LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

3. kolejka V ligi: Włocłavia Włocławek - Szubinianka Szubin
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 352, wczoraj: 980
ogółem: 3 641 778

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon ligowy 2013/2014

Trampkarz - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz

TABELA LIGOWA PO 22. KOLEJCE - NA KONIEC SEZONU

Lp.

Drużyna

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

Polonia Bydgoszcz

22

20

1

1

61

140:14

2.

Dąb Barcin

22

18

2

2

56

150:19

3.

Pałuczanka Żnin

22

17

1

4

52

107:33

4.

Sparta Janowiec Wlkp.

22

14

0

8

42

81:54

5.

Szubinianka Szubin

22

10

4

8

34

68:67

6.

Dąb Potulice

22

9

4

9

31

42:88

7.

Skra Paterek

22

7

3

7

24

48:57

8.

GLZS Sadki

22

6

5

6

23

39:44

9.

Brzysko-rol Brzyskorzystewko

22

4

4

14

16

53:94

10.

Victoria Bydgoszcz

22

4

3

15

15

30:72

11.

Noteć Łabiszyn

22

3

3

16

12

33:86

12.

Polonia II Bydgoszcz

22

1

1

20

4

19:163

Terminarz rozgrywek
Runda jesienna
1. kolejka - 4.09.2013 r. (środa)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Pałuczanka Żnin 1:6 [4.09.2013 r., 17.00]
Noteć Łabiszyn - Dąb Barcin 0:6 [4.09.2013 r., 17.00]
GLZS Sadki - Skra Paterek 5:4 [11.09.2013 r., 17.00]
Dąb Potulice - Polonia Bydgoszcz 0:9 [11.09.2013 r., 17.00]
Polonia II Bydgoszcz - Victoria Bydgoszcz 1:5 [25.09.2013 r., 16.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Szubinianka Szubin - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 2:1 [17.11.2013 r., 11.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie


2. kolejka - 7.09.2013 r./8.09.2013 r. (sobota/niedziela)
Skra Paterek - Dąb Potulice 5:2 [7.09.2013 r., 12.00]
Polonia Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:1 [7.09.2013 r., 12.00]
Noteć Łabiszyn - GLZS Sadki 2:2 [8.09.2013 r., 11.00]
Pałuczanka Żnin - Polonia II Bydgoszcz 6:0 [8.09.2013 r., 14.00]
Victoria Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 6:6 [8.09.2013 r., 17.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Dąb Barcin - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 13:0 [11.09.2013 r., 17.30]


3. kolejka - 14.09.2013 r./15.09.2013 r. (sobota/niedziela)
GLZS Sadki - Dąb Barcin 1:14 [14.09.2013 r., 12.00]
Polonia II Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 0:20 [14.09.2013 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Sparta Janowiec Wielkopolski - Skra Paterek 7:0 [14.09.2013 r., 13.00]
Dąb Potulice - Noteć Łabiszyn 3:1 [15.09.2013 r., 10.00]
Szubinianka Szubin - Pałuczanka Żnin 1:3 [15.09.2013 r., 11.00]
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Victoria Bydgoszcz 1:3 [15.09.2013 r., 17.00]


4. kolejka - 21.09.2013 r./22.09.2013 r. (sobota/niedziela)
Dąb Barcin - Victoria Bydgoszcz 9:1 [21.09.2013 r., 11.00]
GLZS Sadki - Dąb Potulice 2:4 [21.09.2013 r., 12.00]
Polonia Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 6:2 [21.09.2013 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Noteć Łabiszyn - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:4 [22.09.2013 r., 11.00]
Pałuczanka Żnin - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 5:2 [22.09.2013 r., 12.00]
Skra Paterek - Polonia II Bydgoszcz 5:1 [22.09.2013 r., 13.30]


5. kolejka - 28.09.2013 r./29.09.2013 r. (sobota/niedziela)
Polonia II Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 0:3 [28.09.2013 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Sparta Janowiec Wielkopolski - GLZS Sadki 2:4 [28.09.2013 r., 13.00]
Dąb Potulice - Dąb Barcin 0:7 [29.09.2013 r., 10.00]
Szubinianka Szubin - Skra Paterek 4:2 [29.09.2013 r., 11.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Polonia Bydgoszcz 0:9 [29.09.2013 r., 15.30]
Victoria Bydgoszcz - Pałuczanka Żnin 1:6 [29.09.2013 r., 18.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7


6. kolejka - 5.10.2013 r./6.10.2013 r. (sobota/niedziela)
Dąb Barcin - Pałuczanka Żnin 4:1 [5.10.2013 r., 11.00]
Skra Paterek - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 1:1 [5.10.2013 r., 12.00]
Polonia Bydgoszcz - Victoria Bydgoszcz 3:1 [5.10.2013 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
GLZS Sadki - Polonia II Bydgoszcz 10:3 [5.10.2013 r., 12.00]
Dąb Potulice - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:14 [6.10.2013 r., 10.00]
Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin 0:2 [6.10.2013 r., 11.00]


7. kolejka - 12.10.2013 r./13.10.2013 r. (sobota/niedziela)
Polonia II Bydgoszcz - Dąb Potulice 0:2 [12.10.2013 r., 12.00]
Sparta Janowiec Wielkopolski - Dąb Barcin 1:7 [12.10.2013 r., 14.30]
Szubinianka Szubin - GLZS Sadki 5:4 [13.10.2013 r., 11.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Pałuczanka Żnin - Polonia Bydgoszcz 1:0 [13.10.2013 r., 14.00]
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Noteć Łabiszyn 5:3 [13.10.2013 r., 15.00]
Victoria Bydgoszcz - Skra Paterek 1:2 [13.10.2013 r., 18.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7


8. kolejka - 19.10.2013 r./20.10.2013 r. (sobota/niedziela)
Dąb Barcin - Polonia Bydgoszcz 1:1 [19.10.2013 r., 11.00]
GLZS Sadki - Brzysko-rol Brzyskorzystewko [19.10.2013 r., 12.00]
Sparta Janowiec Wielkopolski - Polonia II Bydgoszcz 4:1 [19.10.2013 r., 12.00]
Dąb Potulice - Szubinianka Szubin 1:1 [20.10.2013 r., 10.00]
Noteć Łabiszyn - Victoria Bydgoszcz 0:3 [20.10.2013 r., 11.00]
Skra Paterek - Pałuczanka Żnin 2:1 [20.10.2013 r., 13.30]


9. kolejka - 26.10.2013 r./27.10.2013 r. (sobota/niedziela)
Polonia Bydgoszcz - Skra Paterek 9:1 [26.10.2013 r., 10.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Dąb Potulice 2:3 [26.10.2013 r., 11.00]
Polonia II Bydgoszcz - Dąb Barcin 0:10 [26.10.2013 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Szubinianka Szubin - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:2 [27.10.2013 r., 10.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Pałuczanka Żnin - Noteć Łabiszyn 7:1 [27.10.2013 r., 14.00]
Victoria Bydgoszcz - GLZS Sadki 2:0 [27.10.2013 r., 18.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Poltyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7


10. kolejka - 2.11.2013 r./3.11.2013 r. (sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 4:3 [2.11.2013 r., 10.00]
Dąb Barcin - Skra Paterek 3:0 walkower [2.11.2013 r., 11.00] - goście poinformowali, że nie stawią się na zawody
Noteć Łabiszyn - Polonia Bydgoszcz 0:7 [2.11.2013 r., 11.00]
GLZS Sadki - Pałuczanka Żnin 5:3 [2.11.2013 r., 12.00]
Polonia II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 0:9 [2.11.2013 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Dąb Potulice - Victoria Bydgoszcz 3:1 [3.11.2013 r., 10.00]


11. kolejka - 9.11.2013 r./10.11.2013 r. (sobota/niedziela)
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Polonia II Bydgoszcz 10:0 [9.11.2013 r., 11.00]
Polonia Bydgoszcz - GLZS Sadki 5:1 [9.11.2013 r., 12.00]
Szubinianka Szubin - Dąb Barcin 2:4 [10.11.2013 r., 11.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Skra Paterek - Noteć Łabiszyn 3:3 [10.11.2013 r., 13.30]
Pałuczanka Żnin - Dąb Potulice 3:0 [10.11.2013 r., 14.00]
Victoria Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:3 [10.11.2013 r., 18.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7


Runda wiosenna
12. kolejka - 12.04.2014 r./13.04.2014 r. (sobota/niedziela)
Dąb Barcin - Noteć Łabiszyn 5:0 [12.04.2014 r., 11.00]
Skra Paterek - GLZS Sadki 2:2 [12.04.2014 r., 12.00]
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Szubinianka Szubin 1:10 [13.04.2014 r., 14.00]
Pałuczanka Żnin - Sparta Janowiec Wielkopolski 4:3 [13.04.2014 r., 14.00]
Victoria Bydgoszcz - Polonia II Bydgoszcz 0:2 [13.04.2014 r., 18.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Polonia Bydgoszcz - Dąb Potulice 5:0 [23.04.2014 r., 15.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7


13. kolejka - 18.04.2014 r. (piątek)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Polonia Bydgoszcz 2:11 [18.04.2014 r., 11.00]
Polonia II Bydgoszcz - Pałuczanka Żnin 0:14 [18.04.2014 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Dąb Barcin 0:8 [18.04.2014 r., 12.00]
Szubinianka Szubin - Victoria Bydgoszcz 2:2 [18.04.2014 r., 16.00]
GLZS Sadki - Noteć Łabiszyn 5:1 [18.04.2014 r., 17.00]
Dąb Potulice - Skra Paterek 0:0 [18.04.2014 r., 18.00]


14. kolejka - 26.04.2014 r./27.04.2014 r. (sobota/niedziela)
Dąb Barcin - GLZS Sadki 4:2 [26.04.2014 r., 11.00]
Victoria Bydgoszcz - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 0:5 [26.04.2014 r., 14.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Noteć Łabiszyn - Dąb Potulice 2:3 [27.04.2014 r., 11.00]
Skra Paterek - Sparta Janowiec Wielkopolski 2:3 [27.04.2014 r., 11.00]
Pałuczanka Żnin - Szubinianka Szubin 7:0 [27.04.2014 r., 14.00]


15. kolejka - 3.05.2014 r./4.05.2014 r. (sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Noteć Łabiszyn 1:0 [3.05.2014 r., 10.00]
Dąb Potulice - GLZS Sadki 0:0 [3.05.2014 r., 10.00]
Polonia II Bydgoszcz - Skra Paterek 1:5 [12.00]; boisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej ze sztuczną nawierzchnią imienia Eugeniusza Połtyna, ulica Słowiańska 7
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Pałuczanka Żnin 0:4 [4.05.2014 r., 12.00]
Szubinianka Szubin - Polonia Bydgoszcz 1:4 [4.05.2014 r., 14.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Victoria Bydgoszcz - Dąb Barcin 0:5 [4.05.2014 r., 14.00]; boisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej ze sztuczną nawierzchnią imienia Eugeniusza Połtyna, ulica Słowiańska 7


16. kolejka - 10.05.2014 r./11.05.2014 r. (sobota/niedziela)
GLZS Sadki - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:4 [10.05.2014 r., 12.00]
Dąb Barcin - Dąb Potulice 13:1 [10.05.2014 r., 13.00]
Skra Paterek - Szubinianka Szubin 4:0 [10.05.2014 r., 13.30]
Noteć Łabiszyn - Polonia II Bydgoszcz 7:2 [11.05.2014 r., 11.00]
Pałuczanka Żnin - Victoria Bydgoszcz 7:1 [11.05.2014 r., 14.00]
Polonia Bydgoszcz - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 5:0 [11.05.2014 r., 16.00]; boisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej ze sztuczną nawierzchnią imienia Eugeniusza Połtyna, ulica Słowiańska 7


17. kolejka - 17.05.2014 r./18.05.2014 r. (sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Dąb Potulice 2:3 [17.05.2014 r., 15.00]
Szubinianka Szubin - Noteć Łabiszyn 4:2 [18.05.2014 r., 12.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Victoria Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 0:3 [18.05.2014 r., 14.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Pałuczanka Żnin - Dąb Barcin 4:4 [18.05.2014 r., 14.00]
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Skra Paterek 1:1 [18.05.2014 r., 15.30]
Polonia II Bydgoszcz - GLZS Sadki 2:3 [18.05.2014 r., 18.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7


18. kolejka - 24.05.2014 r./25.05.2014 r. (sobota/niedziela)
Dąb Potulice - Polonia II Bydgoszcz 7:1 [24.05.2014 r., 10.00]
GLZS Sadki - Szubinianka Szubin 1:3 [24.05.2014 r., 10.00]
Polonia Bydgoszcz - Pałuczanka Żnin 4:1 [24.05.2014 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Skra Paterek - Victoria Bydgoszcz 4:1 [24.05.2014 r., 12.00]
Dąb Barcin - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:2 [24.05.2014 r., 13.00]
Noteć Łabiszyn - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 3:3 [25.05.2014 r., 11.00]


19. kolejka - 28.05.2014 r. (środa)
Polonia Bydgoszcz - Dąb Barcin 3:2 [28.05.2014 r., 14.30]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Szubinianka Szubin - Dąb Potulice 6:3 [28.05.2014 r., 16.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Polonia II Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:7 [28.05.2014 r., 16.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Pałuczanka Żnin - Skra Paterek 6:2 [28.05.2014 r., 17.00]
Victoria Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 1:2 [29.05.2014 r., 15.30]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7


20. kolejka - 31.05.2014 r./1.06.2014 r. (sobota/niedziela)
Dąb Barcin - Polonia II Bydgoszcz 15:0 [31.05.2014 r., 10.00]
Dąb Potulice - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 5:2 [31.05.2014 r., 10.00]
GLZS Sadki - Victoria Bydgoszcz 3:0 [31.05.2014 r., 12.00]
Sparta Janowiec Wielkopolski - Szubinianka Szubin 3:2 [31.05.2014 r., 15.00]
Noteć Łabiszyn - Pałuczanka Żnin 1:2 [1.06.2014 r., 11.00]
Skra Paterek - Polonia Bydgoszcz 0:3 [1.06.2014 r., 13.30]


21. kolejka - 7.06.2014 r./8.06.2014 r. (sobota/niedziela)
Skra Paterek - Dąb Barcin 0:7 [7.06.2014 r., 12.00]
Polonia Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 15:0 [8.06.2014 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Szubinianka Szubin - Polonia II Bydgoszcz 3:3 [8.06.2014 r., 14.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Pałuczanka Żnin - GLZS Sadki 5:0 [8.06.2014 r., 14.00]
Victoria Bydgoszcz - Dąb Potulice 1:1 [8.06.2014 r., 14.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:7 [8.06.2014 r., 15.30]


22. kolejka - 14.06.2014 r./15.06.2014 r. (sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Victoria Bydgoszcz 4:0 [14.06.2014 r., 10.00]
Dąb Potulice - Pałuczanka Żnin 1:11 [14.06.2014 r., 10.00]
GLZS Sadki - Polonia Bydgoszcz 0:5 [14.06.2014 r., 12.00]
Polonia II Bydgoszcz - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 2:8 [14.06.2014 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej imienia Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Dąb Barcin - Szubinianka Szubin 8:0 [14.06.2014 r., 13.00]
Noteć Łabiszyn - Skra Paterek 2:3 [15.06.2014 r., 11.00]

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

LKS Szubinianka SzubinZiemowit Osięciny
LKS Szubinianka Szubin 4:1 Ziemowit Osięciny
2017-11-18, 13:00:00
15. kolejka V ligi, klasy okręgowej, grupy II - sezon 2017/2018 - Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Budowlany KS BydgoszczLKS Szubinianka Szubin
mecz towarzyski
Budowlany KS Bydgoszcz   LKS Szubinianka Szubin
2018-03-10, 17:00:00

Mecz sparingowy - Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ul. Sielska 12a (dzielnica Fordon)

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Zdrój Ciechocinek 1:1 Lubienianka Lubień Kujawski
Włocłavia Włocławek 3:0 Unia Gniewkowo
Piast Złotniki Kujawskie 3:1 Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn 2:4 LTP Lubanie
Kujawianka Strzelno 2:0 Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
LKS Szubinianka Szubin 4:1 Ziemowit Osięciny
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2:2 Start Radziejów
GKS Baruchowo 1:0 Wisła Dobrzyń

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?