LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

19. kolejka V ligi: Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 857, wczoraj: 1178
ogółem: 3 886 545

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

12. kolejka V ligi, grupy II klasy okręgowej: KS Brzoza - Szubinianka Szubin [11:00]

28

10-2018

niedziela

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 11. kolejka: Szubinianka Szubin - BOSiR Dąb Barcin [14:00]

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Aktualności

Puchar Polski na szczeblu podokręgu Bydgoszcz - II runda -...

  • autor: Redakcja, 2018-09-04 08:29
Puchar Polski na szczeblu podokręgu Bydgoszcz - II runda - obsada sędziowska

W najbliższą środę odbędą się mecze II rundy Pucharu Polski K-PZPN na szczeblu podokręgu Bydgoszcz. Poznaliśmy nazwiska arbitrów, którzy poprowadzą pojedynki tej fazy rozgrywek.

Piłkarze Szubinianki, którzy w I rundzie wyeliminowali A-klasowe Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie (1:0 po golu Michała Machowskiego), na tym szczeblu pucharowych zmagań zmierzą się z beniaminkiem III ligi i finalistą poprzedniej edycji pucharu Chemikiem Moderator Bydgoszcz. Środowy pojedynek na stadionie w Szubinie poprowadzi trójka sędziowska z okręgu żnińskiego. Głównym sędzią tego meczu będzie Marcin Liana, któremu na liniach będą asystować Rafał Podlewski (Izdebno) i Piotr Kośmider (Jadowniki Rycerskie).

UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przypomina wszystkim arbitrom delegowanym do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn i zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz pucharowy.

PUCHAR POLSKI K-PZPN - PODOKRĘG BYDGOSZCZ - II RUNDA
Środa, 5 września 2018 r.
Victoria Koronowo - Budowlany KS Bydgoszcz [16.00]
sędziuje: Dariusz Drozd (Bydgoszcz)

Goplania Inowrocław - Unia Janikowo [16.30]
sędziuje: Rafał Kosek (Bydgoszcz)

Promień Szczepanowo - Notecianka Pakość [17.00]
sędziuje: Daniel Mateusiak (Szubin)

GLKS Dobrcz/Wudzyn - Unia/Drobex Solec Kujawski [17.00]
sędziuje: Mariusz Burda (Bydgoszcz)

Szubinianka Szubin - Chemik Moderator Bydgoszcz [17.00]
sędziuje: Marcin Liana (Cerekwica)

Start Pruszcz Pomorski - Wisła Nowe [17.00]
sędziuje:
Krzysztof Kanclerz (Bydgoszcz)

Pomorzanin Serock - Wda Świecie [17.00]
sędziuje:
Marcin Wódkowski (Bydgoszcz)

Orzeł Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz [17.00]; stadion KP Polonia Bydgoszcz, ul. Sportowa 2
sędziuje: Łukasz Damski (Tryszczyn)

Piast Kołodziejewo - Pogoń Mogilno [17.00]
sędziuje: Gerard Gólcz (Pakość)

Kujawianka Strzelno - Cuiavia Inowrocław [17.00]
sędziuje:
Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)

AF Brzoza - KS Brzoza [17.30]
sędziuje:
Sławomir Winiecki (Zamość)

Noteć Łabiszyn - Unia Gniewkowo [17.30]
sędziuje:
Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)

V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II - RUNDA JESIENNA - SEZON 2018/2019 - AWANSEM Z 5. KOLEJKI
Środa, 5 września 2018 r.
LTP Lubanie - Zdrój Ciechocinek [17.00]
sędziuje: Dawid Kosmal (Brzoza)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [41]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinNoteć Łabiszyn
Szubinianka Szubin 1:0 Noteć Łabiszyn
2018-10-20, 15:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 11. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

KS BrzozaSzubinianka Szubin
KS Brzoza   Szubinianka Szubin
2018-10-27, 11:00:00

V liga, grupa II klasy okręgowej - 12. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Brzozie, ulica Powstańców Wielkopolskich 37

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Lider Włocławek 5:1 Kujawianka Strzelno
LTP Lubanie 2:2 Lubienianka Lubień Kujawski
Szubinianka Szubin 1:0 Noteć Łabiszyn
Piast Złotniki Kujawskie 2:2 Start Radziejów
Orzeł Służewo 1:3 Zdrój Ciechocinek
GKS Baruchowo 2:1 Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Gopło Kruszwica KS Brzoza
Goplania Inowrocław Łokietek Petrokan Brześć Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
KS Brzoza - Szubinianka Szubin
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie
Noteć Łabiszyn - GKS Baruchowo
LTP Lubanie - Goplania Inowrocław
Zdrój Ciechocinek - Lider Włocławek
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Orzeł Służewo
Start Radziejów - Gopło Kruszwica
Lubienianka Lubień Kujawski - Kujawianka Strzelno

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?