- autor: Redakcja, 2010-10-06 20:08
-
Najciekawiej zapowiadające się spotkanie MKS Mień Lipno - LKS Szubinianka Szubin, jako główny poprowadzi arbiter ekstraklasy, Daniel Stefański (Bydgoszcz).
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało na swojej stronie internetowej nazwiska sędziów, którzy w weekend poprowadzą spotkania dziesiątej kolejki spotkań o mistrzostwo V ligi, grupy II klasy okręgowej.
UWAGA ! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość zmiany obsady sędziowskiej na dane spotkanie.
V liga, gr. II klasa okręgowa, sezon 2010/2011 - 10. kolejka
Sobota, 9 października 2010 r.
MKS Mień Lipno - LKS Szubinianka Szubin (12.00)
sędziuje: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
MKS Pałuczanka Żnin - LZS Czarni Wierzchosławice (12.00)
sędziuje: Radosław Papierowski (Bydgoszcz)
GKS Sadownik Waganiec - KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko (13.00); boisko w Zbrachlinie
sędziuje: Tomasz Klimek (Bydgoszcz)
Lider DGS Włocławek - MLKS Gopło Kruszwica (14.00); boisko Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku, ulica Leśna 53a
sędziuje: Andrzej Meler (Brodnica)
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - MGKS Lubraniec (15.00); boisko w Wójcinie
sędziuje: Radosław Ziarkowski (Włocławek)
KS Ziemowit Osięciny - LKS Sparta Janowiec Wielkopolski (16.00)
sędziuje: Piotr Nowicki (Inowrocław)
MGKS Kujawianka Izbica Kujawska - LZS Kujawy Markowice (16.00)
sędziuje: Marcin Prażniewski (Lipno)
Niedziela, 10 października 2010 r.
MGKS Kujawiak Lumac Kowal - MLKS Kujawianka Strzelno (15.00)
sędziuje: Bartosz Frankowski (Toruń)
Na młodzieżowych boiskach
Junior Starszy - klasa okręgowa, grupa I, 6. kolejka
Niedziela, 10 października 2010 r.
LKS Szubinianka Szubin - MLKS Noteć Łabiszyn (14.00)
sędziuje: Janusz Kuśnierek (Żnin)
Junior Młodszy - klasa okręgowa, grupa III, 5. kolejka
Niedziela, 10 października 2010 r.
Dąb Barcin - LKS Szubinianka Szubin (13.30)
sędziuje: Piotr Krawczak (Żnin)
Młodzik - klasa okręgowa, grupa III, 6. kolejka
Niedziela, 10 października 2010 r.
LKS Szubinianka Szubin - Czarni Nakło nad Notecią (11.00)
sędziuje: Piotr Brzeziński (Żnin)
Orlik - klasa okręgowa, grupa II, 6. kolejka
LKS Szubinianka Szubin pauzuje
Źródło: Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej