Junior Młodszy - III liga, klasa okręgowa, grupa I, podokręg Bydgoszcz -> TABELA LIGOWA PO . KOLEJCE
RUNDA JESIENNA
1. kolejka - 9.09.2017 r. | 10.09.2017 r. (sobota/niedziela)
Gopło Kruszwica - Pałuczanka Żnin 3:2 [6.09.2017 r., 17.30]
Pogoń Mogilno - BOSiR Dąb Barcin 3:1 [10.09.2017 r., 14.00]
Szubinianka Szubin - Błękitni Inowrocław 1:3 [10.09.2017 r., 14.00]
2. kolejka - 16.09.2017 r. | 17.09.2017 r. (sobota/niedziela)
Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin 2:3 [16.09.2017 r., 11.00]
Błękitni Inowrocław - Gopło Kruszwica 0:4 [17.09.2017 r., 16.00]
BOSiR Dąb Barcin - Pałuczanka Żnin 2:4 [17.09.2017 r., 16.30]
3. kolejka - 23.09.2017 r. | 24.09.2017 r. (sobota/niedziela)
Pałuczanka Żnin - Błękitni Inowrocław 3:1 [23.09.2017 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - BOSiR Dąb Barcin 7:0 [24.09.2017 r., 14.00]
Gopło Kruszwica - Pogoń Mogilno 2:1 [26.09.2017 r., 16.00]
4. kolejka - 30.09.2017 r. | 1.10.2017 r. (sobota/niedziela)
BOSiR Dąb Barcin - Błękitni Inowrocław 0:2 [30.09.2017 r., 12.30]
Pogoń Mogilno - Pałuczanka Żnin 3:5 [1.10.2017 r., 10.00]
Szubinianka Szubin - Gopło Kruszwica 3:2 [1.10.2017 r., 14.00]
5. kolejka - 7.10.2017 r. | 8.10.2017 r. (sobota/niedziela)
Gopło Kruszwica - BOSiR Dąb Barcin 5:2 [4.10.2017 r., 16.00]
Pałuczanka Żnin - Szubinianka Szubin 6:4 [7.10.2017 r., 11.00]
Błękitni Inowrocław - Pogoń Mogilno 3:0 [8.10.2017 r., 14.00]
6. kolejka - 14.10.2017 r. | 15.10.2017 r. (sobota/niedziela)
Pałuczanka Żnin - Gopło Kruszwica 0:2 [15.10.2017 r., 12.00]
BOSiR Dąb Barcin - Pogoń Mogilno 0:1 [15.10.2017 r., 12.30]
Błękitni Inowrocław - Szubinianka Szubin 1:0 [15.10.2017 r., 14.00]
7. kolejka - 21.10.2017 r. | 22.10.2017 r. (sobota/niedziela)
Pałuczanka Żnin - BOSiR Dąb Barcin [21.10.2017 r., 11.00]
Gopło Kruszwica - Błękitni Inowrocław [21.10.2017 r.,
Szubinianka Szubin - Pogoń Mogilno [22.10.2017 r., 14.00]
8. kolejka - 28.10.2017 r. | 29.10.2017 r. (sobota/niedziela)
Pogoń Mogilno - Gopło Kruszwica [25.10.2017 r., 15.30]
BOSiR Dąb Barcin - Szubinianka Szubin [29.10.2017 r., 11.00]
Błękitni Inowrocław - Pałuczanka Żnin [29.10.2017 r., 14.00]
9. kolejka - 4.11.2017 r. | 5.11.2017 r. (sobota/niedziela)
Pałuczanka Żnin - Pogoń Mogilno [4.11.2017 r., 10.00]
Gopło Kruszwica - Szubinianka Szubin [4.11.2017 r.,
Błękitni Inowrocław - BOSiR Dąb Barcin [5.11.2017 r., 14.00]
10. kolejka - 11.11.2017 r., | 12.11.2017 r. (sobota/niedziela)
Pogoń Mogilno - Błękitni Inowrocław [12.11.2017 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - Pałuczanka Żnin [12.11.2017 r., 11.00]
BOSiR Dąb Barcin - Błękitni Inowrocław [12.11.2017 r., 11.00]