LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Junior Młodszy: Szubinianka Szubin - Wisła Nowe
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 363, wczoraj: 606
ogółem: 3 850 711

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

09-2018

sobota

Młodzik - IV liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 5 - 5. kolejka: Pauza - Szubinianka Szubin

23

09-2018

niedziela

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 6. kolejka: Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin [10:00]

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 2. kolejka: Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin [16:00]

17 urodziny obchodzi Jakub Donarski

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon ligowy 2014/2015

Młodzik - klasa okręgowa, grupa IV, okręg Bydgoszcz -> TABELA LIGOWA | PO 5. KOLEJCE

Msc

Drużyna

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

UKS Polonia II Bydgoszcz

5

5

0

0

15

37:5

2.

UKS Polonia Bydgoszcz

5

4

0

1

12

18:5

3.

Chemik II Bydgoszcz

5

4

0

1

12

24:12

4.

Wisełka Solec Kujawski

5

3

0

2

9

25:8

5.

GLKS Anmar Osielsko

5

3

0

2

9

15:10

6.

Szubinianka Szubin

5

2

0

3

6

21:21

7.

Victoria Niemcz

5

2

0

3

6

10:14

8.

Unia Solec Kujawski

5

1

0

4

3

6:29

9.

Wisełka II Solec Kujawski

5

1

0

4

3

15:31

10.

Piast Złotniki Kujawskie

5

0

0

5

0

3:39

Terminarz rozgrywek
Runda jesienna
1. kolejka - 6.09.2014 r. | 7.09.2014 r. (sobota/niedziela)
UKS Polonia Bydgoszcz - Piast Złotniki Kujawskie 6:0 [5.09.2014 r., 19.15]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Victoria Niemcz - Wisełka Solec Kujawski 1:4 [6.09.2014 r., 11.00]; boisko w Żołędowie
UKS Polonia II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 13:2 [6.09.2014 r., 16.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Chemik II Bydgoszcz - Wisełka II Solec Kujawski 7:3 [7.09.2014 r., 10.00]
GLKS Anmar Osielsko - Unia Solec Kujawski 5:0 [7.09.2014 r., 10.00]; boisko w Żołędowie


2. kolejka - 10.09.2014 r. (środa)
Unia Solec Kujawski - UKS Polonia II Bydgoszcz 0:11 [10.09.2014 r., 15.30]
Wisełka Solec Kujawski - Wisełka II Solec Kujawski 9:0 [10.09.2014 r., 16.00]
Szubinianka Szubin - UKS Polonia Bydgoszcz 1:5 [10.09.2014 r., 16.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Victoria Niemcz - GLKS Anmar Osielsko 3:2 [10.09.2014 r., 16.30]; boisko w Żołędowie
Piast Złotniki Kujawskie - Chemik II Bydgoszcz 1:7 [10.09.2014 r., 17.00]


3. kolejka - 13.09.2014 r. | 14.09.2014 r. (sobota/niedziela)
UKS Polonia II Bydgoszcz - Victoria Niemcz 5:0 [13.09.2014 r., 13.30]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Chemik II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 2:1 [13.09.2014 r., 14.00]
UKS Polonia Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski 3:0 [13.09.2014 r., 15.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
GLKS Anmar Osielsko - Wisełka Solec Kujawski 3:1 [14.09.2014 r., 10.00]; boisko w Żołędowie
Wisełka II Solec Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie 8:2 [14.09.2014 r., 16.00]


4. kolejka - 20.09.2014 r. | 21.09.2014 r. (sobota/niedziela)
Szubinianka Szubin - Wisełka II Solec Kujawski 9:1 [20.09.2014 r., 11.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Victoria Niemcz - UKS Polonia Bydgoszcz 1:2 [20.09.2014 r., 11.00]; boisko w Żołędowie
Unia Solec Kujawski - Chemik II Bydgoszcz 2:7 [20.09.2014 r., 12.00]
GLKS Anmar Osielsko - UKS Polonia II Bydgoszcz 2:4 [21.09.2014 r., 10.00]; boisko w Żołędowie
Wisełka Solec Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie 10:0 [21.09.2014 r., 14.00]


5. kolejka - 27.09.2014 r. | 28.09.2014 r. (sobota/niedziela)
Chemik II Bydgoszcz - Victoria Niemcz 1:5 [27.09.2014 r., 10.00]
UKS Polonia II Bydgoszcz - Wisełka Solec Kujawski 4:1 [27.09.2014 r., 10.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
UKS Polonia Bydgoszcz - GLKS Anmar Osielsko 2:3 [27.09.2014 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Piast Złotniki Kujawskie - Szubinianka Szubin 0:8 [28.09.2014 r., 11.00]
Wisełka II Solec Kujawski - Unia Solec Kujawski 3:4 [28.09.2014 r., 16.00]


6. kolejka - 4.10.2014 r. | 5.10.2014 r. (sobota/niedziela)
UKS Polonia II Bydgoszcz - UKS Polonia Bydgoszcz 2:0 [4.10.2014 r., 18.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
GLKS Anmar Osielsko - Chemik II Bydgoszcz 1:1 [5.10.2014 r., 10.00]; boisko w Żołędowie
Unia Solec Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie 6:1 [5.10.2014 r., 13.00]
Victoria Niemcz - Wisełka II Solec Kujawski 17:0 [5.10.2014 r., 13.00]; boisko w Żołędowie
Wisełka Solec Kujawski - Szubinianka Szubin 7:0 [5.10.2014 r., 16.00]


7. kolejka - 11.10.2014 r. | 12.10.2014 r. (sobota/niedziela)
Chemik II Bydgoszcz - UKS Polonia II Bydgoszcz 0:4 [11.10.2014 r., 10.00]
UKS Polonia Bydgoszcz - Wisełka Solec Kujawski 1:2 [11.10.2014 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Wisełka II Solec Kujawski - GLKS Anmar Osielsko 1:7 [11.10.2014 r., 15.00]
Piast Złotniki Kujawskie - Victoria Niemcz 0:9 [12.10.2014 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - Unia Solec Kujawski 5:2 [12.10.2014 r., 16.00]


8. kolejka - 18.10.2014 r. | 19.10.2014 r. (sobota/niedziela)
UKS Polonia II Bydgoszcz - Wisełka II Solec Kujawski 17:1 [18.10.2014 r., 13.30]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
GLKS Anmar Osielsko - Piast Złotniki Kujawskie 9:0 [18.10.2014 r., 14.00]
UKS Polonia Bydgoszcz - Chemik II Bydgoszcz 6:0 [18.10.2014 r., 15.30]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ulica Słowiańska 7
Victoria Niemcz - Szubinianka Szubin 7:2 [19.10.2014 r., 11.00]; boisko w Żołędowie
Wisełka Solec Kujawski - Unia Solec Kujawski 8:0 [19.10.2014 r., 15.00]


9. kolejka - 25.10.2014. | 26.10.2014. (sobota/niedziela)
Chemik II Bydgoszcz - Wisełka Solec Kujawski [25.10.2014 r., 10.00]
Wisełka II Solec Kujawski - UKS Polonia Bydgoszcz [25.10.2014 r., 15.00]
Unia Solec Kujawski - Victoria Niemcz [25.10.2014 r., 15.00]
Piast Złotniki Kujawskie - UKS Polonia II Bydgoszcz [26.10.2014 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - GLKS Anmar Osielsko [26.10.2014 r., 15.00]


Runda wiosenna
10. kolejka - 
Piast Złotniki Kujawskie - UKS Polonia Bydgoszcz
Wisełka Solec Kujawski - Victoria Niemcz
Szubinianka Szubin - UKS Polonia II Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski - GLKS Anmar Osielsko
Wisełka II Solec Kujawski - Chemik II Bydgoszcz

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinLider Włocławek
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
2018-09-19, 17:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 7. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Kujawianka StrzelnoSzubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno   Szubinianka Szubin
2018-09-29, 16:00:00

V liga, grupa II klasy okręgowej - 8. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Strzelnie, ulica Sportowa 12

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski KS Brzoza
LTP Lubanie Noteć Łabiszyn
Goplania Inowrocław Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Piast Złotniki Kujawskie Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo Orzeł Służewo
Start Radziejów Lubienianka Lubień Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
KS Brzoza - LTP Lubanie
Lubienianka Lubień Kujawski - Orzeł Służewo
Kujawianka Strzelno - Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek - Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn - Goplania Inowrocław
Start Radziejów - Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Piast Złotniki Kujawskie
Lider Włocławek - GKS Baruchowo

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?