LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

20. kolejka V ligi: Szubinianka Szubin - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 919, wczoraj: 1178
ogółem: 3 886 607

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

12. kolejka V ligi, grupy II klasy okręgowej: KS Brzoza - Szubinianka Szubin [11:00]

28

10-2018

niedziela

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 11. kolejka: Szubinianka Szubin - BOSiR Dąb Barcin [14:00]

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Aktualności

6. kolejka V ligi, grupy II klasy okręgowej - obsada...

  • autor: Redakcja, 2018-09-16 11:12
6. kolejka V ligi, grupy II klasy okręgowej - obsada sędziowska

Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało na swojej stronie internetowej nazwiska arbitrów, którzy w weekend 15/16 września 2018 r. (sobota/niedziela), poprowadzą mecze 6. kolejki V ligi, grupy II klasy okręgowej oraz rozgrywek młodzieżowych.

Niedzielny mecz w Służewie, gdzie Orzeł/Agropol podejmie Szubiniankę poprowadzi trójka sędziowska z Brodnicy. Głównym sędzią tego meczu będzie Paweł Sarnowski, a na liniach będą mu asystować Dariusz Orzechowski i Błażej Szczawiński. Wcześniej ci sędziowie nie prowadzili meczu z udziałem obu drużyn.

UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przypomina wszystkim sędziom delegowanym w weekend do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn i zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.

V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II - RUNDA JESIENNA - SEZON 2018/2019 - 6. KOLEJKA
Sobota, 15 września 2018 r.
KS Brzoza - Start Radziejów [11.00]
sędziuje: Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)

Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - GKS Baruchowo [16.00]
sędziuje: Patryk Piluś (Toruń)

Kujawianka Strzelno - Piast Złotniki Kujawskie [16.00]
sędziuje: Łukasz Damski (Tryszczyn)

Zdrój Ciechocinek - Goplania Inowrocław [16.00]
sędziuje: Damian Dorn (Bydgoszcz)

Noteć Łabiszyn - Łokietek Petrokan Brześć Kujawski [16.00]
sędziuje: Szymon Lewandowski (Pakość)

Wisła Dobrzyń nad Wisłą - LTP Lubanie [16.00]
sędziuje: Paweł Polikowski (Chełmża)

Niedziela, 16 września 2018 r.
Lider Włocławek - Gopło Kruszwica [11.00]
sędziuje: Piotr Kośmider (Jadowniki Rycerskie)

Orzeł/Agropol Służewo - Szubinianka Szubin [16.00]
sędziuje: Paweł Sarnowski (Brodnica)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [38]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinNoteć Łabiszyn
Szubinianka Szubin 1:0 Noteć Łabiszyn
2018-10-20, 15:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 11. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

KS BrzozaSzubinianka Szubin
KS Brzoza   Szubinianka Szubin
2018-10-27, 11:00:00

V liga, grupa II klasy okręgowej - 12. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Brzozie, ulica Powstańców Wielkopolskich 37

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Lider Włocławek 5:1 Kujawianka Strzelno
LTP Lubanie 2:2 Lubienianka Lubień Kujawski
Szubinianka Szubin 1:0 Noteć Łabiszyn
Piast Złotniki Kujawskie 2:2 Start Radziejów
Orzeł Służewo 1:3 Zdrój Ciechocinek
GKS Baruchowo 2:1 Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Gopło Kruszwica KS Brzoza
Goplania Inowrocław Łokietek Petrokan Brześć Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
KS Brzoza - Szubinianka Szubin
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie
Noteć Łabiszyn - GKS Baruchowo
LTP Lubanie - Goplania Inowrocław
Zdrój Ciechocinek - Lider Włocławek
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Orzeł Służewo
Start Radziejów - Gopło Kruszwica
Lubienianka Lubień Kujawski - Kujawianka Strzelno

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?