Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.
dzisiaj: 287, wczoraj: 263
ogółem: 6 564 982
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Młodzik - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - Terminarz rozgrywek
Runda jesienna
1. kolejka - 10.09.2011 r./11.09.2011 r. (sobota/niedziela)
Dąb Potulice - Czarni Nakło nad Notecią 0:11
Gwiazda II Bydgoszcz - Skra Paterek 0:0
KS Unia/Roszak Solec Kujawski - LKS Szubinianka Szubin 1:0
Jeziorak Żnin - Noteć Łabiszyn 7:1
Sparta Janowiec Wielkopolski - UKS Barcin 1:0
2. kolejka - 17.09.2011 r./18.09.2011 r. (sobota/niedziela)
Czarni Nakło nad Notecią - UKS Barcin 6:0; boisko w Potulicach
Noteć Łabiszyn - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:2
LKS Szubinianka Szubin - KS Jeziorak Żnin 0:4
Skra Paterek - Unia/Roszak Solec Kujawski 0:1
Dąb Potulice - Gwiazda II Bydgoszcz 1:3
3. kolejka - 24.09.2011 r./25.09.2011 r. (sobota/niedziela)
Gwiazda II Bydgoszcz - Czarni Nakło nad Notecią 0:10
Unia/Roszak Solec Kujawski - Dąb Potulice 7:1
Jeziorak Żnin - Skra Paterek 3:1
LKS Sparta Janowiec Wielkopolski - LKS Szubinianka Szubin 3:4
UKS Barcin - Noteć Łabiszyn 4:0
4. kolejka - 1.10.2011 r./2.10.2011 r. (sobota/niedziela)
Czarni Nakło nad Notecią - Noteć Łabiszyn 7:0; boisko w Potulicach
LKS Szubinianka Szubin - UKS Barcin 0:3
Skra Paterek - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:1
Dąb Potulice - Jeziorak Żnin 1:2
Gwiazda II Bydgoszcz - Unia/Roszak Solec Kujawski 2:1
5. kolejka - 8.10.2011 r./9.10.2011 r. (sobota/niedziela)
Unia/Roszak Solec Kujawski - Czarni Nakło nad Notecią 0:4
Jeziorak Żnin - Gwiazda II Bydgoszcz 2:1
Sparta Janowiec Wielkopolski - Dąb Potulice 4:0
UKS Barcin - Skra Paterek 0:0
MLKS Noteć Łabiszyn - LKS Szubinianka Szubin 2:2
6. kolejka - 15.10.2011 r./16.10.2011 r. (sobota/niedziela)
KS Czarni Nakło nad Notecią - LKS Szubinianka Szubin 1:0; boisko w Potulicach
Skra Paterek - Noteć Łabiszyn 0:2
Dąb Potulice - UKS Barcin 1:0
Gwiazda II Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:4
Unia/Roszak Solec Kujawski - Jeziorak Żnin 2:4
7. kolejka - 22.10.2011 r./23.10.2011 r. (sobota/niedziela)
Jeziorak Żnin - Czarni Nakło nad Notecią 2:2
Sparta Janowiec Wielkopolski - Unia/Roszak Solec Kujawski 0:0
UKS Barcin - Gwiazda II Bydgoszcz 3:0
Noteć Łabiszyn - Dąb Potulice 1:2
LKS Szubinianka Szubin - LZS Skra Paterek 3:1
8. kolejka - 29.10.2011 r./30.10.2011 r. (sobota/niedziela)
Czarni Nakło nad Notecią - Skra Paterek 7:0; boisko w Potulicach
LZS Dąb Potulice - LKS Szubinianka Szubin 1:5
Gwiazda II Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 1:0
Unia/Roszak Solec Kujawski - UKS Barcin 1:3
Jeziorak Żnin - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:1
9. kolejka - 5.11.2011 r./6.11.2011 r. (sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Czarni Nakło nad Notecią 0:6
UKS Barcin - Jeziorak Żnin 2:4
Noteć Łabiszyn - Unia/Roszak Solec Kujawski 1:3
LKS Szubinianka Szubin - KS Gwiazda II Bydgoszcz 2:0
Skra Paterek - Dąb Potulice 0:1
Runda wiosenna
10. kolejka - 21.04.2012 r./22.04.2012 r. (sobota/niedziela)
LKS Szubinianka Szubin - KS Unia/Roszak Solec Kujawski 1:3
Noteć Łabiszyn - Jeziorak Żnin 2:4
Skra Paterek - Gwiazda II Bydgoszcz 1:1
UKS Barcin - Sparta Janowiec Wielkopolski 2:1
Czarni Nakło nad Notecią - Dąb Potulice 5:1; boisko w Potulicach
11. kolejka - 28.04.2012 r./29.04.2012 r. (sobota/niedziela)
Unia/Roszak Solec Kujawski - Skra Paterek 2:0
UKS Barcin - Czarni Nakło nad Notecią 0:3
Sparta Janowiec Wielkopolski - Noteć Łabiszyn 2:2
Gwiazda II Bydgoszcz - Dąb Potulice 0:0
KS Jeziorak Żnin - LKS Szubinianka Szubin 1:4
12. kolejka - 5.05.2012 r./6.05.2012 r. (sobota/niedziela)
LKS Szubinianka Szubin - LKS Sparta Janowiec Wielkopolski 1:1
Noteć Łabiszyn - UKS Barcin 0:1
Skra Paterek - Jeziorak Żnin 0:1
Czarni Nakło nad Notecią - Gwiazda II Bydgoszcz 5:0; boisko w Potulicach
Dąb Potulice - Unia/Roszak Solec Kujawski 2:0
13. kolejka - 12.05.2012 r./13.05.2012 r. (sobota/niedziela)
Noteć Łabiszyn - Czarni Nakło nad Notecią 0:5
UKS Barcin - LKS Szubinianka Szubin 0:0
Sparta Janowiec Wielkopolski - Skra Paterek 6:3
Jeziorak Żnin - Dąb Potulice 2:2
Unia/Roszak Solec Kujawski - Gwiazda II Bydgoszcz 4:0
14. kolejka - 19.05.2012 r./20.05.2012 r. (sobota/niedziela)
LKS Szubinianka Szubin - MLKS Noteć Łabiszyn 1:0
Gwiazda II Bydgoszcz - Jeziorak Żnin 1:6
Skra Paterek - UKS Barcin 1:6
Czarni Nakło nad Notecią - Unia/Roszak Solec Kujawski 7:1; boisko w Potulicach
Dąb Potulice - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:0
15. kolejka - 26.05.2012 r./27.05.2012 r. (sobota/niedziela)
LKS Szubinianka Szubin - KS Czarni Nakło nad Notecią 0:7
Noteć Łabiszyn - Skra Paterek 3:0
UKS Barcin - Dąb Potulice 3:0
Sparta Janowiec Wielkopolski - Gwiazda II Bydgoszcz 2:2
Jeziorak Żnin - Unia/Roszak Solec Kujawski 5:0
16. kolejka - 2.06.2012 r./3.06.2012 r. (sobota/niedziela)
Gwiazda II Bydgoszcz - UKS Barcin 1:2
LZS Skra Paterek - LKS Szubinianka Szubin 1:1
Unia/Roszak Solec Kujawski - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:3
Czarni Nakło nad Notecią - Jeziorak Żnin 1:3; boisko w Potulicach
Dąb Potulice - Noteć Łabiszyn 0:0
17. kolejka - 6.06.2012 r./9.06.2012 r./10.06.2012 r. (środa/sobota/niedziela)
Skra Paterek - Czarni Nakło nad Notecią 0:3 (6.06.2012 r.); boisko w Potulicach
LKS Szubinianka Szubin - LZS Dąb Potulice 2:1
UKS Barcin - Unia/Roszak Solec Kujawski 1:2; boisko w Piechcinie
Noteć Łabiszyn - Gwiazda II Bydgoszcz 2:0
Sparta Janowiec Wielkopolski - Jeziorak Żnin 2:5
18. kolejka - 30.05.2012 r./14.06.2012 r./15.06.2012 r./16.06.2012 r./17.06.2012 r. (środa/czwartek/piątek/sobota/niedziela)
Dąb Potulice - Skra Paterek 0:0 (30.05.2012 r.)
Czarni Nakło nad Notecią - Sparta Janowiec Wielkopolski 8:1; boisko w Potulicach
Jeziorak Żnin - UKS Barcin 3:0 walkower*
KS Gwiazda II Bydgoszcz - LKS Szubinianka Szubin 0:5
Unia/Roszak Solec Kujawski - Noteć Łabiszyn 1:1
*UWAGA!! Wydział Gier i Ewidencji Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zweryfikował wynik meczu 18. kolejki ligi okręgowej młodzików KS Jeziorak Żnin - UKS Barcin jako walkower 3:0 na korzyść drużyny Jezioraka (na boisku UKS Barcin wygrał 5:0).
UWAGA !! KS Czarni Nakło nad Notecią w rundzie jesiennej i wiosennej swoje ligowe mecze jako gospodarz rozgrywali na boisku w Potulicach.
Tabela rozgrywek ligi okręgowej młodzików, grupa III, okręg Bydgoszcz -> po 18. kolejce (KOŃCOWA)
Lp. |
Drużyna |
Mecze |
Zwycięstwa |
Remisy |
Porażki |
Punkty |
Bramki |
1. |
Czarni Nakło nad Notecią |
18 |
16 |
1 |
1 |
49 |
98:8 |
2. |
Jeziorak Żnin |
18 |
14 |
3 |
1 |
42 |
59:23 |
3. |
UKS Barcin |
18 |
9 |
2 |
7 |
29 |
30:24 |
4. |
LKS Szubinianka Szubin |
18 |
8 |
4 |
6 |
28 |
31:30 |
5. |
Sparta Janowiec Wlkp. |
18 |
6 |
6 |
6 |
24 |
34:38 |
6. |
Unia/Roszak Solec Kuj. |
18 |
7 |
2 |
9 |
23 |
26:37 |
7. |
Dąb Potulice |
18 |
5 |
4 |
9 |
19 |
15:46 |
8. |
Noteć Łabiszyn |
18 |
4 |
4 |
11 |
16 |
20:40 |
9. |
Gwiazda II Bydgoszcz |
18 |
4 |
4 |
10 |
13 |
13:50 |
10. |
Skra Paterek |
18 |
0 |
6 |
12 |
6 |
9:41 |
Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.
Kujawianka Strzelno | 3:5 | Szubinianka Szubin |
2019-09-28, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 8 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 9 | ||||||||||||||||||||||||
|
|