LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Mecz sparingowy: Szubinianka Szubin - Cuiavia Inowrocław
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 376, wczoraj: 606
ogółem: 3 850 724

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

09-2018

sobota

Młodzik - IV liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 5 - 5. kolejka: Pauza - Szubinianka Szubin

23

09-2018

niedziela

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 6. kolejka: Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin [10:00]

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 2. kolejka: Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin [16:00]

17 urodziny obchodzi Jakub Donarski

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon ligowy 2013/2014

Młodzik - klasa okręgowa, grupa IV, okręg Bydgoszcz 

TABELA LIGOWA PO 18. KOLEJCE | NA KONIEC SEZONU

Lp.

Drużyna

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

Spójnia Białe Błota

14

13

1

0

40

67:7

2.

Jeziorak Żnin

14

11

1

2

34

71:17

3.

Szubinianka Szubin

14

9

0

5

27

43:34

4.

Pogoń Mogilno

14

7

1

6

22

34:30

5.

UKS Barcin

14

7

0

7

21

35:27

6.

KS Brzoza

14

3

0

11

9

15:71

7.

Spójnia II Białe Błota

14

2

1

11

7

22:61

8.

Orzeł Kcynia

14

2

0

12

6

25:65

UWAGA!! Drużyny Piast Kołodziejewo i Noteć Gębice wycofały się z ligi przed startem rozgrywek.

Terminarz rozgrywek
Runda jesienna
1. kolejka - 7.09.2013 r./8.09.2013 r. (sobota/niedziela)
UKS Barcin - KS Brzoza 7:1 [7.09.2013 r., 11.00]
Spójnia Białe Błota - Spójnia II Białe Błota 3:0 [7.09.2013 r., 12.00]
Szubinianka Szubin - Orzeł Kcynia 2:1 [8.09.2013 r., 16.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Pauzują: Pogoń Mogilno, Jeziorak Żnin.


2. kolejka - 14.09.2013 r./15.09.2013 r. (sobota/niedziela)
Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin 2:3 [14.09.2013 r., 11.00]; boisko w Dąbrówce
KS Brzoza - Spójnia II Białe Błota 3:2 [14.09.2013 r., 12.00]
Jeziorak Żnin - Spójnia Białe Błota 1:1 [15.09.2013 r., 10.00]
Pauzują: Orzeł Kcynia, UKS Barcin.


3. kolejka - 21.09.2013 r./22.09.2013 r. (sobota/niedziela)
Spójnia Białe Błota - Orzeł Kcynia 9:1 [21.09.2013 r., 11.30]
Spójnia II Białe Błota - Jeziorak Żnin 0:8 [21.09.2013 r., 13.00]
Szubinianka Szubin - UKS Barcin 1:0 [22.09.2013 r., 16.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Pauzują: KS Brzoza, Pogoń Mogilno.


4. kolejka - 28.09.2013 r./29.09.2013 r. (sobota/niedziela)
KS Brzoza - Jeziorak Żnin 0:8 [28.09.2013 r., 12.00]
Pogoń Mogilno - Spójnia Białe Błota 0:1 [28.09.2013 r., 15.00]; boisko w Dąbrówce
Orzeł Kcynia - Spójnia II Białe Błota 0:4 [29.09.2013 r., 11.00]
Pauzują: UKS Barcin, Szubinianka Szubin.


5. kolejka - 5.10.2013 r./6.10.2013 r. (sobota/niedziela)
Jeziorak Żnin - Orzeł Kcynia 8:0 [6.10.2013 r., 10.00]
Spójnia Białe Błota - UKS Barcin 7:1 [6.10.2013 r., 14.00]
Szubinianka Szubin - KS Brzoza 2:1 [6.10.2013 r., 16.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Spójnia II Białe Błota - Pogoń Mogilno 2:2 [6.10.2013 r., 16.00]


6. kolejka - 12.10.2013 r./13.10.2013 r. (sobota/niedziela)
UKS Barcin - Spójnia II Białe Błota 4:0 [12.10.2013 r., 11.00]
KS Brzoza - Orzeł Kcynia 2:1 [12.10.2013 r., 12.00]
Pogoń Mogilno - Jeziorak Żnin 0:5 [13.10.2013 r., 11.00]; boisko w Dąbrówce
Pauzują: Spójnia Białe Błota, Szubinianka Szubin.


7. kolejka - 19.10.2013 r./20.10.2013 r. (sobota/niedziela)
Orzeł Kcynia - Pogoń Mogilno 5:1 [19.10.2013 r., 15.00]
Jeziorak Żnin - UKS Barcin 3:1 [20.10.2013 r., 10.00]
Spójnia Białe Błota - Szubinianka Szubin 4:1 [20.10.2013 r., 14.00]
Pauzują: KS Brzoza, Spójnia II Białe Błota.


8. kolejka - 26.10.2013 r./27.10.2013 r. (sobota/niedziela)
KS Brzoza - Pogoń Mogilno 0:5 [26.10.2013 r., 11.00]
UKS Barcin - Orzeł Kcynia 3:1 [26.10.2013 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - Spójnia II Białe Błota 8:1 [27.10.2013 r., 16.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Pauzują: Jeziorak Żnin, Spójnia Białe Błota.


9. kolejka - 2.11.2013 r./3.11.2013 r. (sobota/niedziela)
Pogoń Mogilno - UKS Barcin 3:2 [2.11.2013 r., 10.00]; boisko w Dąbrówce
Jeziorak Żnin - Szubinianka Szubin 6:3 [3.11.2013 r., 10.00]
Spójnia Białe Błota - KS Brzoza 13:1 [3.11.2013 r., 13.30]
Pauzują: Spójnia II Białe Błota, Orzeł Kcynia.


Runda wiosenna
10. kolejka - 26.04.2014 r./27.04.2014 r. (sobota/niedziela)
KS Brzoza - UKS Barcin 1:3 [26.04.2014 r., 11.00]
Orzeł Kcynia - Szubinianka Szubin 4:6 [26.04.2014 r., 15.00]
Spójnia II Białe Błota - Spójnia Białe Błota 0:3 [27.04.2014 r., 11.00]
Pauzują: Jeziorak Żnin, Pogoń Mogilno.


11. kolejka - 4.05.2014 r. (niedziela)
Spójnia Białe Błota - Jeziorak Żnin 4:0 [4.05.2014 r., 10.00]
Szubinianka Szubin - Pogoń Mogilno 2:3 [4.05.2014 r., 11.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Spójnia II Białe Błota - KS Brzoza 3:4 [4.05.2014 r., 11.30]
Pauzują: Orzeł Kcynia, UKS Barcin.


12. kolejka - 10.05.2014 r./11.05.2014 r. (sobota/niedziela)
UKS Barcin - Szubinianka Szubin 3:0 [10.05.2014 r., 11.00]
Orzeł Kcynia - Spójnia Białe Błota 1:3 [10.05.2014 r., 15.00]
Jeziorak Żnin - Spójnia II Białe Błota 7:0 [11.05.2014 r., 10.00]
Pauzują: Pogoń Mogilno, KS Brzoza.


13. kolejka - 17.05.2014 r./18.05.2014 r. (sobota/niedziela)
Spójnia II Białe Błota - Orzeł Kcynia 7:3 [17.05.2014 r., 14.00]
Spójnia Białe Błota - Pogoń Mogilno 3:1 [17.05.2014 r., 15.30]
Jeziorak Żnin - KS Brzoza 6:0 [18.05.2014 r., 10.00]
Pauzują: Szubinianka Szubin, UKS Barcin.


14. kolejka - 24.05.2014 r./25.05.2014 r. (sobota/niedziela)
Pogoń Mogilno - Spójnia II Białe Błota 5:0 [24.05.2014 r., 10.00]; boisko w Dąbrówce
UKS Barcin - Spójnia Białe Błota 0:2 [24.05.2014 r., 11.00]
KS Brzoza - Szubinianka Szubin 1:4 [24.05.2014 r., 14.30]
Orzeł Kcynia - Jeziorak Żnin 1:10 [24.05.2014 r., 15.00]


15. kolejka - 31.05.2014 r./1.06.2014 r. (sobota/niedziela)
Orzeł Kcynia - KS Brzoza 3:0 walkower [31.05.2014 r., 11.00]
Jeziorak Żnin - Pogoń Mogilno 3:1 [1.06.2014 r., 10.00]
Spójnia II Białe Błota - UKS Barcin 1:5 [1.06.2014 r., 11.00]
Pauzują: Szubinianka Szubin, Spójnia Białe Błota.


16. kolejka - 7.06.2014 r./8.06.2014 r. (sobota/niedziela)
UKS Barcin - Jeziorak Żnin 1:3 [7.06.2014 r., 11.00]
Pogoń Mogilno - Orzeł Kcynia 6:2 [8.06.2014 r., 10.00]; boisko w Dąbrówce
Szubinianka Szubin - Spójnia Białe Błota 0:3 [8.06.2014 r., 11.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Pauzują: Spójnia II Białe Błota, KS Broza.


17. kolejka - 14.06.2014 r./15.06.2014 r. (sobota/niedziela)
Pogoń Mogilno - KS Brzoza 3:1 [14.06.2014 r., 10.00]; boisko w Dąbrówce
Orzeł Kcynia - UKS Barcin 2:4 [14.06.2014 r., 15.00]
Spójnia II Białe Błota - Szubinianka Szubin 3:6 [14.06.2014 r., 17.00]
Pauzują: Spójnia Białe Błota, Jeziorak Żnin.


18. kolejka - 21.06.2014 r./22.06.2014 r. (sobota/niedziela)
UKS Barcin - Pogoń Mogilno 1:2 [21.06.2014 r., 11.00]
KS Brzoza - Spójnia Białe Błota 0:11 [21.06.2014 r., 12.00]
Szubinianka Szubin - Jeziorak Żnin 5:3 [22.06.2014 r., 11.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Pauzują: Spójnia II Białe Błota, Orzeł Kcynia.

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinLider Włocławek
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
2018-09-19, 17:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 7. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Kujawianka StrzelnoSzubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno   Szubinianka Szubin
2018-09-29, 16:00:00

V liga, grupa II klasy okręgowej - 8. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Strzelnie, ulica Sportowa 12

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski KS Brzoza
LTP Lubanie Noteć Łabiszyn
Goplania Inowrocław Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Piast Złotniki Kujawskie Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo Orzeł Służewo
Start Radziejów Lubienianka Lubień Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
KS Brzoza - LTP Lubanie
Lubienianka Lubień Kujawski - Orzeł Służewo
Kujawianka Strzelno - Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek - Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn - Goplania Inowrocław
Start Radziejów - Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Piast Złotniki Kujawskie
Lider Włocławek - GKS Baruchowo

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?