LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

10. kolejka V ligi: Kujawiak Lumac Kowal - Szubinianka Szubin
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 416, wczoraj: 606
ogółem: 3 850 764

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

09-2018

sobota

Młodzik - IV liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 5 - 5. kolejka: Pauza - Szubinianka Szubin

23

09-2018

niedziela

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 6. kolejka: Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin [10:00]

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 2. kolejka: Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin [16:00]

17 urodziny obchodzi Jakub Donarski

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon ligowy 2016/2017

ORLIK - KLASA OKRĘGOWA, GRUPA X, PODOKRĘG BYDGOSZCZ -> TABELA LIGOWA PO 4. TURNIEJACH

Msc.

Drużyna

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

Chemik Bydgoszcz

12

10

2

0

32

65:10 (+55)

2.

AP Brda Bydgoszcz

12

5

2

5

17

32:23 (+9)

3.

Szubinianka Szubin

12

4

1

7

13

17:44 (-27)

4.

Polonia Bydgoszcz

12

2

1

9

7

10:47 (-37)

Terminarz rozgrywek
RUNDA JESIENNA
1. kolejka - 17.09.2016 r. | 18.09.2016 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Szubinie (boisko Orlik, ulica Mostowa 14)
Szubinianka Szubin - AP Brda Bydgoszcz 1:4 [17.09.2016 r., 10.00]
Polonia Bydgoszcz - Chemik III Bydgoszcz 0:6 [17.09.2016 r., 10.30]
AP Brda Bydgoszcz - Chemik III Bydgoszcz 3:3 [17.09.2016 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - Polonia Bydgoszcz 5:1 [17.09.2016 r., 11.30]
Polonia Bydgoszcz - AP Brda Bydgoszcz 1:6 [17.09.2016 r., 12.00]
Chemik III Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 8:0 [17.09.2016 r., 12.30]


2. kolejka - 24.09.2016 r. | 25.09.2016 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Bydgoszczy (boisko Orlik, ulica Seweryna Goszczyńskiego 3 - przy Szkole Podstawowej nr 63)
Polonia Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 1:3 [24.09.2016 r., 10.30]
Chemik III Bydgoszcz - AP Brda Bydgoszcz 5:2 [24.09.2016 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - AP Brda Bydgoszcz [24.09.2016 r., 11.30]
Polonia Bydgoszcz - Chemik III Bydgoszcz 0:12 [24.09.2016 r., 12.00]
Chemik III Bydgoszcz - Szubinianka Szubin [24.09.2016 r., 12.30]
AP Brda Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 4:1 [24.09.2016 r., 13.00]


3. kolejka - 1.10.2016 r. | 2.10.2016 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Bydgoszczy (boisko Orlik BKS Chemik Bydgoszcz, ulica Glinki 79)
Chemik III Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 3:1 [1.10.2016 r., 13.30]
AP Brda Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 0:1 [1.10.2016 r., 14.00]
Polonia Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 2:2 [1.10.2016 r., 14.30]
Chemik III Bydgoszcz - AP Brda Bydgoszcz 5:1 [1.10.2016 r., 15.00]
AP Brda Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 0:2 [1.10.2016 r., 15.30]
Szubinianka Szubin - Chemik III Bydgoszcz 1:4 [1.10.2016 r., 16.00]


4. kolejka - 8.10.2016 r. | 9.10.2016 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Bydgoszczy (boisko Orlik, ulica Stawowa 53)
AP Brda Bydgoszcz - Chemik III Bydgoszcz 1:1 [9.10.2016 r., 14.00]
Szubinianka Szubin - Polonia Bydgoszcz 1:0 [9.10.2016 r., 14.30]
Chemik III Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 5:0 [9.10.2016 r., 15.00]
AP Brda Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 6:0 [9.10.2016 r., 15.30]
Szubinianka Szubin - Chemik III Bydgoszcz 0:5 [9.10.2016 r., 16.00]
Polonia Bydgoszcz - AP Brda Bydgoszcz 1:0 [9.10.2016 r., 16.30]

 

ORLIK - KLASA OKRĘGOWA, GRUPA 15C, PODOKRĘG BYDGOSZCZ -> TABELA LIGOWA PO 4. TURNIEJACH

Msc.

Drużyna

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

FA Bydgoszcz

12

6

2

3

20

31:20 (+11)

2.

Polonia II Bydgoszcz

12

9

1

2

19

32:11 (+19)

3.

Szubinianka Szubin

12

5

1

5

16

22:26 (-4)

4.

Wisełka II Solec Kuj.

12

1

0

11

3

10:37 (-27)


1. kolejka - 15.10.2016 r. | 16.10.2016 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Szubinie (boisko Orlik, ulica Mostowa 14)
Szubinianka Szubin - Football Academy Bydgoszcz 2:2 [16.10.2016 r., 12.00]
Wisełka II Solec Kujawski - Polonia II Bydgoszcz 0:1 [16.10.2016 r., 12.30]
Football Academy Bydgoszcz - Polonia II Bydgoszcz 2:3 [16.10.2016 r., 13.00]
Szubinianka Szubin - Wisełka II Solec Kujawski 2:0 [16.10.2016 r., 13.30]
Wisełka II Solec Kujawski - Football Academy Bydgoszcz 1:4 [16.10.2016 r., 14.00]
Polonia II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 5:1 [16.10.2016 r., 14.30]


2. kolejka - 22.10.2016 r. | 23.10.2016 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Bydgoszczy (boisko Orlik, ulica Gajowa 91)
Wisełka II Solec Kujawski - Szubinianka Szubin 1:2 [22.10.2016 r., 16.00]
Polonia II Bydgoszcz - Football Academy Bydgoszcz 1:1 [22.10.2016 r., 16.30]
Szubinianka Szubin - Football Academy Bydgoszcz 0:3 [22.10.2016 r., 17.00]
Wisełka II Solec Kujawski - Polonia II Bydgoszcz 2:1 [22.10.2016 r., 17.30]
Polonia II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 3:0 [22.10.2016 r., 18.00]
Football Academy Bydgoszcz - Wisełka II Solec Kujawski 6:1 [22.10.2016 r., 18.30]


3. kolejka - 29.10.2016 r. | 30.10.2016 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Bydgoszczy (boisko Orlik, ulica Gajowa 94)
Polonia II Bydgoszcz - Wisełka II Solec Kujawski 3:0 [29.10.2016 r., 16.30]
Football Academy Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 2:3 [29.10.2016 r., 17.00]
Wisełka II Solec Kujawski - Szubinianka Szubin 2:6 [29.10.2016 r., 17.30]
Polonia II Bydgoszcz - Football Academy Bydgoszcz 1:3 [29.10.2016 r., 18.00]
Football Academy Bydgoszcz - Wisełka II Solec Kujawski 5:2 [29.10.2016 r., 18.30]
Szubinianka Szubin - Polonia II Bydgoszcz 1:5 [29.10.2016 r., 19.00]


4. kolejka - 5.11.2016 r. | 6.11.2016 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Solcu Kujawskim (boisko Orlik, ulica Tartaczna 25)
Football Academy Bydgoszcz - Polonia II Bydgoszcz 1:3 [5.11.2016 r., 12.00]
Szubinianka Szubin - Wisełka II Solec Kujawski 2:0 [5.11.2016 r., 12.30]
Polonia II Bydgoszcz - Wisełka II Solec Kujawski 3:0 [5.11.2016 r., 13.00]
Football Academy Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 0:3 [5.11.2016 r., 13.30]
Szubinianka Szubin - Polonia II Bydgoszcz 0:3 [5.11.2016 r., 14.00]
Wisełka II Solec Kujawski - Football Academy Bydgoszcz 1:2 [5.11.2016 r., 14.30]


RUNDA WIOSENNA
ORLIK -> KLASA OKRĘGOWA, GRUPA CC5 (18, O MIEJSCA 61-72), PODOKRĘG BYDGOSZCZ -> TABELA LIGOWA PO 4. TURNIEJACH

Msc.

Drużyna

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

Szubinianka Szubin

12 7 4 1 25 25:9 (+16)

2.

Wda II Świecie

12 5 2 5 17 19:22 (-3)

3.

KS Łochowo

12 4 3 5 15 18:20 (-2)

4.

Galaxy Inowrocław

12 2 3 7 9 11:24 (-13)


1. kolejka - 22.04.2017 r. | 23.04.2017 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Szubinie (boisko Orlik, ulica Mostowa 14)
Szubinianka Szubin - Wda II Świecie 5:2 [22.04.2017 r., 10.00]
KS Łochowo - Galaxy Inowrocław 6:0 [22.04.2017 r., 10.30]
Wda II Świecie - Galaxy Inowrocław 3:1 [22.04.2017 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - KS Łochowo 2:2 [22.04.2017 r., 11.30]
KS Łochowo - Wda II Świecie 0:4 [22.04.2017 r., 12.00]
Galaxy Inowrocław - Szubinianka Szubin 1:2 [22.04.2017 r., 12.30]


2. kolejka - 29.04.2017 r. | 30.04.2017 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Łochowie (boisko Orlik, ulica Dębowa 17D)
KS Łochowo - Szubinianka Szubin 0:2 [29.04.2017 r., 10.00]
Galaxy Inowrocław - Wda II Świecie 0:1 [29.04.2017 r., 10.30]
Szubinianka Szubin - Wda II Świecie 1:1 [29.04.2017 r., 11.00]
KS Łochowo - Galaxy Inowrocław 3:0 [29.04.2017 r., 11.30]
Galaxy Inowrocław - Szubinianka Szubin 0:2 [29.04.2017 r., 12.00]
Wda II Świecie - KS Łochowo 1:1 [29.04.2017 r., 12.30]


3. kolejka - 6.05.2017 r. | 7.05.2017 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Inowrocławiu (boisko Orlik, ulica Jana III Sobieskiego 5/7)
Galaxy Inowrocław - KS Łochowo 2:2 [6.05.2017 r., 12.30]
Wda II Świecie - Szubinianka Szubin 0:3 [6.05.2017 r., 13.00]
KS Łochowo - Szubinianka Szubin 1:0 [6.05.2017 r., 13.30]
Galaxy Inowrocław - Wda II Świecie 3:0 [6.05.2017 r., 14.00]
Wda II Świecie - KS Łochowo 0:3 [6.05.2017 r., 14.30]
Szubinianka Szubin - Galaxy Inowrocław 0:0 [6.05.2017 r., 15.00]


4. kolejka - 13.05.2017 r. | 14.05.2017 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Świeciu (boisko Orlik, ulica Jana Pawła II 8)
Wda II Świecie - Galaxy Inowrocław 4:0 [14.05.2017 r., 10.00]
Szubinianka Szubin - KS Łochowo 3:0 [14.05.2017 r., 10.30]
Galaxy Inowrocław - KS Łochowo 3:0 [14.05.2017 r., 11.00]
Wda II Świecie - Szubinianka Szubin 1:4 [14.05.2017 r., 11.30]
Szubinianka Szubin - Galaxy Inowrocław 1:1 [14.05.2017 r., 12.00]
KS Łochowo - Wda II Świecie 0:3 [14.05.2017 r., 12.30]


ORLIK - KLASA OKRĘGOWA, GRUPA 16 (RW, O MIEJSCA 61-64), PODOKRĘG BYDGOSZCZ -> TABELA LIGOWA PO 4. TURNIEJACH

Msc

Drużyna

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

 Szubinianka Szubin

 

 

 

 

 

 

2.

 Chemik II Bydgoszcz

 

 

 

 

 

 

3.

 Grom Więcbork

 

 

 

 

 

 

4.

 Start Warlubie

 

 

 

 

 

 

1. kolejka - 27.05.2017 r. | 28.05.2017 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Szubinie (boisko Orlik, ulica Mostowa 14)
Szubinianka Szubin - Chemik II Bydgoszcz 1:0 [27.05.2017 r., 9.00]
Start Warlubie - Grom Więcbork 0:3 [27.05.2017 r., 9.30]
Chemik II Bydgoszcz - Grom Więcbork 3:3 [27.05.2017 r., 10.00]
Szubinianka Szubin - Start Warlubie 3:0 [27.05.2017 r., 10.30]
Start Warlubie - Chemik II Bydgoszcz 0:3 [27.05.2017 r., 11.00]
Grom Więcbork - Szubinianka Szubin 1:4 [27.05.2017 r., 11.30]


2. kolejka - 3.06.2017 r. | 4.06.2017 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Warlubiu (boisko Orlik, ulica Szkolna 20)
Start Warlubie - Szubinianka Szubin [4.06.2017 r., 12.00]
Grom Więcbork - Chemik II Bydgoszcz [4.06.2017 r., 12.30]
Szubinianka Szubin - Chemik II Bydgoszcz [4.06.2017 r., 13.00]
Start Warlubie - Grom Więcbork [4.06.2017 r., 13.30]
Grom Więcbork - Szubinianka Szubin [4.06.2017 r., 14.00]
Chemik II Bydgoszcz - Start Warlubie [4.06.2017 r., 14.30]


3. kolejka - 10.06.2017 r. | 11.06.2017 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w Więcborku (boisko Orlik, ulica Wyzwolenia 19)
Grom Więcbork - Start Warlubie [10.06.2017 r., 10.00]
Chemik II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin [10.06.2017 r., 10.30]
Start Warlubie - Szubinianka Szubin [10.06.2017 r., 11.00]
Grom Więcbork - Chemik II Bydgoszcz [10.06.2017 r., 11.30]
Chemik II Bydgoszcz - Start Warlubie [10.06.2017 r., 12.00]
Szubinianka Szubin - Grom Więcbork [10.06.2017 r., 12.30]


4. kolejka - 17.06.2017 r. | 18.06.2017 r. (sobota/niedziela) - wszystkie mecze w... (boisko Orlik)
Start Warlubie - Chemik II Bydgoszcz
Chemik II Bydgoszcz - Grom Więcbork
Szubinianka Szubin - Start Warlubie
Grom Więcbork - Start Warlubie
Chemik II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin
Szubinianka Szubin - Grom Więcbork

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinLider Włocławek
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
2018-09-19, 17:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 7. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Kujawianka StrzelnoSzubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno   Szubinianka Szubin
2018-09-29, 16:00:00

V liga, grupa II klasy okręgowej - 8. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Strzelnie, ulica Sportowa 12

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski KS Brzoza
LTP Lubanie Noteć Łabiszyn
Goplania Inowrocław Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Piast Złotniki Kujawskie Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo Orzeł Służewo
Start Radziejów Lubienianka Lubień Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
KS Brzoza - LTP Lubanie
Lubienianka Lubień Kujawski - Orzeł Służewo
Kujawianka Strzelno - Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek - Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn - Goplania Inowrocław
Start Radziejów - Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Piast Złotniki Kujawskie
Lider Włocławek - GKS Baruchowo

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?