LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

21. kolejka V ligi: Włocłavia Włocławek - Szubinianka Szubin
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1025, wczoraj: 528
ogółem: 3 911 576

statystyki szczegółowe

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

23 urodziny obchodzi Dominik Krawczyk

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon ligowy 2014/2015

Młodzik - klasa okręgowa, grupa IV, okręg Bydgoszcz -> TABELA LIGOWA | PO 5. KOLEJCE

Msc

Drużyna

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

UKS Polonia II Bydgoszcz

5

5

0

0

15

37:5

2.

UKS Polonia Bydgoszcz

5

4

0

1

12

18:5

3.

Chemik II Bydgoszcz

5

4

0

1

12

24:12

4.

Wisełka Solec Kujawski

5

3

0

2

9

25:8

5.

GLKS Anmar Osielsko

5

3

0

2

9

15:10

6.

Szubinianka Szubin

5

2

0

3

6

21:21

7.

Victoria Niemcz

5

2

0

3

6

10:14

8.

Unia Solec Kujawski

5

1

0

4

3

6:29

9.

Wisełka II Solec Kujawski

5

1

0

4

3

15:31

10.

Piast Złotniki Kujawskie

5

0

0

5

0

3:39

Terminarz rozgrywek
Runda jesienna
1. kolejka - 6.09.2014 r. | 7.09.2014 r. (sobota/niedziela)
UKS Polonia Bydgoszcz - Piast Złotniki Kujawskie 6:0 [5.09.2014 r., 19.15]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Victoria Niemcz - Wisełka Solec Kujawski 1:4 [6.09.2014 r., 11.00]; boisko w Żołędowie
UKS Polonia II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 13:2 [6.09.2014 r., 16.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Chemik II Bydgoszcz - Wisełka II Solec Kujawski 7:3 [7.09.2014 r., 10.00]
GLKS Anmar Osielsko - Unia Solec Kujawski 5:0 [7.09.2014 r., 10.00]; boisko w Żołędowie


2. kolejka - 10.09.2014 r. (środa)
Unia Solec Kujawski - UKS Polonia II Bydgoszcz 0:11 [10.09.2014 r., 15.30]
Wisełka Solec Kujawski - Wisełka II Solec Kujawski 9:0 [10.09.2014 r., 16.00]
Szubinianka Szubin - UKS Polonia Bydgoszcz 1:5 [10.09.2014 r., 16.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Victoria Niemcz - GLKS Anmar Osielsko 3:2 [10.09.2014 r., 16.30]; boisko w Żołędowie
Piast Złotniki Kujawskie - Chemik II Bydgoszcz 1:7 [10.09.2014 r., 17.00]


3. kolejka - 13.09.2014 r. | 14.09.2014 r. (sobota/niedziela)
UKS Polonia II Bydgoszcz - Victoria Niemcz 5:0 [13.09.2014 r., 13.30]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Chemik II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 2:1 [13.09.2014 r., 14.00]
UKS Polonia Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski 3:0 [13.09.2014 r., 15.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
GLKS Anmar Osielsko - Wisełka Solec Kujawski 3:1 [14.09.2014 r., 10.00]; boisko w Żołędowie
Wisełka II Solec Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie 8:2 [14.09.2014 r., 16.00]


4. kolejka - 20.09.2014 r. | 21.09.2014 r. (sobota/niedziela)
Szubinianka Szubin - Wisełka II Solec Kujawski 9:1 [20.09.2014 r., 11.00]; boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie
Victoria Niemcz - UKS Polonia Bydgoszcz 1:2 [20.09.2014 r., 11.00]; boisko w Żołędowie
Unia Solec Kujawski - Chemik II Bydgoszcz 2:7 [20.09.2014 r., 12.00]
GLKS Anmar Osielsko - UKS Polonia II Bydgoszcz 2:4 [21.09.2014 r., 10.00]; boisko w Żołędowie
Wisełka Solec Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie 10:0 [21.09.2014 r., 14.00]


5. kolejka - 27.09.2014 r. | 28.09.2014 r. (sobota/niedziela)
Chemik II Bydgoszcz - Victoria Niemcz 1:5 [27.09.2014 r., 10.00]
UKS Polonia II Bydgoszcz - Wisełka Solec Kujawski 4:1 [27.09.2014 r., 10.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
UKS Polonia Bydgoszcz - GLKS Anmar Osielsko 2:3 [27.09.2014 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Piast Złotniki Kujawskie - Szubinianka Szubin 0:8 [28.09.2014 r., 11.00]
Wisełka II Solec Kujawski - Unia Solec Kujawski 3:4 [28.09.2014 r., 16.00]


6. kolejka - 4.10.2014 r. | 5.10.2014 r. (sobota/niedziela)
UKS Polonia II Bydgoszcz - UKS Polonia Bydgoszcz 2:0 [4.10.2014 r., 18.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
GLKS Anmar Osielsko - Chemik II Bydgoszcz 1:1 [5.10.2014 r., 10.00]; boisko w Żołędowie
Unia Solec Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie 6:1 [5.10.2014 r., 13.00]
Victoria Niemcz - Wisełka II Solec Kujawski 17:0 [5.10.2014 r., 13.00]; boisko w Żołędowie
Wisełka Solec Kujawski - Szubinianka Szubin 7:0 [5.10.2014 r., 16.00]


7. kolejka - 11.10.2014 r. | 12.10.2014 r. (sobota/niedziela)
Chemik II Bydgoszcz - UKS Polonia II Bydgoszcz 0:4 [11.10.2014 r., 10.00]
UKS Polonia Bydgoszcz - Wisełka Solec Kujawski 1:2 [11.10.2014 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Wisełka II Solec Kujawski - GLKS Anmar Osielsko 1:7 [11.10.2014 r., 15.00]
Piast Złotniki Kujawskie - Victoria Niemcz 0:9 [12.10.2014 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - Unia Solec Kujawski 5:2 [12.10.2014 r., 16.00]


8. kolejka - 18.10.2014 r. | 19.10.2014 r. (sobota/niedziela)
UKS Polonia II Bydgoszcz - Wisełka II Solec Kujawski 17:1 [18.10.2014 r., 13.30]; boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
GLKS Anmar Osielsko - Piast Złotniki Kujawskie 9:0 [18.10.2014 r., 14.00]
UKS Polonia Bydgoszcz - Chemik II Bydgoszcz 6:0 [18.10.2014 r., 15.30]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ulica Słowiańska 7
Victoria Niemcz - Szubinianka Szubin 7:2 [19.10.2014 r., 11.00]; boisko w Żołędowie
Wisełka Solec Kujawski - Unia Solec Kujawski 8:0 [19.10.2014 r., 15.00]


9. kolejka - 25.10.2014. | 26.10.2014. (sobota/niedziela)
Chemik II Bydgoszcz - Wisełka Solec Kujawski [25.10.2014 r., 10.00]
Wisełka II Solec Kujawski - UKS Polonia Bydgoszcz [25.10.2014 r., 15.00]
Unia Solec Kujawski - Victoria Niemcz [25.10.2014 r., 15.00]
Piast Złotniki Kujawskie - UKS Polonia II Bydgoszcz [26.10.2014 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - GLKS Anmar Osielsko [26.10.2014 r., 15.00]


Runda wiosenna
10. kolejka - 
Piast Złotniki Kujawskie - UKS Polonia Bydgoszcz
Wisełka Solec Kujawski - Victoria Niemcz
Szubinianka Szubin - UKS Polonia II Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski - GLKS Anmar Osielsko
Wisełka II Solec Kujawski - Chemik II Bydgoszcz

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinLTP Lubanie
Szubinianka Szubin 1:3 LTP Lubanie
2018-11-17, 12:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 15. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Szubinianka Szubin 1:3 LTP Lubanie
Lider Włocławek 1:1 KS Brzoza
Gopło Kruszwica 2:1 Goplania Inowrocław
Orzeł Służewo 1:1 Start Radziejów
GKS Baruchowo 0:2 Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
Zdrój Ciechocinek 0:2 Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Piast Złotniki Kujawskie 2:1 Lubienianka Lubień Kujawski
Kujawianka Strzelno 1:1 Noteć Łabiszyn

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?