23. kolejka V ligi: LKS Szubinianka Szubin - LTP Lubanie

Czas na Gopło

• autor: Redakcja, 2010-09-16 16:08

W niedzielne popołudnie zespół Szubinianki czeka bardzo trudne zadanie. Na własnym boisku spotkają się z wyżej notowanym rywalem, Gopłem Kruszwica.

Powrót Radosława Bojasa
W spotkaniu z Gopłem w kadrze Szubinianki znajdzie się już Radosław Bojas. Przypomnijmy, że od początku tego sezonu Radosław Bojas nie trenował.

Jakuba Cegiełki nadal nie będzie
W spotkaniu z Gopłem zabraknie jeszcze kapitana Szubinianki - Kuby Cegiełki. Przypomnijmy, że został on zawieszony na pięć meczy za niesportowe zachowanie w spotkaniu z Brzysko-Rolem Brzyskorzystewko.

Gopło i Szubinianka w poprzedniej kolejce zwyciężali
Przypomnijmy, że Gopło w ostatniej kolejce przed własną publicznością wygrało z Brzysko-Rolem 1:0. Zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry strzelił Rafał Redmann po bardzo dyskusyjnym rzucie karnym. Natomiast Szubinianka wygrała w Markowicach z Kujawami 2:1. Bramki dla Szubinian strzelili: Dawid Janicki oraz Marcin Wiśniewski.

Obie drużyny walczą o awans
Zarówno Szubinianka, jak i Gopło otwarcie mówią, że dla nich liczy się tylko awans. Szubinianka jest na 6 miejscem z dorobkiem 10 punktów, a Gopło, drugie z dorobkiem 16 punktów. Czy Szubinianka wygra i zbliży się do Gopła, a może Gopło ucieknie Szubiniance. Odpowiedz na tą pytanie w niedzielę około godziny 16.00

Drużyna Gopła okiem trenera
Gopło to silny rywal, z ambicjami na awans w tym sezonie. Jednak, jak pokazują ostatnie mecze, z nimi zawsze nam się grało dobrze - tak drużynę Gopła charakteryzuje trener Szubinianki, Wiesław Stepczyński.

Urodziny trenera
Dzisiaj swoje 38 urodziny obchodzi trener LKS Szubinianki Szubin, Wiesław Stepczyński. Redakcja portalu szubinianka.futbolowo.pl składa trenerowi najlepsze życzenia urodzinowe

W niedzielę o 14.00
Spotkanie Szubinianka - Gopło odbędzie się w niedzielę, 19 września  2010 roku o godzinie 14.00 na Stadionie Miejskim w Szubinie przy ulicy Jana Pawła II 14. Wstęp na mecz - 2zł , kobiety , dzieci - wstęp wolny.

Trójka z Bydgoszczy
Niedzielny mecz poprowadzi trójka sędziowska z okręgu Bydgoszcz. Jako główny sędziować będzie Dariusz Drozd, a na liniach pomagać mu będą Dariusz Ignatowski, Adam Lyczmański.

Pamiętajcie o typerze
Przypominamy wam o zabawie w dziale "Typer", gdzie możecie typować wyniki tej kolejki. Typy dajemy do 30 minut przed rozpoczęciem danego meczu. Typować mecze mogą tylko zalogowani użytkownicy!

V liga gr. II klasa okręgowa 20102011 - 7 kolejka
Szubinianka Szubin - Gopło Kruszwica, niedziela, godzina 14.00
Stadion Miejski w Szubinie przy ulicy Jana Pawła II

Przypuszczalne składy
Szubinianka (trener Stepczyński): Kopaczewski - M. Bakaj, Chudzyński, Dariusz Chojnacki, P. Kujawa - D. Stodolny, R. Jurek, M. Wiśniewski, Szweda - D. Janicki, J. Żurawski.
Rezerwowi: K. Siatka, Kaczor, M. Janicki, Klein, Grzelak, Czerwiński, R. Bojas.

Gopło (trener A. Polehojko): Kochański - Talaska, K. Kozłowski, Sulinski D. Żurawski - K. Bentkowski, Hanczewski, Kotecki, Kropski - Redmann, Biłoszewski.
Rezerwowi: Stanecki, Białkowski, Dominik Ryż, Gralak, Bajer, Adamski.

Sędzia główny: Dariusz Drozd (Bydgoszcz)
Sędziowie liniowi: Dariusz Ignatowski, Adam Lyczmański

autor: ~Gopło 2010-09-16 17:49:41

avatar Naczytaliscie sie brzyskorolu i piszecie , że po "wątpliwym karnym", jak faul był oczywisty!

autor: ~anonim 2010-09-17 12:14:35

avatar A ty nie czytasz bo ewidentny to był ale na krysinskim

autor: ~anonim 2010-09-19 06:58:29

avatar Już dziś miał być debiut tych dwóch senegalczyków w naszym zespole? Kiedy oni zadebiutują?

autor: ~anonim 2010-09-19 11:31:06

avatar od nastepnego meczu maja razem zadebiutowac z kamilem

autor: ~Działacz 2010-09-19 15:47:08

avatar W ramach wyjaśnienia na zadane pytanie jesli chodzi o pytanych zawodników to rozmawiamy w tej sprawie z Marcinem Wiśniewskim. Obaj zawodnicy będą sprowadzieni z Koronowa. Pierwszy to bramkarz a drugi napastnik o naprawde dobrej klasie. Myśle że wszystkie formalności uda sie załatwić do kolejnego meczu w roli gospodarza. Zapraszam na debiut:)