LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Mecz sparingowy: Szubinianka Szubin - Cuiavia Inowrocław
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 386, wczoraj: 606
ogółem: 3 850 734

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

09-2018

sobota

Młodzik - IV liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 5 - 5. kolejka: Pauza - Szubinianka Szubin

23

09-2018

niedziela

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 6. kolejka: Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin [10:00]

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 2. kolejka: Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin [16:00]

17 urodziny obchodzi Jakub Donarski

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon ligowy 2013/2014

Trampkarz - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz

TABELA LIGOWA PO 22. KOLEJCE - NA KONIEC SEZONU

Lp.

Drużyna

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

Polonia Bydgoszcz

22

20

1

1

61

140:14

2.

Dąb Barcin

22

18

2

2

56

150:19

3.

Pałuczanka Żnin

22

17

1

4

52

107:33

4.

Sparta Janowiec Wlkp.

22

14

0

8

42

81:54

5.

Szubinianka Szubin

22

10

4

8

34

68:67

6.

Dąb Potulice

22

9

4

9

31

42:88

7.

Skra Paterek

22

7

3

7

24

48:57

8.

GLZS Sadki

22

6

5

6

23

39:44

9.

Brzysko-rol Brzyskorzystewko

22

4

4

14

16

53:94

10.

Victoria Bydgoszcz

22

4

3

15

15

30:72

11.

Noteć Łabiszyn

22

3

3

16

12

33:86

12.

Polonia II Bydgoszcz

22

1

1

20

4

19:163

Terminarz rozgrywek
Runda jesienna
1. kolejka - 4.09.2013 r. (środa)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Pałuczanka Żnin 1:6 [4.09.2013 r., 17.00]
Noteć Łabiszyn - Dąb Barcin 0:6 [4.09.2013 r., 17.00]
GLZS Sadki - Skra Paterek 5:4 [11.09.2013 r., 17.00]
Dąb Potulice - Polonia Bydgoszcz 0:9 [11.09.2013 r., 17.00]
Polonia II Bydgoszcz - Victoria Bydgoszcz 1:5 [25.09.2013 r., 16.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Szubinianka Szubin - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 2:1 [17.11.2013 r., 11.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie


2. kolejka - 7.09.2013 r./8.09.2013 r. (sobota/niedziela)
Skra Paterek - Dąb Potulice 5:2 [7.09.2013 r., 12.00]
Polonia Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:1 [7.09.2013 r., 12.00]
Noteć Łabiszyn - GLZS Sadki 2:2 [8.09.2013 r., 11.00]
Pałuczanka Żnin - Polonia II Bydgoszcz 6:0 [8.09.2013 r., 14.00]
Victoria Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 6:6 [8.09.2013 r., 17.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Dąb Barcin - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 13:0 [11.09.2013 r., 17.30]


3. kolejka - 14.09.2013 r./15.09.2013 r. (sobota/niedziela)
GLZS Sadki - Dąb Barcin 1:14 [14.09.2013 r., 12.00]
Polonia II Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 0:20 [14.09.2013 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Sparta Janowiec Wielkopolski - Skra Paterek 7:0 [14.09.2013 r., 13.00]
Dąb Potulice - Noteć Łabiszyn 3:1 [15.09.2013 r., 10.00]
Szubinianka Szubin - Pałuczanka Żnin 1:3 [15.09.2013 r., 11.00]
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Victoria Bydgoszcz 1:3 [15.09.2013 r., 17.00]


4. kolejka - 21.09.2013 r./22.09.2013 r. (sobota/niedziela)
Dąb Barcin - Victoria Bydgoszcz 9:1 [21.09.2013 r., 11.00]
GLZS Sadki - Dąb Potulice 2:4 [21.09.2013 r., 12.00]
Polonia Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 6:2 [21.09.2013 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Noteć Łabiszyn - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:4 [22.09.2013 r., 11.00]
Pałuczanka Żnin - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 5:2 [22.09.2013 r., 12.00]
Skra Paterek - Polonia II Bydgoszcz 5:1 [22.09.2013 r., 13.30]


5. kolejka - 28.09.2013 r./29.09.2013 r. (sobota/niedziela)
Polonia II Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 0:3 [28.09.2013 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Sparta Janowiec Wielkopolski - GLZS Sadki 2:4 [28.09.2013 r., 13.00]
Dąb Potulice - Dąb Barcin 0:7 [29.09.2013 r., 10.00]
Szubinianka Szubin - Skra Paterek 4:2 [29.09.2013 r., 11.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Polonia Bydgoszcz 0:9 [29.09.2013 r., 15.30]
Victoria Bydgoszcz - Pałuczanka Żnin 1:6 [29.09.2013 r., 18.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7


6. kolejka - 5.10.2013 r./6.10.2013 r. (sobota/niedziela)
Dąb Barcin - Pałuczanka Żnin 4:1 [5.10.2013 r., 11.00]
Skra Paterek - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 1:1 [5.10.2013 r., 12.00]
Polonia Bydgoszcz - Victoria Bydgoszcz 3:1 [5.10.2013 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
GLZS Sadki - Polonia II Bydgoszcz 10:3 [5.10.2013 r., 12.00]
Dąb Potulice - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:14 [6.10.2013 r., 10.00]
Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin 0:2 [6.10.2013 r., 11.00]


7. kolejka - 12.10.2013 r./13.10.2013 r. (sobota/niedziela)
Polonia II Bydgoszcz - Dąb Potulice 0:2 [12.10.2013 r., 12.00]
Sparta Janowiec Wielkopolski - Dąb Barcin 1:7 [12.10.2013 r., 14.30]
Szubinianka Szubin - GLZS Sadki 5:4 [13.10.2013 r., 11.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Pałuczanka Żnin - Polonia Bydgoszcz 1:0 [13.10.2013 r., 14.00]
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Noteć Łabiszyn 5:3 [13.10.2013 r., 15.00]
Victoria Bydgoszcz - Skra Paterek 1:2 [13.10.2013 r., 18.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7


8. kolejka - 19.10.2013 r./20.10.2013 r. (sobota/niedziela)
Dąb Barcin - Polonia Bydgoszcz 1:1 [19.10.2013 r., 11.00]
GLZS Sadki - Brzysko-rol Brzyskorzystewko [19.10.2013 r., 12.00]
Sparta Janowiec Wielkopolski - Polonia II Bydgoszcz 4:1 [19.10.2013 r., 12.00]
Dąb Potulice - Szubinianka Szubin 1:1 [20.10.2013 r., 10.00]
Noteć Łabiszyn - Victoria Bydgoszcz 0:3 [20.10.2013 r., 11.00]
Skra Paterek - Pałuczanka Żnin 2:1 [20.10.2013 r., 13.30]


9. kolejka - 26.10.2013 r./27.10.2013 r. (sobota/niedziela)
Polonia Bydgoszcz - Skra Paterek 9:1 [26.10.2013 r., 10.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Dąb Potulice 2:3 [26.10.2013 r., 11.00]
Polonia II Bydgoszcz - Dąb Barcin 0:10 [26.10.2013 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Szubinianka Szubin - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:2 [27.10.2013 r., 10.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Pałuczanka Żnin - Noteć Łabiszyn 7:1 [27.10.2013 r., 14.00]
Victoria Bydgoszcz - GLZS Sadki 2:0 [27.10.2013 r., 18.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Poltyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7


10. kolejka - 2.11.2013 r./3.11.2013 r. (sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 4:3 [2.11.2013 r., 10.00]
Dąb Barcin - Skra Paterek 3:0 walkower [2.11.2013 r., 11.00] - goście poinformowali, że nie stawią się na zawody
Noteć Łabiszyn - Polonia Bydgoszcz 0:7 [2.11.2013 r., 11.00]
GLZS Sadki - Pałuczanka Żnin 5:3 [2.11.2013 r., 12.00]
Polonia II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 0:9 [2.11.2013 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Dąb Potulice - Victoria Bydgoszcz 3:1 [3.11.2013 r., 10.00]


11. kolejka - 9.11.2013 r./10.11.2013 r. (sobota/niedziela)
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Polonia II Bydgoszcz 10:0 [9.11.2013 r., 11.00]
Polonia Bydgoszcz - GLZS Sadki 5:1 [9.11.2013 r., 12.00]
Szubinianka Szubin - Dąb Barcin 2:4 [10.11.2013 r., 11.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Skra Paterek - Noteć Łabiszyn 3:3 [10.11.2013 r., 13.30]
Pałuczanka Żnin - Dąb Potulice 3:0 [10.11.2013 r., 14.00]
Victoria Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:3 [10.11.2013 r., 18.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7


Runda wiosenna
12. kolejka - 12.04.2014 r./13.04.2014 r. (sobota/niedziela)
Dąb Barcin - Noteć Łabiszyn 5:0 [12.04.2014 r., 11.00]
Skra Paterek - GLZS Sadki 2:2 [12.04.2014 r., 12.00]
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Szubinianka Szubin 1:10 [13.04.2014 r., 14.00]
Pałuczanka Żnin - Sparta Janowiec Wielkopolski 4:3 [13.04.2014 r., 14.00]
Victoria Bydgoszcz - Polonia II Bydgoszcz 0:2 [13.04.2014 r., 18.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Polonia Bydgoszcz - Dąb Potulice 5:0 [23.04.2014 r., 15.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7


13. kolejka - 18.04.2014 r. (piątek)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Polonia Bydgoszcz 2:11 [18.04.2014 r., 11.00]
Polonia II Bydgoszcz - Pałuczanka Żnin 0:14 [18.04.2014 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Dąb Barcin 0:8 [18.04.2014 r., 12.00]
Szubinianka Szubin - Victoria Bydgoszcz 2:2 [18.04.2014 r., 16.00]
GLZS Sadki - Noteć Łabiszyn 5:1 [18.04.2014 r., 17.00]
Dąb Potulice - Skra Paterek 0:0 [18.04.2014 r., 18.00]


14. kolejka - 26.04.2014 r./27.04.2014 r. (sobota/niedziela)
Dąb Barcin - GLZS Sadki 4:2 [26.04.2014 r., 11.00]
Victoria Bydgoszcz - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 0:5 [26.04.2014 r., 14.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Noteć Łabiszyn - Dąb Potulice 2:3 [27.04.2014 r., 11.00]
Skra Paterek - Sparta Janowiec Wielkopolski 2:3 [27.04.2014 r., 11.00]
Pałuczanka Żnin - Szubinianka Szubin 7:0 [27.04.2014 r., 14.00]


15. kolejka - 3.05.2014 r./4.05.2014 r. (sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Noteć Łabiszyn 1:0 [3.05.2014 r., 10.00]
Dąb Potulice - GLZS Sadki 0:0 [3.05.2014 r., 10.00]
Polonia II Bydgoszcz - Skra Paterek 1:5 [12.00]; boisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej ze sztuczną nawierzchnią imienia Eugeniusza Połtyna, ulica Słowiańska 7
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Pałuczanka Żnin 0:4 [4.05.2014 r., 12.00]
Szubinianka Szubin - Polonia Bydgoszcz 1:4 [4.05.2014 r., 14.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Victoria Bydgoszcz - Dąb Barcin 0:5 [4.05.2014 r., 14.00]; boisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej ze sztuczną nawierzchnią imienia Eugeniusza Połtyna, ulica Słowiańska 7


16. kolejka - 10.05.2014 r./11.05.2014 r. (sobota/niedziela)
GLZS Sadki - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:4 [10.05.2014 r., 12.00]
Dąb Barcin - Dąb Potulice 13:1 [10.05.2014 r., 13.00]
Skra Paterek - Szubinianka Szubin 4:0 [10.05.2014 r., 13.30]
Noteć Łabiszyn - Polonia II Bydgoszcz 7:2 [11.05.2014 r., 11.00]
Pałuczanka Żnin - Victoria Bydgoszcz 7:1 [11.05.2014 r., 14.00]
Polonia Bydgoszcz - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 5:0 [11.05.2014 r., 16.00]; boisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej ze sztuczną nawierzchnią imienia Eugeniusza Połtyna, ulica Słowiańska 7


17. kolejka - 17.05.2014 r./18.05.2014 r. (sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Dąb Potulice 2:3 [17.05.2014 r., 15.00]
Szubinianka Szubin - Noteć Łabiszyn 4:2 [18.05.2014 r., 12.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Victoria Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 0:3 [18.05.2014 r., 14.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Pałuczanka Żnin - Dąb Barcin 4:4 [18.05.2014 r., 14.00]
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Skra Paterek 1:1 [18.05.2014 r., 15.30]
Polonia II Bydgoszcz - GLZS Sadki 2:3 [18.05.2014 r., 18.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7


18. kolejka - 24.05.2014 r./25.05.2014 r. (sobota/niedziela)
Dąb Potulice - Polonia II Bydgoszcz 7:1 [24.05.2014 r., 10.00]
GLZS Sadki - Szubinianka Szubin 1:3 [24.05.2014 r., 10.00]
Polonia Bydgoszcz - Pałuczanka Żnin 4:1 [24.05.2014 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Skra Paterek - Victoria Bydgoszcz 4:1 [24.05.2014 r., 12.00]
Dąb Barcin - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:2 [24.05.2014 r., 13.00]
Noteć Łabiszyn - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 3:3 [25.05.2014 r., 11.00]


19. kolejka - 28.05.2014 r. (środa)
Polonia Bydgoszcz - Dąb Barcin 3:2 [28.05.2014 r., 14.30]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Szubinianka Szubin - Dąb Potulice 6:3 [28.05.2014 r., 16.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Polonia II Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:7 [28.05.2014 r., 16.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Pałuczanka Żnin - Skra Paterek 6:2 [28.05.2014 r., 17.00]
Victoria Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 1:2 [29.05.2014 r., 15.30]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7


20. kolejka - 31.05.2014 r./1.06.2014 r. (sobota/niedziela)
Dąb Barcin - Polonia II Bydgoszcz 15:0 [31.05.2014 r., 10.00]
Dąb Potulice - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 5:2 [31.05.2014 r., 10.00]
GLZS Sadki - Victoria Bydgoszcz 3:0 [31.05.2014 r., 12.00]
Sparta Janowiec Wielkopolski - Szubinianka Szubin 3:2 [31.05.2014 r., 15.00]
Noteć Łabiszyn - Pałuczanka Żnin 1:2 [1.06.2014 r., 11.00]
Skra Paterek - Polonia Bydgoszcz 0:3 [1.06.2014 r., 13.30]


21. kolejka - 7.06.2014 r./8.06.2014 r. (sobota/niedziela)
Skra Paterek - Dąb Barcin 0:7 [7.06.2014 r., 12.00]
Polonia Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 15:0 [8.06.2014 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Szubinianka Szubin - Polonia II Bydgoszcz 3:3 [8.06.2014 r., 14.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Pałuczanka Żnin - GLZS Sadki 5:0 [8.06.2014 r., 14.00]
Victoria Bydgoszcz - Dąb Potulice 1:1 [8.06.2014 r., 14.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:7 [8.06.2014 r., 15.30]


22. kolejka - 14.06.2014 r./15.06.2014 r. (sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Victoria Bydgoszcz 4:0 [14.06.2014 r., 10.00]
Dąb Potulice - Pałuczanka Żnin 1:11 [14.06.2014 r., 10.00]
GLZS Sadki - Polonia Bydgoszcz 0:5 [14.06.2014 r., 12.00]
Polonia II Bydgoszcz - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 2:8 [14.06.2014 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Dąb Barcin - Szubinianka Szubin 8:0 [14.06.2014 r., 13.00]
Noteć Łabiszyn - Skra Paterek 2:3 [15.06.2014 r., 11.00]

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinLider Włocławek
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
2018-09-19, 17:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 7. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Kujawianka StrzelnoSzubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno   Szubinianka Szubin
2018-09-29, 16:00:00

V liga, grupa II klasy okręgowej - 8. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Strzelnie, ulica Sportowa 12

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski KS Brzoza
LTP Lubanie Noteć Łabiszyn
Goplania Inowrocław Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Piast Złotniki Kujawskie Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo Orzeł Służewo
Start Radziejów Lubienianka Lubień Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
KS Brzoza - LTP Lubanie
Lubienianka Lubień Kujawski - Orzeł Służewo
Kujawianka Strzelno - Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek - Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn - Goplania Inowrocław
Start Radziejów - Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Piast Złotniki Kujawskie
Lider Włocławek - GKS Baruchowo

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?