LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

3. kolejka V ligi: Włocłavia Włocławek - Szubinianka Szubin
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 307, wczoraj: 991
ogółem: 3 727 699

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

04-2018

piątek

29 urodziny obchodzi Kamil Zajdlewicz

21

04-2018

sobota

22

04-2018

niedziela

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon 2016/2017

Lista sędziów, którzy poprowadzą rozgrywki ligowe w sezonie 2016/2017 w Kujawsko-Pomorskim

LOTTO EKSTRAKLASA, I LIGA, II LIGA
Sędziowie zawodowi
Marcin Borski (Warszawa)
Bartosz Frankowski (Toruń)
Paweł Gil (Lublin)
Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Szymon Marciniak (Płock)
Tomasz Musiał (Kraków)
Jarosław Przybył (Kluczbork)
Paweł Raczkowski (Warszawa)
Daniel Stefański (Bydgoszcz)

Klasa Top Amator A (I liga)
Artur Aluszyk (Barlinek)
Łukasz Bednarek (Koszalin)
Zbigniew Dobrynin (Łódź)
Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska)
Sebastian Jarzębak (Bytom)
Konrad Kiełczewski (Białystok)
Mariusz Korpalski (Toruń)
Sebastian Krasny (Kraków)
Wojciech Krztoń (Olsztyn)
Piotr Lasyk (Bytom)
Adam Lyczmański (Bydgoszcz)
Jacek Małyszek (Lublin)
Michał Mularczyk (Skierniewice)
Marek Opaliński (Legnica)
Kornel Paszkiewicz (Kąty Wrocławskie)
Paweł Pskit (Zgierz)
Karol Rudziński (Olsztyn)
Dominik Sulikowski (Gdańsk)
Łukasz Szczech (Kobyłka)
Tomasz Wajda (Łodygowice)
Sebastian Załęski (Ostrołęka)
Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Mateusz Złotnicki (Lublin)

Klasa Top Amator II (II liga)
Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski)
Tomasz Białek (Gorzów Wielkopolski)
Marcin Bielawski (Katowice)
Dawid Bukowczan (Żywiec)
Paweł Dreschel (Gdańsk)
Mirosław Górecki (Katowice)
Paweł Kantor (Dębica)
Łukasz Karski (Słupsk)
Marcin Kochanek (Opole)
Krzysztof Korycki (Warszawa)
Daniel Kruczyński (Żywiec)
Paweł Kukla (Kraków)
Marcin Liana (Żnin)
Jacek Lis (Ruda Śląska)
Szymon Lizak (Poznań)
Piotr Łęgosz (Toruń)
Paweł Malec (Łódź)
Robert Marciniak (Kraków)
Tomasz Marciniak (Płock)
Maciej Mikołajewski (Świebodzin)
Monika Mularczyk (Skierniewice)
Maciej Pelka (Poznań)
Tomasz Radkiewicz (Łódź)
Sylwester Rasmus (Kończewice)
Rafał Rokosz (Katowice)
Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)
Marcin Szrek (Kielce)
Sebastian Tarnowski (Wrocław)

III LIGA, GRUPA II (ZACHODNIOPOMORSKIE, POMORSKIE, KUJAWSKO-POMORSKIE, WIELKOPOLSKIE)
Karol Arys (Szczecin)
Dawid Błaszczak (Szczecin)
Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)
Przemysław Bzowski (Tczew)
Wojciech Jasiak (Krotoszyn)
Daniel Kwiecień (Szczecin)
Karol Kobędza (Toruń)
Damian Kos (Luzino)
Maciej Lanckowski (Toruń)
Jacek Leske (Kosino)
Damian Łupiński (Gdańsk)
Dawid Maciejewski (Poznań)
Marek Marcinkowski (Malbork)
Maciej Martyniuk (Gruszczyn)
Paweł Okunowicz (Białogard)
Łukasz Ostrowski (Szczecin)
Eliasz Pawlak (Śrem)
Artur Rózga (Bnin)
Kamil Rybiński (Gdańsk)
Łukasz Słoma (Poznań-Grunwald)
Michał Szmytke (Poznań)
Kamil Waskowski (Poznań-Nowe Miasto)
Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)
Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek)
Marcin Zarwalski (Rumia)


IV LIGA
Łukasz Bania (Toruń)
Bartosz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Piotr Ciesielski (Włocławek)
Dariusz Drozd (Bydgoszcz)
Grzegorz Gołdyn (Lachmirowice)
Jacek Jędrzejczak (Rzepowo)
Krzysztof Kanclerz (Bydgoszcz)
Bartosz Kaszyński (Bydgoszcz)
Rafał Kosek (Bydgoszcz)
Bartosz Kosiak (Bydgoszcz)
Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)
Rafał Liana (Żnin)
Dariusz Łęgosz (Lipno)
Daniel Mateusiak (Szubin)
Dariusz Orzechowski (Brodnica)
Bartłomiej Pangowski (Bydgoszcz)
Tomasz Perliński (Włocławek)
Rafał Podlewski (Izdebno)
Szymon Raniszewski (Bydgoszcz)
Bartosz Roszyk (Toruń)
Łukasz Uciński (Szubin)
Sławomir Winiecki (Zamość)
Marcin Wódkowski (Bydgoszcz)
Łukasz Zasada (Włocławek)


V LIGA, KLASA OKRĘGOWA - GRUPA I, II
Łukasz Boinski (Sadki)
Sebastian Borkowski (Bydgoszcz)
Mariusz Burda (Bydgoszcz)
Waldemar Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Jakub Bzdawka (Świecie)
Łukasz Damski (Tryszczyn)
Damian Dorn (Bydgoszcz)
Ariel Gacka (Bydgoszcz)
Krzysztof Giczela (Jadwiżyn)
Michał Głowacki (Bydgoszcz)
Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Dariusz Ignatowski (Bydgoszcz)
Piotr Jaranowski (Lubień Kujawski)
Jarosław Klein (Bydgoszcz)
Piotr Kośmider (Jadowniki Rycerskie)
Jacek Kowalewski (Włocławek)
Szymon Lewandowski (Pakość)
Wojciech Nagaj (Wiele)
Marcin Nowakowski (Bydgoszcz)
Piotr Nowicki (Janikowo)
Aleksander Nowicki (Solec Kujawski)
Radosław Papierowski (Czapelki)
Patryk Piluś (Toruń)
Adrian Popławski (Bydgoszcz)
Marcin Prażniewski (Lipno)
Łukasz Reinowski (Bydgoszcz)
Jerzy Rolbiecki (Toruń)
Adrian Rybowicz (Lipno)
Marcin Sadowski (Toruń)
Adrian Sławkowski (Lipno)
Michał Sobczak (Bydgoszcz)
Andrzej Sobieszczyk (Aleksandrów Kujawski)
Grzegorz Sosnowski (Chełmża)
Mariusz Stypczyński (Żnin)
Bartosz Tarnolicki (Matyldzin)
Jakub Winkler (Toruń)
Dariusz Wienconek (Włocławek)
Rafał Wółkiewicz (Toruń)
Piotr Wysocki (Rypin)


A KLASA - BYDGOSZCZ, TORUŃ, WŁOCŁAWEK
Waldemar Andrzejewski (Chrząstowo)
Jarosław Barczak (Łochocin)
Kamil Bartczak (Lipno)
Rafał Borkiewicz (Włocławek)
Krzysztof Budziński (Lipno)
Jarosław Bykowski (Rumunki Podgłodowskie)
Michał Chrzanowski (Piechcin)
Krzysztof Doroz (Toruń)
Piotr Drogowski (Ciechocinek)
Marcin Drogowski (Ciechocinek)
Maciej Gebler (Bydgoszcz)
Krystian Glonek (Bydgoszcz)
Adam Grabowski (Grudziądz)
Mariusz Grabski (Włocławek)
Bartosz Hak (Królikowo)
Bartosz Hebda (Wierzbiczany)
Marcin Gwizdała (Osielsko)
Rafał Jankowski (Włocławek)
Bogdan Jarosz (Wojnowo)
Robert Jędrzejczak (Ściborze)
Mariusz Jędrzejczyk (Janikowo)
Krzysztof Kaczmarek (Toruń)
Agnieszka Kostyra (Toruń)
Radosław Kaczorowski (Izbica Kujawska)
Mikołaj Kamzelewski (Białe Błota)
Dawid Kosmal (Brzoza)
Łukasz Kozłowski (Grudziądz)
Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)
Magdalena Krzemińska (Unisław)
Filip Krzywicki (Włocławek)
Michał Ksobiak (Przyłęki)
Mirosław Landowski (Inowrocław)
Tomasz Linke (Tuchółka)
Sławomir Mąka (Świecie)
Marcin Modry (Bydgoszcz)
Dawid Nowak (Solec Kujawski)
Paweł Oparczyk (Zamość)
Radosław Orzechowski (Bydgoszcz)
Mariusz Orzechowski (Wielgie)
Szymon Osieczak (Włocławek)
Janusz Pajonkowski (Śliwice)
Piotr Pankowski (Kruszwica)
Michał Pokorski (Pińsko)
Paweł Polikowski (Chełmża)
Kamil Pril (Cekcyn)
Dominik Pruss (Bydgoszcz)
Jacek Przewozik (Siniarzewo)
Mariusz Pyszorski (Lipno)
Sławomir Radzik (Wojnowo)
Mateusz Reznerowicz (Dobrzyń nad Wisłą)
Łukasz Rogowski (Białe Błota)
Karol Rolewicz (Grudziądz)
Paweł Sarnowski (Brodnica)
Piotr Siewierski (Sienno)
Marcin Skowroński (Plebanka)
Patryk Sławski (Grochowiska Księże)
Damian Sobczak (Inowrocław)
Mirosław Staśkowiak (Strzelno)
Marcin Szkodziński (Grębocin)
Sebastian Szubski (Kowal)
Mateusz Śliwowski (Rozgarty)
Arkadiusz Traczyk (Toruń)
Mikołaj Tuszyński (Zapluskowęsy)
Patryk Walczak (Kruszwica)
Dawid Wasilewski (Włocławek)
Jan Wilczewski (Bydgoszcz)
Wojciech Winnicki (Waganiec)
Paweł Wojtysiak (Bydgoszcz)
Marcin Wołowski (Toruń)
Patryk Wódkowski (Żnin)
Mateusz Wróblewski (Ciechocinek)
Karol Zygadlewicz (Grudziądz)
Artur Żeliszczak (Toruń)
Sonia Żółtowska (Chełmża)


B KLASA - OKRĘG BYDGOSZCZ
Maciej Banasiak (Bydgoszcz)
Robert Bujnicki (Bydgoszcz)
Patryk Engelbrecht (Bydgoszcz)
Krzysztof Fułat (Bydgoszcz)
Paweł Giczela (Jadwiżyn)
Anna Grzegorska (Janikowo)
Rafał Kaczorowski (Bydgoszcz)
Dariusz Karolczak (Paterek)
Mateusz Klimkowski (Bydgoszcz)
Mariusz Kowalski (Bydgoszcz)
Mateusz Koziorowski (Strzelno)
Gustaw Krystkiewicz (Bydgoszcz)
Mateusz Mrówczyński (Żnin)
Mateusz Muszyński (Nowe Dąbie)
Adrian Miniszewski (Łodzia)
Kajetan Pawłowski (Bydgoszcz)
Michał Rulewski (Bydgoszcz)
Marek Semrau (Białe Błota)
Dawid Sieradzki (Stanomin)
Mikołaj Sikora (Ostromecko)
Marcin Szkudlarek (Strzelno)
Tomasz Szpunar (Sadki)
Jakub Szuprytowski (Świecie)
Łukasz Urman (Świecie)
Karol Walkiewicz (Wywałd)
Patryk Wróblewski (Bydgoszcz)


B KLASA - PODOKRĘG TORUŃ
Dariusz Kalinowski (Małe Czyste)
Mateusz Koniuszek (Toruń)
Jacek Kowalski (Toruń)
Paweł Trzeszczkowski (Brodnica)
Wojciech Wyka (Toruń)


B KLASA - PODOKRĘG WŁOCŁAWEK
Mateusz Bartczak (Włocławek)
Damian Błaszczyk (Włocławek)
Adam Ceterski (Wola Bachorna)
Mateusz Halulko (Włocławek)
Marcin Koziorowicz (Włocławek)
Ewa Łukaszewska (Włocławek)
Kamil Płocki (Włocławek)
Piotr Puchalski (Włocławek)
Patrycja Rybczyńska (Lipno)
Mateusz Tybinkowski (Włocławek)
Andrzej Wendykowski (Włocławek)
Krzysztof Winnicki (Włocławek)
Wojciech Przewozik (Włocławek)


KLASA SĘDZIOWSKA SENIOR
Dariusz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Jarosław Gryckiewicz (Lubicz Dolny)
Janusz Grzegorski (Janikowo)
Gerard Gólcz (Pakość)
Andrzej Keński (Chełmża)
Mirosław Oparczyk (Zamość)
Ryszard Przybysz (Lubraniec)
Jacek Rogowski (Toruń)
Tomasz Reszke (Nowe)
Paweł Sokołowski (Włocławek)
Tomasz Szubiński (Bydgoszcz)


KLASA SĘDZIOWIE PRÓBNI
Maciej Ardanowski (Toruń)
Kamil Bąkowski (Bydgoszcz)
Mateusz Błędzki (Toruń)
Sebastian Borek (Chełmno)
Adam Borkowski (Okalewo)
Daniel Błaszczyk (Wszedzień)
Łukasz Chudziński (Smogorzewo)
Marcin Czerwiński (Białe Błota)
Mateusz Czerwiński (Włocławek)
Marcin Ćwikła (Gniewkowo)
Maciej Dąbrowski (Włocławek)
Sergiusz Dąbek (Bydgoszcz)
Mateusz Doliński (Myśliwiec)
Krzysztof Finc (Dobrcz)
Kinga Fortuna (Inowrocław)
Grzegorz Gebauer (Grudziądz)
Grzegorz Góralski (Grudziądz)
Radosław Górecki (Wełpin)
Jakub Jabłoński (Bydgoszcz)
Michał Jabłoński (Toruń)
Norbert Jakubowski (Barcin)
Łukasz Jakub Kaczorowski (Toruń)
Kamil Kuczmański (Włocławek)
Wojciech Kućmaja (Toruń)
Adam Krzyżanowski (Sarnówka)
Jakub Krzyżanowski (Włocławek)
Oskar Lamparski (Lubicz Dolny)
Bartłomiej Łopatka (Bydgoszcz)
Radosław Maślewski (Toruń)
Karol Mazajło (Toruń)
Eryk Michalski (Bydgoszcz)
Wiktor Mrówczyński (Żnin)
Adam Nakonowski (Kowal)
Dominik Nebak (Bydgoszcz)
Mateusz Onysk (Bydgoszcz)
Grzegorz Ostrowski (Ciechocinek)
Kornel Kacper Pałaszewski (Chełmża)
Paweł Pastewski (Grudziądz)
Marcin Pożoga (Toruń)
Oskar Raczkowski (Bydgoszcz)
Patryk Radzikowski (Barcin)
Bartosz Ronkiewicz (Brodnica)
Bartosz Różański (Zławieś Wielka)
Szymon Rutkowski (Bydgoszcz)
Mateusz Rybicki (Izbica Kujawska)
Mateusz Siemiątkowski (Brodnica)
Rafał Szatkowski (Toruń)
Błażej Szczawiński (Toruń)
Patryk Twardowski (Bydgoszcz)
Krzysztof Zakrzewski (Ciechocinek)
Łukasz Zieliński (Stawki)
Oskar Zięba (Bydgoszcz)
Zbigniew Ziółkowski (Ograszka)
Krzysztof Zalesiak (Radziejów)
Kamil Żywica (Mogilno)

OBSERWATORZY K-PZPN
Maciej Daszkiewicz (Bydgoszcz)
Tomasz Frejliszek (Kruszwica)
Jerzy Gawarkiewicz (Lipno)
Walerian Głowacki (Bydgoszcz)
Kazimierz Jańczak (Żnin)
Andrzej Karczewski (Włocławek)
Maciej Kosiak (Bydgoszcz)
Roman Kostrzewski (Bydgoszcz)
Sławomir Kujawa (Żnin)
Marcin Niemcewicz (Bydgoszcz)
Waldemar Niemeczek (Janikowo)
Roman Nowakowski (Bydgoszcz)
Grzegorz Olszewski (Włocławek)
Zenon Paczesny (Bydgoszcz)
Tomasz Palacz (Gniewkowo)
Kazimierz Purcelewski (Lipno)
Stanisław Reinowski (Bydgoszcz)
Jacek Siwa (Trzemeszno)
Wiesław Sobiesiński (Brodnica)
Zenon Tobera (Bydgoszcz)
Marek Wiśniewski (Bydgoszcz)
Zbigniew Wódkowski (Bydgoszcz)

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

LKS Szubinianka SzubinZjednoczeni Piotrków Kujawski
LKS Szubinianka Szubin 1:1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2018-04-14, 11:00:00
20. kolejka V ligi, klasy okręgowej, grupy II - sezon 2017/2018 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Włocłavia WłocławekLKS Szubinianka Szubin
Włocłavia Włocławek   LKS Szubinianka Szubin
2018-04-21, 17:00:00

21. kolejka V ligi, klasy okręgowej, grupy II - sezon 2017/2018 - Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku, ulica Leśna 53a

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Zdrój Ciechocinek 3:2 Start Radziejów
LKS Szubinianka Szubin 1:1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Lubienianka Lubień Kujawski 7:0 Ziemowit Osięciny
Kujawianka Strzelno 0:2 Noteć Łabiszyn
GKS Baruchowo 0:1 Unia Gniewkowo
Piast Złotniki Kujawskie 1:0 Włocłavia Włocławek
Wisła Dobrzyń 1:0 Gopło Kruszwica
LTP Lubanie 1:1 Łokietek Petrokan Brześć Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Piast Złotniki Kujawskie - LTP Lubanie
Włocłavia Włocławek - LKS Szubinianka Szubin
Noteć Łabiszyn - Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica - Lubienianka Lubień Kujawski
Start Radziejów - GKS Baruchowo
Unia Gniewkowo - Wisła Dobrzyń
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Kujawianka Strzelno
Ziemowit Osięciny - Łokietek Petrokan Brześć Kujawski

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?