LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

17. kolejka V ligi: Unia Gniewkowo - Szubinianka Szubin
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 404, wczoraj: 606
ogółem: 3 850 752

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

09-2018

sobota

Młodzik - IV liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 5 - 5. kolejka: Pauza - Szubinianka Szubin

23

09-2018

niedziela

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 6. kolejka: Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin [10:00]

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 2. kolejka: Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin [16:00]

17 urodziny obchodzi Jakub Donarski

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon 2011/2012

Lista sędziów, którzy z ramienia Kujawsko-Pomorskiego ZPN, zostali oddelegowani do poprowadzenia spotkań ligowych na szczeblu centralnym oraz lig wojewódzkich w sezonie 2011/2012.


T-MOBILE EKSTRAKLASA
Adam Lyczmański (Bydgoszcz)
Daniel Stefański (Bydgoszcz)


I LIGA
Bartosz Frankowski (Toruń)


II LIGA, GRUPY WSCHODNIA, ZACHODNIA
Mariusz Korpalski (Toruń)
Marcin Liana (Żnin)
Andrzej Meler (Brodnica)
Sylwester Rasmus (Chełmża)


III LIGA KUJAWSKO-POMORSKO-WIELKOPOLSKA
Grzegorz Gołdyn (Inowrocław)
Mirosław Gołębiowski (Włocławek)
Jacek Jędrzejczak (Inowrocław)
Rafał Liana (Żnin)
Piotr Łęgosz (Lipno)
Daniel Mateusiak (Szubin)
Dariusz Orzechowski (Brodnica)
Tomasz Perliński (Włocławek)
Łukasz Reinowski (Bydgoszcz)
Michał Sobczak (Bydgoszcz)
Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek)


IV LIGA
Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)
Kamil Dunaj (Inowrocław)
Mateusz Gajewski (Toruń)
Gerard Gólcz (Inowrocław)
Robert Jędrzejczak (Inowrocław)
Jacek Kowalewski (Włocławek)
Adam Kraśnicki (Lipno)
Sławomir Kujawa (Żnin)
Aleksander Nowicki (Bydgoszcz)
Mirosław Oparczyk (Bydgoszcz)
Wojciech Prokopowicz (Włocławek)
Jacek Rogowski (Toruń)
Artur Rózga (Bydgoszcz)
Wiesław Sobiesiński (Toruń)
Grzegorz Sosnowski (Toruń)
Tomasz Szubiński (Bydgoszcz)
Sławomir Winiecki (Bydgoszcz)


V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA I, II
Waldemar Andrzejewski (Inowrocław)
Adam Bauza (Szubin)
Łukasz Boiński (Bydgoszcz)
Andrzej Borkowski (Toruń)
Krzysztof Budziński (Włocławek)
Mariusz Burda (Bydgoszcz)
Waldemar Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Dariusz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Mikołaj Chromiński (Toruń)
Michał Chrzanowski (Piechcin)
Maciej Daszkiewicz (Bydgoszcz)
Kamil Dojaś (Żnin)
Damian Dorn (Bydgoszcz)
Dariusz Drozd (Bydgoszcz)
Krzysztof Giczela (Bydgoszcz)
Adam Grabowski (Grudziądz)
Jarosław Gryckiewicz (Toruń)
Janusz Grzegorski (Inowrocław)
Dariusz Ignatowski (Bydgoszcz)
Piotr Jaranowski (Włocławek)
Wojciech Komada (Bydgoszcz)
Maciej Lanckowski (Toruń)
Szymon Lewandowski (Inowrocław)
Piotr Nowicki (Inowrocław)
Bartłomiej Pangowski (Bydgoszcz)
Radosław Papierowski (Bydgoszcz)
Piotr Pasela (Bydgoszcz)
Marcin Prażniewski (Włocławek)
Ryszard Przybysz (Włocławek)
Edward Przybysz (Inowrocław)
Jerzy Rolbiecki (Toruń)
Marcin Sadowski (Toruń)
Mariusz Stypczyński (Żnin)
Tomasz Trawiński (Toruń)
Łukasz Uciński (Szubin)
Jakub Winkler (Toruń)
Marcin Wołowski (Toruń)
Piotr Wysocki (Toruń)
Radosław Ziarkowski (Włocławek)


OBSERWATORZY
Tomasz Frejliszek
Jerzy Gawarkiewicz
Walerian Głowacki
Józef Janiszewski
Andrzej Karczewski
Roman Kostrzewski
Grzegorz Lewandowski
Henryk Lizak
Waldemar Niemeczek
Grzegorz Olszewski
Zenon Paczesny
Tomasz Palacz
Rafał Pasela
Kazimierz Purcelewski
Kazimierz Rykaczewski
Józef Sadecki
Jerzy Sobotka
Zenon Tobera
Marek Wiśniewski
Piotr Witecki
Zbigniew Wódkowski
Jacek Zedler

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinLider Włocławek
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
2018-09-19, 17:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 7. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Kujawianka StrzelnoSzubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno   Szubinianka Szubin
2018-09-29, 16:00:00

V liga, grupa II klasy okręgowej - 8. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Strzelnie, ulica Sportowa 12

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski KS Brzoza
LTP Lubanie Noteć Łabiszyn
Goplania Inowrocław Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Piast Złotniki Kujawskie Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo Orzeł Służewo
Start Radziejów Lubienianka Lubień Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
KS Brzoza - LTP Lubanie
Lubienianka Lubień Kujawski - Orzeł Służewo
Kujawianka Strzelno - Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek - Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn - Goplania Inowrocław
Start Radziejów - Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Piast Złotniki Kujawskie
Lider Włocławek - GKS Baruchowo

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?