LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

22. kolejka V ligi: Szubinianka Szubin - Piast Złotniki Kujawskie
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1826, wczoraj: 1508
ogółem: 3 965 500

statystyki szczegółowe

Kalendarium

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19 urodziny obchodzi Konrad Polawski

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon 2018/2019

PUCHAR POLSKI NA SZCZEBLU PODOKRĘGU BYDGOSZCZ, TORUŃ, WŁOCŁAWEK - SEZON 2018/2019

Runda przedwstępna
Sobota, 4 sierpnia 2018 r.
Orzeł Bydgoszcz - Megamator Bydgoszcz 2:1 [4.08.2018 r., 11:00]
Victoria Śliwice - Start Warlubie 2:4 po rzutach karnych (1:1 po 90' i 120') [4.08.2018 r., 14:00]
Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Spójnia Białe Błota 2:1 [4.08.2018 r., 16:00]
Grom Osie - Tucholanka/Hydrotor Tuchola 7:1 [4.08.2018 r., 17:00]
Łokietek Wierzchucin Królewski - GLKS Osielsko 0:4 [4.08.2018 r., 17:00]
LKS Dąbrowa Chełmińska - Victoria Koronowo 1:4 [4.08.2018 r., 17:00]; stadion w Koronowie
Dąb Bąkowo - Piast Kołodziejewo 4:5 [4.08.2018 r., 17:00]; stadion w Dąbrowie Biskupiej
Promień Szczepanowo - Legia Strzelce 2:1 [4.08.2018 r., 18:00]
Sparta Janowiec Wielkopolski - BOSiR Dąb Barcin 1:4 [4.08.2018 r., 18:30]

Niedziela, 5 sierpnia 2018 r.
Kolorowi Krusza Zamkowa - Noteć Inowrocław 1:6 [5.08.2018 r., 11:00]
Znicz Rojewo - Zagłębie Piechcin 3:1 [5.08.2018 r., 11:00]
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Zootechnik Kołuda Wielka 3:1 [5.08.2018 r., 12:00]
Zryw Wielki Lubień - Victoria Niemcz 1:2 [5.08.2018 r., 12:00]
Fuks Wielowicz - Rawys Raciąż 5:2 [5.08.2018 r., 15:00]
AF Brzoza - Victoria Kołaczkowo 4:2 [5.08.2018 r., 17:00]
Wolny los: GLKS Dobrcz.

PODOKRĘG BYDGOSZCZ
I runda
Środa, 22 sierpnia 2018 r.
Victoria Koronowo - Gryf Sicienko 2:1 [22.08.2018 r., 17:00]
Noteć Inowrocław - Kujawianka Strzelno 1:2 [22.08.2018 r., 17:00]
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Szubinianka Szubin 0:1 [22.08.2018 r., 17:00]
Piast Kołodziejewo - Gopło Kruszwica 3:0 [22.08.2018 r., 17:00]
SP Zawisza Bydgoszcz - Kolegium Sędziów K-PZPN 3:1 [22.08.2018 r., 17:30]; stadion w Bydgoszczy, ul. Sielska 12a (dzielnica Fordon)
Start Warlubie - Start Pruszcz Pomorski 1:5 [22.08.2018 r., 17:30]
Grom Osie - Pomorzanin Serock 1:3 [22.08.2018 r., 17:30]
Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Sportis Social FC Łochowo 1:3 po dogrywce (1:1 po 90') [22.08.2018 r., 17:45]
AF Brzoza - Piast Złotniki Kujawskie 5:4 po rzutach karnych (3:3 po dogrywce) [22.08.2018 r., 18:00]
Znicz Rojewo - Goplania Inowrocław 0:1 [22.08.2018 r., 18:00]
Promień Szczepanowo - Noteć Gębice 2:1 [22.08.2018 r., 18:00]

Wtorek, 28 sierpnia 2018 r.
BOSiR Dąb Barcin - Noteć Łabiszyn 2:5 [28.08.2018 r., 17:30]

Środa, 19 września 2018 r.
Fuks Wielowicz - Grom Więcbork 0:1 [19.09.2018 r., 16:30]; boisko w Szynwałdzie
Wolny los: Orzeł Bydgoszcz.

II runda
Środa, 5 września 2018 r.
Vicotria Koronowo - Budowlany KS Bydgoszcz 4:5 po dogrywce [5.09.2018 r., 16:00]
Goplania Inowrocław - Unia Janikowo 0:3* walkower [5.09.2018 r., 16:30]
Start Pruszcz Pomorski - Wisła Nowe 1:3 [5.09.2018 r., 17:00]
Orzeł Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 0:34 [5.09.2018 r., 17:00]; stadion w Bydgoszczy, ul. Sportowa 2
Piast Kołodziejewo - Pogoń Mogilno 2:6 [5.09.2018 r., 17:00]
Szubinianka Szubin - Chemik Moderator Bydgoszcz 0:2 [5.09.2018 r., 17:00]
Promień Szczepanowo - Notecianka Pakość 1:5 [5.09.2018 r., 17:00]
Pomorzanin Serock - Wda Świecie 0:5 [5.09.2018 r., 17:00]
GLKS Dobrcz/Wudzyn - Unia/Drobex Solec Kujawski 2:1 po dogrywce [5.09.2018 r., 17:00]
AF Brzoza - KS Brzoza 2:4 [5.09.2018 r., 17:30]
Noteć Łabiszyn - Unia Gniewkowo 0:2 [5.09.2018 r., 17:30]
Wolny los: SP Zawisza Bydgoszcz.

Środa, 12 września 2018 r.
Kujawianka Strzelno - Cuiavia Inowrocław 1:4 [12.09.2018 r., 17:00]

Środa, 26 września 2018 r.
Grom Więcbork - Sports Social FC Łochowo 0:4 [26.09.2018 r., 16:00]

III runda
Wtorek, 25 września 2018 r.
Cuiavia Inowrocław - Notecianka Pakość 5:1 [25.09.2018 r., 16:00]

Środa, 26 września 2018 r.
SP Zawisza Bydgoszcz - Budowlany KS Bydgoszcz 1:3 [26.09.2018 r., 15:45]; stadion przy ul. Sielskiej 12a (dzielnica Fordon)
GLKS Dobrcz/Wudzyn - Polonia Bydgoszcz 1:0 [26.09.2018 r., 16.00]; boisko w Żołędowie
KS Brzoza - Chemik Moderator Bydgoszcz 2:7 [26.09.2018 r., 16:15]
Wisła Nowe - Wda Świecie 2:3 [26.09.2018 r., 16:30]

Środa, 3 października 2018 r.
Sportis SFC Łochowo - Unia Janikowo 4:1 [3.10.2018 r., 16:00]
Wolny los: Pogoń Mogilno, Unia Gniewkowo.


PODOKRĘG TORUŃ
I runda
Sobota, 25 sierpnia 2018 r.
Sparta Łubianka - Start Toruń 0:2 [25.08.2018 r., 15:00]

Środa, 5 września 2018 r.
Unia Wąbrzeźno - Iskra Ciechocin 3:0* walkower [5.09.2018 r., 17:00]
Tartak Klamry - Radzynianka Radzyń Chełmiński 1:8 [5.09.2018 r., 17:00]
Wisła/Hacom Pędzewo - Promień Kowalewo Pomorskie 1:0 [5.09.2018 r., 17:00]
Orzeł Głogowo - Victoria Lisewo 1:4 [5.09.2018 r., 17:00]
Drwęca Golub-Dobrzyń - Cyklon Kończewice 0:7 [5.09.2018 r., 17:00]
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Flisak Złotoria 1:2 [5.09.2018 r., 17:00]
Zryw Wrocki - Mustang Ostaszewo 1:7 [5.09.2018 r., 17:00]
Pomowiec Kijewo Królewskie - Sokół Radomin 0:3 [5.09.2018 r., 17:00]

II runda
Środa, 26 września 2018 r.
Cyklon Kończewice - Radzynianka Radzyń Chełmiński 4:1 [26.09.2018 r., 16:30]
Sokół Radomin - Pomorzanin Toruń 1:4 [26.09.2018 r., 17:00]
Mustang Ostaszewo - Sparta Brodnica 6:5 po rzutach karnych (2:1 po 45', 3:3 po 90' i 120') [26.09.2018 r., 17:00]
Victoria Lisewo - Chełminianka Chełmno 3:2 po dogrywce [26.09.2018 r., 17:00]
Flisak Złotoria - Promień Kowalewo Pomorskie 3:1 [26.09.2018 r., 17:00]
Start Toruń - Unia Wąbrzeźno 0:2 [26.09.2018 r., 17:00]

Środa, 3 października 2018 r.
Zamek Bierzgłowski - Legia Chełmża 1:8 [3.10.2018 r., 16:00]
Wolny los: Stal Grudziądz.

III runda
Środa, 24 października 2018 r.
Unia Wąbrzeźno - Pomorzanin Toruń 1:4 [24.10.2018 r., 15:30]
Stal Grudziądz - Mustang Ostaszewo 1:5 [24.10.2018 r., 15:30]
Victoria Lisewo - Cyklon Kończewice 1:3 [24.10.2018 r., 15:30]
Flisak Złotoria - Legia Chełmża 1:2 [24.10.2018 r., 15:30]


PODOKRĘG WŁOCŁAWEK
I runda
Wtorek, 4 września 2018 r.
Start Stawki - MGKS Lubraniec 0:3 [4.09.2018 r., 18:00]

Środa, 5 września 2018 r.
Orion Popowo - Piast Bądkowo 2:1 [5.09.2018 r., 17:00]

II runda
Środa, 19 września 2018 r.
Orzeł/Agropol Służewo - Włocłavia Włocławek 0:5 [19.09.2018 r., 16:30]
LTP Lubanie - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:3 [19.09.2018 r., 16:30]
Orion Popowo - Lech Rypin 2:8 [19.09.2018 r., 16:30]
Lubienianka Lubień Kujawski - Kujawianka Izbica Kujawska 3:4 [19.09.2018 r., 16:30]
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski - Kujawiak Kowal 3:1 po dogrywce (1:1 po 90' ,1:1 po 105') [19.09.2018 r., 16:30]
Zdrój Ciechocinek - Lider Włocławek 2:5 [19.09.2018 r., 16:30]
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Start Radziejów 3:0* walkower [19.09.2018 r., 16:30]
MGKS Lubraniec - GKS Baruchowo 0:1 [19.09.2018 r., 16:30]

III runda
Środa, 3 października 2018 r.
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Kujawianka Izbica Kujawska 0:9 [3.10.2018 r., 16:00]
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski - Włocłavia Włocławek 3:4 [3.10.2018 r., 16:00]
Lider Włocławek - Lech Rypin 0:1 [3.10.2018 r., 16:00]
GKS Baruchowo - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:0 [3.10.2018 r., 16:00]


1/8 FINAŁU PUCHARU POLSKI K-PZPN NA SZCZEBLU WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO

 

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinLTP Lubanie
Szubinianka Szubin 1:3 LTP Lubanie
2018-11-17, 12:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 15. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Szubinianka Szubin 1:3 LTP Lubanie
Lider Włocławek 1:1 KS Brzoza
Gopło Kruszwica 2:1 Goplania Inowrocław
Orzeł Służewo 3:0 Start Radziejów
GKS Baruchowo 0:2 Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
Zdrój Ciechocinek 0:2 Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Piast Złotniki Kujawskie 2:1 Lubienianka Lubień Kujawski
Kujawianka Strzelno 1:1 Noteć Łabiszyn

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?