LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

17. kolejka V ligi: Unia Gniewkowo - Szubinianka Szubin
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 398, wczoraj: 606
ogółem: 3 850 746

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

09-2018

sobota

Młodzik - IV liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 5 - 5. kolejka: Pauza - Szubinianka Szubin

23

09-2018

niedziela

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 6. kolejka: Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin [10:00]

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 2. kolejka: Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin [16:00]

17 urodziny obchodzi Jakub Donarski

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon ligowy 2016/2017

Junior Starszy - klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz | TABELA LIGOWA PO 18. KOLEJCE

Msc.

Drużyna

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

CWZS II Bydgoszcz

18

15

2

1

47

90:16 (+74)

2.

Unia Gniewkowo

18

14

0

4

42

58:19 (+39)

3.

Krajna Sępólno Kraj.

18

11

2

5

35

86:37 (+49)

4.

Noteć Łabiszyn

18

9

3

6

30

53:47 (+6)

5.

Pałuczanka Żnin

18

9

0

9

27

52:38 (+14)

6.

Szubinianka Szubin

18

8

2

8

26

44:36 (+8)

7.

Sparta Janowiec Wlkp.

18

6

1

11

19

31:54 (-23)

8.

Victoria Bydgoszcz

18

4

0

14

12

19:89 (-70)

9.

Fala Głogówiec

18

2

0

16

6

19:98 (-79)

10.

Pomorzanin Serock*

18

7

0

11

21

25:43 (-18)

*UWAGA!! Pomorzanin Serock wycofał się z rozgrywek przed rozpoczęciem rundy wiosennej.

Terminarz rozgrywek
RUNDA JESIENNA
1. kolejka - 10.09.2016 r. | 11.09.2016 r. (sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - CWZS II Bydgoszcz 1:7 [11.09.2016 r., 11.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - Pomorzanin Serock 3:4 [11.09.2016 r., 11.00]
Noteć Łabiszyn - Pałuczanka Żnin 2:4 [11.09.2016 r., 11.00]
Fala Głogówiec - Unia Gniewkowo 1:4 [11.09.2016 r., 14.00]
Victoria Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 1:2 [11.09.2016 r., 16.00]


2. kolejka - 17.09.2016 r. | 18.09.2016 r. (sobota/niedziela)
Pałuczanka Żnin - Fala Głogówiec 6:1 [17.09.2016 r., 13.00]
Victoria Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 2:6 [17.09.2016 r., 15.00]
Szubinianka Szubin - Pomorzanin Serock 1:2 [18.09.2016 r., 10.00]
CWZS II Bydgoszcz - Krajna Sępólno Krajeńskie 6:3 [18.09.2016 r., 11.00]
Unia Gniewkowo - Sparta Janowiec Wielkopolski 4:1 [18.09.2016 r., 11.00]


3. kolejka - 24.09.2016 r. | 25.09.2016 r. (sobota/niedziela)
Pomorzanin Serock - CWZS II Bydgoszcz 0:5 [23.09.2016 r., 17.30]
Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin 2:2 [25.09.2016 r., 11.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - Unia Gniewkowo 4:2 [25.09.2016 r., 11.00]
Sparta Janowiec Wielkopolski - Pałuczanka Żnin 1:0 [25.09.2016 r., 11.00]
Fala Głogówiec - Victoria Bydgoszcz 2:1 [25.09.2016 r., 14.00]


4. kolejka - 1.10.2016 r. | 2.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Pałuczanka Żnin - Krajna Sępólno Krajeńskie 5:2 [1.10.2016 r., 11.00]
Unia Gniewkowo - Pomorzanin Serock 2:0 [1.10.2016 r., 11.00]
Noteć Łabiszyn - Fala Głogówiec 8:0 [1.10.2016 r., 15.00]
Szubinianka Szubin - CWZS II Bydgoszcz 0:4 [2.10.2016 r., 11.00]
Victoria Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:1 [2.10.2016 r., 15.00]


5. kolejka - 8.10.2016 r. | 9.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Noteć Łabiszyn 0:2 [8.10.2016 r., 10.00]
CWZS II Bydgoszcz - Unia Gniewkowo 3:2 [8.10.2016 r., 11.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - Victoria Bydgoszcz 12:0 [9.10.2016 r., 11.00]
Pomorzanin Serock - Pałuczanka Żnin 4:2 [9.10.2016 r., 13.00]
Fala Głogówiec - Szubinianka Szubin 0:4 [9.10.2016 r., 14.00]


6. kolejka - 15.10.2016 r. | 16.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Pałuczanka Żnin - CWZS II Bydgoszcz 0:3 [12.10.2016 r., 16.00]
Szubinianka Szubin - Unia Gniewkowo 2:4 [15.10.2016 r., 10.00]
Noteć Łabiszyn - Krajna Sępólno Krajeńskie 7:2 [16.10.2016 r., 10.00]
Fala Głogówiec - Sparta Janowiec Wielkopolski 2:4 [16.10.2016 r., 14.00]
Victoria Bydgoszcz - Pomorzanin Serock 0:2 [16.10.2016 r., 14.00]


7. kolejka - 22.10.2016 r. | 23.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Szubinianka Szubin 1:3 [23.10.2016 r., 11.00]
CWZS II Bydgoszcz - Victoria Bydgoszcz 5:0 [23.10.2016 r., 11.00]
Unia Gniewkowo - Pałuczanka Żnin 3:0 [23.10.2016 r., 11.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - Fala Głogówiec 16:0 [23.10.2016 r., 11.00]
Pomorzanin Serock - Noteć Łabiszyn 2:0 [23.10.2016 r., 13.00]


8. kolejka - 29.10.2016 r. | 30.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Victoria Bydgoszcz - Unia Gniewkowo 0:3 [29.10.2016 r., 14.00]
Szubinianka Szubin - Pałuczanka Żnin 0:4 [30.10.2016 r., 10.00]
Sparta Janowiec Wielkopolski - Krajna Sępólno Krajeńskie 3:8 [30.10.2016 r., 11.00]
Fala Głogówiec - Pomorzanin Serock 3:5 [30.10.2016 r., 13.00]
Noteć Łabiszyn - CWZS II Bydgoszcz 1:1 [30.10.2016 r., 14.00]


9. kolejka - 5.11.2016 r. | 6.11.2016 r. (sobota/niedziela)
Krajna Sępólno Krajeńskie - Szubinianka Szubin 0:0 [6.11.2016 r., 11.00]
CWZS II Bydgoszcz - Fala Głogówiec 10:0 [6.11.2016 r., 11.00]
Unia Gniewkowo - Noteć Łabiszyn 7:3 [6.11.2016 r., 11.00]
Pomorzanin Serock - Sparta Janowiec Wielkopolski 6:0 [6.11.2016 r., 13.00]
Pałuczanka Żnin - Victoria Bydgoszcz 9:2 [6.11.2016 r., 13.00]


RUNDA WIOSENNA
10. kolejka - 22.04.2017 r. | 23.04.2017 r. (sobota/niedziela)
CWZS II Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 8:0 [22.04.2017 r., 13.30]
Unia Gniewkowo - Fala Głogówiec 5:0 [23.04.2017 r., 10.00]
Szubinianka Szubin - Victoria Bydgoszcz 3:2 [23.04.2017 r., 14.00]
Pałuczanka Żnin - Noteć Łabiszyn 5:6 [26.04.2017 r., 17.30]
Pauza: Krajna Sępólno Krajeńskie.


11. kolejka - 29.04.2017 r. | 30.04.2017 r. (sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Unia Gniewkowo 0:3 [29.04.2017 r., 11.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - CWZS II Bydgoszcz 2:2 [30.04.2017 r., 11.00]
Noteć Łabiszyn - Victoria Bydgoszcz 0:2 [30.04.2017 r., 11.00]
Fala Głogówiec - Pałuczanka Żnin 0:6 [30.04.2017 r., 15.00]
Pauza: Szubinianka Szubin.


12. kolejka - 6.05.2017 r. | 7.05.2017 r. (sobota/niedziela)
Szubinianka Szubin - Noteć Łabiszyn 2:4 [7.05.2017 r., 10.00]
Unia Gniewkowo - Krajna Sępólno Krajeńskie 0:3 [7.05.2017 r., 10.00]
Pałuczanka Żnin - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:2 [7.05.2017 r., 15.00]
Victoria Bydgoszcz - Fala Głogówiec 3:2 [7.05.2017 r., 16.00]
Pauza: CWZS II Bydgoszcz.


13. kolejka - 13.05.2017 r. | 14.05.2017 r. (sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Victoria Bydgoszcz 0:9 [13.05.2017 r., 11.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - Pałuczanka Żnin 6:2 [14.05.2017 r., 11.00]
Fala Głogówiec - Noteć Łabiszyn 3:4 [14.05.2017 r., 15.00]
CWZS II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 4:1 [14.05.2017 r., 16.00]
Pauza: Unia Gniewkowo.


14. kolejka - 20.05.2017 r. | 21.05.2017 r. (sobota/niedziela)
Szubinianka Szubin - Fala Głogówiec 11:0 [20.05.2017 r., 16.00]
Unia Gniewkowo - CWZS II Bydgoszcz 3:1 [21.05.2017 r., 15.00]
Victoria Bydgoszcz - Krajna Sępólno Krajeńskie 0:12 [21.05.2017 r., 16.00]
Noteć Łabiszyn - Sparta Janowiec Wielkopolski 2:2 [24.05.2017 r., 18.00]
Pauza: Pałuczanka Żnin.


15. kolejka - 27.05.2017 r. | 28.05.2017 r. (sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Fala Głogówiec 3:0* walkower [27.05.2017 r., 14.00]
Unia Gniewkowo - Szubinianka Szubin 3:0 [28.05.2017 r., 10.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - Noteć Łabiszyn 3:2 [28.05.2017 r., 11.00]
CWZS II Bydgoszcz - Pałuczanka Żnin 2:1 [28.05.2017 r., 17.00]
Pauza: Victoria Bydgoszcz.


16. kolejka - 3.06.2017 r. | 4.06.2017 r. (sobota/niedziela)
Pałuczanka Żnin - Unia Gniewkowo 1:0 [3.06.2017 r., 13.00]
Szubinianka Szubin - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0* walkower [4.06.2017 r., 10.00]
Fala Głogówiec - Krajna Sępólno Krajeńskie 0:3 [4.06.2017 r., 15.00]
Victoria Bydgoszcz - CWZS II Bydgoszcz 0:15 [4.06.2017 r., 16.00]
Pauza: Noteć Łabiszyn.


17. kolejka - 10.06.2017 r. | 11.06.2017 r. (sobota/niedziela)
CWZS II Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 6:0 [10.06.2017 r., 10.00]
Unia Gniewkowo - Victoria Bydgoszcz 3:0* walkower [10.06.2017 r., 10.00]
Pałuczanka Żnin - Szubinianka Szubin 1:4 [10.06.2017 r., 13.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0* walkower [11.06.2017 r., 11.00]
Pauza: Fala Głogówiec.


18. kolejka - 17.06.2017 r. | 18.06.2017 r. (sobota/niedziela)
Szubinianka Szubin - Krajna Sępólno Krajeńskie 3:4 [17.06.2017 r., 14.00]
Noteć Łabiszyn - Unia Gniewkowo 0:7 [18.06.2017 r., 11.00]
Victoria Bydgoszcz - Pałuczanka Żnin 0:3 [18.06.2017 r., 14.30]
Fala Głogówiec - CWZS II Bydgoszcz 2:5 [18.06.2017 r., 15.00]
Pauza: Sparta Janowiec Wielkopolski.

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinLider Włocławek
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
2018-09-19, 17:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 7. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Kujawianka StrzelnoSzubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno   Szubinianka Szubin
2018-09-29, 16:00:00

V liga, grupa II klasy okręgowej - 8. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Strzelnie, ulica Sportowa 12

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski KS Brzoza
LTP Lubanie Noteć Łabiszyn
Goplania Inowrocław Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Piast Złotniki Kujawskie Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo Orzeł Służewo
Start Radziejów Lubienianka Lubień Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
KS Brzoza - LTP Lubanie
Lubienianka Lubień Kujawski - Orzeł Służewo
Kujawianka Strzelno - Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek - Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn - Goplania Inowrocław
Start Radziejów - Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Piast Złotniki Kujawskie
Lider Włocławek - GKS Baruchowo

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?