- autor: Redakcja, 2011-05-11 12:56
-
Najciekawiej zapowiadające się spotkanie MKS Mień Lipno - KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko, jako główny, sędziować będzie Tomasz Perliński (Włocławek)
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało w środę, w południe, nazwiska sędziów, którzy w weekend 14/15 maja (sobota/niedziela) poprowadzą mecze ligowe 24. kolejki spotkań o mistrzostwo V ligi, gr. II klasy okręgowej.
UWAGA !! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość zmiany obsady sędziowskiej na dane spotkanie ligowe.
V liga, gr. II klasa okręgowa - sezon 2010/2011 - 24. kolejka
Sobota, 14 maja 2011 r.
MKS Mień Lipno - KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko (14.00); w rundzie jesiennej: 4:0
sędziuje: Tomasz Perliński (Włocławek)
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska - LKS Sparta Janowiec Wielkopolski (16.00); w rundzie jesiennej: 2:1
sędziuje: Sławomir Woźnica (Kłopot)
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - LZS Czarni Wierzchosławice (17.00); w rundzie jesiennej: 1:0
Boisko w Wójcinie
sędziuje: Jacek Siwa (Mogilno)
MLKS Gopło Kruszwica - LZS Kujawy Markowice (17.00); w rundzie jesiennej: 2:1
sędziuje: Edward Przybysz (Złotniki Kujawskie)
GKS Sadownik Waganiec - MLKS Kujawianka Strzelno (17.00); w rundzie jesiennej: 2:2
Boisko w Zbrachlinie
sędziuje: Damian Dorn (Bydgoszcz)
Niedziela, 15 maja 2011 r.
Lider DGS Włocławek - MKS Pałuczanka Żnin (15.00); w rundzie jesiennej: 3:2
Boisko, ulica Chopina 8
sędziuje: Tomasz Trawiński (Toruń)
MGKS Kujawiak Lumac Kowal - MGKS Lubraniec (16.00); w rundzie jesiennej: 1:3
sędziuje: Waldemar Andrzejewski (Inowrocław)
Na skutek wycofania się drużyny KS Ziemowit Osięciny, w 24. kolejce spotkań pauzuje LKS Szubinianka Szubin.
Na młodzieżowych boiskach
Junior Starszy - klasa okręgowa, grupa I
Niedziela, 15 maja 2011 r.
MLKS Noteć Łabiszyn - LKS Szubinianka Szubin (15.00)
sędziuje: Łukasz Reinowski (Bydgoszcz)
sędziowie liniowi: Zbigniew Pietrzak, Sławomir Niedzielski
Junior Młodszy - klasa okręgowa, grupa III
Sobota, 14 maja 2011 r.
ŚUKS Iskra Zamość - LKS Szubinianka Szubin (16.00)
Boisko w Kołaczkowie
sędziuje: Michał Misiak (Gąsawa)
Młodzik - klasa okręgowa, grupa III
Niedziela, 15 maja 2011 r.
KS Czarni Nakło nad Notecią - LKS Szubinianka Szubin (14.00)
sędziuje: Artur Rózga (Sadki)
Orlik - klasa okręgowa, grupa II
Niedziela, 15 maja 2011 r.
LKS Szubinianka Szubin - KS Wda Świecie nad Wisłą (11.00)
Boisko Orlik, ulica Mostowa
sędziuje: Marek Baumgart (Lipniki)
Źródło: Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.