Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 3. kolejka: Szubinianka Szubin-Pałuczanka Żnin

dzisiaj: 1242, wczoraj: 1981

Inauguracja sezonu 2010/2011 przed własną publicznością

• autor: Redakcja, 2010-08-11 08:59

W najbliższą sobotę zespół Szubinianki zagra po raz pierwszy pierwszy w sezonie 2010/2011 przed własną publicznością z Kujawianką Strzelno.

Tak naszego sobotniego rywala charakteryzuje trener Szubinianki, Wiesław Stepczyński. Zespół Kujawianki Strzelno znacznie poprawił grę kombinacyjną. Jest to solidny zespół, z którym nie mogliśmy sobie do tej pory poradzić.

Remis Szubinianki, zwycięstwo Kujawianki
Szubinianka w pierwszym spotkaniu "okręgówki" na wyjeździe bezbramkowo zremisowała z MGKS-em Lubraniec, natomiast Kujawianka przed własna publicznością wygrała z Brzysko-rolem Brzyskorzystewko 3:2. Bramki strzelili Bartosz Pawliński - dwie oraz Sebastian Warzecha - jedną. Bohaterem spotkania został bramkarz Kujawianki, Tomasz Młynarek, który w niektórych sytuacjach ratował swój zespół z poważnych tarapatów.

Zmiany w Strzelnie
Przed tym sezonem, w drużynie Kujawianki nastąpiła zmiana na stanowisku trenerskim. Edwarda Abrama zastąpił Dariusz Zarembski, natomiast z gry w drużynie zrezygnował Karol Kopliński.

Wszyscy będą
W sobotnim meczu trener Wiesław Stepczyński będzie mógł skorzystać z usług z wszystkich zawodników. W Lubrańcu nie zagrali Jacek Żurawski i Radosław Bojas.

Przełamać passę porażek z Kujawianką
Od kiedy MLKS Kujawianka awansowała do V ligi, to nasz zespół przegrał wszystkie cztery dotychczasowe spotkania. Miejmy nadzieję, że Szubiniance uda się odnieść pierwsze zwycięstwo nad drużyną ze Strzelna, ale będzie to zadanie bardzo trudne.

Aspirację na IV ligę
Za równo Szubinianka, jak i Kujawianka mają aspirację na grę w przyszłym sezonie w IV lidze, stąd też dla obydwu drużyn będzie to bardzo ważne spotkanie. Zwycięzca tego spotkania w następnych meczach będzie czuł się pewniej.

Sędziowie z Bydgoszczy
Jako główny sobotnie spotkanie poprowadzi sędzia Szymon Raniszewski, który w tym sezonie awansował o jeden szczebel rozgrywkowy - z A klasy. Jego asystentami będą Radosław Tyburczy i Wojciech Hoppe.

Na mecz za 2 złote
Wstępem na mecz będzie bilet, w cenie 2 złotych. Kobiety i dzieci na mecz mają wstęp wolny.

V liga, gr. II klasa okręgowa - 2. kolejka
LKS Szubinianka Szubin - MLKS Kujawianka Strzelno, sobota, 14 sierpnia 2010 r., godzina 12.00.
Stadion Miejski w Szubinie, ul. Jana Pawła II 14
Sędzia główny: Szymon Raniszewski (Bydgoszcz)
Sędziowie liniowi: Radosław Tyburczy, Wojciech Hoppe

Historia spotkań LKS Szubinianka Szubin - MLKS Kujawianka Strzelno
To będzie piąte w historii spotkanie obydwu zespołów. Dotychczas wszystkie cztery mecze wygrał zespół ze Strzelna.

Sezon 2008/2009
runda jesienna
Szubinianka - Kujawianka 1:5

runda wiosenna
Kujawianka - Szubinianka 1:0

Sezon 2009/2010
runda jesienna
Szubinianka - Kujawianka 1:4

runda wiosenna
Kujawianka - Szubinianka 1:0

Bilans
4 spotkania
0 zwycięstw Szubinianki
0 remisów
4 zwycięstwa Kujawianki
Bilans bramkowy: 11:2 dla MLKS Kujawianki Strzelno

Nasi goście - MLKS Kujawianka Strzelno
Kadra zawodnicza
Bramkarze: Tomasz Młynarek, Dawid Kożanowski, Przemysław Tomaszewski, Patryk Maciejewski
Obrońcy: Krzysztof Ostojski, Wiktor Kinowski, Tomasz Kamiński, Kamil Gazdulski, Mateusz Grzegocki, Andrzej Nowakowski
Obrońca/Pomocnik: Stanisław Namieśnik
Pomocnicy: Michał Czaplicki, Sebastian Warzecha, Artur Zaborowski, Mateusz Koziorowski, Wiktor Szczepaniak, Maciej Nawrocki, Łukasz Łaszkiewicz, Mateusz Grobelny
Pomocnik/Napastnik: Tomasz Warzecha
Napastnicy: Bartosz Pawliński, Krzysztof Dzikowski, Radosław Malinowski, Tomasz Skiba
Trener: Dariusz Zarembski. Kierownik drużyny: Marek Wiśniewski.

TYPER
Zapraszamy także do typowania w naszym typerze. Przypomnijmy, że spotkania V-ligowców można typować do 30 minut przed początkiem spotkania.

autor: ~anonim 2010-08-12 13:48:11

avatar No nie dziwne że w Lubrańcu nie zagrał Radosław Bojas bo już zakończył przygodę z piłką.

autor: adminjm 2010-08-12 16:19:54

Profil adminjm w Futbolowo Serdecznie zapraszam na stronę internetową Juniorów Młodszych LKS'u :rnrnwww.szubiniankajm.futbolowo.plrnrnŚ wieże informację dotyczące JM ! ^^

autor: ~legier 2010-08-13 10:58:30

avatar Pozdrowienia ze Strzelna. Czy prowadzicie na swojej stronie tzw. "relacje na żywo"? Nie będzie mnie na meczu a chciałbym znać jego przebieg.

autor: ~anonim 2010-08-13 11:03:01

avatar Pozdrowienia ze Strzelna. Czy prowadzicie na swojej stronie tzw. \\\"relacje na żywo\\\"? Nie będzie mnie na meczu a chciałbym znać jego przebieg.

autor: ~rysiu 42 2010-08-13 13:33:11

avatar Również pozdrawiamy. Nie prowadzimy niestety relacji live, ale jak podacie nam - adminom nr komórkowy, to będziemy wam wysyłać sms z wynikiem, ewentualnym ważnym wydarzeniem w trakcie meczu. Możecie na nas liczyć

autor: ~kyo 2010-08-13 16:32:56

avatar co to za sendzia raniszewski jakos nic o nim nie slychac bylo w a-klasie.pewnie sloabo sobie radzi albo sie przyprowadzil

autor: ~rysiu 42 2010-08-13 18:34:40

avatar Szymon Raniszewski sędziował Szubiniance parę razy w sezonie 2009/2010 jako sędzia liniowy. W tym roku debiutuje w okręgówce, bowiem awansował z rozgrywek A klasy.

autor: ~hakan 2010-08-14 12:25:39

avatar wie ktoś jaki wynik ??? i składy mnie interesują

autor: ~Admin 2 2010-08-14 14:32:30

avatar Szubinianka 5:2 do przodu, skład Szubinianki będzie w relacji meczowej,Kujawianki składu nie znamy. Pozdro ;)