LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

10. kolejka V ligi: Kujawiak Lumac Kowal - Szubinianka Szubin
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 422, wczoraj: 606
ogółem: 3 850 770

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

09-2018

sobota

Młodzik - IV liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 5 - 5. kolejka: Pauza - Szubinianka Szubin

23

09-2018

niedziela

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 6. kolejka: Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin [10:00]

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 2. kolejka: Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin [16:00]

17 urodziny obchodzi Jakub Donarski

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon 2014/2015

PUCHAR POLSKI NA SZCZEBLU PODOKRĘGÓW BYDGOSZCZ, TORUŃ, WŁOCŁAWEK

Podokręg Bydgoszcz
I runda
Piątek, 1 sierpnia 2014 r.
Kujawianka Strzelno - Goplania Inowrocław 2:0 [1.08.2014 r., 18.00]

Sobota, 2 sierpnia 2014 r.
Cukrownik Pena Tuczno - Dąb Bąkowo 4:3 [2.08.2014 r., 16.00]
Zagłębie Piechcin - Szubinianka Szubin 3:1 [2.08.2014 r., 16.00]
Łokietek Wierzchucin Królewski/Wskitno - Pomorzanin Serock 1:6 [2.08.2014 r., 16.00]
Victoria Koronowo - Polonia Bydgoszcz 3:0 [2.08.2014 r., 17.00]
Fala Świekatowo - Spółdzielca/Tartak Wudzyn 4:0 [2.08.2014 r., 17.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - Grom Osie 0:7 [2.08.2014 r., 17.00]
Kolorowi Krusza Zamkowa - Gopło Kruszwica 1:12 [2.08.2014 r., 17.00]
LZS Grochowiska Księże - Cuiavia Inowrocław 1:15 [2.08.2014 r., 17.00]
Promień Szczepanowo - Noteć Gębice 0:3 [2.08.2014 r., 17.30]
Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Victoria Gnojno 4:3 [2.08.2014 r., 17.30]
Victoria Kołaczkowo - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 0:2 [2.08.2014 r., 18.00]
Rawys KAN-BOR Raciąż - Tor Laskowice Pomorskie 4:2 [2.08.2014 r., 18.00]
Tęcza Wiąg - Wisła Nowe 3:0 walkower [2.08.2014 r., 18.00]

Niedziela, 3 sierpnia 2014 r.
Iskra Samoklęski Duże - Kapral/Car Dąb Barcin 1:7 [3.08.2014 r., 11.30]
Orłowianka Orłowo - Unia Gniewkowo 4:3 po rzutach karnych (2:2 po 90', 2:2 po 120') [3.08.2014 r., 16.00]
Budowlany KS Bydgoszcz - Gryf Sicienko 3:4 po dogrywce (2:2 po 90', 1:2 po 45') [3.08.2014 r., 16.00]
Zjednoczeni Szarlej - Kujawy Markowice 2:3 [3.08.2014 r., 16.00]
Zieloni Zalesie - Notecianka Pakość 0:4 [3.08.2014 r., 16.30]
Wisła Gruczno - Chemik Bydgoszcz 0:4 [3.08.2014 r., 17.00]
Tucholanka/Hydrotor Tuchola - Zawisza II Bydgoszcz 0:8 [3.08.2014 r., 17.00]
Noteć Łabiszyn - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:3 walkower* [3.08.2014 r., 17.00]
*na boisku 3:2 dla Noteci, wynik zweryfikowano ze względu na występ w drużynie gospodarzy nieuprawnionych zawodników
Unia Janikowo - Piast Złotniki Kujawskie 4:2 po rzutach karnych (2:2 po 90', 3:3 po 120') [3.08.2014 r., 17.00]
Fuks Wielowicz - Czarni Nakło nad Notecią 3:5 [3.08.2014 r., 17.00]
KS Łochowo - Start Pruszcz Pomorski 2:1 [3.08.2014 r., 18.00]

Poniedziałek, 4 sierpnia 2014 r.
Gwiazda Bukowiec - Wda II Świecie/Strażak Przechowo 3:0 walkower* [4.08.2014 r., 18.00]; boisko w Świeciu, ulica Sportowa 16
*na boisku 6:2 dla Wdy II Świecie/Strażaka Przechowo, wynik zweryfikowano, ze względu na występ w drużynie gości nieuprawnionych zawodników

II runda
Środa, 27 sierpnia 2014 r.
Zagłębie Piechcin - Gopło Kruszwica 4:0 [27.08.2014 r., 17.00]
Victoria Koronowo - Chemik Bydgoszcz 3:4 [27.08.2014 r., 17.00]
Cukrownik Tuczno - Cuiavia Inowrocław 0:4 [27.08.2014 r., 17.00]
KS Łochowo - Wda Świecie 0:10 [27.08.2014 r., 17.00]
Czarni Nakło nad Notecią - Gryf Sicienko 4:2 [27.08.2014 r., 17.00]
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Zawisza II Bydgoszcz 2:6 [27.08.2014 r., 17.00]
Unia Janikowo - Pomorzanin Serock 3:0 [27.08.2014 r., 17.00]
Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Noteć Gębice 4:5 po dogrywce (3:3 po 90', 3:1 po 45') [27.08.2014 r., 17.00]
Kapral-Car Dąb Barcin - Notecianka Pakość 0:4 [27.08.2014 r., 17.30]
Kujawianka Strzelno - Sparta Janowiec Wielkopolski 5:4 po rzutach karnych (2:2 po 120', 2:2 po 105', 2:2 po 90', 1:1 po 45') [27.08.2014 r., 17.30]
Orłowianka Orłowo - Kujawy Markowice 7:2 [27.08.2014 r., 18.00]
Tęcza Wiąg - Gwiazda Bukowiec 1:2 [27.08.2014 r., 18.00]
Fala Świekatowo - Start Warlubie 8:3 [27.08.2014 r., 18.00]
Rawys KAN-BOR Raciąż - Grom Osie 0:2 [27.08.2014 r., 18.00]
Wolny los: Pogoń Mogilno.

III runda
Środa, 17 września 2014 r.
Orłowianka Orłowo - Pogoń Mogilno 1:3 [17.09.2014 r., 17.00]

IV runda
Środa, 24 września 2014 r.
Unia Janikowo - Zawisza II Bydgoszcz 2:6 [24.09.2014 r., 16.00]
Zagłębie Piechcin - Cuiavia Inowrocław 3:4 [24.09.2014 r., 16.00]
Chemik Bydgoszcz - Notecianka Pakość 4:3 [24.09.2014 r., 16.00]
Kujawianka Strzelno - Czarni Nakło nad Notecią 4:2 po rzutach karnych (4:4 po 120', 3:2 po 105', 2:2 po 90', 2:0 po 45') [24.09.2014 r., 16.30]
Gwiazda Bukowiec - Wda Świecie 0:4 [24.09.2014 r., 16.30]
Fala Świekatowo - Grom Osie 6:3 po dogrywce (3:3 po 90', 1:0 po 45') [24.09.2014 r., 17.00]

Środa, 1 października 2014 r.
Noteć Gębice - Pogoń Mogilno 1:3 [1.10.2014 r., 16.00]


Podokręg Toruń
I runda
Środa, 3 września 2014 r.
Sparta Łubianka - Saturn Ostrowite 4:1 [3.09.2014 r., 16.00]
Iskra Ciechocin - Victoria Lisewo 4:2 [3.09.2014 r., 17.00]
Wisła/Hacom Pędzewo - Legia Osiek 1:2 [3.09.2014 r., 17.00]
Mustang Ostaszewo - Olimpia II Grudziądz 4:0 [3.09.2014 r., 17.00]
Tartak Klamry - Piast Łasin 3:2 [3.09.2014 r., 17.00]
Legia Chełmża - Promień Kowalewo Pomorskie 1:2 [3.09.2014 r., 17.00]
Relax Górzno - TKP Elana Toruń 0:18 [3.09.2014 r., 17.00]; boisko w Toruniu, ulica Armii Ludowej
Pomorzanin Toruń - ROL.KO Konojady 2:6 [3.09.2014 r., 17.00]
Sokół Radomin - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3:0 walkower [3.09.2014 r., 17.00]
Stal Grudziądz - Unia Wąbrzeźno 2:1 [3.09.2014 r., 17.00]
Zryw Wrocki - Cyklon Kończewice 2:4 po dogrywce (2:2 po 90', 1:0 po 45') [3.09.2014 r., 17.00]
Start Toruń - Drwęca Golub-Dobrzyń 3:2 po rzutach karnych (1:1 po 120', 1:1 po 105', 1:1 po 90', 0:0 po 45') [3.09.2014 r., 20.00]

Środa, 10 września 2014 r.
Sokół Grzywna - Flisak Złotoria 1:9 [10.09.2014 r., 17.00]

II runda
Środa, 17 września 2014 r.
Stal Grudziądz - Chełminianka Chełmno 3:5 [17.09.2014 r., 16.30]
Legia Osiek - Pomowiec Kijewo Królewskie 3:2 [17.09.2014 r., 16.30]
Start Toruń - Sparta Brodnica 0:3 walkower [17.09.2014 r., 16.30]
Tartak Klamry - Promień Kowalewo Pomorskie 1:6 [17.09.2014 r., 16.30]; boisko w Chełmnie
Iskra Ciechocin - Mustang Ostaszewo 0:3 [17.09.2014 r., 16.30]
Cyklon Kończewice - Sokół Radomin 1:4 [17.09.2014 r., 16.30]
Sparta Łubianka - ROL.KO Konojady 0:9 [17.09.2014 r., 16.30]; boisko w Pigży

Środa, 1 października 2014 r.
Flisak Złotoria - TKP Elana Toruń 1:7 [1.10.2014 r., 16.00]

III runda
Środa, 8 października 2014 r.
Legia Osiek - Promień Kowalewo Pomorskie [8.10.2014 r., 15.30]
TKP Elana Toruń - Sparta Brodnica [8.10.2014 r., 15.30]
Sokół Radomin - ROL.KO Konojady [8.10.2014 r., 16.00]
Mustang Ostaszewo - Chełminianka Chełmno [8.10.2014 r., 16.00]


Podokręg Włocławek
I runda
Środa, 27 sierpnia 2014 r.
WAP Włocławek - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0:10 [27.08.2014 r., 17.00]; boisko Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku, ulica Leśna 53a
Skrwa Skrwilno - Mień Lipno 4:3 po dogrywce (3:3 po 90', 0:3 po 45') [27.08.2014 r., 17.00]
Łokietek Brześć Kujawski - Kujawianka Izbica Kujawska 1:9 [27.08.2014 r., 17.30]
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - LTP Lubanie 2:4 po rzutach karnych (2:2 po 120', 2:2 po 105', 2:2 po 90', 1:1 po 45') [27.08.2014 r., 17.30]
Zgoda Chodecz - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:3 [27.08.2014 r., 17.30]
MGKS Lubraniec - Lech Rypin 1:4 [27.08.2014 r., 17.30]
Victoria Smólnik - Lider AZS WSHE Włocławek 4:2 [27.08.2014 r., 17.30]
Unia Choceń - Start Radziejów 0:2 [27.08.2014 r., 17.30]
Orion Popowo - Grot Kowalki 2:5 [27.08.2014 r., 18.00]; boisko w Wichowie
Kujawiak Kruszyn - Sadownik Waganiec 4:2 [27.08.2014 r., 18.00]
Wzgórze Raciążek - Kujawiak Lumac Kowal 2:1 [27.08.2014 r., 18.00]
Orzeł Służewo - GKS Baruchowo 1:0 [27.08.2014 r., 18.00]
Wolny los: Zdrój Ciechocinek.

II runda
Środa, 10 września 2014 r.
Orzeł Służewo - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0:5 [10.09.2014 r., 17.00]
Grot Kowalki - LTP Lubanie 4:3 po dogrywce (4:3 po 120', 3:3 po 105', 3:3 po 90', 2:1 po 45') [10.09.2014 r., 17.00]
Kujawiak Kruszyn - Zdrój Ciechocinek 1:4 [10.09.2014 r., 17.00]
Victoria Smólnik - Orlęta Aleksandrów Kujawski 5:8 [10.09.2014 r., 17.00]
Wzgórze Raciążek - Kujawianka Izbica Kujawska 0:3 walkower* [10.09.2014 r., 17.30]
*mecz przerwany po pierwszej części dogrywki, przy stanie 3:3 ze względu na zapadające ciemności.

Wtorek, 16 września 2014 r.
Skrwa Skrwilno - Włocłavia Włocławek 3:5 [16.09.2014 r, godz. 16.30]
Wolny los: Lech Rypin, Start Radziejów.

III runda
Środa, 24 września 2014 r.
Start Radziejów - Orlęta Aleksandrów Kujawski 3:0 walkower [24.09.2014 r., 16.00]
Zdrój Ciechocinek - Lech Rypin 1:5 [24.09.2014 r., 16.00]
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Kujawianka Izbica Kujawska 2:3 [24.09.2014 r., 16.30]

Środa, 8 października 2014 r.
Grot Kowalki - Włocłavia Włocławek 2:0 (1:0 po 105', 0:0 po 90', 0:0 po 45') [8.10.2014 r., 15.00]


PUCHAR POLSKI NA SZCZEBLU WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO 
1/8 finału
Sobota, 14 marca 2015 r.
Elana Toruń - Promień Kowalewo Pomorskie 1:2 [14.03.2015 r., 11.00]
Chemik Bydgoszcz - Unia/Drobex Solec Kujawski 1:0 [14.03.2015 r., 12.00]
Start Radziejów - Pogoń Mogilno 3:2 [14.03.2015 r., 12.30]
Kujawianka Izbica Kujawska - Cuiavia Inowrocław 3:1 [14.03.2015 r., 14.00]
Grot Kowalki - Wda Świecie 0:6 [14.03.2015 r., 14.00]
Fala Świekatowo - Lech Rypin 0:1 [14.03.2015 r., 14.00]
Kujawianka Strzelno - Sokół Radomin 0:2 [14.03.2015 r., 14.00]
Zawisza II Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno 5:4 [14.03.2015 r., 15.00]

1/4 finału
Środa, 15 kwietnia 2015 r.
Chemik Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska 2:1 [15.04.2015 r., 17.00]

Środa, 22 kwietnia 2015 r.
Start Radziejów - Promień Kowalewo Pomorskie 2:0 [22.04.2015 r., 16.00]
Lech Rypin - Wda Świecie 0:2 [22.04.2015 r., 17.00]
Sokół Radomin - Zawisza II Bydgoszcz 3:0 [22.04.2015 r., 17.00]

1/2 finału
Środa, 27 kwietnia 2015 r.
Sokół Radomin - Chemik Bydgoszcz 0:5 [27.04.2015 r., 17.00]
Start Radziejów - Wda Świecie 0:1 [27.04.2015 r., 17.00]

WIELKI FINAŁ
Środa, 10 czerwca 2015 r. - I mecz
Chemik Bydgoszcz - Wda Świecie 0:2 [10.06.2015 r., 17.00]

Środa, 17 czerwca 2015 r. - Rewanż
Wda Świecie - Chemik Bydgoszcz 1:1 [17.06.2015 r., 17.00]

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinLider Włocławek
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
2018-09-19, 17:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 7. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Kujawianka StrzelnoSzubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno   Szubinianka Szubin
2018-09-29, 16:00:00

V liga, grupa II klasy okręgowej - 8. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Strzelnie, ulica Sportowa 12

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski KS Brzoza
LTP Lubanie Noteć Łabiszyn
Goplania Inowrocław Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Piast Złotniki Kujawskie Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo Orzeł Służewo
Start Radziejów Lubienianka Lubień Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
KS Brzoza - LTP Lubanie
Lubienianka Lubień Kujawski - Orzeł Służewo
Kujawianka Strzelno - Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek - Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn - Goplania Inowrocław
Start Radziejów - Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Piast Złotniki Kujawskie
Lider Włocławek - GKS Baruchowo

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?