 3:2


2. kolejka - 10.09.2011 r./11.09.2011 r. (sobota/niedziela)
Zjednoczeni Chwaliszewo -  Zawisza II Bydgoszcz 1:2
Czarni Nakło nad Notecią - Noteć Łabiszyn 2:3
Pomorzanin Serock - GLZS Sadki 5:0
LKS Szubinianka Szubin - KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko 3:2
Unia/Roszak Solec Kujawski - Orzeł Kcynia 2:1
Iskra Zamość - KS Brzoza 2:2


3. kolejka - 17.09.2011 r./18.09.2011 r. (sobota/niedziela)
KS Brzoza - Zjednoczeni Chwaliszewo 0:1
Orzeł Kcynia - Iskra Zamość 1:3
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Unia/Roszak Solec Kujawski 2:3
GLZS Sadki - LKS Szubinianka Szubin 1:2
Noteć Łabiszyn - Pomorzanin Serock 2:2
Zawisza II Bydgoszcz - Czarni Nakło nad Notecią 4:2


4. kolejka - 24.09.2011 r./25.09.2011 r. (sobota/niedziela)
Zjednoczeni Chwaliszewo - Czarni Nakło nad Notecią 2:1
Pomorzanin Serock - Zawisza II Bydgoszcz 2:1
LKS Szubinianka Szubin - MLKS Noteć Łabiszyn 6:0
Unia/Roszak Solec Kujawski - GLZS Sadki 0:2
Iskra Zamość - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 2:3
KS Brzoza - Orzeł Kcynia 7:3


5. kolejka - 1.10.2011 r./2.10.2011 r. (sobota/niedziela)
Orzeł Kcynia - Zjednoczeni Chwaliszewo 1:3
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - KS Brzoza 8:1
GLZS Sadki - Iskra Zamość 7:1
Noteć Łabiszyn - Unia/Roszak Solec Kujawski 3:1
WKS Zawisza II Bydgoszcz - LKS Szubinianka Szubin 4:0
Czarni Nakło nad Notecią - Pomorzanin Serock 0:4


6. kolejka - 8.10.2011 r./9.10.2011 r. (sobota/niedziela)
Zjednoczeni Chwaliszewo - Pomorzanin Serock 4:2
LKS Szubinianka Szubin - KS Czarni Nakło nad Notecią 1:1
Unia/Roszak Solec Kujawski - Zawisza II Bydgoszcz 0:5
Iskra Zamość - Noteć Łabiszyn 1:0
KS Brzoza - GLKS Sadki 4:2
Orzeł Kcynia - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 2:4


7. kolejka - 15.10.2011 r./16.10.2011 r. (sobota/niedziela)
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Zjednoczeni Chwaliszewo 5:1
GLZS Sadki - Orzeł Kcynia 6:0
Noteć Łabiszyn - KS Brzoza 3:6
Zawisza II Bydgoszcz - Iskra Zamość 15:1
Czarni Nakło nad Notecią - Unia/Roszak Solec Kujawski 5:1
KS Pomorzanin Serock - LKS Szubinianka Szubin 2:0


8. kolejka - 22.10.2011 r./23.10.2011 r. (sobota/niedziela)
KS Zjednoczeni Chwaliszewo - LKS Szubinianka Szubin 4:3
Unia/Roszak Solec Kujawski - Pomorzanin Serock 0:2
Iskra Zamość - Czarni Nakło nad Notecią 0:4
KS Brzoza - Zawisza II Bydgoszcz 1:7
Orzeł Kcynia - Noteć Łabiszyn 2:5
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - GLZS Sadki 2:4


9. kolejka - 29.10.2011 r./30.10.2011 r. (sobota/niedziela)
GLZS Sadki - Zjednoczeni Chwaliszewo 2:0
Noteć Łabiszyn - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 6:2
Zawisza II Bydgoszcz - Orzeł Kcynia 3:0
Czarni Nakło nad Notecią - KS Brzoza 6:1
Pomorzanin Serock - Iskra Zamość 6:1
LKS Szubinianka Szubin - KS Unia/Roszak Solec Kujaw
ski 3:1


10. kolejka - 5.11.2011 r./6.11.2011 r. (sobota/niedziela)
Zjednoczeni Chwaliszewo - Unia/Roszak Solec Kujawski 7:3
ŚUKS Iskra Zamość - LKS Szubinianka Szubin 0:3
KS Brzoza - Pomorzanin Serock 3:1
Orzeł Kcynia - Czarni Nakło nad Notecią 2:3
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Zawisza II Bydgoszcz 1:7
GLZS Sadki - Noteć Łabiszyn 4:2


11. kolejka - 12.11.2011 r./13.11.2011 r. (sobota/niedziela)
Noteć Łabiszyn - Zjednoczeni Chwaliszewo 1:2
Zawisza II Bydgoszcz - GLZS Sadki 5:1
Pomorzanin Serock - Orzeł Kcynia 3:0
LKS Szubinianka Szubin - KS Brzoza 0:0
Unia/Roszak Solec Kujawski - Iskra Zamość 3:2
Czarni Nakło nad Notecią - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 0:3 walkower*
*UWAGA !! Wydział Gier i Ewidencji Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zweryfikował wynik spotkania 11. kolejki rozgrywek ligi wojewódzkiej juniorów starszych, grupy I KS Czarni Nakło nad Notecią - KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko jako walkower 3:0 na korzyść drużyny z Brzyskorzystewka (na boisku Czarni wygrali 4:1). Podczas meczu, który rozegrano na boisku w Potulicach, w drużynie Czarnych Nakło nad Notecią wystąpił nieuprawniony do gry w tym spotkaniu zawodnik.


Runda wiosenna
12. kolejka - 6.04.2012 r,/7.04.2012 r. (piątek/sobota)
Unia/Roszak Solec Kujawski - KS Brzoza 3:0 walkower*
LKS Szubinianka Szubin - MLKS Orzeł Kcynia 3:0 walkower
Zjednoczeni Chwaliszewo - Iskra Zamość 4:4
Czarni Nakło nad Notecią - GLZS Sadki 0:4
Pomorzanin Serock - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 1:0
Zawisza II Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 0:3 walkower
*UWAGA!! Wydział Gier i Ewidencji Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zweryfikował wynik meczu 12. kolejki KS Unia/Roszak Solec Kujawski - KS Brzoza (na boisku 2:0 wygrała drużyna z Solca Kujawskiego) jako walkower 3:0 na korzyść drużyny Unii/Roszak. W drużynie KS Brzoza zagrał nieuprawniony do gry w tym meczu zawodnik.


13. kolejka - 14.04.2012 r./15.04.2012 r. (sobota/niedziela)
GLZS Sadki - Pomorzanin Serock 3:1
KS Brzoza - Iskra Zamość 2:3
KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko - LKS Szubinianka Szubin 1:2
Noteć Łabiszyn - Czarni Nakło nad Notecią 3:2
Zawisza II Bydgoszcz - Zjednoczeni Chwaliszewo 0:3 walkower
Orzeł Kcynia - Unia/Roszak Solec Kujawski 0:3 walkower


14. kolejka - 21.04.2012 r./22.04.2012 r. (sobota/niedziela)
Zawisza II Bydgoszcz - Czarni Nakło nad Notecią 0:3 walkower
Iskra Zamość - Orzeł Kcynia 3:0 walkower
Unia/Roszak Solec Kujawski - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 2:3
Pomorzanin Serock - Noteć Łabiszyn 1:3
Zjednoczeni Chwaliszewo - KS Brzoza 5:0
LKS Szubinianka Szubin - GLZS Sadki 2:2


15. kolejka - 28.04.2012 r./29.04.2012 r. (sobota/niedziela)
Zawisza II Bydgoszcz - Pomorzanin Serock 0:3 walkower
Orzeł Kcynia - KS Brzoza 0:3 walkower
Czarni Nakło nad Notecią - Zjednoczeni Chwaliszewo 0:3 walkower
GLZS Sadki - Unia/Roszak Solec Kujawski 0:2
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Iskra Zamość 7:3
MLKS Noteć Łabiszyn - LKS Szubinianka Szubin 5:2


16. kolejka - 5.05.2012 r./6.05.2012 r. (sobota/niedziela)
Zjednoczeni Chwaliszewo - Orzeł Kcynia 3:0 walkower
LKS Szubinianka Szubin - WKS Zawisza II Bydgoszcz 3:0 walkower
Pomorzanin Serock - Czarni Nakło nad Notecią 3:0 walkower
Iskra Zamość - GLZS Sadki 0:3 walkower*; boisko w Kołaczkowie
Unia/Roszak Solec Kujawski - Noteć Łabiszyn 1:5
KS Brzoza - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 2:0
*UWAGA!! Wydział Gier i Ewidencji Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zweryfikował wynik meczu 16. kolejki ŚUKS Iskra Zamość - GLZS Sadki jako walkower 3:0 na korzyść drużyny z Sadek (na boisku wygrał GLZS Sadki 4:1). Powodem weryfikacji wyniku jest fakt, iż w drużynie Iskry w tym spotkaniu wystąpił zawodnik, który miał pauzować za czwartą żółtą kartkę.


17. kolejka - 12.05.2012 r./13.05.2012 r. (sobota/niedziela)
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Orzeł Kcynia 3:0 walkower
KS Czarni Nakło nad Notecią - LKS Szubinianka Szubin 0:3 walkower
Zawisza II Bydgoszcz - Unia/Roszak Solec Kujawski 0:3 walkower
GLZS Sadki - KS Brzoza 2:0
Pomorzanin Serock - Zjednoczeni Chwaliszewo 0:1
Noteć Łabiszyn - Iskra Zamość 3:0 walkower*
*UWAGA!! Wydział Gier i Ewidencji Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zweryfikował wynik meczu 17. kolejki MLKS Noteć Łabiszyn - ŚUKS Iskra Zamość jako walkower 3:0 na korzyść drużyny Noteci (na boisku Noteć wygrała 2:0). Powodem weryfikacji wyniku było zdekompletowanie drużyny Iskry Zamość już w 8. minucie meczu


18. kolejka - 19.05.2012 r./20.05.2012 r. (sobota/niedziela)
Unia/Roszak Solec Kujawski - Czarni Nakło nad Notecią 3:0 walkower
Iskra Zamość - Zawisza II Bydgoszcz 3:0 walkower
Orzeł Kcynia - GLZS Sadki 0:3 walkower
KS Brzoza - Noteć Łabiszyn 3:5
Zjednoczeni Chwaliszewo - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 6:2
LKS Szubinianka Szubin - KS Pomorzanin Serock 2:4


19. kolejka - 26.05.2012 r./27.05.2012 r. (sobota/niedziela)
Zawisza II Bydgoszcz - KS Brzoza 0:3 walkower
Noteć Łabiszyn - Orzeł Kcynia 3:0 walkower
Czarni Nakło nad Notecią - Iskra Zamość 0:3 walkower
GLZS Sadki - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 3:1
Pomorzanin Serock - Unia/Roszak Solec Kujawski 2:1
LKS Szubinianka Szubin - KS Zjednoczeni Chwaliszewo 2:0


20. kolejka - 2.06.2012 r./3.06.2012 r. (sobota/niedziela)
Orzeł Kcynia - Zawisza II Bydgoszcz obustronny walkower
KS Brzoza - Czarni Nakło nad Notecią 3:0 walkower
Iskra Zamość - Pomorzanin Serock 0:0; boisko w Kołaczkowie
KS Unia/Roszak Solec Kujawski - LKS Szubinianka Szubin 2:2
Zjednoczeni Chwaliszewo - GLZS Sadki 4:3
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Noteć Łabiszyn 3:1


21. kolejka - 9.06.2012 r./10.06.2012 r. (sobota/niedziela)
Czarni Nakło nad Notecią - Orzeł Kcynia obustronny walkower
Zawisza II Bydgoszcz - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 0:3 walkower
Unia/Roszak Solec Kujawski - Zjednoczeni Chwaliszewo 3:2
LKS Szubinianka Szubin - ŚUKS Iskra Zamość 3:0 walkower*
Pomorzanin Serock - KS Brzoza 2:0
Noteć Łabiszyn - GLZS Sadki 3:3
*UWAGA!! Wynik meczu 21. kolejki LKS Szubinianka Szubin - ŚUKS Iskra Zamość zweryfikowany jako walkower 3:0 na korzyść drużyny Szubinianki. Piłkarze Iskry Zamość nie stawili się na zawody.


22. kolejka - 16.06.2012 r./17.06.2012 r. (sobota/niedziela)
GLZS Sadki - Zawisza II Bydgoszcz 3:0 walkower
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Czarni Nakło nad Notecią 3:0 walkower
Orzeł Kcynia - Pomorzanin Serock 0:3 walkower
KS Brzoza - LKS Szubinianka Szubin 1:5
Iskra Zamość - Unia/Roszak Solec Kujawski 0:3 walkower; boisko w Kołaczkowie
Zjednoczeni Chwaliszewo - Noteć Łabiszyn 5:3


Tabela rozgrywek ligi okręgowej juniorów starszych, grupa I, okręg Bydgoszcz -> po
22. kolejce/końcowa

Lp

Drużyna

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

Zjednoczeni Chwaliszewo

22

16

1

5

49

64:39

2.

Pomorzanin Serock

22

16

1

5

49

53:19

3.

LKS Szubinianka Szubin

22

13

4

5

43

53:31

4.

Noteć Łabiszyn

22

13

1

8

40

63:51

5.

GLZS Sadki

22

12

2

7

37

56:41

6.

Brzysko-rol Brzyskorzystewko

22

11

0

11

33

59:52

7.

Unia/Roszak Solec Kujawski

22

10

1

11

31

41:48

8.

KS Brzoza

22

9

2

11

28

44:59

9.

Iskra Zamość

22

6

3

13

21

35:74

10.

Zawisza II Bydgoszcz

22

9

0

13

27

55:45

11.

Czarni Nakło nad Notecią

22

6

1

15

19

35:52

12.

Orzeł Kcynia

22

0

0

22

0


11:75


UWAGA!! Z rundy wiosennej wycofały się drużyny MLKS Orła Kcynia (12. miejsce w tabeli po rundzie jesiennej) oraz WKS Zawisza II Bydgoszcz (2. miejsce w tabeli po rundzie jesiennej). Wyniki spotkań z udziałem tych drużyn zostaną zweryfikowane jako walkower 3:0.

UWAGA!! W trakcie rozgrywek ligowych, z ligi wycofała się drużyna KS Czarni Nakło nad Notecią. Wyniki meczów drużyny od 15. kolejki zostaną weryfikowane.

 

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinLider Włocławek
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
2018-09-19, 17:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 7. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Kujawianka StrzelnoSzubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno   Szubinianka Szubin
2018-09-29, 16:00:00

V liga, grupa II klasy okręgowej - 8. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Strzelnie, ulica Sportowa 12

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski KS Brzoza
LTP Lubanie Noteć Łabiszyn
Goplania Inowrocław Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Piast Złotniki Kujawskie Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo Orzeł Służewo
Start Radziejów Lubienianka Lubień Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
KS Brzoza - LTP Lubanie
Lubienianka Lubień Kujawski - Orzeł Służewo
Kujawianka Strzelno - Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek - Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn - Goplania Inowrocław
Start Radziejów - Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Piast Złotniki Kujawskie
Lider Włocławek - GKS Baruchowo

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?