LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

4. kolejka V ligi: Szubinianka Szubin - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 792, wczoraj: 1178
ogółem: 3 886 480

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

12. kolejka V ligi, grupy II klasy okręgowej: KS Brzoza - Szubinianka Szubin [11:00]

28

10-2018

niedziela

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 11. kolejka: Szubinianka Szubin - BOSiR Dąb Barcin [14:00]

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Aktualności

5. kolejka V ligi, grupy II klasy okręgowej - obsada...

  • autor: Redakcja, 2018-09-07 18:36
5. kolejka V ligi, grupy II klasy okręgowej - obsada sędziowska

Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało na swojej stronie internetowej nazwiska arbitrów, którzy w weekend 8/9 września 2018 r. (sobota/niedziela), poprowadzą mecze 5. kolejki V ligi, grupy II klasy okręgowej oraz rozgrywek młodzieżowych.

Sobotni mecz w Szubinie, gdzie Szubinianka podejmie GKS Baruchowo (11.00), poprowadzi trójka sędziowska z podokręgu Bydgoszcz. Głównym arbitrem tego pojedynku będzie Dominik Pruss. Ten sędzia w minionym sezonie prowadził Szubiniance jedno spotkanie - zremisowane na własnym boisku z LTP Lubanie (1:1). Na liniach asystować mu będą Sebastian Borkowski i Tomasz Szpunar.

UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przypomina wszystkim arbitrom delegowanym w weekend do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn i zastrzega sobie prawo dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.

V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II - RUNDA JESIENNA - SEZON 2018/2019 - 5. KOLEJKA
Sobota, 8 września 2018 r.
Szubinianka Szubin - GKS Baruchowo [11.00]
sędziuje: Dominik Pruss (Bydgoszcz)

KS Brzoza - Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski [11.00]
sędziuje: Piotr Kośmider (Jadowniki Rycerskie)

Gopło Kruszwica - Orzeł Służewo [16.00]
sędziuje: Patryk Piluś (Toruń)

Łokietek Petrokan Brześć Kujawski - Wisła Dobrzyń nad Wisłą [16.00]
sędziuje: Damian Ruczewski (Włocławek)

Piast Złotniki Kujawskie - Lider Włocławek [16.00]
sędziuje: Maciej Gebler (Bydgoszcz)

Goplania Inowrocław - Kujawianka Strzelno [16.00]
sędziuje: Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek)

Niedziela, 9 września 2018 r.
Start Radziejów - Noteć Łabiszyn [16.00]
sędziuje:
Szymon Lewandowski (Pakość)

NA MŁODZIEŻOWYCH BOISKACH
Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 2 - 4. kolejka
Niedziela, 9 września 2018 r.
BOSiR Dąb Barcin - Szubinianka Szubin [12.30]
sędziuje:
Patryk Sławski (Grochowiska Księże)

Trampkarz - IV liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 1 - 4. kolejka
Piątek, 7 września 2018 r.
Brda Nitro-Chem Bydgoszcz - Szubinianka Szubin [18.30]; stadion w Bydgoszczy, ul. Glinki
sędziuje: Łukasz Szews (Bydgoszcz)

Młodzik - IV liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 5 - 3. kolejka
Niedziela, 9 września 2018 r.
Gwiazda Bydgoszcz - Szubinianka Szubin [11.00]; stadion w Szubinie
sędziuje: Rafał Horbatiuk (Szubin)

Orlik - klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 13 - I turniej (mecze na boisku Orlik w Szubinie, ul. Mostowa 10)
Sobota, 8 września 2018 r.
Szubinianka Szubin - Bzyki Żnin [10.00]
sędziuje: 

Szubinianka Szubin - Pelikan II Szubin [11.30]
sędziuje:

Orzeł Kcynia - Szubinianka Szubin [12.30]
sędziuje:

Żak - klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 3 - I turniej (mecze na boisku Orlik w Szubinie, ul. Mostowa 10)
Niedziela, 9 września 2018 r.
Szubinianka Szubin - Victoria Kołaczkowo [10.00]
sędziuje:

Szubinianka Szubin - Pelikan Szubin [11.30]
sędziuje: 

Bzyki Żnin - Szubinianka Szubin [12.30]
sędziuje: 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [34]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinNoteć Łabiszyn
Szubinianka Szubin 1:0 Noteć Łabiszyn
2018-10-20, 15:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 11. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

KS BrzozaSzubinianka Szubin
KS Brzoza   Szubinianka Szubin
2018-10-27, 11:00:00

V liga, grupa II klasy okręgowej - 12. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Brzozie, ulica Powstańców Wielkopolskich 37

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Lider Włocławek 5:1 Kujawianka Strzelno
LTP Lubanie 2:2 Lubienianka Lubień Kujawski
Szubinianka Szubin 1:0 Noteć Łabiszyn
Piast Złotniki Kujawskie 2:2 Start Radziejów
Orzeł Służewo 1:3 Zdrój Ciechocinek
GKS Baruchowo 2:1 Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Gopło Kruszwica KS Brzoza
Goplania Inowrocław Łokietek Petrokan Brześć Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
KS Brzoza - Szubinianka Szubin
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie
Noteć Łabiszyn - GKS Baruchowo
LTP Lubanie - Goplania Inowrocław
Zdrój Ciechocinek - Lider Włocławek
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Orzeł Służewo
Start Radziejów - Gopło Kruszwica
Lubienianka Lubień Kujawski - Kujawianka Strzelno

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?