LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

3. kolejka V ligi: Włocłavia Włocławek - Szubinianka Szubin
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 340, wczoraj: 980
ogółem: 3 641 766

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon 2013/2014


Prezentujemy listę sędziów, którzy prowadzili mecze ligowe w sezonie 2013/2014. W szczeblu centralnym przedstawiamy pełen wykaz arbitrów.
Przy III lidze kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej prezentujemy również nazwiska rozjemców z ramienia Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.


T-MOBILE EKSTRAKLASA, I LIGA
Grupa sędziów zawodowych
Marcin Borski (Warszawa)
Bartosz Frankowski (Toruń)
Paweł Gil (Lublin)
Szymon Marciniak (Płock)
Tomasz Musiał (Kraków)
Paweł Pskit (Łódź)
Paweł Raczkowski (Warszawa)
Daniel Stefański (Bydgoszcz)

Grupa sędziów TopAmator
Łukasz Bednarek (Koszalin)
Dawid Bukowczan (Żywiec)
Paweł Dreschel (Gdańsk)
Tomasz Garbowski (Kluczbork)
Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Sebastian Jarzębak (Piekary Śląskie)
Marek Karkut (Warszawa)
Sebastian Krasny (Kraków)
Wojciech Krztoń (Olsztyn)
Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Adam Lyczmański (Bydgoszcz)
Paweł Malec (Łódź)
Robert Małek (Zabrze) - z końcem 2013 r., zakończył karierę sędziowską
Dawid Piasecki (Słupsk)
Jarosław Przybył (Kluczbork)
Tomasz Radkiewicz (Łódź)
Rafał Rokosz (Siemianowice Śląskie)
Jarosław Rynkiewicz (Szczecin)
Łukasz Szczech (Kobyłka)
Marcin Szrek (Kielce)
Sebastian Tarnowski (Wrocław)
Tomasz Wajda (Żywiec)
Michał Zając (Sosnowiec)
Mariusz Złotek (Stalowa Wola)


II LIGA, GRUPY WSCHODNIA I ZACHODNIA
Artur Aluszyk (Barlinek)
Tomasz Białek (Drezdenko)
Marcin Bielawski (Katowice)
Przemysław Bzowski (Tczew)
Andrzej Chudy (Zabrze)
Artur Ciecierski (Warszawa)
Zbigniew Dobrynin (Łódź)
Damian Gawęcki (Kielce)
Konrad Gąsiorowski (Lublin)
Mirosław Górecki (Ruda Śląska)
Michał Grocki (Łódź)
Piotr Idzik (Kraków)
Grzegorz Jabłoński (Kraków)
Mariusz Jasina (Wrocław)
Jacek Kikolski (Płock)
Mariusz Korpalski (Toruń)
Mariusz Korzeb (Warszawa)
Tomasz Krawczyk (Piotrków Trybunalski)
Daniel Kruczyński (Żywiec)
Paweł Kukla (Żabno)
Piotr Lasyk (Bytom)
Maciej Lewicki (Rumia)
Marcin Liana (Żnin)
Jacek Lis (Katowice)
Szymon Lizak (Poznań)
Piotr Łęgosz (Lipno)
Marek Łukiewski (Olsztyn)
Robert Marciniak (Kraków)
Tomasz Marciniak (Płock)
Artur Mądrzak (Warszawa)
Maciej Mikołajewski (Świebodzin)
Michał Mularczyk (Skierniewice)
Marcin Muszyński (Pabianice)
Marek Opaliński (Legnica)
Dominik Pasek (Lubin)
Kornel Paszkiewicz (Wrocław)
Erwin Paterek (Świdnik)
Sławomir Pipczyński (Radom)
Robert Podlecki (Lublin)
Grzegorz Pożarowszczyk (Lublin)
Sylwester Rasmus (Kończewice)
Rafał Sawicki (Tarnobrzeg)
Piotr Siedlecki (Warszawa)
Damian Skórka (Koszalin)
Łukasz Sobiło (Lubin)
Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)
Marek Śliwa (Pińczów)
Tomasz Tobiański (Tczew)
Piotr Wasielewski (Kalisz)
Michał Woś (Zamość)
Sebastian Załęski (Ostrołęka)
Tomasz Zieliński (Konin)
Mateusz Złotnicki (Lublin)
Zbigniew Zych (Lublin)


III LIGA KUJAWSKO-POMORSKO-WIELKOPOLSKA
Łukasz Araszkiewicz (Poznań)
Kamil Dunaj (Inowrocław)
Łukasz Jasiak (Krotoszyn)
Wojciech Jasiak (Krotoszyn)
Arkadiusz Koronka (Gniezno)
Maciej Lanckowski (Toruń)
Daniel Mateusiak (Szubin)
Artur Mieloch (Chodzież)
Tomasz Nowicki (Szamotuły)
Dariusz Orzechowski (Brodnica)
Maciej Pełka (Trzcianka)
Bartosz Roszyk (Pudliszki)
Artur Rózga (Bnin)
Michał Sobczak (Bydgoszcz)
Sebastian Stokłosa (Leszno)
Kamil Waskowski (Poznań)
Sławomir Winiecki (Zamość)
Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek)


IV LIGA
Łukasz Bania (Toruń)
Adam Bauza (Szubin)
Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)
Grzegorz Gołdyn (Lachmirowice)
Mirosław Gołębiowski (Siniarzewo)
Gerard Gólcz (Pakość)
Robert Jędrzejczak (Ściborze)
Jacek Jędrzejczak (Rzepowo)
Jacek Kowalewski (Włocławek)
Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)
Rafał Liana (Żnin)
Dariusz Łęgosz (Lipno)
Aleksander Nowicki (Solec Kujawski)
Bartłomiej Pangowski (Bydgoszcz)
Tomasz Perliński (Włocławek)
Łukasz Reinowski (Bydgoszcz)
Jacek Rogowski (Toruń)
Grzegorz Sosnowski (Chełmża)
Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)
Łukasz Zasada (Włocławek)


V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA I, II
Waldemar Andrzejewski (Inowrocław)
Sebastian Borkowski (Bydgoszcz)
Krzysztof Budziński (Lipno)
Mariusz Burda (Bydgoszcz)
Waldemar Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Dariusz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Mikołaj Chromiński (Ciechocinek)
Michał Chrzanowski (Piechcin)
Łukasz Damski (Tryszczyn)
Maciej Daszkiewicz (Bydgoszcz)
Damian Dorn (Bydgoszcz)
Dariusz Drozd (Bydgoszcz)
Ariel Gacka (Bydgoszcz)
Krzysztof Giczela (Jadwiżyn)
Mateusz Grochowalski (Świedziebnia)
Dariusz Ignatowski (Bydgoszcz)
Piotr Jaranowski (Rajmundów)
Krzysztof Kanclerz (Bydgoszcz)
Bartosz Kaszyński (Bydgoszcz)
Karol Kobędza (Toruń)
Bartosz Kosiak (Bydgoszcz)
Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)
Sławomir Kujawa (Żnin)
Szymon Lewandowski (Pakość)
Wojciech Nagaj (Wiele)
Piotr Nowicki (Janikowo)
Sławomir Orzechowski (Radomin)
Radosław Papierowski (Świecie nad Wisłą)
Rafał Podlewski (Izdebno)
Marcin Prażniewski (Lipno)
Edward Przybysz (Złotniki Kujawskie)
Marcin Sadowski (Toruń)
Wiesław Sobiesiński (Brodnica)
Mariusz Stypczyński (Żnin)
Jakub Winkler (Toruń)
Piotr Wysocki (Rypin)


A KLASA, GRUPY BYDGOSZCZ, TORUŃ, WŁOCŁAWEK
Aleksander Adamczyk (Bydgoszcz)
Arkadiusz Andrzejczuk (Rypin)
Jarosław Barczak (Łochocin)
Kamil Bartczak (Włocławek)
Barbara Bednarczyk (Bydgoszcz)
Łukasz Boiński (Nakło nad Notecią)
Marcin Boniek (Bydgoszcz)
Rafał Borkiewicz (Włocławek)
Bartosz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Jakub Bzdawka (Świecie)
Adam Ceterski (Wola Bachoma)
Piotr Ciesielski (Piotrków Kujawski)
Hubert Dojaś (Żnin)
Michał Głowacki (Bydgoszcz)
Robert Grabowski (Grudziądz)
Adam Grabowski (Grudziądz)
Mariusz Grabski (Włocławek)
Rafał Jankowski (Włocławek)
Mariusz Jędrzejczyk (Janikowo)
Krzysztof Kaczmarek (Toruń)
Kamil Kalinowski (Bydgoszcz)
Daniel Karpiński (Włocławek)
Andrzej Keński (Chełmża)
Jarosław Klein (Bydgoszcz)
Rafał Kosek (Bydgoszcz)
Agnieszka Kostyra (Toruń)
Bartosz Kościelniak (Kołdrąb)
Piotr Kośmider (Jadowniki Rycerskie)
Karol Kowalewski (Bnin)
Jacek Kowalski (Toruń)
Piotr Krawczak (Janowiec Wielkopolski)
Magdalena Krzemińska (Unisław)
Filip Krzywicki (Włocławek)
Mirosław Landowski (Inowrocław)
Tomasz Linke (Tuchółka)
Tomasz Lubawy (Bydgoszcz)
Maurycy Łukawski (Bydgoszcz)
Michał Martuś (Toruń)
Bartosz Niewiadomy (Bydgoszcz)
Michał Nowak (Toruń)
Łukasz Nowakowski (Bydgoszcz)
Marcin Nowakowski (Bydgoszcz)
Sebastian Nowicki (Inowrocław)
Radosław Orzechowski (Bydgoszcz)
Szymon Osieczak (Włocławek)
Janusz Pajonkowski (Śliwice)
Kamil Pril (Cekcyn)
Wojciech Prokopowicz (Włocławek)
Jacek Przewozik (Siniarzewo)
Sławomir Radzik (Wojnowo)
Szymon Raniszewski (Bydgoszcz)
Remigiusz Rasmus (Nawra)
Mateusz Reznerowicz (Dobrzyń nad Wisłą)
Jerzy Rolbiecki (Toruń)
Adrian Rybowicz (Lipno)
Piotr Safandowski (Włocławek)
Marcin Skowroński (Plebanka)
Adrian Sławkowski (Lipno)
Damian Sobczak (Inowrocław)
Andrzej Sobieszczyk (Aleksandrów Kujawski)
Marcin Szkudlarek (Strzelno)
Sebastian Szubski (Kowal)
Mateusz Śliwowski (Rozgarty)
Bartosz Tarnolicki (Matyldzin)
Arkadiusz Traczyk (Toruń)
Tomasz Trawiński (Toruń)
Radosław Tyburczy (Niemcz)
Karol Walkiewicz (Wywałd)
Mikołaj Wiatrowski (Bydgoszcz)
Michał Winiecki (Jeziora Wielkie)
Wojciech Winnicki (Waganiec)
Grzegorz Wojciechowski (Bydgoszcz)
Marcin Wołowski (Toruń)
Marcin Wódkowski (Bydgoszcz)
Rafał Wółkiewicz (Toruń)
Karol Zygadlewicz (Grudziądz)
Artur Żeliszczak (Toruń)


B KLASA
Grupa szkoleniowa Bydgoszcz
Krzysztof Banach (Ruda)
Daniel Bączkowski (Bydgoszcz)
Damian Czerwiński (Łachowo)
Paweł Dankowiakowski (Bydgoszcz)
Łukasz Dobrowolski (Bydgoszcz)
Karol Drop (Inowrocław)
Bartosz Fułat (Cekcyn)
Maciej Gebler (Bydgoszcz)
Paweł Giczela (Sadki)
Krystian Glonek (Bydgoszcz)
Marcin Gwizdała (Osielsko)
Bogdan Jarosz (Sicienko)
Rafał Kaczorowski (Bydgoszcz)
Mikołaj Kamzelewski (Białe Błota)
Dariusz Karolczak (Paterek)
Patryk Kaźmierczak (Bydgoszcz)
Paweł Kowal (Bydgoszcz)
Michał Ksobiak (Przyłęki)
Łukasz Kwasek (Bydgoszcz)
Bartosz Makowski (Bydgoszcz)
Piotr Misiejuk (Bydgoszcz)
Marcin Modry (Bydgoszcz)
Mateusz Muszyński (Nowe Dąbie)
Dawid Nowak (Solec Kujawski)
Piotr Okoński (Żnin)
Paweł Oparczyk (Zamość)
Sławomir Oślizło (Białe Błota)
Piotr Pankowski (Kruszwica)
Bartłomiej Pawlikowski (Bydgoszcz)
Michał Reszel (Bydgoszcz)
Robert Różycki (Bydgoszcz)
Agnieszka Ryż (Kruszwica)
Paweł Schliep (Bydgoszcz)
Dawid Sieradzki (Stanomin)
Patryk Sławski (Grochowiska Księże)
Rafał Sobacki (Bydgoszcz)
Mirosław Staśkowiak (Strzelno)
Przemysław Stelmaszyk (Bydgoszcz)
Arkadiusz Sulkowski (Bydgoszcz)
Mariusz Szczepaniak (Krąpiewo)
Tomasz Szrajber (Bydgoszcz)
Jakub Szuprytowski (Świecie)
Maciej Śpiewak (Liszkowice)
Łukasz Wachowski (Bydgoszcz)
Patryk Walczak (Kruszwica)
Wojciech Waszak (Bydgoszcz)
Paweł Wojtysiak (Bydgoszcz)
Jan Wilczewski (Bydgoszcz)

Grupa szkoleniowa Toruń
Malwina Czyjak (Kowalewo Pomorskie)
Sławomir Dąbrowski (Świecie)
Jacek Kowalski (Grudziądz)
Krzysztof Doroz (Toruń)
Piotr Drogowski (Ciechocinek)
Marcin Drogowski (Ciechocinek)
Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Łukasz Kozłowski (Grudziądz)
Paulina Kuzioła (Trzebcz Szlachecki)
Marcin Laskowski (Toruń)
Dariusz Mądrzejewski (Toruń)
Przemysław Nornicki (Mała Nieszawka)
Paweł Polikowski (Chełmża)
Karol Rolewicz (Grudziądz)
Wojciech Sierocki (Toruń)
Mikołaj Tuszyński (Zapluskowęsy)
Jerzy Wiśniewski (Gołoty)
Jarosław Wiśniewski (Kowalewo Pomorskie)
Wojciech Wyka (Toruń)
Jakub Wysocki (Toruń)
Łukasz Żurawski (Zegartowice)

Grupa szkoleniowa Włocławek
Bartosz Danielewicz (Włocławek)
Kamil Płocki (Włocławek)
Krzysztor Rupiński (Lipno)
Andrzej Wendykowski (Włocławek)
Łukasz Kunecki (Włocławek)
Marcin Salach (Włocławek)
Krzysztof Olszewski (Kruszyn)
Mateusz Tybińkowski (Włocławek)


SĘDZIA - KLASA SENIOR
(uprawnienia do sędziowania jako główni spotkań A klasy oraz prowadzenia na liniach spotkań ligi okręgowej)
Marian Bogusz (Toruń)
Piotr Brzeziński (Żnin)
Roman Czerwiński (Włocławek)
Tadeusz Frąszczak (Janikowo)
Dariusz Gołębiowski (Siniarzewo)
Jarosław Gryckiewicz (Toruń)
Janusz Grzegorski (Janikowo)
Henryk Hoppe (Bydgoszcz)
Janusz Jaworowski (Grudziądz)
Janusz Kuśnierek (Żnin)
Andrzej Muszyński (Nowe Dąbie)
Jerzy Nowak (Gołoty)
Romuald Nowakowski (Bydgoszcz)
Mirosław Oparczyk (Zamość)
Zbigniew Pietrzak (Bydgoszcz)
Krzysztof Poleski (Zborowiec)
Ryszard Przybysz (Lubraniec)
Tomasz Reszke (Nowe)
Janusz Różycki (Bydgoszcz)
Arkadiusz Sinicki (Grudziądz)
Jacek Siwa (Trzemeszno)
Paweł Sokołowski (Włocławek)
Tomasz Szubiński (Bydgoszcz)
Janusz Warkoczyński (Bydgoszcz)
Marek Wesołowski (Grudziądz)
Piotr Wosiak (Inowrocław)


OBSERWATORZY K-PZPN
Szczebel centralny
Maciej Kosiak (Bydgoszcz)
Kazimierz Purcelewski (Lipno)
Zenon Tobera (Bydgoszcz)

III liga oraz ligi niższe
Walerian Głowacki (Bydgoszcz)
Kazimierz Jańczak (Żnin)
Andrzej Karczewski (Włocławek)
Roman Kostrzewski (Bydgoszcz)
Grzegorz Olszewski (Bydgoszcz)
Zenon Paczesny (Bydgoszcz)
Zbigniew Wódkowski (Bydgoszcz)

IV liga oraz ligi niższe
Tomasz Frejliszek (Kruszwica)
Jerzy Gawarkiewicz (Lipno)
Waldemar Niemeczek (Janikowo)
Tomasz Palacz (Gniewkowo)
Kazimierz Rykaczewski (Toruń)

V liga, klasa okręgowa, grupy I, II oraz ligi niższe
Jerzy Sobotka
Marek Wiśniewski

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

LKS Szubinianka SzubinZiemowit Osięciny
LKS Szubinianka Szubin 4:1 Ziemowit Osięciny
2017-11-18, 13:00:00
15. kolejka V ligi, klasy okręgowej, grupy II - sezon 2017/2018 - Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Budowlany KS BydgoszczLKS Szubinianka Szubin
mecz towarzyski
Budowlany KS Bydgoszcz   LKS Szubinianka Szubin
2018-03-10, 17:00:00

Mecz sparingowy - Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ul. Sielska 12a (dzielnica Fordon)

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Zdrój Ciechocinek 1:1 Lubienianka Lubień Kujawski
Włocłavia Włocławek 3:0 Unia Gniewkowo
Piast Złotniki Kujawskie 3:1 Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn 2:4 LTP Lubanie
Kujawianka Strzelno 2:0 Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
LKS Szubinianka Szubin 4:1 Ziemowit Osięciny
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2:2 Start Radziejów
GKS Baruchowo 1:0 Wisła Dobrzyń

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?