Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.
dzisiaj: 326, wczoraj: 263
ogółem: 6 565 021
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Junior Starszy, klasa okręgowa, grupa II, podokręg Bydgoszcz -> TABELA LIGOWA PO 24. KOLEJCE | NA KONIEC SEZONU
Msc |
Drużyna |
Mecze |
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
Sparta Janowiec |
20 |
15 |
0 |
5 |
45 |
105:32 |
2. |
Unia Solec Kuj. |
20 |
14 |
2 |
4 |
44 |
74:32 |
3. |
Szubinianka Szubin |
20 |
13 |
1 |
6 |
40 |
62:34 |
4. |
Piast Złotniki Kuj. |
20 |
7 |
1 |
12 |
22 |
39:76 |
5. |
Zagłębie Piechcin |
20 |
5 |
0 |
15 |
15 |
31:92 |
6. |
Fala Głogowiec |
20 |
4 |
0 |
16 |
12 |
28:73 |
Pałuczanka Żnin wycofała się z rozgrywek przed startem ligowych rozgrywek.
Terminarz rozgrywek
RUNDA JESIENNA
1. kolejka - 29.08.2015 r. | 30.08.2015 r.
Unia/Drobex Solec Kujawski - Zagłębie Piechcin 7:1 [29.08.2015 r., 11.00]
Piast Złotniki Kujawskie - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:7 [30.08.2015 r., 16.00]
Pauzują: Fala Głogówiec, Szubinianka Szubin.
2. kolejka - 2.09.2015 r.
Piast Złotniki Kujawskie - Unia/Drobex Solec Kujawski 1:2 [2.09.2015 r., 17.00]
Fala Głogówiec - Szubinianka Szubin 2:3 [2.09.2015 r., 17.30]
Pauzują: Sparta Janowiec Wielkopolski, Zagłębie Piechcin.
3. kolejka - 5.09.2015 r. | 6.09.2015 r.
Szubinianka Szubin - Zagłębie Piechcin 9:1 [6.09.2015 r., 10.30]
Sparta Janowiec Wielkopolski - Fala Głogówiec 12:1 [6.09.2015 r., 11.00]
Pauzują: Unia/Drobex Solec Kujawski, Piast Złotniki Kujawskie.
4. kolejka - 12.09.2015 r. | 13.09.2015 r.
Fala Głogówiec - Zagłębie Piechcin 2:3 [12.09.2015 r., 11.00]
Sparta Janowiec Wielkopolski - Unia/Drobex Solec Kujawski 3:0 [12.09.2015 r., 13.00]
Piast Złotniki Kujawskie - Szubinianka Szubin 0:1 [13.09.2015 r., 11.00]
5. kolejka - 16.09.2015 r.
Unia/Drobex Solec Kujawski - Fala Głogówiec 6:1 [16.09.2015 r., 16.00]
Zagłębie Piechcin - Piast Złotniki Kujawskie 7:2 [16.09.2015 r., 17.00]
Pauzują: Szubinianka Szubin, Sparta Janowiec Wielkopolski.
6. kolejka - 19.09.2015 r. | 20.09.2015 r.
Fala Głogówiec - Piast Złotniki Kujawskie 3:2 [19.09.2015 r., 10.00]
Sparta Janowiec Wielkopolski - Szubinianka Szubin 0:2 [20.09.2015 r., 11.00]
Pauzują: Zagłębie Piechcin, Unia/Drobex Solec Kujawski.
7. kolejka - 26.09.2015 r. | 27.09.2015 r.
Szubinianka Szubin - Unia/Drobex Solec Kujawski 0:0 [27.09.2015 r., 11.00]
Zagłębie Piechcin - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:7 [27.09.2015 r., 15.00]
Pauzują: Piast Złotniki Kujawskie, Fala Głogówiec.
8. kolejka - 3.10.2015 r. | 4.10.2015 r.
Zagłębie Piechcin - Unia/Drobex Solec Kujawski 0:6 [4.10.2015 r., 15.00]
Sparta Janowiec Wielkopolski - Piast Złotniki Kujawskie 10:0 [4.10.2015 r., 16.00]
Pauzują: Fala Głogówiec, Szubinianka Szubin.
9. kolejka - 10.10.2015 r. | 11.10.2015 r.
Szubinianka Szubin - Fala Głogówiec 6:2 [11.10.2015 r., 10.00]
Unia/Drobex Solec Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie 4:1 [11.10.2015 r., 12.00]
Pauzują: Sparta Janowiec Wielkopolski, Zagłębie Piechcin.
10. kolejka - 17.10.2015 r. | 18.10.2015 r.
Fala Głogówiec - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:2 [17.10.2015 r., 11.00]
Zagłębie Piechcin - Szubinianka Szubin 2:1 [18.10.2015 r., 15.00]
Pauzują: Unia/Drobex Solec Kujawski, Piast Złotniki Kujawskie.
11. kolejka - 24.10.2015 r. | 25.10.2015 r.
Szubinianka Szubin - Piast Złotniki Kujawskie 3:4 [21.10.2015 r., 12.00]
Unia/Drobex Solec Kujawski - Sparta Janowiec Wielkopolski 2:4 [25.10.2015 r., 13.00]
Zagłębie Piechcin - Fala Głogówiec 3:1 [25.10.2015 r., 14.00]
12. kolejka - 7.11.2015 r. | 8.11.2015 r.
Piast Złotniki Kujawskie - Zagłębie Piechcin 7:2 [7.11.2015 r., 10.30]
Fala Głogówiec - Unia/Drobex Solec Kujawski 1:3 [8.11.2015 r., 11.00]
Pauzują: Szubinianka Szubin, Sparta Janowiec Wielkopolski.
13. kolejka - 16.09.2015 r. | 26.09.2015 r. (kolejka rozgrywana awansem)
Szubinianka Szubin - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:3 [16.09.2015 r., 17.00]
Piast Złotniki Kujawskie - Fala Głogówiec 1:4 [26.09.2015 r., 11.00]
Pauzują: Unia/Drobex Solec Kujawski, Zagłębie Piechcin.
14. kolejka - 10.10.2015 r. | 14.11.2015 r.
Sparta Janowiec Wielkopolski - Zagłębie Piechcin 6:1 [10.10.2015 r., 10.00]
Unia/Drobex Solec Kujawski - Szubinianka Szubin 3:0 [14.11.2015 r., 10.00]
Pauzują: Piast Złotniki Kujawskie, Fala Głogówiec.
RUNDA WIOSENNA
15. kolejka - 9.04.2016 r. | 10.04.2016 r.
Piast Złotniki Kujawskie - Unia/Drobex Solec Kujawski 2:2 [9.04.2016 r., 16.30]
Fala Głogówiec - Zagłębie Piechcin 0:6 [10.04.2016 r., 14.00]
Sparta Janowiec Wielkopolski - Szubinianka Szubin 4:2 [10.04.2016 r., 16.00]
16. kolejka - 13.04.2016 r. | 16.04.2016 r.
Szubinianka Szubin - Piast Złotniki Kujawskie 2:1 [13.04.2016 r., 17.30]
Sparta Janowiec Wielkopolski - Fala Głogówiec 3:0 [16.04.2016 r., 11.00]
Unia/Drobex Solec Kujawski - Zagłębie Piechcin 9:0 [16.04.2016 r., 16.00]
17. kolejka - 24.04.2016 r.
Piast Złotniki Kujawskie - Sparta Janowiec Wielkopolski 2:1 [24.04.2016 r., 14.00]
Fala Głogówiec - Unia/Drobex Solec Kujawski 1:3 [24.04.2016 r., 14.00]
Zagłębie Piechcin - Szubinianka Szubin 0:4 [24.04.2016 r., 15.00]
18. kolejka - 27.04.2016 r. | 1.05.2016 r.
Szubinianka Szubin - Unia/Drobex Solec Kujawski 5:3 [27.04.2016 r., 17.00]
Sparta Janowiec Wielkopolski - Zagłębie Piechcin 12:1 [1.05.2016 r., 11.00]
Piast Złotniki Kujawskie - Fala Głogówiec 3:2 [1.05.2016 r., 14.00]
19. kolejka - 7.05.2016 r. | 8.05.2016 r.
Unia/Drobex Solec Kujawski - Sparta Janowiec Wielkopolski 4:1 [7.05.2016 r., 10.00]
Fala Głogówiec - Szubinianka Szubin 1:3 [8.05.2016 r., 14.00]
Zagłębie Piechcin - Piast Złotniki Kujawskie 0:3* walkower [8.05.2016 r., 15.00]
20. kolejka - 11.05.2016 r. | 14.05.2016 r. | 15.05.2016 r.
Szubinianka Szubin - Sparta Janowiec Wielkopolski 9:0 [11.05.2016 r., 17.00]
Unia/Drobex Solec Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie 6:1 [14.05.2016 r., 16.00]
Zagłębie Piechcin - Fala Głogówiec 1:2 [15.05.2016 r., 15.00]
21. kolejka - 18.05.2016 r. | 22.05.2016 r.
Piast Złotniki Kujawskie - Szubinianka Szubin 1:3 [18.05.2016 r., 17.00]
Fala Głogówiec - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:2 [22.05.2016 r., 14.00]
Zagłębie Piechcin - Unia/Drobex Solec Kujawski 1:2 [22.05.2016 r., 15.00]
22. kolejka - 25.05.2016 r. | 28.05.2016 r. | 29.05.2016 r.
Szubinianka Szubin - Zagłębie Piechcin 3:0* walkower [25.05.2016 r., 17.00]
Unia/Drobex Solec Kujawski - Fala Głogówiec 5:1 [28.05.2016 r., 11.00]
Sparta Janowiec Wielkopolski - Piast Złotniki Kujawskie 16:1 [29.05.2016 r., 11.00]
23. kolejka - 5.06.2016 r.
Unia/Drobex Solec Kujawski - Szubinianka Szubin 6:2 [5.06.2016 r., 12.00]
Zagłębie Piechcin - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:6 [5.06.2016 r., 13.00]
Fala Głogówiec - Piast Złotniki Kujawskie 0:3 [5.06.2016 r., 14.00]
24. kolejka - 11.06.2016 r. | 12.06.2016 r.
Sparta Janowiec Wielkopolski - Unia/Drobex Solec Kujawski 6:1 [11.06.2016 r., 10.00]
Piast Złotniki Kujawskie - Zagłębie Piechcin 3:1 [11.06.2016 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - Fala Głogówiec 3:1 [12.06.2016 r., 11.00]
Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.
Kujawianka Strzelno | 3:5 | Szubinianka Szubin |
2019-09-28, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 8 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 9 | ||||||||||||||||||||||||
|
|