LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Mecz sparingowy: Szubinianka Szubin - Cuiavia Inowrocław
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 374, wczoraj: 606
ogółem: 3 850 722

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

09-2018

sobota

Młodzik - IV liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 5 - 5. kolejka: Pauza - Szubinianka Szubin

23

09-2018

niedziela

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 6. kolejka: Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin [10:00]

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 2. kolejka: Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin [16:00]

17 urodziny obchodzi Jakub Donarski

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon ligowy 2011/2012

Trampkarz - klasa okręgowa, grupa III, okręg Bydgoszcz - Terminarz rozgrywek

Runda jesienna
1. kolejka - 3.09.2011 r./4.09.2011 r./8.09.2011 r. (sobota/niedziela/środa)
Gwiazda Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0
Dąb Barcin - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 2:3
Spójnia Białe Błota - Orzeł Kcynia 5:0
Polonia Bydgoszcz - LZS Grochowiska Księże 12:0; boisko, ulica Słowiańska
Anmar Osielsko - AZS UKW Bydgoszcz 2:1; boisko w Kusowie
BKS Chemik II Bydgoszcz - LKS Szubinianka Szubin 6:0 (8.09.2011 r.)


2. kolejka - 10.09.2011 r./11.09.2011 r. (sobota/niedziela)
AZS UKW Bydgoszcz - LKS Szubinianka Szubin 3:1; boisko, ulica Bronikowskiego
LZS Grochowiska Księże - Chemik II Bydgoszcz 0:22
Orzeł Kcynia - Polonia Bydgoszcz 2:9
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Spójnia Białe Błota 17:0
Gwiazda Bydgoszcz - Anmar Osielsko 2:3
Sparta Janowiec Wielkopolski - Dąb Barcin 1:1


3. kolejka - 17.09.2011 r./18.09.2011 r. (sobota/niedziela)
Chemik II Bydgoszcz - Orzeł Kcynia 10:0
LKS Szubinianka Szubin - LZS Grochowiska Księże 7:2

Polonia Bydgoszcz - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 2:0; boisko, ulica Słowiańska
Gwiazda Bydgoszcz - AZS UKW Bydgoszcz 4:0
Dąb Barcin - Anmar Osielsko 4:1
Spójnia Białe Błota - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:4


4. kolejka - 24.09.2011 r./25.09.2011 r. (sobota/niedziela)
Anmar Osielsko - Spójnia Białe Błota 3:0; boisko w Kusowie
Gwiazda Bydgoszcz - Dąb Barcin 1:2
Sparta Janowiec Wielkopolski - Polonia Bydgoszcz 0:4
MLKS Orzeł Kcynia - LKS Szubinianka Szubin 4:3
AZS UKW Bydgoszcz - LZS Grochowiska Księże 6:2; boisko, ulica Bronikowskiego
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Chemik Bydgoszcz 0:1


5. kolejka - 1.10.2011 r./2.10.2011 r. (sobota/niedziela)
Dąb Barcin - AZS UKW Bydgoszcz 4:0
Spójnia Białe Błota - Gwiazda Bydgoszcz 0:5
Chemik II Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 9:0
Polonia Bydgoszcz - Anmar Osielsko 2:3; boisko, ulica Słowiańska
LKS Szubinianka Szubin - KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko 0:9
LZS Grochowiska Księże - Orzeł Kcynia 1:3


6. kolejka - 8.10.2011 r./9.10.2011 r. (sobota/niedziela)
AZS UKW Bydgoszcz - Orzeł Kcynia 2:1; boisko, ulica Bronikowskiego
Anmar Osielsko - Chemik II Bydgoszcz 1:4; boisko w Kęsowie
Gwiazda Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 1:1
Dąb Barcin - Spójnia Białe Błota 6:0
LKS Sparta Janowiec Wielkopolski - LKS Szubinianka Szubin 8:2
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - LZS Grochowiska Księże 15:0


7. kolejka - 15.10.2011 r./16.10.2011 r./19.10.2011 r. (sobota/niedziela/środa)
Orzeł Kcynia - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 0:4
LKS Szubinianka Szubin - GLKS Anmar Osielsko 2:10
LZS Grochowiska Księże - Sparta Janowiec Wielkopolski 2:9
Chemik II Bydgoszcz - Gwiazda Bydgoszcz 3:0
Polonia Bydgoszcz - Dąb Barcin 0:1; boisko, ulica Słowiańska
Spójnia Białe Błota - AZS UKW Bydgoszcz 0:4 (19.10.2011 r.)


8. kolejka - 22.10.2011 r./23.10.2011 r. (sobota/niedziela)
AZS UKW Bydgoszcz - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 0:4; boisko, ulica Bronikowskiego
KS Gwiazda Bydgoszcz - LKS Szubinianka Szubin 6:0
Spójnia Białe Błota - Polonia Bydgoszcz 0:7
Dąb Barcin - Chemik II Bydgoszcz 0:1
Sparta Janowiec Wielkopolski - Orzeł Kcynia 1:2
Anmar Osielsko - LZS Grochowiska Księże 6:3; boisko w Kusowie


9. kolejka - 29.10.2011 r./30.10.2011 r. (sobota/niedziela)
Polonia Bydgoszcz - AZS UKW Bydgoszcz 4:1; boisko, ulica Słowiańska
LKS Szubinianka Szubin - LKS Dąb Barcin 0:11
Orzeł Kcynia - Anmar Osielsko 2:3
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0
LZS Grochowiska Księże - Gwiazda Bydgoszcz 3:2
Chemik II Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 9:0


10. kolejka - 5.11.2011 r./6.11.2011 r. (sobota/niedziela)
GKS Spójnia Białe Błota - LKS Szubinianka Szubin 5:2
Polonia Bydgoszcz - Chemik II Bydgoszcz 1:3; boisko, ulica Sportowa
Gwiazda Bydgoszcz - Orzeł Kcynia 4:2
Dąb Barcin - LZS Grochowiska Księże 2:0
Anmar Osielsko - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 1:0; boisko w Kusowie
AZS UKW Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:0; boisko, ulica Bronikowskiego


11. kolejka - 11.11.2011 r./13.11.2011 r. (piątek/niedziela)
Chemik II Bydgoszcz - AZS UKW Bydgoszcz 7:0 (11.11.2011 r.)
LKS Szubinianka Szubin - KP Polonia Bydgoszcz 0:8
LZS Grochowiska Księże - Spójnia Białe Błota 3:4
Orzeł Kcynia - Dąb Barcin 0:1
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Gwiazda Bydgoszcz 1:1
Sparta Janowiec Wielkopolski - Anmar Osielsko 1:1


Runda wiosenna
12. kolejka - 5.04.2012 r./6.04.2012 r./7.04.2012 r. (czwartek/piątek/sobota)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Gwiazda Bydgoszcz 1:0
LKS Szubinianka Szubin - BKS Chemik II Bydgoszcz 0:7
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Dąb Barcin 2:2
Orzeł Kcynia - Spójnia Białe Błota 3:1
LZS Grochowiska Księże - Polonia Bydgoszcz 1:3
AZS UKW Bydgoszcz - Anmar Osielsko 1:4; boisko, ulica Nakielska


13. kolejka - 14.04.2012 r./15.04.2012 r. (sobota/niedziela)
LKS Szubinianka Szubin - AZS UKW Bydgoszcz 7:2
Chemik II Bydgoszcz - LZS Grochowiska Księże
Spójnia Białe Błota - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 0:5
Dąb Barcin - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:6
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Kcynia 1:0; boisko, ulica Sportowa 2
Anmar Osielsko - Gwiazda Bydgoszcz 1:2; boisko w Żołędowie


14. kolejka - 21.04.2012 r./22.04.2012 r.(sobota/niedziela)
AZS UKW Bydgoszcz - Gwiazda Bydgoszcz 0:2; boisko, ulica Bronikowskiego
LZS Grochowiska Księże - LKS Szubinianka Szubin 5:2
Anmar Osielsko - Dąb Barcin 1:1; boisko w Żołędowie, ulica Bydgoska 1
Sparta Janowiec Wielkopolski - Spójnia Białe Błota 12:0
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Polonia Bydgoszcz 3:1
Orzeł Kcynia - Chemik II Bydgoszcz 0:5


15. kolejka - 25.04.2012 r./28.04.2012 r./29.04.2012 r. (środa/sobota/niedziela)
Chemik II Bydgoszcz - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 0:0 (25.04.2012 r.)
LKS Szubinianka Szubin - MLKS Orzeł Kcynia 2:7
Dąb Barcin - Gwiazda Bydgoszcz 4:1
Polonia Bydgoszcz - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:1; boisko, ulica Sportowa 2
LZS Grochowiska Księże - AZS UKW Bydgoszcz 3:2
Spójnia Białe Błota - Anmar Osielsko 1:2


16. kolejka - 5.05.2012 r./6.05.2012 r./9.05.2012 r. (sobota/niedziela/środa)
Orzeł Kcynia - LZS Grochowiska Księże 2:2
AZS UKW Bydgoszcz - Dąb Barcin 0:5; boisko, ulica Bronikowskiego
Sparta Janowiec Wielkopolski - Chemik II Bydgoszcz 0:1
KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko - LKS Szubinianka Szubin 8:1
Anmar Osielsko - Polonia Bydgoszcz 5:1
Gwiazda Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 5:0 (9.05.2012 r.)


17. kolejka - 12.05.2012 r./13.05.2012 r. (sobota/niedziela)
LKS Szubinianka Szubin - LKS Sparta Janowiec Wielkopolski 2:3
Chemik II Bydgoszcz - Anmar Osielsko 5:1
Polonia Bydgoszcz - Gwiazda Bydgoszcz 2:0; boisko, ulica Sportowa 2
Orzeł Kcynia - AZS UKW Bydgoszcz 4:0
Spójnia Białe Błota - Dąb Barcin 1:4
LZS Grochowiska Księże - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 0:2


18. kolejka - 18.05.2012 r./19.05.2012 r./20.05.2012 r. (piątek/sobota/niedziela)
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Orzeł Kcynia 4:2
Gwiazda Bydgoszcz - Chemik II Bydgoszcz 0:3
Sparta Janowiec Wielkopolski - LZS Grochowiska Księże 3:1
Dąb Barcin - Polonia Bydgoszcz 1:1
AZS UKW Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 0:2; boisko, ulica Bronikowskiego
GLKS Anmar Osielsko - LKS Szubinianka Szubin 6:1


19. kolejka - 26.05.2012 r./27.05.2012 r. (sobota/niedziela)
Polonia Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 1:1; boisko, ulica Sportowa
Orzeł Kcynia - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:4
Chemik II Bydgoszcz - Dąb Barcin 6:0
LZS Grochowiska Księże - Anmar Osielsko 2:2
LKS Szubinianka Szubin - KS Gwiazda Bydgoszcz 0:3
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - AZS UKW Bydgoszcz 6:0


20. kolejka - 2.06.2012 r./3.06.2012 r. (sobota/niedziela)
LKS Dąb Barcin - LKS Szubinianka Szubin 6:0
Spójnia Białe Błota - Chemik II Bydgoszcz 0:5
Gwiazda Bydgoszcz - LZS Grochowiska Księże 4:0
Sparta Janowiec Wielkopolski - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 2:0
AZS UKW Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 0:4; boisko, ulica Bronikowskiego
Anmar Osielsko - Orzeł Kcynia 8:1; boisko w Kusowie


21. kolejka - 6.06.2012 r./9.06.2012 r./10.06.2012 r. (środa/sobota/niedziela)
Sparta Janowiec Wielkopolski - AZS UKW Bydgoszcz 1:0 (6.06.2012 r.)
Orzeł Kcynia - Gwiazda Bydgoszcz 2:1
LKS Szubinianka Szubin - GKS Spójnia Białe Błota 5:2
Chemik II Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 2:2
LZS Grochowiska Księże - Dąb Barcin 2:5
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Anmar Osielsko 4:1


22. kolejka - 15.05.2012 r./16.06.2012 r./17.06.2012 r. (wtorek/sobota/niedziela)
Dąb Barcin - Orzeł Kcynia 6:2 (15.05.2012 r.; mecz rozegrano awansem)
AZS UKW Bydgoszcz - Chemik II Bydgoszcz 0:8
Gwiazda Bydgoszcz - Brzysko-rol Brzyskorzystewko 2:3
Spójnia Białe Błota - LZS Grochowiska Księże 4:2
KP Polonia Bydgoszcz - LKS Szubinianka Szubin 6:0; boisko Chemika Bydgoszcz
Anmar Osielsko - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:3


Tabela ligowa rozgrywek ligi okręgowej trampkarzy, grupy III, okręg Bydgoszcz - po 22. kolejce (KOŃCOWA)

Lp

Drużyna

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

Chemik II Bydgoszcz

22

20

2

0

62

127:7

2.

Brzysko-rol Brzyskorzystewko

22

15

3

4

48

93:18

3.

Dąb Barcin

22

14

4

4

46

71:29

4.

Anmar Osielsko

22

13

3

6

42

65:43

5.

Polonia Bydgoszcz

22

12

5

6

41

73:24

6.

Sparta Janowiec Wlkp.

22

12

4

6

40

60:37

7.

Gwiazda Bydgoszcz

22

10

2

10

32

49:31

8.

Orzeł Kcynia

22

7

1

14

22

40:77

9.

Spójnia Białe Błota

22

5

1

16

16

27:104

10.

AZS UKW Bydgoszcz

22

4

1

17

13

21:78

11.

LZS Grochowiska Księże

22

3

2

17

11

36:122

12.

LKS Szubinianka Szubin

22

3

0

19

9

37:132

 

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinLider Włocławek
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
2018-09-19, 17:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 7. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Kujawianka StrzelnoSzubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno   Szubinianka Szubin
2018-09-29, 16:00:00

V liga, grupa II klasy okręgowej - 8. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Strzelnie, ulica Sportowa 12

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski KS Brzoza
LTP Lubanie Noteć Łabiszyn
Goplania Inowrocław Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Piast Złotniki Kujawskie Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo Orzeł Służewo
Start Radziejów Lubienianka Lubień Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
KS Brzoza - LTP Lubanie
Lubienianka Lubień Kujawski - Orzeł Służewo
Kujawianka Strzelno - Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek - Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn - Goplania Inowrocław
Start Radziejów - Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Piast Złotniki Kujawskie
Lider Włocławek - GKS Baruchowo

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?