- autor: Redakcja, 2010-09-15 19:41
-
Najciekawiej zapowiadajce się spotkanie KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko - MGKS Kujawianka Izbica Kujawska jako główny sędziować będzie Janusz Grzegorski (Inowrocław)
W najbliższy weekend odbędą się spotkania siódmej kolejki V ligi, gr. II klasy okręgowej. Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało nazwiska sędziów, którzy poprowadzą mecze siódmej kolejki. Dwa mecze odbędą się w niedzielę: Szubinianka Szubin - Gopło Kruszwica i Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Lider DGS Włocławek
UWAGA! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość zmiany obsady sędziowskiej na dane spotkanie.
V liga, gr. II klasa okręgowa 2010/2011 - 7. kolejka
Sobota, 18 września 2010 r.
MLKS Kujawianka Strzelno - KS Ziemowit Osięciny (12.00)
sędziuje: Adam Lyczmański (Bydgoszcz)
LZS Czarni Wierzchosławice - GKS Sadownik Waganiec (14.00)
sędziuje: Maciej Lanckowski (Toruń)
LKS Sparta Janowiec Wielkopolski - LZS Kujawy Markowice (15.00)
sędziuje: Mariusz Burda (Bydgoszcz)
KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko - MGKS Kujawianka Izbica Kujawska (16.00)
sędziuje: Janusz Grzegorski (Inowrocław)
MGKS Lubraniec - MKS Mień Lipno (16.00)
sędziuje: Sławomir Woźnica (Inowrocław)
MKS Pałuczanka Żnin - MGKS Kujawiak Lumac Kowal (17.00)
sędziuje: Waldemar Burkiewicz (Sępólno)
Niedziela, 19 września 2010 r.
LKS Szubinianka Szubin - MLKS Gopło Kruszwica (14.00)
sędziuje: Dariusz Drozd (Bydgoszcz)
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Lider DGS Włocławek (16.00); boisko w Wójcinie
sędziuje: Piotr Nowicki (Inowrocław)
Na młodzieżowych boiskach
Junior Starszy - klasa okręgowa, gr. I - 3. kolejka
Niedziela, 19 września 2010 r.
Orzeł Kcynia - LKS Szubinianka Szubin (12.00)
sędziuje: Dawid Wojciechowski (Żnin)
Junior Młodszy - klasa okręgowa, gr. III - 2. kolejka
Sobota, 18 września 2010 r.
LKS Szubinianka Szubin - KS Nowabud Brzoza (14.00)
sędziuje: Dariusz Orzechowski (Toruń)
Młodzik - klasa okręgowa, gr. III - 3. kolejka
Sobota, 18 września 2010 r.
LKS Szubinianka Szubin - KS Łochowo (11.00)
sędziuje: Dariusz Orzechowski (Toruń)
Orlik - klasa okręgowa, gr. II - 3. kolejka
Sobota, 18 września 2010 r.
UKS Fala Świekatowo - LKS Szubinianka Szubin (12.30); boisko Orlik, ulica Dworcowa 20a
sędziuje: Radosław Papierowski (Bydgoszcz)
Źródło: Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej