LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Turniej orlików w Szubinie
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 301, wczoraj: 606
ogółem: 3 850 649

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

09-2018

sobota

Młodzik - IV liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 5 - 5. kolejka: Pauza - Szubinianka Szubin

23

09-2018

niedziela

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 6. kolejka: Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin [10:00]

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 2. kolejka: Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin [16:00]

17 urodziny obchodzi Jakub Donarski

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon 2012/2013

Puchar Polski na szczeblu okręgu Bydgoszcz, Toruń, Włocławek -> sezon 2012/2013

Podokręg Bydgoszcz

I runda
Piątek, 3 sierpnia 2012 r.
LKS Dąbrowa Chełmińska - Polonia Bydgoszcz 0:3

Sobota, 4 sierpnia 2012 r.
Chemik Bydgoszcz - Start Warlubie 3:0
Sparta Przysiersk - Zawisza II Bydgoszcz 0:2
Hermes Radłowo - Unia Janikowo 1:10
Łokietek Wierzchucin Królewski/Wskitno - Casimirus Bydgoszcz 10:0
Wisła Gruczno - Wda II Świecie/Strażak Przechowo 0:2
Sparta Janowiec Wielkopolski - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 1:6
Gwiazda Bydgoszcz - Start Pruszcz Pomorski 1:5
Dąb Bąkowo - Kujawianka Strzelno 3:2 po dogrywce
KS Brzoza - Piast Złotniki Kujawskie 0:7
Błyskawica Broniewice - Kujawy Markowice 0:10
Promień Szczepanowo - Noteć Łabiszyn 0:10

Niedziela, 5 sierpnia 2012 r.
Vittra Kusowo - KS Łochowo 0:2
Zjednoczeni Zielonka - Grom Osie 0:10
Victoria Gnojno - Czarni Wierzchosławice 3:1
Kolorowi Krusza Zamkowa - Unia Gniewkowo 0:7
LZS Kozielec/Suponin - Gryf Sicienko 0:7
CIS Cekcyn - Myśliwiec Gostycyn 0:5
LZS Palczyn - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka 1:2
Fala Świekatowo - Olimpia Wtelno 2:1
Noteć Gębice - Goplania Inowrocław 3:2
Gopło Kościeszki - Gopło Kruszwica 0:6
Zieloni Zalesie - Szubinianka Szubin 3:10

Dąb Barcin - Pałuczanka Żnin 3:0 walkower (wynik zweryfikowany, na boisku 4:0 dla Pałuczanki)
Piaski Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 1:4
Czarni Lniano - Pomorzanin Serock 1:4
Gwiazda Sypniewo - Krajna Sępólno Krajeńskie 3:4

II runda
Środa, 22 sierpnia 2012 r.
Łokietek Wierzchucin Królewski/Wskitno - Gryf Sicienko 2:4
Myśliwiec Gostycyn - KS Łochowo 1:5
Grom Osie - Wda Świecie 0:9
Fala Świekatowo - Pomorzanin Serock 4:1
Spójnia/SkładyWęgla.pl Białe Błota - Zawisza II Bydgoszcz 0:1
Chemik Bydgoszcz - Unia/Roszak Solec Kujawski 1:3
Wda II Świecie/Strażak Przechowo - Krajna Sępólno Krajeńskie 0:2
Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Polonia Bydgoszcz 1:9
Błyskawica Broniewice - Noteć Łabiszyn 0:8
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Gopło Kruszwica 3:2
Noteć Gębice - Pogoń Mogilno 1:2
Dąb Bąkowo - Notecianka Pakość 1:3 (po serii rzutów karnych) (2:2 po 90', 2:3 po 105', 3:3 po 120')
Victoria Gnojno - Dąb Barcin 3:6
Start Pruszcz Pomorski - Szubinianka Szubin 3:0 walkower
(goście z powodu zdekompletowanego składu, nie stawili się na zawody)
Unia Gniewkowo - Unia Janikowo 1:5
Wolny los: Piast Złotniki Kujawskie.

III runda
Wtorek, 18 października 2012 r.
Piast Złotniki Kujawskie - Notecianka Pakość 3:5 po dogrywce (1:3 po 45', 3:3 po 90', 3:4 po 105', 3:5 po 120')

Środa, 19 października 2012 r.
Krajna Sępólno Krajeńskie - Wda Świecie 2:3
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Noteć Łabiszyn 0:1
Dąb Barcin - Unia Janikowo 1:4
KS Łochowo - Polonia Bydgoszcz 2:1

Czwartek, 20 października 2012 r.
Fala Świekatowo - Start Pruszcz Pomorski 1:2

Środa, 26 października 2012 r.
Zawisza II Bydgoszcz - Pogoń Mogilno 1:2

Środa, 3 października 2012 r.
Gryf Sicienko - Unia/Roszak Solec Kujawski 4:2 po rzutach karnych (0:2 po 45', 3:3 po 90', 3:3 po 105', 4:4 po 120')

[DODATKOWY MECZ O AWANS DO 1/8 FINAŁU]
Środa, 17 października 2012 r. - grali ze sobą zwycięzcy spotkań III rundy
Noteć Łabiszyn - Pogoń Mogilno 0:4


Podokręg Toruń

I runda
Niedziela, 5 sierpnia 2012 r.
Dortom Relax Górzno - Sokół Radomin 1:2

Sobota, 11 sierpnia 2012 r.
Pomowiec Kijewo Królewskie - Victoria Lisewo 2:1

Niedziela, 12 sierpnia 2012 r.
Zryw Wrocki - Unislavia Unisław 2:4
Wisła/Hacom Pędzewo - Mustang Ostaszewo 2:1
Ułani Grudziądz - Iskra Ciechocin 0:6
LZS Progress Zbiczno - Gwiazda Starogród 4:2 po rzutach karnych (2:2 po 90', 2:2 po 105', 2:2 po 120')

II runda
Środa, 12 września 2012 r.
Pomowiec Kijewo Królewskie - Olimpia II Grudziądz 3:1 po dogrywce (1:1 po 45', 1:1 po 90')
Unislavia Unisław - Unia Wąbrzeźno 5:6 po rzutach karnych (1:0 po 90', 1:1 po 105', 1:1 po 120')
Sokół Radomin - Cyklon Kończewice 3:0 walkower
Wisła/Hacom Pędzewo - Pomorzanin Toruń 3:6
LZS Progress Zbiczno - Promień Kowalewo Pomorskie 0:4
Iskra Ciechocin - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1:6; boisko w Elgiszewie
Chełminianka Chełmno - Flisak Złotoria 0:9
Drwęca Adabet Golub-Dobrzyń - Sparta Brodnica 2:3

III runda
Środa, 26 września 2012 r.
Unia Wąbrzeźno - Flisak Złotoria 0:3
ROL.KO Konojady - Pomorzanin Toruń 3:2
Pomowiec Kijewo Królewskie - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0:2
Sokół Radomin - Sparta Brodnica 1:7


Podokręg Włocławek

I runda
Środa, 29 sierpnia 2012 r.
Unia Leszcze - Unia/Methurt Choceń 1:4
Tłuchovia Tłuchowo - Sadownik Waganiec 0:7
Kujawiak Kruszyn - Skrwa Skrwilno 4:2
Piast Bądkowo - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1:0
Kujawy Kozy - MGKS Lubraniec 1:2
Lubienianka Lubień Kujawski - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:3
Jagiellonka Nieszawa - LTP Lubanie 2:3
Łokietek Brześć Kujawski - Grot Kowalki 0:3 walkower (wycofanie się drużyny Łokietka Brześć Kujawski z rozgrywek o Puchar Polski)
Lech Dobre - Kujawiak Lumac Kowal 0:2
Orzeł/Agropol Służewo - Lider AZS WSHE Włocławek 3:0
Zgoda Chodecz - GKS Baruchowo 2:0

II runda
Wtorek, 11 września 2012 r.
Grot Kowalki - Włocłavia Włocławek 0:2; boczne boisko Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rypinie

Środa, 12 września 2012 r.
Kujawiak Kruszyn - Orlęta Aleksandrów Kujawski 4:5 po rzutach karnych (2:2 po 90', 3:2 po 105', 3:3 po 120')
Orzeł/Agropol Służewo - Start Radziejów 5:2
LTP Lubanie - Kujawianka Izbica Kujawska 2:3 po dogrywce (2:2 po 90', 2:2 po 105', 2:3 po 120')
Unia/Methurt Choceń - Sadownik Waganiec 2:3
Zgoda Chodecz - Kujawiak Lumac Kowal 4:2 po rzutach karnych (2:2 po 90', 3:2 po 105', 3:3 po 120')
MGKS Lubraniec - Zdrój Ciechocinek 1:5
Piast Bądkowo - Mień Lipno 2:3

III runda
Środa, 26 września 2012 r.
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Włocłavia Włocławek 0:2
Mień Lipno - Kujawianka Izbica Kujawska 0:1
Zgoda Chodecz - Sadownik Waganiec 3:6
Orzeł/Agropol Służewo - Zdrój Ciechocinek 2:0


[SZCZEBEL WOJEWÓDZKI]
1/8 finału
Sobota, 17 listopada 2012 r.
Pogoń Mogilno - Notecianka Pakość 5:3
Włocłavia Włocławek - Flisak Złotoria 5:0
Kujawianka Izbica Kujawska - Unia Janikowo 3:0 walkower (wynik zweryfikowano, bowiem goście nie stawili się na rozegranie tego pojedynku)
Sparta Brodnica - Cuiavia Inowrocław 0:4
Orzeł/Agropol Służewo - Gryf Sicienko 0:2
Start Pruszcz Pomorski - ROL.KO Konojady 2:0

Niedziela, 18 listopada 2012 r.
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Wda Świecie 0:2
KS Łochowo - Sadownik Waganiec 3:0 walkower (wynik zweryfikowany, na boisku 2:1 dla Sadownika, w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni do gry w tym meczu zawodnicy)

1/4 finału
Sobota, 30 marca 2013 r.
Włocłavia Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska 4:1

Środa, 24 kwietnia 2013 r. (w pierwotnym terminie, tj. sobota/niedziela, 16/17 marca 2013 r., mecze zostały przełożone z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych - ujemna temperatura i opady śniegu)
Start Pruszcz Pomorski - Gryf Sicienko 1:2
Cuiavia Inowrocław - Wda Świecie 4:3 po rzutach karnych (1:2 po 45', 2:2 po 90', 2:2 po 105', 2:2 po 120')
KS Łochowo - Pogoń Mogilno 0:3 walkower (wynik zweryfikowany, na boisko 4:2 po dogrywce dla KS Łochowo, w drużynie gospodarzy wystąpili zawodnicy, którzy powinni pauzować za nadmiar żółtych kartek)

1/2 finału
Środa, 22 maja 2013 r. -> pierwsze mecze
Gryf Sicienko - Cuiavia Inowrocław 1:1
Włocłavia Włocławek - Pogoń Mogilno 3:0 (przełożony i rozegrany 5 czerwca 2013 r.)

Środa, 5 czerwca 2013 r. -> mecze rewanżowe
Cuiavia Inowrocław - Gryf Sicienko 5:0
Pogoń Mogilno - Włocłavia Włocławek 0:2 (przełożony i rozegrany 12 czerwca 2013 r.)

WIELKI FINAŁ
Wtorek, 18 czerwca 2013 r. -> pierwszy mecz
Cuiavia Inowrocław - Włocłavia Włocławek 3:4

Środa, 26 czerwca 2013 r. -> mecz rewanżowy
Włocłavia Włocławek - Cuiavia Inowrocław 3:1

Triumfator rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu województwa kujawsko-pomorskiego: Włocłavia Włocławek

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinLider Włocławek
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
2018-09-19, 17:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 7. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Kujawianka StrzelnoSzubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno   Szubinianka Szubin
2018-09-29, 16:00:00

V liga, grupa II klasy okręgowej - 8. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Strzelnie, ulica Sportowa 12

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski KS Brzoza
LTP Lubanie Noteć Łabiszyn
Goplania Inowrocław Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Piast Złotniki Kujawskie Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo Orzeł Służewo
Start Radziejów Lubienianka Lubień Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
KS Brzoza - LTP Lubanie
Lubienianka Lubień Kujawski - Orzeł Służewo
Kujawianka Strzelno - Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek - Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn - Goplania Inowrocław
Start Radziejów - Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Piast Złotniki Kujawskie
Lider Włocławek - GKS Baruchowo

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?