Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.
dzisiaj: 352, wczoraj: 263
ogółem: 6 565 047
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Junior Starszy - klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz | TABELA LIGOWA PO 18. KOLEJCE
Msc. |
Drużyna |
Mecze |
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
CWZS II Bydgoszcz |
18 |
15 |
2 |
1 |
47 |
90:16 (+74) |
2. |
Unia Gniewkowo |
18 |
14 |
0 |
4 |
42 |
58:19 (+39) |
3. |
Krajna Sępólno Kraj. |
18 |
11 |
2 |
5 |
35 |
86:37 (+49) |
4. |
Noteć Łabiszyn |
18 |
9 |
3 |
6 |
30 |
53:47 (+6) |
5. |
Pałuczanka Żnin |
18 |
9 |
0 |
9 |
27 |
52:38 (+14) |
6. |
Szubinianka Szubin |
18 |
8 |
2 |
8 |
26 |
44:36 (+8) |
7. |
Sparta Janowiec Wlkp. |
18 |
6 |
1 |
11 |
19 |
31:54 (-23) |
8. |
Victoria Bydgoszcz |
18 |
4 |
0 |
14 |
12 |
19:89 (-70) |
9. |
Fala Głogówiec |
18 |
2 |
0 |
16 |
6 |
19:98 (-79) |
10. |
Pomorzanin Serock* |
18 |
7 |
0 |
11 |
21 |
25:43 (-18) |
*UWAGA!! Pomorzanin Serock wycofał się z rozgrywek przed rozpoczęciem rundy wiosennej.
Terminarz rozgrywek
RUNDA JESIENNA
1. kolejka - 10.09.2016 r. | 11.09.2016 r. (sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - CWZS II Bydgoszcz 1:7 [11.09.2016 r., 11.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - Pomorzanin Serock 3:4 [11.09.2016 r., 11.00]
Noteć Łabiszyn - Pałuczanka Żnin 2:4 [11.09.2016 r., 11.00]
Fala Głogówiec - Unia Gniewkowo 1:4 [11.09.2016 r., 14.00]
Victoria Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 1:2 [11.09.2016 r., 16.00]
2. kolejka - 17.09.2016 r. | 18.09.2016 r. (sobota/niedziela)
Pałuczanka Żnin - Fala Głogówiec 6:1 [17.09.2016 r., 13.00]
Victoria Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 2:6 [17.09.2016 r., 15.00]
Szubinianka Szubin - Pomorzanin Serock 1:2 [18.09.2016 r., 10.00]
CWZS II Bydgoszcz - Krajna Sępólno Krajeńskie 6:3 [18.09.2016 r., 11.00]
Unia Gniewkowo - Sparta Janowiec Wielkopolski 4:1 [18.09.2016 r., 11.00]
3. kolejka - 24.09.2016 r. | 25.09.2016 r. (sobota/niedziela)
Pomorzanin Serock - CWZS II Bydgoszcz 0:5 [23.09.2016 r., 17.30]
Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin 2:2 [25.09.2016 r., 11.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - Unia Gniewkowo 4:2 [25.09.2016 r., 11.00]
Sparta Janowiec Wielkopolski - Pałuczanka Żnin 1:0 [25.09.2016 r., 11.00]
Fala Głogówiec - Victoria Bydgoszcz 2:1 [25.09.2016 r., 14.00]
4. kolejka - 1.10.2016 r. | 2.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Pałuczanka Żnin - Krajna Sępólno Krajeńskie 5:2 [1.10.2016 r., 11.00]
Unia Gniewkowo - Pomorzanin Serock 2:0 [1.10.2016 r., 11.00]
Noteć Łabiszyn - Fala Głogówiec 8:0 [1.10.2016 r., 15.00]
Szubinianka Szubin - CWZS II Bydgoszcz 0:4 [2.10.2016 r., 11.00]
Victoria Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:1 [2.10.2016 r., 15.00]
5. kolejka - 8.10.2016 r. | 9.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Noteć Łabiszyn 0:2 [8.10.2016 r., 10.00]
CWZS II Bydgoszcz - Unia Gniewkowo 3:2 [8.10.2016 r., 11.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - Victoria Bydgoszcz 12:0 [9.10.2016 r., 11.00]
Pomorzanin Serock - Pałuczanka Żnin 4:2 [9.10.2016 r., 13.00]
Fala Głogówiec - Szubinianka Szubin 0:4 [9.10.2016 r., 14.00]
6. kolejka - 15.10.2016 r. | 16.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Pałuczanka Żnin - CWZS II Bydgoszcz 0:3 [12.10.2016 r., 16.00]
Szubinianka Szubin - Unia Gniewkowo 2:4 [15.10.2016 r., 10.00]
Noteć Łabiszyn - Krajna Sępólno Krajeńskie 7:2 [16.10.2016 r., 10.00]
Fala Głogówiec - Sparta Janowiec Wielkopolski 2:4 [16.10.2016 r., 14.00]
Victoria Bydgoszcz - Pomorzanin Serock 0:2 [16.10.2016 r., 14.00]
7. kolejka - 22.10.2016 r. | 23.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Szubinianka Szubin 1:3 [23.10.2016 r., 11.00]
CWZS II Bydgoszcz - Victoria Bydgoszcz 5:0 [23.10.2016 r., 11.00]
Unia Gniewkowo - Pałuczanka Żnin 3:0 [23.10.2016 r., 11.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - Fala Głogówiec 16:0 [23.10.2016 r., 11.00]
Pomorzanin Serock - Noteć Łabiszyn 2:0 [23.10.2016 r., 13.00]
8. kolejka - 29.10.2016 r. | 30.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Victoria Bydgoszcz - Unia Gniewkowo 0:3 [29.10.2016 r., 14.00]
Szubinianka Szubin - Pałuczanka Żnin 0:4 [30.10.2016 r., 10.00]
Sparta Janowiec Wielkopolski - Krajna Sępólno Krajeńskie 3:8 [30.10.2016 r., 11.00]
Fala Głogówiec - Pomorzanin Serock 3:5 [30.10.2016 r., 13.00]
Noteć Łabiszyn - CWZS II Bydgoszcz 1:1 [30.10.2016 r., 14.00]
9. kolejka - 5.11.2016 r. | 6.11.2016 r. (sobota/niedziela)
Krajna Sępólno Krajeńskie - Szubinianka Szubin 0:0 [6.11.2016 r., 11.00]
CWZS II Bydgoszcz - Fala Głogówiec 10:0 [6.11.2016 r., 11.00]
Unia Gniewkowo - Noteć Łabiszyn 7:3 [6.11.2016 r., 11.00]
Pomorzanin Serock - Sparta Janowiec Wielkopolski 6:0 [6.11.2016 r., 13.00]
Pałuczanka Żnin - Victoria Bydgoszcz 9:2 [6.11.2016 r., 13.00]
RUNDA WIOSENNA
10. kolejka - 22.04.2017 r. | 23.04.2017 r. (sobota/niedziela)
CWZS II Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 8:0 [22.04.2017 r., 13.30]
Unia Gniewkowo - Fala Głogówiec 5:0 [23.04.2017 r., 10.00]
Szubinianka Szubin - Victoria Bydgoszcz 3:2 [23.04.2017 r., 14.00]
Pałuczanka Żnin - Noteć Łabiszyn 5:6 [26.04.2017 r., 17.30]
Pauza: Krajna Sępólno Krajeńskie.
11. kolejka - 29.04.2017 r. | 30.04.2017 r. (sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Unia Gniewkowo 0:3 [29.04.2017 r., 11.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - CWZS II Bydgoszcz 2:2 [30.04.2017 r., 11.00]
Noteć Łabiszyn - Victoria Bydgoszcz 0:2 [30.04.2017 r., 11.00]
Fala Głogówiec - Pałuczanka Żnin 0:6 [30.04.2017 r., 15.00]
Pauza: Szubinianka Szubin.
12. kolejka - 6.05.2017 r. | 7.05.2017 r. (sobota/niedziela)
Szubinianka Szubin - Noteć Łabiszyn 2:4 [7.05.2017 r., 10.00]
Unia Gniewkowo - Krajna Sępólno Krajeńskie 0:3 [7.05.2017 r., 10.00]
Pałuczanka Żnin - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:2 [7.05.2017 r., 15.00]
Victoria Bydgoszcz - Fala Głogówiec 3:2 [7.05.2017 r., 16.00]
Pauza: CWZS II Bydgoszcz.
13. kolejka - 13.05.2017 r. | 14.05.2017 r. (sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Victoria Bydgoszcz 0:9 [13.05.2017 r., 11.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - Pałuczanka Żnin 6:2 [14.05.2017 r., 11.00]
Fala Głogówiec - Noteć Łabiszyn 3:4 [14.05.2017 r., 15.00]
CWZS II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 4:1 [14.05.2017 r., 16.00]
Pauza: Unia Gniewkowo.
14. kolejka - 20.05.2017 r. | 21.05.2017 r. (sobota/niedziela)
Szubinianka Szubin - Fala Głogówiec 11:0 [20.05.2017 r., 16.00]
Unia Gniewkowo - CWZS II Bydgoszcz 3:1 [21.05.2017 r., 15.00]
Victoria Bydgoszcz - Krajna Sępólno Krajeńskie 0:12 [21.05.2017 r., 16.00]
Noteć Łabiszyn - Sparta Janowiec Wielkopolski 2:2 [24.05.2017 r., 18.00]
Pauza: Pałuczanka Żnin.
15. kolejka - 27.05.2017 r. | 28.05.2017 r. (sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Fala Głogówiec 3:0* walkower [27.05.2017 r., 14.00]
Unia Gniewkowo - Szubinianka Szubin 3:0 [28.05.2017 r., 10.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - Noteć Łabiszyn 3:2 [28.05.2017 r., 11.00]
CWZS II Bydgoszcz - Pałuczanka Żnin 2:1 [28.05.2017 r., 17.00]
Pauza: Victoria Bydgoszcz.
16. kolejka - 3.06.2017 r. | 4.06.2017 r. (sobota/niedziela)
Pałuczanka Żnin - Unia Gniewkowo 1:0 [3.06.2017 r., 13.00]
Szubinianka Szubin - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0* walkower [4.06.2017 r., 10.00]
Fala Głogówiec - Krajna Sępólno Krajeńskie 0:3 [4.06.2017 r., 15.00]
Victoria Bydgoszcz - CWZS II Bydgoszcz 0:15 [4.06.2017 r., 16.00]
Pauza: Noteć Łabiszyn.
17. kolejka - 10.06.2017 r. | 11.06.2017 r. (sobota/niedziela)
CWZS II Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 6:0 [10.06.2017 r., 10.00]
Unia Gniewkowo - Victoria Bydgoszcz 3:0* walkower [10.06.2017 r., 10.00]
Pałuczanka Żnin - Szubinianka Szubin 1:4 [10.06.2017 r., 13.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0* walkower [11.06.2017 r., 11.00]
Pauza: Fala Głogówiec.
18. kolejka - 17.06.2017 r. | 18.06.2017 r. (sobota/niedziela)
Szubinianka Szubin - Krajna Sępólno Krajeńskie 3:4 [17.06.2017 r., 14.00]
Noteć Łabiszyn - Unia Gniewkowo 0:7 [18.06.2017 r., 11.00]
Victoria Bydgoszcz - Pałuczanka Żnin 0:3 [18.06.2017 r., 14.30]
Fala Głogówiec - CWZS II Bydgoszcz 2:5 [18.06.2017 r., 15.00]
Pauza: Sparta Janowiec Wielkopolski.
Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.
Kujawianka Strzelno | 3:5 | Szubinianka Szubin |
2019-09-28, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 8 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 9 | ||||||||||||||||||||||||
|
|