Lista sędziów, którzy z ramienia Kujawsko-Pomorskiego ZPN, zostali oddelegowani do poprowadzenia spotkań ligowych na szczeblu centralnym oraz lig wojewódzkich w sezonie 2011/2012.
T-MOBILE EKSTRAKLASA
Adam Lyczmański (Bydgoszcz)
Daniel Stefański (Bydgoszcz)
I LIGA
Bartosz Frankowski (Toruń)
II LIGA, GRUPY WSCHODNIA, ZACHODNIA
Mariusz Korpalski (Toruń)
Marcin Liana (Żnin)
Andrzej Meler (Brodnica)
Sylwester Rasmus (Chełmża)
III LIGA KUJAWSKO-POMORSKO-WIELKOPOLSKA
Grzegorz Gołdyn (Inowrocław)
Mirosław Gołębiowski (Włocławek)
Jacek Jędrzejczak (Inowrocław)
Rafał Liana (Żnin)
Piotr Łęgosz (Lipno)
Daniel Mateusiak (Szubin)
Dariusz Orzechowski (Brodnica)
Tomasz Perliński (Włocławek)
Łukasz Reinowski (Bydgoszcz)
Michał Sobczak (Bydgoszcz)
Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek)
IV LIGA
Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)
Kamil Dunaj (Inowrocław)
Mateusz Gajewski (Toruń)
Gerard Gólcz (Inowrocław)
Robert Jędrzejczak (Inowrocław)
Jacek Kowalewski (Włocławek)
Adam Kraśnicki (Lipno)
Sławomir Kujawa (Żnin)
Aleksander Nowicki (Bydgoszcz)
Mirosław Oparczyk (Bydgoszcz)
Wojciech Prokopowicz (Włocławek)
Jacek Rogowski (Toruń)
Artur Rózga (Bydgoszcz)
Wiesław Sobiesiński (Toruń)
Grzegorz Sosnowski (Toruń)
Tomasz Szubiński (Bydgoszcz)
Sławomir Winiecki (Bydgoszcz)
V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA I, II
Waldemar Andrzejewski (Inowrocław)
Adam Bauza (Szubin)
Łukasz Boiński (Bydgoszcz)
Andrzej Borkowski (Toruń)
Krzysztof Budziński (Włocławek)
Mariusz Burda (Bydgoszcz)
Waldemar Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Dariusz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Mikołaj Chromiński (Toruń)
Michał Chrzanowski (Piechcin)
Maciej Daszkiewicz (Bydgoszcz)
Kamil Dojaś (Żnin)
Damian Dorn (Bydgoszcz)
Dariusz Drozd (Bydgoszcz)
Krzysztof Giczela (Bydgoszcz)
Adam Grabowski (Grudziądz)
Jarosław Gryckiewicz (Toruń)
Janusz Grzegorski (Inowrocław)
Dariusz Ignatowski (Bydgoszcz)
Piotr Jaranowski (Włocławek)
Wojciech Komada (Bydgoszcz)
Maciej Lanckowski (Toruń)
Szymon Lewandowski (Inowrocław)
Piotr Nowicki (Inowrocław)
Bartłomiej Pangowski (Bydgoszcz)
Radosław Papierowski (Bydgoszcz)
Piotr Pasela (Bydgoszcz)
Marcin Prażniewski (Włocławek)
Ryszard Przybysz (Włocławek)
Edward Przybysz (Inowrocław)
Jerzy Rolbiecki (Toruń)
Marcin Sadowski (Toruń)
Mariusz Stypczyński (Żnin)
Tomasz Trawiński (Toruń)
Łukasz Uciński (Szubin)
Jakub Winkler (Toruń)
Marcin Wołowski (Toruń)
Piotr Wysocki (Toruń)
Radosław Ziarkowski (Włocławek)
OBSERWATORZY
Tomasz Frejliszek
Jerzy Gawarkiewicz
Walerian Głowacki
Józef Janiszewski
Andrzej Karczewski
Roman Kostrzewski
Grzegorz Lewandowski
Henryk Lizak
Waldemar Niemeczek
Grzegorz Olszewski
Zenon Paczesny
Tomasz Palacz
Rafał Pasela
Kazimierz Purcelewski
Kazimierz Rykaczewski
Józef Sadecki
Jerzy Sobotka
Zenon Tobera
Marek Wiśniewski
Piotr Witecki
Zbigniew Wódkowski
Jacek Zedler