LISTA SĘDZIÓW, KTÓRZY POPROWADZĄ MECZE ROZGRYWEK LIGOWYCH W SEZONIE 2017/2018
LOTTO EKSTRAKLASA
I LIGA
II LIGA
III LIGA, GRUPA II (KUJAWSKO-POMORSKIE, ZACHODNIOPOMORSKIE, WIELKOPOLSKIE, POMORSKIE)
IV LIGA
Łukasz Bania (Toruń)
Bartosz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Piotr Ciesielski (Włocławek)
Łukasz Damski (Tryszczyn)
Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Jacek Jędrzejczak (Rzepowo)
Krzysztof Kanclerz (Bydgoszcz)
Rafał Kosek (Bydgoszcz)
Bartosz Kosiak (Bydgoszcz)
Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)
Dariusz Łęgosz (Lipno)
Daniel Mateusiak (Szubin)
Dariusz Orzechowski (Brodnica)
Bartłomiej Pangowski (Bydgoszcz)
Tomasz Perliński (Włocławek)
Rafał Podlewski (Izdebno)
Adrian Popławski (Bydgoszcz)
Szymon Raniszewski (Bydgoszcz)
Artur Rózga (Bnin)
Andrzej Sobieszczyk (Aleksandrów Kujawski)
Sławomir Winiecki (Zamość)
Marcin Wódkowski (Bydgoszcz)
Łukasz Zasada (Włocławek)
V LIGA, KLASA OKRĘGOWA - GRUPA I, II
Łukasz Boinski (Sadki)
Mariusz Burda (Bydgoszcz)
Waldemar Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Damian Dorn (Bydgoszcz)
Marcin Drogowski (Ciechocinek)
Ariel Gacka (Bydgoszcz)
Grzegorz Gołdyn (Lachmirowice)
Maciej Gebler (Bydgoszcz)
Piotr Kośmider (Jadowniki Rycerskie)
Szymon Lewandowski (Pakość)
Wojciech Nagaj (Wiele)
Marcin Nowakowski (Bydgoszcz)
Aleksander Nowicki (Solec Kujawski)
Piotr Nowicki (Janikowo)
Radosław Papierowski (Czapelki)
Patryk Piluś (Toruń)
Marcin Prażniewski (Lipno)
Dominik Pruss (Bydgoszcz)
Łukasz Reinowski (Bydgoszcz)
Jerzy Rolbiecki (Toruń)
Karol Rolewicz (Grudziądz)
Adrian Sławkowski (Lipno)
Grzegorz Sosnowski (Chełmża)
Bartosz Tarnolicki (Matyldzin)
Łukasz Uciński (Szubin)
Patryk Walczak (Kruszwica)
Dariusz Wienconek (Włocławek)
Rafał Wółkiewicz (Toruń)
Piotr Wysocki (Rypin)
A KLASA - PODOKRĘG BYDGOSZCZ, TORUŃ, WŁOCŁAWEK
Waldemar Andrzejewski (Chrząstowo)
Jarosław Barczak (Łochocin)
Dawid Błaszczyk (Włocławek)
Rafał Borkiewicz (Włocławek)
Sebastian Borkowski (Bydgoszcz)
Łukasz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Jarosław Bykowski (Rumunki Podgłodowskie)
Michał Chrzanowski (Piechcin)
Krzysztof Doroz (Toruń)
Piotr Drogowski (Ciechocinek)
Krystian Glonek (Bydgoszcz)
Michał Głowacki (Bydgoszcz)
Adam Grabowski (Grudziądz)
Bartosz Hak (Królikowo)
Bartosz Hebda (Wierzbiczany)
Rafał Jankowski (Włocławek)
Bogdan Jarosz (Wojnowo)
Robert Jędrzejczak (Ściborze)
Mariusz Jędrzejczyk (Janikowo)
Krzysztof Kaczmarek (Toruń)
Radosław Kaczorowski (Izbica Kujawska)
Kamil Kalinowski (Bydgoszcz)
Mikołaj Kamzelewski (Białe Błota)
Jarosław Klein (Bydgoszcz)
Dawid Kosmal (Brzoza)
Agnieszka Kostyra (Toruń)
Łukasz Kozłowski (Grudziądz)
Mateusz Koziorowski (Strzelno)
Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)
Magdalena Krzemińska (Unisław)
Filip Krzywicki (Włocławek)
Mirosław Landowski (Inowrocław)
Tomasz Linke (Tuchółka)
Sławomir Mąka (Świecie)
Marcin Modry (Bydgoszcz)
Paweł Oparczyk (Zamość)
Łukasz Onysk (Bydgoszcz)
Mariusz Orzechowski (Dobre)
Mirosław Orzechowski (Brodnica)
Szymon Osieczak (Włocławek)
Janusz Pajonkowski (Śliwice)
Piotr Pankowski (Kruszwica)
Michał Pokorski (Pińsko)
Paweł Polikowski (Chełmża)
Kamil Pril (Cekcyn)
Jacek Przewozik (Siniarzewo)
Wojciech Przewozik (Siniarzewo)
Mariusz Pyszorski (Lipno)
Sławomir Radzik (Wojnowo)
Mateusz Reznerowicz (Dobrzyń nad Wisłą)
Łukasz Rogowski (Białe Błota)
Bartosz Ronkiewicz (Brodnica)
Damian Ruczewski (Włocławek)
Szymon Rutkowski (Bydgoszcz)
Adrian Rybowicz (Lipno)
Paweł Sarnowski (Brodnica)
Marek Semrau (Białe Błota)
Piotr Siewierski (Sienno)
Marcin Skowroński (Plebanka)
Patryk Sławski (Grochowiska Księże)
Marcin Szkodziński (Grębocin)
Sebastian Szubski (Kowal)
Jakub Szuprytowski (Świecie)
Mateusz Śliwowski (Rozgarty)
Arkadiusz Traczyk (Toruń)
Paweł Trzeszczkowski (Brodnica)
Mikołaj Tuszyński (Zapluskowęsy)
Krzysztof Ulatowski (Bydgoszcz)
Łukasz Urman (Świecie)
Jan Wilczewski (Bydgoszcz)
Wojciech Winnicki (Waganiec)
Paweł Wojtysiak (Bydgoszcz)
Marcin Wołowski (Toruń)
Patryk Wódkowski (Żnin)
Mateusz Wróblewski (Toruń)
Wojciech Wyka (Toruń)
Karol Zygadlewicz (Grudziądz)
Artur Żeliszczak (Toruń)
Sonia Żółtowska (Chełmża)
B KLASA
Podokręg Bydgoszcz
Maciej Banasiak (Bydgoszcz)
Szymon Bąkowski (Bydgoszcz)
Robert Bujnicki (Bydgoszcz)
Marcin Czerwiński (Białe Błota)
Marcin Ćwikła (Gniewkowo)
Patryk Engelbrecht (Bydgoszcz)
Krzysztof Finc (Dobrcz)
Bartosz Fułat (Cekcyn)
Anna Grzegorska (Janikowo)
Radosław Górecki (Wełpin)
Jakub Jabłoński (Bydgoszcz)
Norbert Jakubowski (Barcin)
Rafał Kaczorowski (Bydgoszcz)
Dariusz Karolczak (Paterek)
Mateusz Klimkowski (Bydgoszcz)
Mariusz Kowalski (Lubiewo)
Mateusz Koziorowski (Strzelno)
Bartłomiej Łopatka (Bydgoszcz)
Eryk Michalski (Bydgoszcz)
Adrian Miniszewski (Łodzia)
Mateusz Mrówczyński (Żnin)
Jakub Najdowski (Bydgoszcz)
Dominik Nebak (Bydgoszcz)
Sebastian Nowicki (Inowrocław)
Dawid Nowak (Solec Kujawski)
Kajetan Pawłowski (Bydgoszcz)
Jakub Pujanek (Bydgoszcz)
Patryk Radzikowski (Barcin)
Michał Rulewski (
Damian Sobczak (
Dawid Sieradzki (Stanomin)
Mirosław Staśkowiak (Strzelno)
Tomasz Szpunar (Sadki)
Patryk Twardowski (Bydgoszcz)
Patryk Wróblewski (Bydgoszcz)
Oskar Zięba (Bydgoszcz)
Podokręg Toruń
Maciej Ardanowski (Toruń)
Sebastian Borek
Michał Jabłoński (Toruń)
Dariusz Kalinowski (Małe Czyste)
Mateusz Koniuszek (
Jacek Kowalski (Grudziądz)
Wojciech Kućmaja (Toruń)
Grzegorz Ostrowski (Ciechocinek)
Zbigniew Różański (
Mateusz Siemiątkowski (Brodnica)
Zbigniew Ziółkowski (Ograszka)
Podokręg Włocławek
Mateusz Bartczak (Włocławek)
Damian Błaszczyk (Włocławek)
Adam Ceterski (Wola Bachorna)
Mateusz Halulko (Włocławek)
Damian Kaczmarski (Włocławek)
Ewa Łukaszewska (Włocławek)
Adam Nakonowski (Kowal)
Krzysztof Olszewski (Kruszyn)
Paweł Płocki (
Piotr Puchalski (
Patrycja Rybczyńska (Wielgie)
Mateusz Rybicki (Izbica Kujawska)
Mateusz Tybińkowski (Włocławek)
Krzysztof Winnicki (Waganiec)
SĘDZIOWIE - KLASA SENIOR
Dariusz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Gerard Gólcz (Pakość)
Jarosław Gryckiewicz (Lubicz Dolny)
Janusz Grzegorski (Janikowo)
Edward Przybysz (Inowrocław)
Andrzej Keński (Chełmża)
Tomasz Reszke (Nowe)
Ryszard Przybysz (Lubraniec)
Jacek Rogowski (Toruń)
Jacek Siwa (Trzemeszno)
Mirosław Oparczyk (Zamość)
Tomasz Szubiński (Bydgoszcz)
SĘDZIOWIE - KLASA ARBITRZY PRÓBNI
Mateusz Błędzki (Toruń)
Mateusz Czerwiński (Włocławek)
Kinga Fortuna (Inowrocław)
Adam Krzyżanowski (Sarnówka)
Oskar Lamparski (Lubicz Dolny)
Oskar Raczkowski (Bydgoszcz)
Krzysztof Zalesiak (Radziejów)
Wiktor Mrówczyński (Żnin)
Kamil Żywica (Mogilno)
SĘDZIOWIE - KLASA ASYSTENCI OKRĘGOWI
Mikołaj Chromiński (Ciechocinek)
Paweł Dankowiakowski (Bydgoszcz)
Piotr Puchalski (Włocławek)
Krzysztof Rupiński (Rypin)
Piotr Safandowski (Włocławek)
Radosław Tyburczy (Niemcz)
SĘDZIOWIE - KLASA ASYSTENCI OKRĘGOWI (BRANI POD UWAGĘ PRZY OBSADACH NA MECZE IV LIGI I V LIGI)
Daniel Błaszczyk (Wszedzień)
Krystian Glonek (Bydgoszcz)
Mikołaj Kamzelewski (Białe Błota)
Dawid Kosmal (Broza)
Magdalena Krzemińska (Unisław)
Radosław Maślewski (Toruń)
Mateusz Onysk (Bydgoszcz)
Patryk Piluś (Toruń)
Patryk Radzikowski (Barcin)
Łukasz Rogowski (Białe Błota)
Bartosz Ronkiewicz (Brodnica)
Damian Ruczewski (Kruszyn)
Szymon Rutkowski (Bydgoszcz)
Mateusz Rybicki (Izbica Kujawska)
Marek Semrau (Białe Błota)
Tomasz Szpunar (Sadki)
Mateusz Śliwowski (Rozgarty)
Krzysztof Ulatowski (Bydgoszcz)
Wojciech Wyka (Toruń)
Karol Zygadlewicz (Grudziądz)