Trening najmłodszych zawodników LKS Szubinianki Szubin

Plany treningowe Szubinianki Szubin

• autor: Redakcja, 2012-01-02 20:39

Okres przygotowawczy rozpocznie się za tydzień. Seria spotkań sparingowych w lutym oraz w marcu. Ponadto w planach jest udział w trzech turniejach halowych.

Piłkarzom LKS Szubinianki Szubin kończą się już urlopy. Za tydzień w poniedziałek, na boisku Orlik, przy ulicy Mostowej 14 odbędzie się pierwszy trening drużyny seniorów, początek zajęć zaplanowano na godzinę 19.00. Zbiórka zawodników zaplanowana jest na 30 minut przed rozpoczęciem treningu, a do 30 minut po treningu szatnie przez graczy winny zostać opuszczone.
W zimowym okresie przygotowawczym przed rundą wiosenną, podopieczni trenera Wiesława Stepczyńskiego mają zaplanowane 34 treningi, z czego 7 treningów również odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej. Treningi na głównym boisku Stadionu Miejskiego w Szubinie mają rozpocząć się w marcu.
Drużyna, podobnie jak przed rundą wiosenną poprzedniego sezonu, także i teraz ma wziąć udział w trzech turniejach halowych. Na pewno wiemy, że nie pojedziemy na turniej halowy do Barcina, bowiem jest on zaplanowany na ten sam termin, w którym mamy turniej w Szubinie - mówi trener LKS Szubinianki, Wiesław Stepczyński. O szczegółach dotyczących turniejów halowych będziemy jeszcze informować.
W lutym rozpocznie się seria spotkań sparingowych. Rozpocznie się ona 4 lutego meczem z Brzysko-rolem Brzyskorzystewko, zakończy 17 marca z Pałuczanką Żnin. Zaplanowane są również sparingi z Chemikiem Bydgoszcz, Polonią Bydgoszcz, Zawiszą II Bydgoszcz, Piastem Złotniki Kujawski, Victorią Koronowo i Unią Solec Kujawski. Wiosną także ma odbyć się dwumecz 1/4 finału kwalifikacji Olimpiady Wiejskiej Londyn 2012 Tuchola. Kadra Szubina, złożona w większości z piłkarzy LKS Szubinianki, zagra na tym etapie z kadrą Koronowa. Terminy dwumeczu nie są jeszcze ustalone.

Okres przygotowawczy bez Jurka i Tomaszyckiego
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, w okresie przygotowawczym uczestniczyć nie będą kontuzjowani Tomasz Tomaszycki (najprawdopodobniej nie zagra w rundzie wiosennej IV ligi) oraz Robert Jurek. Ten drugi narzeka na uraz prawej nogi i nie zagra także w sparingach. Ponadto za nadmiar kartek będzie pauzował w meczach z Krajną i Gromem. Do gry wróci dopiero na ligowy mecz ze Startem Warlubie.

autor: ~kibic szubinianki 2012-01-03 23:29:42

avatar A co jest z Jurkiem?? na hali nie gra już. Napiszcie co jest z nim bo jestem ciekawy.

autor: ~sparing 2012-01-04 15:18:10

avatar Mam taka propozycje...moze wzorem klubu z wloclawka zrobmy jeden mecz szubinianka kontra reprezentacja ligi halowej.. co wy na to mysle ze bylby to ciekawy mecz i warto nad tym pomysle

autor: ~kibic 2012-01-04 18:44:14

avatar złamanie palca to po pierwsze po drugie wg regulaminu szlipihy mogą byc tylko 2 zrzeszone osoby. Szweda oraz Zajdlewicz grając wiec dla Jurka nie ma miejsca.

autor: ~kibic 2012-01-04 22:06:38

avatar Admin CO JEST Z JURKIEM NAPISZ