Trampkarz - IV liga okręgowa, grupa II (runda wojewódzka) - 4. kolejka: Szubinianka Szubin - KS Brzoza

Hit sezonu w Łabiszynie

• autor: Redakcja, 2010-04-30 16:26

Czy piłkarze Szubinianki będą cieszyć w sobotę z kolejnego w tym sezonie kompletu punktów ? Odpowiedź na to pytanie poznamy w sobotę, po godzinie 17.00.

Mecz obu drużyn w rundzie jesiennej był niezywkle emocjonujący. Piłkarze trenera Marcina Kowalika prowadzili po 56. minutach gry 2:0, natomiast szaleńczy zryw dał Szubiniance w 83. remis 2:2, dzięki bramkom Łukasza Lewandowskiego i Łukasza Czerwińskiego. W końcówce meczu, a raczej w przeciągu 60 sekund, gości dobili Mateusz Masłowski i Dawid Janicki, dzięki czemu, drużyna Wiesława Stepczyńskiego mogła cieszyć się z kompletu punktów.

Tak naprawdę, to będzie to trzeci mecz obu zespołów w tym sezonie. Szubinianie pokonali drużynę z Łabiszyna 4:2 26 sierpnia 2009 r., w meczu II rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu Bydgoszcz, a do siatki Noteci trafiali Dawid Stodolny (dwie bramki), Mateusz Masłowski i Dawid Janicki.

W sobotę, trener Wiesław Stepczyński nie będzie mógł skorzystać jedynie z usług Dawida Stodolnego. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji szkoleniowca. Aktualnie, Szubinianka zajmuje w ligowej tabeli czwarte miejsce z dorobkiem 36 punktów, składa się na to 12 zwycięstw, 0 remisów i 7 porażek. Najskuteczniejszym zawodnikiem zespołu jest Dawid Janicki, który do siatki trafiał szesnaście razy.

Ten mecz jest bardzo ważny również dla drużyny trenera Marcina Kowalika. Jeżeli Noteć, która tydzień temu pokonała na wyjeździe 4:2 Pałuczankę Żnin, przegra jutro, to może stracić fotel lidera tabeli. Stanie się tak, jeśli jeszcze druga w tabeli Kujawianka Strzelno pokona broniącą się przed spadkiem Zgodę Chodecz. Aktualnie Noteć, która jest liderem tabeli, ma w dorobku 40 punktów, legitymuje się bilansem 12 zwycięstw, 1 remisu i 5 porażek. Dodajmy, że wicelider ze Strzelna traci do Noteci dwa punkty, trzecia Mień Lipno - trzy punkty, a Szubinianka - cztery.

Początek sobotniego meczu na szczycie w Łabiszynie zaplanowano na godzinę 15.00.

V liga, gr. II klasa okręgowa - 21. kolejka

MLKS Noteć Łabiszyn - LKS Szubinianka Szubin, sobota, godzina 15.00; Stadion Miejski w Łabiszynie, ulica Żnińska.

Sędzia główny: Szymon Lewandowski (Pakość)

Sędziowie liniowi: Janusz Grzegorski, Waldemar Niemeczek

TAK BYŁO W RUNDZIE JESIENNEJ - 7. kolejka spotkań

LKS Szubinianka Szubin - Noteć Łabiszyn 4:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Bilecki 12. - asysta Frankowski, 0:2 Kowalski 56. - bez asysty, 1:2 Ł. Lewandowski 70. - bez asysty, 2:2 Czerwiński 83. - asysta Ł. Lewandowski, 3:2 Masłowski 90. - asysta R. Jurek, 4:2 D. Janicki 90+1. - asysta Cegiełka.
Czerwona kartka: Stodolny (Szubinianka/42. - faul).

LKS Szubinianka (trener Stepczyński): Kostkowski - P. Kujawa, Chudzyński, Chojnacki, Czerwiński - Stodolny, R. Jurek, Obremski (60. Ł. Lewandowski), Cegiełka - D. Janicki, R. Bojas (55. Masłowski).
Żółte kartki: Chudzyński, P. Kujawa, R. Jurek.

Noteć (trener Kowalik): Trapuk - Kowalski, Tykwiński (76. Kośmider), Kanclerz, Kamil Zajdlewicz - Frankowski, Bizoń, Szalkowski (51. Gryglewicz), Dawid Zajdlewicz - Brzykcy, Bilecki.
Żółte kartki: Kamil Zajdlewicz, Kośmider.

Sędziowie: Maciej Lanckowski (Toruń) jako główny oraz S. Rasmus i Keński.

Szubinianka: K. Jurek, Hałas, M. Janicki, Szweda.
Noteć: Stremlau, Naszko.

Grają nasze młodzieżowe drużyny

Junior młodszy - klasa okręgowa, gr. III

LKS Szubinianka Szubin pauzuje

Trampkarz - klasa okręgowa, gr. III

LKS Szubinianka Szubin - Notecianka Pakość, sobota, godzina 11.30; sędziuje: P. Orzechowski

Młodzik - klasa okręgowa, gr. IV

LKS Sparta Janowiec Wielkopolski - LKS Szubinianka Szubin, niedziela, godzina 16.00; sędziuje: Cieślewicz

• czytano: [1932]

autor: ~wislw 2010-04-30 20:07:44

avatar ni ..uj. nie dmy rdy

autor: ~beniu 2010-05-01 12:41:39

avatar co nie damy ;D musi być zwycięstwo! LKS!