LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

22. kolejka V ligi: Szubinianka Szubin - Piast Złotniki Kujawskie
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 167, wczoraj: 914
ogółem: 3 797 430

statystyki szczegółowe

Kalendarium

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

24 urodziny obchodzi Michał Machowski

Mecz sparingowy: Szubinianka Szubin - Zamek Gołańcz [18.00]

27

07-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon 2017/2018

PUCHAR POLSKI K-PZPN - NA SZCZEBLU PODOKRĘGU BYDGOSZCZ, TORUŃ, WŁOCŁAWEK

Podokręg Bydgoszcz
I RUNDA
Sobota, 5 sierpnia 2017 r.
Kolegium Sędziów Bydgoszcz - Dąb Barcin 3:0* walkower [5.08.2017 r., 11.00]; stadion w Brzozie
Wisła Fordon - Pomorzanin Serock 1:10 [5.08.2017 r., 11.00]; boisko w Bydgoszczy, ul. Sielska 12a (dzielnica Fordon)
Orzeł Bydgoszcz - Victoria Niemcz 0:16 [5.08.2017 r., 16.00]; stadion Polonii Bydgoszcz, ul. Sportowa 2
Grom Osie - Myśliwiec Gostycyn 4:2 [5.08.2017 r., 16.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - Tucholanka Tuchola 3:2 [5.08.2017 r., 17.00]
Kujawianka Strzelno - Piast Złotniki Kujawskie 3:0* walkower [5.08.2017 r., 17.00]
Łokietek Wierzchucin Królewski - GLKS Dobrcz 3:1 [5.08.2017 r., 17.00]
Rawys Raciąż - Grom Więcbork 4:1 [5.08.2017 r., 17.00]
Sparta Janowiec Wielkopolski - Szubinianka Szubin 2:1 [5.08.2017 r., 17.00]
SP Zawisza Bydgoszcz - Gryf Sicienko 2:3 po dogrywce [5.08.2017 r., 17.00]; boisko w Potulicach, ul. Sportowa
Noteć Inowrocław - Zootechnik Kołuda Wielka 2:1 [5.08.2017 r., 17.00]
Znicz Rojewo - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 0:1 [5.08.2017 r., 17.00]
Victoria Koronowo - Budowlany KS Bydgoszcz 1:2 [5.08.2017 r., 18.00]

Niedziela, 6 sierpnia 2017 r.
Zieloni Zalesie - Noteć Łabiszyn 2:5 [6.08.2017 r., 11.00]
KS Łochowo - Tor Laskowice Pomorskie 3:0*walkower [6.08.2017 r., 11.00]
Zryw Wielki Lubień - Start Eco/Pol Pruszcz Pomorski 1:6 [6.08.2017 r., 12.00]
Goplania Inowrocław - Noteć Gębice 4:5 [6.08.2017 r., 12.00]
Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Unia Gniewkowo 1:4 [6.08.2017 r., 14.30]
Hermes Radłowo - Gopło Kruszwica 1:8 [6.08.2017 r., 16.00]
Legia Strzelce - Zagłębie Piechcin 3:0* walkower [6.08.2017 r., 17.00]; boisko w Dąbrówce

Środa, 9 sierpnia 2017 r.
Akademia Futbolu Brzoza - GLKS Osielsko 1:6 [9.08.2017 r., 18.00]; stadion w Brzozie
Wolny los: Polonia Bydgoszcz, Notecianka Pakość, Cuiavia Inowrocław, Chemik Bydgoszcz, Wisła Nowe, Unia/Drobex Solec Kujawski, Wisła Nowe, Wda II Świecie/Strażak Przechowo, Start Warlubie, Unia Janikowo, Pogoń Mogilno.

II RUNDA
Środa, 23 sierpnia 2017 r.
Grom Osie - Start Pruszcz Pomorski 2:0 [23.08.2017 r., 18.00]

Wtorek, 29 sierpnia 2017 r.
Gryf Sicienko - Budowlany KS Bydgoszcz 1:0 [29.08.2017 r., 17.00]
Legia Strzelce - Pogoń Mogilno 0:3 [29.08.2017 r., 17.00]; boisko w Dąbrówce
Sparta Janowiec Wielkopolski - Noteć/Rawicom Łabiszyn 3:5 [29.08.2017 r., 17.30]

Środa, 30 sierpnia 2017 r.
Noteć Gębice - Unia Janikowo 3:4 [30.08.2017 r., 17.00]
Kujawianka Strzelno - Notecianka Pakość 2:0 [30.08.2017 r., 17.00]
Noteć Inowrocław - Unia/Drobex Solec Kujawski 0:3 [30.08.2017 r., 17.00]
Pomorzanin Serock - Start Warlubie 2:0 [30.08.2017 r., 17.00]
Łokietek Wierzchucin Królewski - Chemik Bydgoszcz 1:4 [30.08.2017 r., 17.00]
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Cuiavia Inowrocław 2:7 [30.08.2017 r., 17.00]; boisko w Dąbrowie Biskupiej
Unia Gniewkowo - Gopło Kruszwica 0:4 [30.08.2017 r., 17.00]
Krajna Sępólno Krajeńskie - KS Łochowo 3:0 [30.08.2017 r., 17.00]
Rawys Raciąż - Wisła Nowe 5:7 po dogrywce [30.08.2017 r., 17.00]
Victoria Niemcz - Polonia Bydgoszcz 0:11 [30.08.2017 r., 19.00]; boisko w Żołędowie

Czwartek, 31 sierpnia 2017 r.
Kolegium Sędziów Bydgoszcz - GLKS Osielsko 2:4 [31.08.2017 r., 20.00]; boisko w Żołędowie

III RUNDA
Wtorek, 19 września 2017 r.
GLKS Anmar Osielsko - Unia/Drobex Solec Kujawski 1:5 [19.09.2017 r., 19.00]; boisko w Żołędowie

Środa, 20 września 2017 r.
Polonia Bydgoszcz - Pogoń Mogilno 3:1 [20.09.2017 r., 16.15]
Kujawianka Strzelno - Unia Janikowo 0:5 [20.09.2017 r., 16.15]
Gopło Kruszwica - Cuiavia Inowrocław 0:2 [20.09.2017 r., 16.15]
Grom Osie - Wisła Nowe 2:4 [20.09.2017 r., 16.15]
Pomorzanin Serock - Chemik Bydgoszcz 0:2 [20.09.2017 r., 16.15]
Krajna Sępólno Krajeńskie - Gryf Sicienko 5:4 po rzutach karnych [20.09.2017 r., 16.15]
Wolny los: Noteć Łabiszyn.

IV RUNDA
Środa, 4 października 2017 r.
Noteć Łabiszyn - Polonia Bydgoszcz 5:4 [4.10.2017 r., 15.45]


Podokręg Toruń
I RUNDA
Sobota, 5 sierpnia 2017 r.
Start Dynamic Toruń - Pogrom Zbójno 0:2 [5.08.2017 r., 17.00]; stadion w Toruniu, ul. Przy Skarpie 3

Środa, 30 sierpnia 2017 r.
Saturn Ostrowite - Victoria Czernikowo 1:2 [30.08.2017 r., 17.00]
Tartak Klamry - Unia Wąbrzeźno 1:5 [30.08.2017 r., 17.00]
Zryw Wrocki - Wisła Grudziądz 1:3 [30.08.2017 r., 17.00]
Orzeł Głogowo - Cyklon Kończewice 3:6 [30.08.2017 r., 17.00]
LZS Bobrowo - Stal Grudziądz 1:0 [30.08.2017 r., 17.00]
Wisła Pędzewo - Pomowiec Kijewo Królewskie 2:4 [30.08.2017 r., 17.00]

II RUNDA
Środa, 6 września 2017 r.
Mustang Ostaszewo - Pomorzanin Toruń 3:1 [6.09.2017 r., 17.00]
Cyklon Kończewice - Wojownik Wabcz 6:0 [6.09.2017 r., 17.00]
Unia Wąbrzeźno - Promień Kowalewo Pomorskie 3:1 po dogrywce [6.09.2017 r., 17.00]
LZS Bobrowo - Victoria Lisewo 2:0 [6.09.2017 r., 17.00]
Pogrom Zbójno - Flisak Złotoria 0:4 [6.09.2017 r., 17.00]
Iskra Ciechocin - Drwęca Golub-Dobrzyń 3:1 [6.09.2017 r., 17.00]
Pomowiec Kijewo Królewskie - Victoria Czernikowo 2:3 [6.09.2017 r., 17.00]; stadion w Unisławiu
Wisła Grudziądz - Radzynianka Radzyń Chełmiński 0:2 [6.09.2017 r., 17.00]; boisko w Węgrowie
Wolny los: Sparta Brodnica, Sokół Radomin, Naprzód Jabłonowo Pomorskie, Legia Chełmża, Chełminianka Chełmno, TKP Elana Toruń.

III RUNDA
Środa, 20 września 2017 r.
Legia Chełmża - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 5:1 [20.09.2017 r., 16.00]
LZS Bobrowo - Radzynianka Radzyń Chełmiński 2:1 [20.09.2017 r., 16.00]
Mustang Ostaszewo - Sokół Radomin 5:1 [20.09.2017 r., 16.00]
Cyklon Kończewice - Iskra Ciechocin 3:0* walkower [20.09.2017 r., 16.00]
Victoria Czernikowo - Sparta Brodnica 0:9 [20.09.2017 r., 16.00]
Unia Wąbrzeźno - Chełminianka Chełmno 1:0 [20.09.2017 r., 16.00]
Wolny los: Flisak Złotoria, TKP Elana Toruń.

IV RUNDA
Środa, 11 października 2017 r.
Legia Chełmża - Sparta Brodnica 3:1 [11.10.2017 r., 16.00]
LZS Bobrowo - TKP Elana Toruń 0:3* walkower [11.10.2017 r., 16.00]
Unia Wąbrzeźno - Mustang Ostaszewo 2:5 [11.10.2017 r., 16.00]
Cyklon Kończewice - Flisak Złotoria 0:1 [11.10.2017 r., 16.00]


Podokręg Włocławek
I RUNDA
Środa, 6 września 2017 r.
Unia Leszcze - Wiślanin Bobrowniki 0:3 [6.09.2017 r., 17.00]
Orzeł Służewo - MGKS Lubraniec 3:2 [6.09.2017 r., 17.00]
Mień Lipno - Wzgórze Raciążek 6:2 [6.09.2017 r., 17.00]
Unia Choceń - LTP Lubanie 0:3 [6.09.2017 r., 17.00]
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski - Zdrój Ciechocinek 6:4 [6.09.2017 r., 17.00]
Lubienianka Lubień Kujawski - Start Radziejów 3:0* walkower [6.09.2017 r., 17.00]
Tęcza Topólka - Włocłavia Włocławek 1:6 [6.09.2017 r., 17.00]
Orion Popowo - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2:5* obustronny walkower [6.09.2017 r., 17.00]
Start Stawki - Wisła Dobrzyń nad Wisłą 1:2 [6.09.2017 r., 17.00]
Wolny los: GKS Baruchowo, Ziemowit Osięciny.  
Drużyny: Kujawianka Izbica Kujawska, Kujawiak Kowal, Orlęta Aleksandrów Kujawski, Lider Włocławek, Lech Rypin rozpoczną rywalizację od II rundy.


II RUNDA
Środa, 20 września 2017 r.
LTP Lubanie - Lech Rypin 3:1 po dogrywce [20.09.2017 r., 16.15]
Wiślanin Bobrowniki - Lider Włocławek 1:4 [20.09.2017 r., 16.15]
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski - Kujawianka Izbica Kujawska 2:3 po dogrywce [20.09.2017 r., 16.15]
Orzeł Służewo - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:3 [20.09.2017 r., 16.15]
Kujawy Kozy - GKS Baruchowo 3:1 [20.09.2017 r., 16.15]
Lubienianka Lubień Kujawski - Włocłavia Włocławek 1:2 [20.09.2017 r., 16.15]
Ziemowit Osięciny - Kujawiak Kowal 1:4 [20.09.2017 r., 16.15]
Mień Lipno - Wisła Dobrzyń nad Wisłą 2:1 [20.09.2017 r., 16.15]


III RUNDA
Środa, 4 października 2017 r.
Mień Lipno - Lider Włocławek 0:8 [4.10.2017 r., 16.00]
Włocłavia Włocławek - Kujawiak Kowal 8:2 [4.10.2017 r., 16.00]
Kujawy Kozy - Orlęta Aleksandrów Kujawski 0:10 [4.10.2017 r., 16.00]
LTP Lubanie - Kujawianka Izbica Kujawska 0:2 [4.10.2017 r., 16.00]


1/8 FINAŁU NA SZCZEBLU WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
Niedziela, 11 marca 2018 r.
Flisak Złotoria - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:3 [11.03.2018 r., 15.30]; stadion w Toruniu
Włocłavia Włocławek - Unia Janikowo 0:1 po dogrywce [11.03.2018 r., 18.00]; stadion we Włocławku, ulica Chopina 8

Środa, 4 kwietnia 2018 r.
Krajna Sępólno Krajeńskie - Kujawianka Izbica Kujawska
Cuiavia Inowrocław - Unia/Drobex Solec Kujawski
Wisła Nowe - TKP Elana Toruń
Mustang Ostaszewo - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Lider Włocławek - Wda Świecie
Noteć/Rawicom Łabiszyn - Legia Chełmża

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?