LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

17. kolejka V ligi: Unia Gniewkowo - Szubinianka Szubin
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 394, wczoraj: 606
ogółem: 3 850 742

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

09-2018

sobota

Młodzik - IV liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 5 - 5. kolejka: Pauza - Szubinianka Szubin

23

09-2018

niedziela

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 6. kolejka: Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin [10:00]

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 2. kolejka: Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin [16:00]

17 urodziny obchodzi Jakub Donarski

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon ligowy 2013/2014

Orlik - klasa okręgowa, grupa IV, okręg Bydgoszcz

TABELA LIGOWA PO 22. KOLEJCE | NA KONIEC SEZONU

Lp.

Drużyna

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

Notecianka Pakość

20

20

0

0

60

256:26

2.

Jeziorak Żnin

20

16

0

4

48

181:63

3.

Pogoń Mogilno

20

15

0

5

45

165:87

4.

Unia Janikowo

20

13

0

7

39

112:108

5.

LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica

20

11

0

9

33

122:117

6.

UKS Barcin

20

10

1

9

31

129:130

7.

Szubinianka Szubin

20

10

0

10

30

116:123

8.

Hermes Radłowo

20

6

0

4

18

76:140

9.

Kujawy Markowice

20

5

2

13

17

50:120

10.

Piast Złotniki Kujawskie

20

2

0

18

6

65:226

11.

Kujawy II Markowice

20

0

1

19

1

19:151

Terminarz rozgrywek
Runda jesienna
1. kolejka - 7.09.2013 r./8.09.2013 r. (sobota/niedziela)
Notecianka Pakość - Hermes Radłowo 18:0 [6.09.2013 r., 17.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Kujawy II Markowice - Unia Janikowo 1:5 [7.09.2013 r., 12.00]; boisko Orlik w Strzelnie
UKS Barcin - LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica 11:6 [7.09.2013 r., 13.00]; boisko Orlik w Barcinie, ulica Artylerzystów 13
Jeziorak Żnin - Szubinianka Szubin 5:3 [8.09.2013 r., 10.00]
Kujawy Markowice - Piast Złotniki Kujawskie 6:0 [9.09.2013 r., 16.30]; boisko Orlik w Złotnikach Kujawskich
Pauzuje: Pogoń Mogilno.


2. kolejka - 11.09.2013 r. (środa)
LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica - Jeziorak Żnin 1:9 [10.09.2013 r., 17.30]; boisko Orlik w Żninie
Hermes Radłowo - Pogoń Mogilno 3:6 [11.09.2013 r., 16.00]
Unia Janikowo - UKS Barcin 6:11 [11.09.2013 r., 17.00]; boisko Orlik w Janikowie, ulica Biskupa Kozula 3
Kujawy Markowice - Kujawy II Markowice 2:2 [12.09.2013 r., 16.30]; boisko Orlik w Strzelnie
Szubinianka Szubin - Notecianka Pakość 2:11 [12.09.2013 r., 17.00]; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
Pauzuje: Piast Złotniki Kujawskie.


3. kolejka - 14.09.2013 r./15.09.2013 r. (sobota/niedziela)
Notecianka Pakość - LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica 16:0 [14.09.2013 r., 11.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin 9:3 [14.09.2013 r., 11.00]
Kujawy II Markowice - Piast Złotniki Kujawskie 0:2 [14.09.2013 r., 12.00]; boisko Orlik w Strzelnie
UKS Barcin - Kujawy Markowice 7:7 [14.09.2013 r., 13.00]; boisko Orlik w Barcinie, ulica Artylerzystów 13
Jeziorak Żnin - Unia Janikowo 9:3 [15.09.2013 r., 12.30]
Pauzuje: Hermes Radłowo.


4. kolejka - 17.09.2013 r./18.09.2013 r. (wtorek/środa)
Piast Złotniki Kujawskie - Hermes Radłowo 7:9 [17.09.2013 r., 16.30]
LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica - Pogoń Mogilno 4:15 [17.09.2013 r., 17.00]
Kujawy II Markowice - UKS Barcin 0:7 [18.09.2013 r., 15.50]; boisko Orlik w Strzelnie
Unia Janikowo - Notecianka Pakość 0:4 [18.09.2013 r., 17.00]; boisko Orlik w Janikowie, ulica Biskupa Kozula 3
Kujawy Markowice - Jeziorak Żnin 5:4 [18.09.2013 r., 17.00]; boisko Orlik w Strzelnie
Pauzuje: Szubinianka Szubin.


5. kolejka - 21.09.2013 r./22.09.2013 r. (sobota/niedziela)
Pogoń Mogilno - Unia Janikowo 10:3 [21.09.2013 r., 11.00]
UKS Barcin - Piast Złotniki Kujawskie 18:7 [21.09.2013 r., 13.00]; boisko Orlik w Barcinie, ulica Artylerzystów 13
Hermes Radłowo - Szubinianka Szubin 7:2 [21.09.2013 r., 14.00]; boisko Orlik w Pakości
Jeziorak Żnin - Kujawy II Markowice 30:0 [22.09.2013 r., 10.00]
Notecianka Pakość - Kujawy Markowice 15:2 [23.09.2013 r., 16.00]; boisko Orlik w Pakoci, ulica Mogileńska
Pauzuje: LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica.


6. kolejka - 28.09.2013 r./29.09.2013 r. (sobota/niedziela)
Kujawy II Markowice - Notecianka Pakość 0:10 [27.09.2013 r., 15.50]; boisko Orlik w Strzelnie
LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica - Hermes Radłowo 7:2 [28.09.2013 r., 11.00]; boisko Orlik w Żninie
UKS Barcin - Jeziorak Żnin 5:10 [28.09.2013 r., 11.00]; boisko Orlik w Barcinie, ulica Artylerzystów 13
Kujawy Markowice - Pogoń Mogilno 1:12 [28.09.2013 r., 13.00]; boisko Orlik w Strzelnie
Piast Złotniki Kujawskie - Szubinianka Szubin 5:10 [28.09.2013 r., 14.30]
Pauzuje: Unia Janikowo.


7. kolejka - 5.10.2013 r./6.10.2013 r. (sobota/niedziela)
Notecianka Pakość - UKS Barcin 14:2 [4.10.2013 r., 16.30]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Pogoń Mogilno - Kujawy II Markowice [5.10.2013 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica 11:5 [5.10.2013 r., 11.00]; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
Hermes Radłowo - Unia Janikowo 2:7 [5.10.2013 r., 19.00]; boisko Orlik w Pakości
Jeziorak Żnin - Piast Złotniki Kujawskie 12:5 [6.10.2013 r., 12.00]
Pauzuje: Kujawy Markowice.


8. kolejka - 12.10.2013 r./13.10.2013 r. (sobota/niedziela)
Kujawy Markowice - Hermes Radłowo 5:1 [27.09.2013 r., 17.00]; boisko Orlik w Strzelnie - mecz rozgrywany awansem
Jeziorak Żnin - Notecianka Pakość 2:5 [12.10.2013 r., 10.00]
UKS Barcin - Pogoń Mogilno 6:9 [12.10.2013 r., 13.00]; boisko Orlik w Barcinie, ulica Artylerzystów 13
Unia Janikowo - Szubinianka Szubin 10:8 [12.10.2013 r., 14.00]; boisko Orlik w Janikowie, ulica Biskupa Kozula 3
Piast Złotniki Kujawskie - LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica 5:9 [13.10.2013 r., 15.00]
Pauzuje: Kujawy II Markowice.


9. kolejka - 19.10.2013 r./20.10.2013 r. (sobota/niedziela)
Hermes Radłowo - Kujawy II Markowice 3:0 [23.09.2013 r., 17.30]; boisko Orlik w Pakości
Notecianka Pakość - Piast Złotniki Kujawskie 19:1 [19.10.2013 r., 10.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Pogoń Mogilno - Jeziorak Żnin 4:9 [19.10.2013 r., 11.00]
LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica - Unia Janikowo 6:7 [19.10.2013 r., 11.00]; boisko Orlik w Żninie
Szubinianka Szubin - Kujawy Markowice 5:1 [20.10.2013 r., 11.00]; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
Pauzuje: UKS Barcin.


10. kolejka - 26.10.2013 r./27.10.2013 r. (sobota/niedziela)
Notecianka Pakość - Pogoń Mogilno 7:2 [25.10.2013 r., 16.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Kujawy II Markowice - Szubinianka Szubin 2:7 [26.10.2013 r., 11.00]; boisko Orlik w Strzelnie
Kujawy Markowice - LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica 0:8 [26.10.2013 r., 13.00]; boisko Orlik w Strzelnie
UKS Barcin - Hermes Radłowo 9:3 [26.10.2013 r., 13.00]; boisko Orlik w Barcinie, ulica Artylerzystów 13
Piast Złotniki Kujawskie - Unia Janikowo 5:12 [27.10.2013 r., 15.00]
Pauzuje: Jeziorak Żnin.


11. kolejka - 2.11.2013 r./3.11.2013 r. (sobota/niedziela)
Hermes Radłowo - Jeziorak Żnin 3:4 [30.10.2013 r., 16.00]; boisko Orlik w Pakości - mecz rozgrywany awansem
LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica - Kujawy II Markowice 6:1 [30.10.2013 r., 16.30]; boisko Orlik w Żninie
Unia Janikowo - Kujawy Markowice 6:1 [2.11.2013 r., 14.00]; boisko Orlik w Janikowie, ulica Biskupa Kozula 3
Pogoń Mogilno - Piast Złotniki Kujawskie 11:3 [2.11.2013 r., 14.15]
Szubinianka Szubin - UKS Barcin 9:3 [3.11.2013 r., 11.00]; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
Pauzuje: Notecianka Pakość.


Runda wiosenna
12. kolejka - 12.04.2014 r./13.04.2014 r. (sobota/niedziela)
Hermes Radłowo - Notecianka Pakość 0:17 [11.04.2014 r., 17.00]; boisko Orlik w Pakości
LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica - UKS Barcin 5:3 [11.04.2014 r., 17.00]; boisko Orlik w Żninie
Piast Złotniki Kujawskie - Kujawy Markowice 4:5 [12.04.2014 r., 10.00]
Szubinianka Szubin - Jeziorak Żnin 6:5 [13.04.2014 r., 10.00]; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
Unia Janikowo - Kujawy II Markowice 4:0 [13.04.2014 r., 11.00]
Pauzuje: Pogoń Mogilno.


13. kolejka - 26.04.2014 r./27.04.2014 r. (sobota/niedziela)
Kujawy II Markowice - Kujawy Markowice 1:3 [16.04.2014 r., 16.30]; boisko Orlik w Strzelnie, ulica Topolowa
Pogoń Mogilno - Hermes Radłowo 9:2 [24.04.2014 r., 16.00]
Jeziorak Żnin - LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica 3:0 walkower [27.04.2014 r., 10.00]
UKS Barcin - Unia Janikowo 6:8 [27.04.2014 r., 11.30]; boisko Orlik w Barcinie, ulica Artylerzystów
Notecianka Pakość - Szubinianka Szubin 13:1 [27.04.2014 r., 15.30]
Pauzuje: Piast Złotniki Kujawskie.


14. kolejka - 3.05.2014 r./4.05.2014 r. (sobota/niedziela)
Piast Złotniki Kujawskie - Kujawy II Markowice 4:3 [24.04.2014 r., 16.30]
Kujawy Markowice - UKS Barcin 3:8 [30.04.2014 r., 17.30]; boisko Orlik w Strzelnie, ulica Topolowa
LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica - Notecianka Pakość 4:10 [1.05.2014 r., 11.00]
Unia Janikowo - Jeziorak Żnin 4:9 [4.05.2014 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - Pogoń Mogilno 5:9 [4.05.2014 r., 11.00]; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
Pauzuje: Hermes Radłowo.


15. kolejka - 10.05.2014 r./11.05.2014 r. (sobota/niedziela)
Pogoń Mogilno - LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica 11:7 [10.05.2014 r., 14.00]
UKS Barcin - Kujawy II Markowice 3:0 walkower [11.05.2014 r., 11.00]; boisko Orlik w Barcinie, ulica Artylerzystów
Jeziorak Żnin - Kujawy Markowice 3:0 walkower [11.05.2014 r., 11.30]
Notecianka Pakość - Unia Janikowo 15:1 [11.05.2014 r., 15.30]
Hermes Radłowo - Piast Złotniki Kujawskie [19.05.2014 r., 17.30]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Pauzuje: Szubinianka Szubin.


16. kolejka - 17.05.2014 r./18.05.2014 r. (sobota/niedziela)
Kujawy Markowice - Notecianka Pakość 0:15 [29.04.2014 r., 16.15]; boisko Orlik w Strzelnie - mecz rozgrywany awansem
Piast Złotniki Kujawskie - UKS Barcin 2:9 [17.05.2014 r., 14.00]
Kujawy II Markowice - Jeziorak Żnin 1:16 [17.05.2014 r., 14.15]; boisko Orlik w Strzelnie, ulica Topolowa
Unia Janikowo - Pogoń Mogilno 7:4 [18.05.2014 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - Hermes Radłowo 9:5 [18.05.2014 r., 11.00]; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
Pauzuje: LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica.


17. kolejka - 24.05.2014 r./25.05.2014 r. (sobota/niedziela)
Notecianka Pakość - Kujawy II Markowice 10:2 [22.04.2014 r., 16.30] - mecz rozgrywany awansem
Pogoń Mogilno - Kujawy Markowice 8:0 [22.05.2014 r., 16.30]
Hermes Radłowo - LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica 6:9 [24.05.2014 r., 11.00]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Jeziorak Żnin - UKS Barcin 5:0 [25.05.2014 r., 10.00]
Szubinianka Szubin - Piast Złotniki Kujawskie 12:2 [25.05.2014 r., 11.00]; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
Pauzuje: Unia Janikowo.


18. kolejka - 31.05.2014 r./1.06.2014 r. (sobota/niedziela)
Kujawy II Markowice - Pogoń Mogilno 3:12 [30.05.2014 r., 16.45]; boisko Orlik w Strzelnie, ulica Topolowa
UKS Barcin - Notecianka Pakość 0:18 [31.05.2014 r., 11.00]; boisko Orlik w Barcinie, ulica Artylerzystów
Piast Złotniki Kujawskie - Jeziorak Żnin 3:17 [31.05.2014 r., 14.00]
LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica - Szubinianka Szubin 9:2 [1.06.2014 r., 11.00]
Unia Janikowo - Hermes Radłowo 4:1 [1.06.2014 r., 11.00]
Pauzuje: Kujawy Markowice.


19. kolejka - 7.06.2014 r./8.06.2014 r. (sobota/niedziela)
Hermes Radłowo - Kujawy Markowice 5:4 [22.04.2014 r., 15.15] - mecz rozgrywany awansem
LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica - Piast Złotniki Kujawskie 22:1 [7.06.2014 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - Unia Janikowo 5:7 [8.06.2014 r., 10.00]; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
Pogoń Mogilno - UKS Barcin 11:3 [8.06.2014 r., 13.00]
Notecianka Pakość - Jeziorak Żnin 9:6 [8.06.2014 r., 16.30]
Pauzuje: Kujawy II Markowice.


20. kolejka - 11.06.2014 r. (środa)
Kujawy II Markowice - Hermes Radłowo 0:6 [30.04.2014 r., 17.20]; boisko Orlik w Strzelnie - mecz rozgrywany awansem
Jeziorak Żnin - Pogoń Mogilno 9:4 [11.06.2014 r., 16.30]
Kujawy Markowice - Szubinianka Szubin 2:5 [11.06.2014 r., 17.00]; boisko Orlik w Strzelnie, ulica Topolowa
Piast Złotniki Kujawskie - Notecianka Pakość 1:20 [11.06.2014 r., 17.00]
Unia Janikowo - LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica 3:4 [11.06.2014 r., 17.00]
Pauzuje: UKS Barcin.


21. kolejka - 14.06.2014 r./15.06.2014 r. (sobota/niedziela)
Unia Janikowo - Piast Złotniki Kujawskie 10:4 [7.05.2014 r., 17.30] - mecz rozgrywany awansem
LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica - Kujawy Markowice 6:1 [14.06.2014 r., 11.00]
Pogoń Mogilno - Notecianka Pakość 0:10 [14.06.2014 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - Kujawy II Markowice 8:3 [15.06.2014 r., 11.00]; boisko Orlik w Szubinie, ulica Mostowa 14
Hermes Radłowo - UKS Barcin 4:7 [18.06.2014 r., 16.30]; boisko Orlik w Pakości, ulica Mogileńska
Pauzuje: Jeziorak Żnin.


22. kolejka - 21.06.2014 r./22.06.2014 r. (sobota/niedziela)
Piast Złotniki Kujawskie - Pogoń Mogilno 2:10 [16.04.2014 r., 16.00] - mecz rozgrywany awansem
Kujawy Markowice - Unia Janikowo 3:5 [5.06.2014 r., 17.00]; boisko Orlik w Janikowie, ulica Kozala
Kujawy II Markowice - LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica 0:4 [13.06.2014 r., 18.00]; boisko Orlik w Świątkowie
Jeziorak Żnin - Hermes Radłowo 14:2 [17.06.2014 r., 17.45]
UKS Barcin - Szubinianka Szubin 11:3 [22.06.2014 r., 11.00]; boisko Orlik w Barcinie, ulica Artylerzystów
Pauzuje: Notecianka Pakość.

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinLider Włocławek
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
2018-09-19, 17:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 7. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Kujawianka StrzelnoSzubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno   Szubinianka Szubin
2018-09-29, 16:00:00

V liga, grupa II klasy okręgowej - 8. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Strzelnie, ulica Sportowa 12

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski KS Brzoza
LTP Lubanie Noteć Łabiszyn
Goplania Inowrocław Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Piast Złotniki Kujawskie Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo Orzeł Służewo
Start Radziejów Lubienianka Lubień Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
KS Brzoza - LTP Lubanie
Lubienianka Lubień Kujawski - Orzeł Służewo
Kujawianka Strzelno - Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek - Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn - Goplania Inowrocław
Start Radziejów - Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Piast Złotniki Kujawskie
Lider Włocławek - GKS Baruchowo

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?