LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

2. kolejka V ligi: Szubinianka Szubin - Unia Gniewkowo
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 434, wczoraj: 980
ogółem: 3 641 860

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon ligowy 2016/2017

Junior Młodszy - klasa okręgowa, grupa lI, podokręg Bydgoszcz -> TABELA LIGOWA PO 18. KOLEJCE

Msc.

Drużyna

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

Polonia Bydgoszcz

18

14

1

3

43

73:23 (+50)

2.

Wda II Świecie

18

13

1

4

37

61:23 (+38)

3.

Victoria Niemcz

18

11

1

6

34

52:29 (+23)

4.

Wisła Nowe

18

10

3

5

33

37:30 (+7)

5.

Golden Goal Bydgoszcz

18

9

2

7

29

43:24 (+19)

6.

Szubinianka Szubin

18

8

1

9

25

45:52 (-7)

7.

Spójnia Białe Błota

18

8

1

9

25

33:44 (-11)

8.

Fala Świekatowo

18

8

0

10

24

36:52 (-16)

9.

Start Pruszcz Pom.

18

1

1

16

4

11:69 (-58)

10.

Gwiazda II Bydgoszcz*

18

2

1

15

7

11:56 (-45)

*UWAGA!! Gwiazda II Bydgoszcz wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem rundy wiosennej.

Terminarz rozgrywek
RUNDA JESIENNA
1. kolejka - 10.09.2016 r. | 11.09.2016 r. (sobota/niedziela)
Spójnia Białe Błota - Wda II Świecie 1:3 [10.09.2016 r., 10.00]
Start Pruszcz Pomorski - Victoria Niemcz 0:5 [10.09.2016 r., 11.00]
Golden Goal Bydgoszcz - Gwiazda II Bydgoszcz 4:0 [11.09.2016 r., 10.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7
Wisła Nowe - Fala Świekatowo 1:0 [11.09.2016 r., 11.00]
Polonia Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 3:4 [11.09.2016 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7


2. kolejka - 17.09.2016 r. | 18.09.2016 r. (sobota/niedziela)
Fala Świekatowo - Spójnia Białe Błota 5:2 [17.09.2016 r., 10.00]
Start Pruszcz Pomorski - Wisła Nowe 0:2 [17.09.2016 r., 11.00]
Wda II Świecie - Polonia Bydgoszcz 2:3 [17.09.2016 r., 12.00]
Victoria Niemcz - Gwiazda II Bydgoszcz 3:4 [18.09.2016 r., 12.00]; boisko w Żołędowie
Szubinianka Szubin - Golden Goal Bydgoszcz 0:2 [18.09.2016 r., 13.00]


3. kolejka - 24.09.2016 r. | 25.09.2016 r. (sobota/niedziela)
Gwiazda II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 0:3*walkower [24.09.2016 r., 12.00]; zweryfikowany - na boisku 5:1 dla Gwiazdy II Bydgoszcz.
Spójnia Białe Błota - Start Pruszcz Pomorski 4:2 [24.09.2016 r., 12.00]
Golden Goal Bydgoszcz - Wda II Świecie 2:4 [25.09.2016 r., 10.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7
Wisła Nowe - Victoria Niemcz 5:4 [25.09.2016 r., 11.00]
Polonia Bydgoszcz - Fala Świekatowo 5:2 [25.09.2016 r., 14.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7


4. kolejka - 1.10.2016 r. | 2.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Fala Świekatowo - Golden Goal Bydgoszcz 2:1 [1.10.2016 r., 10.00]
Start Pruszcz Pomorski - Polonia Bydgoszcz 0:10 [1.10.2016 r., 11.00]
Wda II Świecie - Gwiazda II Bydgoszcz 9:1 [1.10.2016 r., 12.00]
Victoria Niemcz - Szubinianka Szubin 7:1 [2.10.2016 r., 12.30]; boisko w Żołędowie
Wisła Nowe - Spójnia Białe Błota 0:2 [2.10.2016 r., 13.30]


5. kolejka - 8.10.2016 r. | 9.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Spójnia Białe Błota - Victoria Niemcz 1:2 [8.10.2016 r., 10.00]
Gwiazda II Bydgoszcz - Fala Świekatowo 1:3 [8.10.2016 r., 14.00]
Szubinianka Szubin - Wda II Świecie 3:5 [9.10.2016 r., 12.00]
Golden Goal Bydgoszcz - Start Pruszcz Pomorski 5:0 [9.10.2016 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7
Polonia Bydgoszcz - Wisła Nowe 2:3 [9.10.2016 r., 17.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7


6. kolejka - 15.10.2016 r. | 16.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Fala Świekatowo - Szubinianka Szubin 1:8 [15.10.2016 r., 10.00]
Spójnia Białe Błota - Polonia Bydgoszcz 1:4 [15.10.2016 r., 10.00]
Start Pruszcz Pomorski - Gwiazda II Bydgoszcz 0:2 [15.10.2016 r., 11.30]
Victoria Niemcz - Wda II Świecie 3:2 [15.10.2016 r., 12.30]; boisko w Żołędowie
Wisła Nowe - Golden Goal Bydgoszcz 1:0 [16.10.2016 r., 13.30]


7. kolejka - 22.10.2016 r. | 23.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Gwiazda II Bydgoszcz - Wisła Nowe 1:1 [22.10.2016 r., 14.00]
Polonia Bydgoszcz - Victoria Niemcz 4:1 [22.10.2016 r., 14.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7
Wda II Świecie - Fala Świekatowo 4:1 [23.10.2016 r., 10.00]
Szubinianka Szubin - Start Pruszcz Pomorski 4:0 [23.10.2016 r., 12.00]
Golden Goal Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 9:1 [23.10.2016 r., 18.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7


8. kolejka - 27.10.2016 r. | 29.10.2016 r. | 30.10.2016 r. | 2.11.2016 r.(środa/sobota/niedziela/środa)
Polonia Bydgoszcz - Golden Goal Bydgoszcz 1:1 [27.10.2016 r., 16.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7
Spójnia Białe Błota - Gwiazda II Bydgoszcz 2:1 [29.10.2016 r., 10.00]
Start Pruszcz Pomorski - Wda II Świecie 0:1 [29.10.2016 r., 11.00]
Wisła Nowe - Szubinianka Szubin 3:1 [30.10.2016 r., 11.00]
Fala Świekatowo - Victoria Niemcz 3:2 [2.11.2016 r., 13.00]


9. kolejka - 5.11.2016 r. | 6.11.2016 r. (sobota/niedziela)
Fala Świekatowo - Start Pruszcz Pomorski 4:1 [5.11.2016 r., 10.00]
Golden Goal Bydgoszcz - Victoria Niemcz 0:1 [5.11.2016 r., 18.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7
Wda II Świecie - Wisła Nowe 4:1 [6.11.2016 r., 10.00]
Gwiazda II Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 1:4 [6.11.2016 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - Spójnia Białe Błota 1:2 [6.11.2016 r., 12.00]


RUNDA WIOSENNA
10. kolejka - 8.04.2017 r. | 9.04.2017 r. (sobota/niedziela)
Fala Świekatowo - Wisła Nowe 1:5 [8.04.2017 r., 10.00]
Wda II Świecie - Spójnia Białe Błota 2:2 [8.04.2017 r., 10.00]
Victoria Niemcz - Start Pruszcz Pomorski 2:0 [9.04.2017 r., 13.00]; boisko w Żołędowie
Szubinianka Szubin - Polonia Bydgoszcz 1:5 [12.04.2017 r., 16.00]
Pauza: Golden Goal Bydgoszcz.


11. kolejka - 22.04.2017 r. | 23.04.2017 r. (sobota/niedziela)
Polonia Bydgoszcz - Wda II Świecie 3:2 [22.04.2017 r., 13.30]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7
Wisła Nowe - Start Pruszcz Pomorski 0:0 [23.04.2017 r., 11.00]
Spójnia Białe Błota - Fala Świekatowo 5:2 [23.04.2017 r., 14.00]
Golden Goal Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 3:1 [23.04.2017 r., 18.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7
Pauza: Victoria Niemcz.


12. kolejka - 29.04.2017 r. | 30.04.2017 r. (sobota/niedziela)
Start Pruszcz Pomorski - Spójnia Białe Błota 0:1 [29.04.2017 r., 11.00]
Victoria Niemcz - Wisła Nowe 4:2 [29.04.2017 r., 13.00]; boisko w Żołędowie
Fala Świekatowo - Polonia Bydgoszcz 2:1 [3.05.2017 r., 10.00]
Wda II Świecie - Golden Goal Bydgoszcz 5:0 [10.05.2017 r., 17.00]
Pauza: Szubinianka Szubin.


13. kolejka - 6.05.2017 r. | 7.05.2017 r. (sobota/niedziela)
Spójnia Białe Błota - Wisła Nowe 1:2 [5.05.2017 r., 17.30]
Golden Goal Bydgoszcz - Fala Świekatowo 1:0 [6.05.2017 r., 13.30]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7
Szubinianka Szubin - Victoria Niemcz 0:5 [7.05.2017 r., 13.00]
Polonia Bydgoszcz - Start Pruszcz Pomorski 12:0 [10.05.2017 r., 16.00]
Pauza: Wda II Świecie.


14. kolejka - 13.05.2017 r. | 14.05.2017 r. (sobota/niedziela)
Start Pruszcz Pomorski - Golden Goal Bydgoszcz 1:5 [13.05.2017 r., 11.00]
Wda II Świecie - Szubinianka Szubin 8:0 [14.05.2017 r., 13.30]
Wisła Nowe - Polonia Bydgoszcz 1:3 [14.05.2017 r., 13.30]
Victoria Niemcz - Spójnia Białe Błota 2:1 [17.05.2017 r., 17.30]; boisko w Żołędowie
Pauza: Fala Świekatowo.


15. kolejka - 20.05.2017 r. | 21.05.2017 r. (sobota/niedziela)
Szubinianka Szubin - Fala Świekatowo 5:2 [20.05.2017 r., 13.00]
Golden Goal Bydgoszcz - Wisła Nowe 4:2 [21.05.2017 r., 13.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7
Polonia Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 5:0 [24.05.2017 r., 17.30]
Wda II Świecie - Victoria Niemcz 1:0 [24.05.2017 r., 18.30]
Pauza: Start Pruszcz Pomorski.


16. kolejka - 27.05.2017 r. | 28.05.2017 r. (sobota/niedziela)
Victoria Niemcz - Polonia Bydgoszcz 2:4 [26.05.2017 r., 17.30]; boisko w Żołędowie
Fala Świekatowo - Wda II Świecie 1:3 [27.05.2017 r., 10.00]
Start Pruszcz Pomorski - Szubinianka Szubin 2:5 [27.05.2017 r., 11.00]
Spójnia Białe Błota - Golden Goal Bydgoszcz 3:2 [28.05.2017 r., 12.00]
Pauza: Wisła Nowe.


17. kolejka - 3.06.2017 r. | 4.06.2017 r. (sobota/niedziela)
Szubinianka Szubin - Wisła Nowe 3:3 [2.06.2017 r., 16.00]
Victoria Niemcz - Fala Świekatowo 4:0 [4.06.2017 r.,  10.00]; boisko w Żołędowie
Wda II Świecie - Start Pruszcz Pomorski 3:0 [4.06.2017 r., 12.00]
Golden Goal Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 0:1 [7.06.2017 r., 15.30]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7
Pauza: Spójnia Białe Błota.


18. kolejka - 10.06.2017 r. | 11.06.2017 r. (sobota/niedziela)
Wisła Nowe - Wda II Świecie 2:0 [10.06.2017 r., 10.00]
Start Pruszcz Pomorski - Fala Świekatowo 2:4 [10.06.2017 r., 11.00]
Spójnia Białe Błota - Szubinianka Szubin 1:2 [11.06.2017 r., 13.00]
Victoria Niemcz - Golden Goal Bydgoszcz 1:1 [11.06.2017 r., 17.00]; boisko w Żołędowie
Pauza: Polonia Bydgoszcz.

 

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

LKS Szubinianka SzubinZiemowit Osięciny
LKS Szubinianka Szubin 4:1 Ziemowit Osięciny
2017-11-18, 13:00:00
15. kolejka V ligi, klasy okręgowej, grupy II - sezon 2017/2018 - Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Budowlany KS BydgoszczLKS Szubinianka Szubin
mecz towarzyski
Budowlany KS Bydgoszcz   LKS Szubinianka Szubin
2018-03-10, 17:00:00

Mecz sparingowy - Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ul. Sielska 12a (dzielnica Fordon)

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Zdrój Ciechocinek 1:1 Lubienianka Lubień Kujawski
Włocłavia Włocławek 3:0 Unia Gniewkowo
Piast Złotniki Kujawskie 3:1 Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn 2:4 LTP Lubanie
Kujawianka Strzelno 2:0 Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
LKS Szubinianka Szubin 4:1 Ziemowit Osięciny
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2:2 Start Radziejów
GKS Baruchowo 1:0 Wisła Dobrzyń

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?