Remont głównej płyty Stadionu Miejskiego w Szubinie

dzisiaj: 793, wczoraj: 1981

Zapowiedź 24. kolejki V ligi gr. II

• autor: Redakcja , 2010-05-13 13:20

Mecz Noteć Łabiszyn - Pogoń Mogilno, to zdecydowanie najciekawiej zapowiadające się spotkanie weekendowej, 24. kolejki spotkań V ligi, gr. II klasy okręgowej

MLKS Noteć Łabiszyn - KS Pogoń Mogilno, sobota, 16.00.; w rundzie jesiennej: 4:2, sędziuje: Piotr  Pasela (Bydgoszcz)
Absolutnie mecz na szczycie w okręgówce. Obie drużyny walczą o awans do czwartej ligi, więc na stratę punktów nie mogą sobie pozwolić. Obie drużyny w tabeli dzieli różnica zaledwie trzech punktów, więc wielkich emocji możemy być pewni.

MLKS Gopło Kruszwica - MKS Mień Dawtona Lipno, sobota, 16.00.; w rundzie jesiennej: 1:1, sędziuje: Maciej Daszkiewicz (Bydgoszcz)
Zespół Artura Polehojko zremisował dwa ostatnie mecze w stosunku 3:3: najpierw w Strzelnie, a w ubiegłym tygodniu w Szubinie, gdzie bramkę zespół Gopła stracił w czwartej minucie doliczonego czasu gry. Mień natomiast przyjeżdża do Kruszwicy podbudowana zwycięstwem nad Notecią Łabiszyn i teraz będzie również chciała sięgnąć po komplet punktów.

MGKS Kujawianka Izbica Kujawska - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie, sobota, 16.00.; w rundzie jesiennej: 1:1, sędziuje: Michał Chrzanowski (Inowrocław)
Faworyt tego spotkania jest jeden: to Kujawianka Izbica, która w ubiegłym tygodniu wygrała sensacyjnie na boisku w Strzelnie 1:0. Kujawskie Pogranicze wygrało co prawda 2:1 ze Zgodą Chodecz, ale na wyjazdach, zespół Janusza Humaja gra słabo.

MGKS Lubraniec - MKS Pałuczanka Żnin, sobota, 17.00.; w rundzie jesiennej: 4:1, sędziuje: Mateusz Gajewski (Lipno)
Zespół Łukasza Mikołajczaka w ubiegłym tygodniu wyrwał punkt w Janowcu drużynie Sparty, choć to gospodarze wygrywali już po ośmiu minutach 2:0. Pałuczanka przyjedzie podbudowana wysoką wygraną 4:1 nad Kujawiakiem Kowal.

M-G LKS Zgoda Chodecz - LKS Sparta Janowiec Wielkopolski, sobota, 17.00.; w rundzie jesiennej: 2:4, sędziuje: Waldemar Andrzejewski (Inowrocław)
Mecz bardzo ważny dla drużyn będących w dolnych rejonach ligowej tabeli. Dla Zgody każdy punkt jest na wagę życia w okręgówce, podobnie dla Sparty. Obie drużyny stoczą więc bój o "sześć punktów", mając nóż na gardle.

NKS Jagiellonka Nieszawa - KP Brzysko-rol Brzyskorzystewko, sobota, 17.00; w rundzie jesiennej: 3:2, sędziuje: Wiesław Sobiesiński (Brodnica)
Wynik w rundzie jesiennej był sensacyjny, ale teraz faworytem meczu jest zespół Rafała Krygiera. Jagiellonka przegrała ostatnio w Szubinie 0:6, a przed tygodniem awaria busa uniemożliwiła drużynie rozegranie meczu w Mogilnie. Brzysko-rol natomiast pewnie ograł Kujawy Markowice i w Nieszawie również powinien wygrać.

LZS Kujawy Markowice - MLKS Kujawianka Strzelno, sobota, 17.00.; w rundzie jesiennej: 1:4, sędziuje: Dariusz Ignatowski (Bydgoszcz)
Kujawianka Strzelno, po wpadce z Kujawianką Izbica Kujawska, musi wygrać w Markowicach, jeżeli marzy o pozostaniu w grze o awans do IV ligi. Ekipa Benedykta Szotkiewicza zagra w sobotę bez trzech podstawowych zawodników, którzy pauzować muszą za kartki.

Kujawiak Lumac Kowal - LKS Szubinianka Szubin, niedziela, 16.00.; w rundzie jesiennej: 1:2, sędziuje: Ryszard Przybysz (Włocławek)
W rundzie jesiennej, Szubinianka wygrała 2:1. Teraz też musi wygrać, jeżeli marzy o pozostaniu w grze w walce o awans do IV ligi. Natomiast Kujawiak w tej rundzie gra naprawdę dobrze i również potrzebuje punktów, aby uciec ze strefy spadkowo-barażowej. Która z drużyn będzie w niedzielę cieszyła się z kompletu punktów?

Grają nasze młodzieżowe drużyny

Junior Młodszy - klasa okręgowa, gr. III
Dąb Barcin - LKS Szubinianka Szubin, sobota, godzina 11.00.
Stypczyński

Trampkarz - klasa okręgowa, gr. III
LKS Szubinianka Szubin - AZS UKW II Bydgoszcz, sobota, godzina 11.00.
P. Orzechowski

Młodzik - klasa okręgowa, gr. IV
Spójnia Białe Błota - LKS Szubinianka Szubin, sobota, godzina 10.00.
Tyburczy