Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.
dzisiaj: 330, wczoraj: 263
ogółem: 6 565 025
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Trampkarz - klasa okręgowa, grupa IV, okręg Bydgoszcz -> TABELA LIGOWA | PO 9. KOLEJCE
Msc |
Drużyna |
Mecze |
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
Notecianka Pakość |
9 |
8 |
0 |
1 |
24 |
44:11 |
2. |
Pałuczanka Żnin |
9 |
7 |
0 |
2 |
21 |
37:14 |
3. |
Spójnia Białe Błota |
9 |
7 |
0 |
2 |
21 |
25:13 |
4. |
Noteć Łabiszyn |
9 |
6 |
0 |
3 |
18 |
31:12 |
5. |
Szubinianka Szubin |
9 |
5 |
0 |
4 |
15 |
30:23 |
6. |
Kapral-Car Dąb Barcin |
9 |
5 |
0 |
4 |
15 |
23:14 |
7. |
Pogoń Mogilno |
9 |
4 |
0 |
5 |
12 |
17:14 |
8. |
LZS Grochowiska Księże |
9 |
2 |
0 |
7 |
6 |
13:26 |
9. |
Wisełka Solec Kujawski |
9 |
1 |
0 |
8 |
3 |
12:43 |
10. |
KS Brzoza |
9 |
0 |
0 |
9 |
0 |
4:66 |
Terminarz rozgrywek
Runda jesienna
1. kolejka - 6.09.2014 r. | 7.09.2014 r. (sobota/niedziela)
Pogoń Mogilno - Kapral-Car Dąb Barcin 3:0 walkower [6.09.2014 r., 10.00]; boisko w Dąbrówce
LZS Grochowiska Księże - Szubinianka Szubin 0:1 [6.09.2014 r., 11.00]
Spójnia Białe Błota - Noteć Łabiszyn 3:2 [6.09.2014 r., 12.00]
Wisełka Solec Kujawski - KS Brzoza [7.09.2014 r.,
Pałuczanka Żnin - Notecianka Pakość 2:3 [10.09.2014 r., 17.00]
2. kolejka - 13.09.2014 r. | 14.09.2014 r. (sobota/niedziela)
LZS Grochowiska Księże - Pałuczanka Żnin 0:5 [13.09.2014 r., 11.00]
KS Brzoza - Spójnia Białe Błota 0:6 [13.09.2014 r., 13.00]
Noteć Łabiszyn - Pogoń Mogilno 2:1 [14.09.2014 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - Kapral-Car Dąb Barcin 4:2 [14.09.2014 r., 14.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Notecianka Pakość - Wisełka Solec Kujawski 9:0 [14.09.2014 r., 15.30]
3. kolejka - 20.09.2014 r. | 21.09.2014 r. (sobota/niedziela)
Pogoń Mogilno - KS Brzoza 6:1 [20.09.2014 r., 10.00]; boisko w Dąbrówce
Wisełka Solec Kujawski - LZS Grochowiska Księże 3:4 [20.09.2014 r., 10.30]
Kapral-Car Dąb Barcin - Noteć Łabiszyn 2:1 [20.09.2014 r., 11.00]
Pałuczanka Żnin - Szubinianka Szubin 5:3 [20.09.2014 r., 14.00]
Spójnia Białe Błota - Notecianka Pakość 2:3 [21.09.2014 r., 13.00]
4. kolejka - 27.09.2014 r. | 28.09.2014 r. (sobota/niedziela)
Notecianka Pakość - Pogoń Mogilno 4:0 [26.09.2014 r., 16.00]
LZS Grochowiska Księże - Spójnia Białe Błota 1:2 [27.09.2014 r., 11.00]
KS Brzoza - Kapral-Car Dąb Barcin 1:7 [27.09.2014 r., 13.00]
Pałuczanka Żnin - Wisełka Solec Kujawski 7:0 [27.09.2014 r., 14.00]
Szubinianka Szubin - Noteć Łabiszyn 1:4 [28.09.2014 r., 15.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
5. kolejka - 4.10.2014 r. | 5.10.2014 r. (sobota/niedziela)
Kapral-Car Dąb Barcin - Notecianka Pakość 1:2 [4.10.2014 r., 11.00]
Wisełka Solec Kujawski - Szubinianka Szubin 3:5 [4.10.2014 r., 16.00]
Noteć Łabiszyn - KS Brzoza 5:0 [5.10.2014 r., 11.00]
Pogoń Mogilno - LZS Grochowiska Księże 2:0 [5.10.2014 r., 14.30]; boisko w Dąbrówce
Spójnia Białe Błota - Pałuczanka Żnin 3:5 [5.10.2014 r., 15.00]
6. kolejka - 11.10.2014 r. | 12.10.2014 r. (sobota/niedziela)
LZS Grochowiska Księże - Kapral-Car Dąb Barcin 0:4 [11.10.2014 r., 11.00]
Pałuczanka Żnin - Pogoń Mogilno 3:1 [11.10.2014 r., 14.00]
Szubinianka Szubin - KS Brzoza 11:0 [12.10.2014 r., 14.30]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Wisełka Solec Kujawski - Spójnia Białe Błota 0:1 [12.10.2014 r., 15.00]
Notecianka Pakość - Noteć Łabiszyn 0:3 walkower [30.10.2014 r., 16.30]
7. kolejka - 18.10.2014 r. | 19.10.2014 r. (sobota/niedziela)
Kapral-Car Dąb Barcin - Pałuczanka Żnin 3:1 [18.10.2014 r., 11.00]
KS Brzoza - Notecianka Pakość 1:14 [19.10.2014 r., 11.00]
Pogoń Mogilno - Wisełka Solec Kujawski 4:1 [19.10.2014 r., 13.00]; boisko w Dąbrówce
Spójnia Białe Błota - Szubinianka Szubin 5:1 [19.10.2014 r., 13.00]
Noteć Łabiszyn - LZS Grochowiska Księże 4:3 [19.10.2014 r., 15.00]
8. kolejka - 25.10.2014 r. | 26.10.2014 r. (sobota/niedziela)
LZS Grochowiska Księże - KS Brzoza 5:0 [25.10.2014 r., 11.00]
Pałuczanka Żnin - Noteć Łabiszyn 2:1 [25.10.2014 r., 14.00]
Szubinianka Szubin - Notecianka Pakość 2:4 [26.10.2014 r., 13.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Wisełka Solec Kujawski - Kapral-Car Dąb Barcin 0:3 [26.10.2014 r., 15.00]
Spójnia Białe Błota - Pogoń Mogilno 1:0 [26.10.2014 r., 15.30]
9. kolejka - 8.11.2014 r. | 9.11.2014 r. (sobota/niedziela)
Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin 0:2 [8.11.2014 r., 10.00]; boisko w Dąbrówce
KS Brzoza - Pałuczanka Żnin 0:7 [9.11.2014 r., 11.00]
Noteć Łabiszyn - Wisełka Solec Kujawski 9:0 [9.11.2014 r., 11.00]
Kapral-Car Dąb Barcin - Spójnia Białe Błota 1:2 [8.11.2014 r., 14.00]
Notecianka Pakość - LZS Grochowiska Księże 5:0 [9.11.2014 r., 15.00]
Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.
Kujawianka Strzelno | 3:5 | Szubinianka Szubin |
2019-09-28, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 8 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 9 | ||||||||||||||||||||||||
|
|