LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Aktualności

Przełamanie na własnym boisku

• autor: Redakcja, 2018-10-08 18:16

Ważny komplet punktów piłkarzy Szubinianki. Trzy punkty cieszą tym bardziej, że podopieczni Wiesława Stepczyńskiego po raz pierwszy w tym sezonie wygrali na własnym boisku.

Szubinianie wcześniejsze wygrane zanotowali w meczach wyjazdowych. Brakowało punktów na własnym stadionie.

V LIGA, GRUPA II KLASA OKRĘGOWA - SEZON 2018/2019 - RUNDA JESIENNA - 9. KOLEJKA - 6.10.2018 R.
SZUBINIANKA SZUBIN - ZDRÓJ CIECHOCINEK 3:0 (2:0)
Bramki: 1:0 R. Jurek 27. - asysta Machowski, 2:0 R. Jurek 41. - karny, 3:0 K. Zajdlewicz 73. - asysta Polawski.

W 75. minucie Pawlak (Szubinianka) obronił rzut karny wykonywany przez Marcina Majchrzaka (Zdrój).

SZUBINIANKA (trener Stepczyński): Pawlak - Kłosowski (79. Lange), Klein, Jaworski, Krawczyk - Polawski, Jakubowski (60. Chróściński), M. Gwit, R. Jurek, Machowski (46. F. Wiśniewski) - K. Zajdlewicz (77. Marosz).
Żółte kartki: Klein, Chróściński.

ZDRÓJ (trener Wasilkiewicz): Szymański - Kardas (86. Napora), Chwojnicki, Krzyżanowski, Jankowicz - Stawski, Wasilkiewicz, Kania, Fras (65. M. Langner), Świeczkowski (46. Rafiński) - Majchrzak.
Żółte kartki: Kania, Rafiński, Stawski.

SĘDZIOWAŁ: Jerzy Rolbiecki (Toruń), asystenci: Rogowski, Ardanowski. OBSERWATOR K-PZPN: Zbigniew Wódkowski (Bydgoszcz).

Gospodarze od początku spotkania mieli optyczną przewagę i to oni stwarzali groźniejsze akcje pod bramką strzeżoną przez Szymańskiego. Szczęścia strzałami z dystansu próbował Robert Jurek, ale brakowało mu skuteczności. Jednak w 27. minucie skierował piłkę do siatki, wykorzystując podanie od Michała Machowskiego, a w 41' podwyższył na 2:0 po rzucie karnym, który został podyktowany za faul na Kamilu Zajdlewiczu. Ten mógł potem dołożyć gola, ale w sytuacji sam na sam uderzył wprost w bramkarza gości.

Po przerwie, obraz wydarzeń na boisku niewiele się zmienił. Gospodarze atakowali i w ostatnim kwadransie wynik ustalił Zajdlewicz. Następnie zbyt lekko uderzył Fabian Wiśniewski. Goście mieli okazję do strzelenia honorowego gola w 75' minucie. W polu karnym Igora Kanię sfaulował Tomasz Klein. Rzut karny wykonywany przez Marcina Majchrzaka obronił Przemysław Pawlak.