- autor: Redakcja, 2010-08-20 21:29
-
Środowy mecz II rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu Bydgoszcz Szubinianka Szubin - Unia Janikowo (godzina 17.00) poprowadzi trójka sędziowska z okręgu sędziowskiego Żnin.
Jako główny spotkanie poprowadzi sędzia Marcin Liana (Żnin), który w najbliższą sobotę, będzie sędzią głównym spotkania 5. kolejki II ligi, grupy zachodniej, Czarni Arena Żagań - Nielba Wągrowiec. Jego asystentami będą Janusz Kuśnierek i Piotr Kośmider.
Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało nazwiska sędziów, którzy poprowadzą spotkania II rundy. Dwa spotkania odbędą się 24 sierpnia (wtorek), dwa zostały przełożone na 1 września (środa), pozostałe odbędą się zgodnie z planem, czyli 25 sierpnia.
UWAGA ! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zastrzega sobie możliwość zmiany obsady sędziowskiej na dane spotkanie Pucharu Polski
Wtorek, 24 sierpnia
BKS Bydgoszcz - Start Eco/Pol Pruszcz Pomorski (17.00)
sędziuje: Aleksander Nowicki (Bydgoszcz)
Gwiazda Bukowiec - Polonia Bydgoszcz (18.00)
sędziuje: Mirosław Oparczyk (Bydgoszcz)
Środa, 25 sierpnia
Czarni Nakło nad Notecią - Chemik Bydgoszcz (16.30)
sędziuje: Rafał Liana (Żnin)
Szubinianka Szubin - Unia Janikowo (17.00)
sędziuje: Marcin Liana (Żnin)
Czarni Wierzchosławice - Gopło Kruszwica (17.00)
sędziuje: Tomasz Palacz (Inowrocław)
Cuiavia Inowrocław - Unia Solec Kujawski (17.00)
sędziuje: Michał Sobczak (Bydgoszcz)
Cukrownik Tuczno - Kujawy Markowice (17.00)
sędziuje: Waldemar Niemeczek (Janikowo)
LZS Palczyn - Kujawianka Strzelno (17.00)
sędziuje: Edward Przybysz (Włocławek)
LKS Dąbrowa Chełmińska - Spójnia Sanitrans Białe Błota (17.30)
sędziuje: Janusz Warkoczyński (Bydgoszcz)
Start Warlubie - Wda Świecie (17.30)
sędziuje: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Brzysko-rol Brzyskorzystewko - Notecianka Pakość (17.30)
sędziuje: Jacek Jędrzejczak (Inowrocław)
Fala Świekatowo - Grom Osie (18.00)
sędziuje: Sławomir Winiecki (Bydgoszcz)
Orłowianka Orłowo - Piast Kołodziejewo (godzina meczu nieustalona)
sędziuje: Robert Jędrzejczak (Inowrocław)
Hermes Radłowo - Dąb Barcin (godzina meczu nieustalona)
sędziuje: Szymon Lewandowski (Inowrocław)
Środa, 1 września
Strażak Przechowo - Victoria Koronowo (17.00)
sędziuje: Adam Lyczmański (Bydgoszcz)
Wisła Gruczno - Pomorzanin Serock (17.30)
sędziuje: Radosław Papierowski (Bydgoszcz)
Źródło: Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.