LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

10. kolejka V ligi: Kujawiak Lumac Kowal - Szubinianka Szubin
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 434, wczoraj: 606
ogółem: 3 850 782

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

09-2018

sobota

Młodzik - IV liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 5 - 5. kolejka: Pauza - Szubinianka Szubin

23

09-2018

niedziela

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 6. kolejka: Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin [10:00]

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 2. kolejka: Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin [16:00]

17 urodziny obchodzi Jakub Donarski

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Sezon ligowy 2016/2017

Junior Młodszy - klasa okręgowa, grupa lI, podokręg Bydgoszcz -> TABELA LIGOWA PO 18. KOLEJCE

Msc.

Drużyna

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

Polonia Bydgoszcz

18

14

1

3

43

73:23 (+50)

2.

Wda II Świecie

18

13

1

4

37

61:23 (+38)

3.

Victoria Niemcz

18

11

1

6

34

52:29 (+23)

4.

Wisła Nowe

18

10

3

5

33

37:30 (+7)

5.

Golden Goal Bydgoszcz

18

9

2

7

29

43:24 (+19)

6.

Szubinianka Szubin

18

8

1

9

25

45:52 (-7)

7.

Spójnia Białe Błota

18

8

1

9

25

33:44 (-11)

8.

Fala Świekatowo

18

8

0

10

24

36:52 (-16)

9.

Start Pruszcz Pom.

18

1

1

16

4

11:69 (-58)

10.

Gwiazda II Bydgoszcz*

18

2

1

15

7

11:56 (-45)

*UWAGA!! Gwiazda II Bydgoszcz wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem rundy wiosennej.

Terminarz rozgrywek
RUNDA JESIENNA
1. kolejka - 10.09.2016 r. | 11.09.2016 r. (sobota/niedziela)
Spójnia Białe Błota - Wda II Świecie 1:3 [10.09.2016 r., 10.00]
Start Pruszcz Pomorski - Victoria Niemcz 0:5 [10.09.2016 r., 11.00]
Golden Goal Bydgoszcz - Gwiazda II Bydgoszcz 4:0 [11.09.2016 r., 10.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7
Wisła Nowe - Fala Świekatowo 1:0 [11.09.2016 r., 11.00]
Polonia Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 3:4 [11.09.2016 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7


2. kolejka - 17.09.2016 r. | 18.09.2016 r. (sobota/niedziela)
Fala Świekatowo - Spójnia Białe Błota 5:2 [17.09.2016 r., 10.00]
Start Pruszcz Pomorski - Wisła Nowe 0:2 [17.09.2016 r., 11.00]
Wda II Świecie - Polonia Bydgoszcz 2:3 [17.09.2016 r., 12.00]
Victoria Niemcz - Gwiazda II Bydgoszcz 3:4 [18.09.2016 r., 12.00]; boisko w Żołędowie
Szubinianka Szubin - Golden Goal Bydgoszcz 0:2 [18.09.2016 r., 13.00]


3. kolejka - 24.09.2016 r. | 25.09.2016 r. (sobota/niedziela)
Gwiazda II Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 0:3*walkower [24.09.2016 r., 12.00]; zweryfikowany - na boisku 5:1 dla Gwiazdy II Bydgoszcz.
Spójnia Białe Błota - Start Pruszcz Pomorski 4:2 [24.09.2016 r., 12.00]
Golden Goal Bydgoszcz - Wda II Świecie 2:4 [25.09.2016 r., 10.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7
Wisła Nowe - Victoria Niemcz 5:4 [25.09.2016 r., 11.00]
Polonia Bydgoszcz - Fala Świekatowo 5:2 [25.09.2016 r., 14.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7


4. kolejka - 1.10.2016 r. | 2.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Fala Świekatowo - Golden Goal Bydgoszcz 2:1 [1.10.2016 r., 10.00]
Start Pruszcz Pomorski - Polonia Bydgoszcz 0:10 [1.10.2016 r., 11.00]
Wda II Świecie - Gwiazda II Bydgoszcz 9:1 [1.10.2016 r., 12.00]
Victoria Niemcz - Szubinianka Szubin 7:1 [2.10.2016 r., 12.30]; boisko w Żołędowie
Wisła Nowe - Spójnia Białe Błota 0:2 [2.10.2016 r., 13.30]


5. kolejka - 8.10.2016 r. | 9.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Spójnia Białe Błota - Victoria Niemcz 1:2 [8.10.2016 r., 10.00]
Gwiazda II Bydgoszcz - Fala Świekatowo 1:3 [8.10.2016 r., 14.00]
Szubinianka Szubin - Wda II Świecie 3:5 [9.10.2016 r., 12.00]
Golden Goal Bydgoszcz - Start Pruszcz Pomorski 5:0 [9.10.2016 r., 12.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7
Polonia Bydgoszcz - Wisła Nowe 2:3 [9.10.2016 r., 17.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7


6. kolejka - 15.10.2016 r. | 16.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Fala Świekatowo - Szubinianka Szubin 1:8 [15.10.2016 r., 10.00]
Spójnia Białe Błota - Polonia Bydgoszcz 1:4 [15.10.2016 r., 10.00]
Start Pruszcz Pomorski - Gwiazda II Bydgoszcz 0:2 [15.10.2016 r., 11.30]
Victoria Niemcz - Wda II Świecie 3:2 [15.10.2016 r., 12.30]; boisko w Żołędowie
Wisła Nowe - Golden Goal Bydgoszcz 1:0 [16.10.2016 r., 13.30]


7. kolejka - 22.10.2016 r. | 23.10.2016 r. (sobota/niedziela)
Gwiazda II Bydgoszcz - Wisła Nowe 1:1 [22.10.2016 r., 14.00]
Polonia Bydgoszcz - Victoria Niemcz 4:1 [22.10.2016 r., 14.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7
Wda II Świecie - Fala Świekatowo 4:1 [23.10.2016 r., 10.00]
Szubinianka Szubin - Start Pruszcz Pomorski 4:0 [23.10.2016 r., 12.00]
Golden Goal Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 9:1 [23.10.2016 r., 18.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7


8. kolejka - 27.10.2016 r. | 29.10.2016 r. | 30.10.2016 r. | 2.11.2016 r.(środa/sobota/niedziela/środa)
Polonia Bydgoszcz - Golden Goal Bydgoszcz 1:1 [27.10.2016 r., 16.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7
Spójnia Białe Błota - Gwiazda II Bydgoszcz 2:1 [29.10.2016 r., 10.00]
Start Pruszcz Pomorski - Wda II Świecie 0:1 [29.10.2016 r., 11.00]
Wisła Nowe - Szubinianka Szubin 3:1 [30.10.2016 r., 11.00]
Fala Świekatowo - Victoria Niemcz 3:2 [2.11.2016 r., 13.00]


9. kolejka - 5.11.2016 r. | 6.11.2016 r. (sobota/niedziela)
Fala Świekatowo - Start Pruszcz Pomorski 4:1 [5.11.2016 r., 10.00]
Golden Goal Bydgoszcz - Victoria Niemcz 0:1 [5.11.2016 r., 18.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7
Wda II Świecie - Wisła Nowe 4:1 [6.11.2016 r., 10.00]
Gwiazda II Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 1:4 [6.11.2016 r., 11.00]
Szubinianka Szubin - Spójnia Białe Błota 1:2 [6.11.2016 r., 12.00]


RUNDA WIOSENNA
10. kolejka - 8.04.2017 r. | 9.04.2017 r. (sobota/niedziela)
Fala Świekatowo - Wisła Nowe 1:5 [8.04.2017 r., 10.00]
Wda II Świecie - Spójnia Białe Błota 2:2 [8.04.2017 r., 10.00]
Victoria Niemcz - Start Pruszcz Pomorski 2:0 [9.04.2017 r., 13.00]; boisko w Żołędowie
Szubinianka Szubin - Polonia Bydgoszcz 1:5 [12.04.2017 r., 16.00]
Pauza: Golden Goal Bydgoszcz.


11. kolejka - 22.04.2017 r. | 23.04.2017 r. (sobota/niedziela)
Polonia Bydgoszcz - Wda II Świecie 3:2 [22.04.2017 r., 13.30]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7
Wisła Nowe - Start Pruszcz Pomorski 0:0 [23.04.2017 r., 11.00]
Spójnia Białe Błota - Fala Świekatowo 5:2 [23.04.2017 r., 14.00]
Golden Goal Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 3:1 [23.04.2017 r., 18.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7
Pauza: Victoria Niemcz.


12. kolejka - 29.04.2017 r. | 30.04.2017 r. (sobota/niedziela)
Start Pruszcz Pomorski - Spójnia Białe Błota 0:1 [29.04.2017 r., 11.00]
Victoria Niemcz - Wisła Nowe 4:2 [29.04.2017 r., 13.00]; boisko w Żołędowie
Fala Świekatowo - Polonia Bydgoszcz 2:1 [3.05.2017 r., 10.00]
Wda II Świecie - Golden Goal Bydgoszcz 5:0 [10.05.2017 r., 17.00]
Pauza: Szubinianka Szubin.


13. kolejka - 6.05.2017 r. | 7.05.2017 r. (sobota/niedziela)
Spójnia Białe Błota - Wisła Nowe 1:2 [5.05.2017 r., 17.30]
Golden Goal Bydgoszcz - Fala Świekatowo 1:0 [6.05.2017 r., 13.30]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7
Szubinianka Szubin - Victoria Niemcz 0:5 [7.05.2017 r., 13.00]
Polonia Bydgoszcz - Start Pruszcz Pomorski 12:0 [10.05.2017 r., 16.00]
Pauza: Wda II Świecie.


14. kolejka - 13.05.2017 r. | 14.05.2017 r. (sobota/niedziela)
Start Pruszcz Pomorski - Golden Goal Bydgoszcz 1:5 [13.05.2017 r., 11.00]
Wda II Świecie - Szubinianka Szubin 8:0 [14.05.2017 r., 13.30]
Wisła Nowe - Polonia Bydgoszcz 1:3 [14.05.2017 r., 13.30]
Victoria Niemcz - Spójnia Białe Błota 2:1 [17.05.2017 r., 17.30]; boisko w Żołędowie
Pauza: Fala Świekatowo.


15. kolejka - 20.05.2017 r. | 21.05.2017 r. (sobota/niedziela)
Szubinianka Szubin - Fala Świekatowo 5:2 [20.05.2017 r., 13.00]
Golden Goal Bydgoszcz - Wisła Nowe 4:2 [21.05.2017 r., 13.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7
Polonia Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 5:0 [24.05.2017 r., 17.30]
Wda II Świecie - Victoria Niemcz 1:0 [24.05.2017 r., 18.30]
Pauza: Start Pruszcz Pomorski.


16. kolejka - 27.05.2017 r. | 28.05.2017 r. (sobota/niedziela)
Victoria Niemcz - Polonia Bydgoszcz 2:4 [26.05.2017 r., 17.30]; boisko w Żołędowie
Fala Świekatowo - Wda II Świecie 1:3 [27.05.2017 r., 10.00]
Start Pruszcz Pomorski - Szubinianka Szubin 2:5 [27.05.2017 r., 11.00]
Spójnia Białe Błota - Golden Goal Bydgoszcz 3:2 [28.05.2017 r., 12.00]
Pauza: Wisła Nowe.


17. kolejka - 3.06.2017 r. | 4.06.2017 r. (sobota/niedziela)
Szubinianka Szubin - Wisła Nowe 3:3 [2.06.2017 r., 16.00]
Victoria Niemcz - Fala Świekatowo 4:0 [4.06.2017 r.,  10.00]; boisko w Żołędowie
Wda II Świecie - Start Pruszcz Pomorski 3:0 [4.06.2017 r., 12.00]
Golden Goal Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 0:1 [7.06.2017 r., 15.30]; boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Słowiańska 7
Pauza: Spójnia Białe Błota.


18. kolejka - 10.06.2017 r. | 11.06.2017 r. (sobota/niedziela)
Wisła Nowe - Wda II Świecie 2:0 [10.06.2017 r., 10.00]
Start Pruszcz Pomorski - Fala Świekatowo 2:4 [10.06.2017 r., 11.00]
Spójnia Białe Błota - Szubinianka Szubin 1:2 [11.06.2017 r., 13.00]
Victoria Niemcz - Golden Goal Bydgoszcz 1:1 [11.06.2017 r., 17.00]; boisko w Żołędowie
Pauza: Polonia Bydgoszcz.

 

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinLider Włocławek
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
2018-09-19, 17:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 7. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Kujawianka StrzelnoSzubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno   Szubinianka Szubin
2018-09-29, 16:00:00

V liga, grupa II klasy okręgowej - 8. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Strzelnie, ulica Sportowa 12

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski KS Brzoza
LTP Lubanie Noteć Łabiszyn
Goplania Inowrocław Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Piast Złotniki Kujawskie Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo Orzeł Służewo
Start Radziejów Lubienianka Lubień Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
KS Brzoza - LTP Lubanie
Lubienianka Lubień Kujawski - Orzeł Służewo
Kujawianka Strzelno - Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek - Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn - Goplania Inowrocław
Start Radziejów - Łokietek Petrokan Brześć Kujawski
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Piast Złotniki Kujawskie
Lider Włocławek - GKS Baruchowo

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?