- autor: Redakcja, 2010-11-03 16:46
-
Derby Pałuk: MKS Pałuczanka Żnin - LKS Szubinianka Szubin jako główny poprowadzi Michał Chrzanowski (Inowrocław). Z kolei najciekawiej zapowiadający się mecz MKS Mień Lipno - MGKS Kujawianka Izbica Kujawska, sędziować będzie Wojciech Prokopowicz (Włocławek)
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało w środę popołudniu na swojej stronie internetowej, obsadę sędziowską na mecze czternastej, przedostatniej kolejki zmagań o mistrzostwo V ligi, gr. II klasy okręgowej.
UWAGA ! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość zmiany obsady sędziowskiej na dane spotkanie
V liga, gr. II klasa okręgowa - sezon 2010/2011 - 14. kolejka
Sobota, 6 listopada 2010 r.
GKS Sadownik Waganiec - MLKS Gopło Kruszwica (12.00); boisko w Zbrachlinie
sędziuje: Michał Sobczak (Bydgoszcz)
LZS Czarni Wierzchosławice - KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko (13.00)
sędziuje: Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)
MKS Pałuczanka Żnin - LKS Szubinianka Szubin (14.00)
sędziuje: Michał Chrzanowski (Inowrocław)
MGKS Lubraniec - MLKS Kujawianka Strzelno (14.00)
sędziuje: Filip Krzywicki (Włocławek)
Niedziela, 7 listopada 2010 r.
MKS Mień Lipno - MGKS Kujawianka Izbica Kujawska (12.00)
sędziuje: Wojciech Prokopowicz (Włocławek)
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - LKS Sparta Janowiec Wielkopolski (13.00); boisko w Wójcinie
sędziuje: Waldemar Andrzejewski (Inowrocław)
MGKS Kujawiak Lumac Kowal - LZS Kujawy Markowice (13.00)
sędziuje: Piotr Jaranowski (Włocławek)
Lider DGS Włocławek - KS Ziemowit Osięciny (14.00); boisko Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku, ulica Leśna 53a
sędziuje: Piotr Wysocki (Toruń)
Na młodzieżowych boiskach
Junior Starszy - klasa okręgowa, grupa I, 10. kolejka
Niedziela, 7 listopada 2010 r.
LKS Szubinianka Szubin - GLZS Sadki (15.00)
sędziuje: Artur Rózga (Bydgoszcz)
Junior Młodszy - klasa okręgowa, grupa III, 9. kolejka
Niedziela, 7 listopada 2010 r.
LKS Szubinianka Szubin - MUKS Bielice (12.00)
sędziuje: Kaszyński
Młodzik - klasa okręgowa, grupa III, 10. kolejka
Niedziela, 7 listopada 2010 r.
LKS Szubinianka Szubin - Chemik II Bydgoszcz (10.00)
sędziuje: Kaszyński
Źródło: Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.