LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

10. kolejka V ligi: Kujawiak Lumac Kowal - Szubinianka Szubin
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 430, wczoraj: 606
ogółem: 3 850 778

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

09-2018

sobota

Młodzik - IV liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 5 - 5. kolejka: Pauza - Szubinianka Szubin

23

09-2018

niedziela

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 6. kolejka: Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin [10:00]

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 2. kolejka: Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin [16:00]

17 urodziny obchodzi Jakub Donarski

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon 2015/2016

PUCHAR POLSKI NA SZCZEBLU PODOKRĘGU BYDGOSZCZ, TORUŃ, WŁOCŁAWEK

Sezon 2015/2016

Podokręg Bydgoszcz
I RUNDA
Sobota, 1 sierpnia 2015 r.
Fala Świekatowo - Unia/Drobex Solec Kujawski 0:3 [1.08.2015 r., 13.00]
Wisła Fordon - Chemik Bydgoszcz 3:14 [1.08.2015 r., 14.00]
Myśliwiec Gostycyn - Wda II Świecie/Strażak Przechowo 4:1 [1.08.2015 r., 17.00]
Victoria Koronowo - Czarni Nakło 3:5 [1.08.2015 r., 17.00]
Goplania Inowrocław - Unia Janikowo 1:6 [1.08.2015 r., 17.00]
Hermes Radłowo - Piast Złotniki Kujawskie 1:6 [1.08.2015 r., 17.00]
Kujawianka Strzelno - Noteć Gębice 3:2 po dogrywce [1.08.2015 r., 17.00]
Tęcza Wiąg - Pomorzanin Serock 3:0 walkower [1.08.2015 r., 17.30] - goście nie stawili się na zawody
Start Pruszcz Pomorski - KS Łochowo 2:3 [1.08.2015 r., 17.30]
Rawys KAN-BOR Raciąż - Zawisza II Bydgoszcz 2:4 [1.08.2015 r., 18.00]

Niedziela, 2 sierpnia 2015 r.
LZS Grochowiska Księże - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:6 [2.08.2015 r., 11.00]
Kolorowi Krusza Zamkowa - Notecianka Pakość 0:5 [2.08.2015 r., 11.00]
Beds.pl Bydgoszcz - Budowlany KS Bydgoszcz 0:5 [2.08.2015 r., 12.00]
Orion Dziewierzewo - Szubinianka Szubin 1:8 [2.08.2015 r., 13.00]
Noteć Łabiszyn - Pogoń Mogilno 4:0 [2.08.2015 r., 16.00]
Łokietek Wierzchucin Królewski/Wskitno - Gryf Sicienko 0:7 [2.08.2015 r., 16.00]
Zieloni Zalesie - Dąb Barcin 1:3 [2.08.2015 r., 16.30]
Unia Leszcze - Gopło Kruszwica 1:3 [2.08.2015 r., 17.00]
Wisła Gruczno - Wisła Nowe 0:7 [2.08.2015 r., 17.00]
Wisła Strzelce Górne - Tucholanka/Hydrotor Tuchola 3:0* walkower [2.08.2015 r., 17.00] - wynik zweryfikowany, na boisku 4:2 wygrała Tucholanka.
Gwiazda Bukowiec - Polonia/Ostromecko Bydgoszcz 1:3 [2.08.2015 r., 17.00]
FUKS Wielowicz - Tor Laskowice Pomorskie 4:6 po dogrywce [2.08.2015 r., 17.00]
Wolny los: Cuiavia Inowrocław, Unia Gniewkowo.

UWAGA!! Z rywalizacji wycofały się zespoły Grom Osie (IV liga) i Brzysko-rol Brzyskorzystewko (V liga, grupa II klasa okręgowa). W miejsce Gromu, włączono Wisłę Strzelce Górne, która zagrała z Tucholanką. Drużyny z Osia i Brzyskorzystewka na sezon ligowy 2015/2016 nie zgłosiły zespołu seniorów.

II RUNDA
Środa, 26 sierpnia 2015 r.
Zawisza II Bydgoszcz - Start Warlubie 3:0 walkower [26.08.2015 r., 16.00] - goście nie stawili się na zawody
Dąb Barcin - Notecianka Pakość 2:5 [26.08.2015 r., 17.30]
Kujawianka Strzelno - Gopło Kruszwica 0:2 [26.08.2015 r., 17.30]
Unia Gniewkowo - Cuiavia Inowrocław 3:0* - walkower [26.08.2015 r., 17.30] - wynik zweryfikowany, na boisku 7:2 wygrała Cuiavia.
Czarni Nakło - Szubinianka Szubin 1:4 [26.08.2015 r., 18.00]
Sparta Janowiec Wielkopolski - Piast Złotniki Kujawskie 1:4 [26.08.2015 r., 18.00]
Noteć Łabiszyn - Unia/Drobex Solec Kujawski 0:2 po dogrywce [26.08.2015 r., 18.00]
Wisła Strzelce Górne - Gryf Sicienko 2:4 [26.08.2015 r., 18.00]
Tęcza Wiąg - Wisła Nowe 0:9 [26.08.2015 r., 18.00]
KS Łochowo - Chemik Bydgoszcz 1:8 [26.08.2015 r., 18.00]
Myśliwiec Gostycyn - Tor Laskowice Pomorskie 1:2 [26.08.2015 r., 18.00]
Budowlany KS Bydgoszcz - Polonia/Ostromecko Bydgoszcz 2:3 [26.08.2015 r., 19.15] - boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Sielska 12a (dzielnica Fordon)
Wolny los: Unia Janikowo.

III RUNDA
Wtorek, 15 września 2015 r.
Szubinianka Szubin - Notecianka Pakość 1:2 [15.09.2015 r., 17.00]
Gryf Sicienko - Unia/Drobex Solec Kujawski 0:5 [15.09.2015 r., 17.00]

Środa, 16 września 2015 r.
Unia Janikowo - Zawisza II Bydgoszcz 0:1 [16.09.2015 r., 16.00]
Tor Laskowice Pomorskie - Wisła Nowe 5:1 [16.09.2015 r., 16.00]
Gopło Kruszwica - Polonia/Ostromecko Bydgoszcz 0:1 [16.09.2015 r., 16.00]

Środa, 23 września 2015 r.
Unia Gniewkowo - Chemik Bydgoszcz 1:3 [23.09.2015 r., 16.30]
Wolny los: Piast Złotniki Kujawskie.


Podokręg Toruń
I RUNDA
Piątek, 31 lipca 2015 r.
Olimpia II Grudziądz - Chełminianka Chełmno 0:2 [31.07.2015 r., 17.00]

Sobota, 1 sierpnia 2015 r. 
Legia Chełmża - Mustang Ostaszewo 4:1 [1.08.2015 r., 16.00]
Radzynianka Radzyń Chełmiński - ROL.KO Konojady 0:3 [1.08.2015 r., 16.00]
Zamek Bierzgłowski - Stal Grudziądz 3:5 [1.08.2015 r., 16.00]
Victoria Czernikowo - Promień Kowalewo Pomorskie 2:3 [1.08.2015 r., 16.00]
Iskra Ciechocin - Drwęca Golub-Dobrzyń 10:1 [1.08.2015 r., 16.00]
Flisak Złotoria - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2:7 [1.08.2015 r., 16.00]
Zryw Wrocki - Cyklon Kończewice 0:2 [1.08.2015 r., 16.00]
Wisła/Hacom Pędzewo - Sokół Radomin 1:4 [1.08.2015 r., 16.00]

Niedziela, 2 sierpnia 2015 r.
Tartak Klamry - Pomowiec Kijewo Królewskie 3:0 [2.08.2015 r., 16.00]
Wolny los: Elana Toruń, Sparta Brodnica, Wojownik Wabcz.


II RUNDA
Wtorek, 1 września 2015 r.
Sparta Brodnica - Promień Kowalewo Pomorskie 6:0 [1.09.2015 r., 17.00] - na prośbę Promienia, mecz rozegrano w Brodnicy i jego gospodarzem była Sparta.

Środa, 2 września 2015 r.
Stal Grudziądz - Wojownik Wabcz 7:0 [2.09.2015 r., 17.00]
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Elana Toruń 1:3 po dogrywce [2.09.2015 r., 17.00]
Cyklon Kończewice - Chełminianka Chełmno 0:3 [2.09.2015 r., 17.00]
Sokół Radomin - ROL.KO Konojady 0:2 [2.09.2015 r., 17.00]
Tartak Klamry - Iskra Ciechocin 0:13 [2.09.2015 r., 17.00]
Wolny los: Legia Chełmża.

III RUNDA
Środa, 23 września 2015 r.
ROL.KO Konojady - Sparta Brodnica 9:10 po rzutach karnych [23.09.2015 r., 16.30]
Iskra Ciechocin - Legia Chełmża 2:1 [23.09.2015 r., 16.30]
Stal Grudziądz - TKP Elana Toruń 0:3 [23.09.2015 r., 16.30]
Wolny los: Chełminianka Chełmno.
 


Podokręg Włocławek
I RUNDA
Środa, 26 sierpnia 2015 r.
Lech Dobre - LTP Lubanie 0:3 [26.08.2015 r., 17.00]
Unia Choceń - Sadownik Waganiec 2:0 [26.08.2015 r., 17.00]
Orion Popowo - GKS Baruchowo 0:1 [26.08.2015 r., 17.00]
Lubienianka Lubień Kujawski - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3:1 [26.08.2015 r., 17.00]
Zgoda Chodecz - Lider Włocławek 3:2 [26.08.2015 r., 17.00]
Kujawiak Kruszyn - Victoria Smólnik 7:4 [26.08.2015 r., 17.00]
Skrwa Skrwilno - Kujawiak Kruszyn 6:1 [26.08.2015 r., 17.00]
Ziemowit Osięciny - Zdrój Ciechocinek 1:8 [26.08.2015 r., 17.00]
Grot Kowalki - Mień Lipno 2:4 [26.08.2015 r., 17.00]
Tęcza Topólka - Wzgórze Raciążek 1:0 [26.08.2015 r., 17.00]
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Włocłavia Włocławek 0:3 walkower [26.08.2015 r., 17.30]
MGKS Lubraniec - Start Radziejów 3:2 [26.08.2015 r., 18.00]
Wolny los: Łokietek Brześć Kujawski, Lech Rypin, Orlęta Aleksandrów Kujawski, Kujawianka Izbica Kujawska.


II RUNDA
Środa, 9 września 2015 r.
Lubienianka Lubień Kujawski - Mień Lipno 2:5 [9.09.2015 r., 16.30]
GKS Baruchowo - Kujawianka Izbica Kujawska 1:3 [9.09.2015 r., 16.30]
Tęcza Topólka - Lech Rypin 1:7 [9.09.2015 r., 16.30]
Zgoda Chodecz - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:5 [9.09.2015 r., 16.30]
Kujawiak Kruszyn - LTP Lubanie 5:2 [9.09.2015 r., 16.30]
Skrwa Skrwilno - Włocłavia Włocławek 2:3 [9.09.2015 r., 16.30]
Unia Choceń - Łokietek Brześć Kujawski 3:2 [9.09.2015 r., 17.00]
MGKS Lubraniec - Zdrój Ciechocinek 0:4 [9.09.2015 r., 17.00]



III RUNDA
Środa, 23 września 2015 r.
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Włocłavia Włocławek 6:2 po dogrywce [23.09.2015 r., 16.00]
Lech Rypin - Kujawianka Izbica Kujawska 2:1 [23.09.2015 r., 16.00]
Unia Choceń - Kujawiak Kruszyn 3:4 [23.09.2015 r., 16.00]
Mień Lipno - Zdrój Ciechocinek 2:1 [23.09.2015 r., 16.00]


1/8 FINAŁU NA SZCZEBLU WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
Czwartek, 10 marca 2016 r.
Piast Złotniki Kujawskie - Notecianka Pakość 3:0 po dogrywce [10.03.2016 r., 15.30]

Sobota, 12 marca 2016 r.
Polonia/Ostromecko Bydgoszcz - Iskra Ciechocin 5:2 [12.03.2016 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ul. Słowiańska 7
Tor Laskowice Pomorskie - Orlęta Aleksandrów Kujawski 0:3 [12.03.2016 r., 15.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Świeciu

Niedziela, 13 marca 2016 r.
Zawisza II Bydgoszcz - Lech Rypin 0:3 [13.03.2016 r., 12.00]; boisko w Bydgoszczy, ulica Sielska 12a (dzielnica Fordon)

Środa, 30 marca 2016 r.
TKP Elana Toruń - Sparta Brodnica 3:0 [30.03.2016 r., 16.00]
Kujawiak Kruszyn - Unia/Drobex Solec Kujawski 0:4 [30.03.2016 r., 16.00]
Chełminianka Chełmno - Chemik Bydgoszcz 2:3 [30.03.2016 r., 16.00]
Mień Lipno - Wda Świecie 0:5 [30.03.2016 r., 17.00]


1/4 FINAŁU NA SZCZEBLU WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
Wtorek, 19 kwietnia 2016 r.
Unia/Drobex Solec Kujawski - Wda Świecie 0:1 [19.04.2016 r., 17.00]

Środa, 20 kwietnia 2016 r.
Chemik Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski 5:4 po rzutach karnych [20.04.2016 r., 16.00]
Piast Złotniki Kujawskie - TKP Elana Toruń 0:3 [20.04.2016 r., 17.00]
Polonia/Ostromecko Bydgoszcz - Lech Rypin 3:0 [20.04.2016 r., 19.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7


1/2 FINAŁU NA SZCZEBLU WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
Środa, 18 maja 2016 r.
Wda Świecie - TKP Elana Toruń 3:1 po dogrywce [18.05.2016 r., 17.00]
Polonia/Ostromecko Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz 2:3 po dogrywce [18.05.2016 r., 19.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7


FINAŁ PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
Środa, 1 czerwca 2016 r. - pierwszy mecz
Wda Świecie - Chemik Bydgoszcz 0:0 [1.06.2016 r., 17.00]

Środa, 8 czerwca 2016 r. - mecz rewanżowy
Chemik Bydgoszcz - Wda Świecie 1:1 po dogrywce [8.06.2016 r., 17.00]

Triumfator: WDA ŚWIECIE

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinLider Włocławek
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
2018-09-19, 17:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 7. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Kujawianka StrzelnoSzubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno   Szubinianka Szubin
2018-09-29, 16:00:00

V liga, grupa II klasy okręgowej - 8. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Strzelnie, ulica Sportowa 12

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski KS Brzoza
LTP Lubanie Noteć Łabiszyn
Goplania Inowrocław Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Piast Złotniki Kujawskie Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo Orzeł Służewo
Start Radziejów Lubienianka Lubień Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
KS Brzoza - LTP Lubanie
Lubienianka Lubień Kujawski - Orzeł Służewo
Kujawianka Strzelno - Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek - Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn - Goplania Inowrocław
Start Radziejów - Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Piast Złotniki Kujawskie
Lider Włocławek - GKS Baruchowo

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?