LKS Szubinianka Szubin - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki spotkań

Wyniki spotkań w V lidze oraz nazwiska strzelców bramek udostępniamy Państwu za pośrednictwem portalu Włocławek Nasze Miasto.

 

Kontakty

Statystyki drużyny

Losowa galeria

19. kolejka V ligi: Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 859, wczoraj: 1178
ogółem: 3 886 547

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

12. kolejka V ligi, grupy II klasy okręgowej: KS Brzoza - Szubinianka Szubin [11:00]

28

10-2018

niedziela

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 11. kolejka: Szubinianka Szubin - BOSiR Dąb Barcin [14:00]

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Aktualności

3. kolejka V ligi, grupy II klasy okręgowej - obsada...

  • autor: Redakcja, 2018-08-24 21:50
3. kolejka V ligi, grupy II klasy okręgowej - obsada sędziowska

Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało na swojej stronie internetowej nazwiska arbitrów, którzy w weekend 25/26 sierpnia 2018 r. (sobota/niedziela), poprowadzą mecze 3. kolejki V ligi, grupy II klasy okręgowej.

Sobotni mecz w Kruszwicy, gdzie Gopło podejmie Szubiniankę (16.00), poprowadzi trójka sędziowska z podokręgu włocławskiego. Głównym arbitrem tego spotkania będzie Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą), któremu na liniach asystować będą Bartłomiej Wiśniewski i Piotr Ciesielski (obaj Włocławek).

UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przypomina wszystkim arbitrom delegowanym w weekend do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn i zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.

V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II - RUNDA JESIENNA - SEZON 2018/2019 - 3. KOLEJKA
Sobota, 25 sierpnia 2018 r.
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski - Kujawianka Strzelno [11.00]
sędziuje: Piotr Ciesielski (Włocławek)

KS Brzoza - Wisła Dobrzyń nad Wisłą [11.00]
sędziuje: Maciej Gebler (Bydgoszcz)

Lider Włocławek - LTP Lubanie [11.00]; boisko ze sztuczną nawierzchnią we Włocławku, ulica Chopina 8
sędziuje: Paweł Sarnowski (Brodnica)

Noteć Łabiszyn - Lubienianka Lubień Kujawski [16.00]
sędziuje: Jakub Szuprytowski (Świecie)

Gopło Kruszwica - Szubinianka Szubin [16.00]
sędziuje: Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)

Goplania Inowrocław - Orzeł Służewo [16.00]
sędziuje:
Andrzej Sobieszczyk (Aleksandrów Kujawski)

Niedziela, 26 sierpnia 2018 r.
Start Radziejów - Zdrój Ciechocinek [16.00]
sędziuje:
Dawid Kosmal (Brzoza)

Piast Złotniki Kujawskie - GKS Baruchowo [16.00]
sędziuje:
Szymon Lewandowski (Pakość)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [47]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Miasto i Gmina Szubin

Prowadzenie trzech sekcji: piłki nożnej, koszykówki i judo współfinansowane jest ze środków Gminy Szubin.

Ostatnie spotkanie

Szubinianka SzubinNoteć Łabiszyn
Szubinianka Szubin 1:0 Noteć Łabiszyn
2018-10-20, 15:00:00
V liga, grupa II klasy okręgowej - 11. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Szubinie, ulica Jana Pawła II 14
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

KS BrzozaSzubinianka Szubin
KS Brzoza   Szubinianka Szubin
2018-10-27, 11:00:00

V liga, grupa II klasy okręgowej - 12. kolejka - sezon 2018/2019 - Stadion Miejski w Brzozie, ulica Powstańców Wielkopolskich 37

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Lider Włocławek 5:1 Kujawianka Strzelno
LTP Lubanie 2:2 Lubienianka Lubień Kujawski
Szubinianka Szubin 1:0 Noteć Łabiszyn
Piast Złotniki Kujawskie 2:2 Start Radziejów
Orzeł Służewo 1:3 Zdrój Ciechocinek
GKS Baruchowo 2:1 Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Gopło Kruszwica KS Brzoza
Goplania Inowrocław Łokietek Petrokan Brześć Kujawski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
KS Brzoza - Szubinianka Szubin
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie
Noteć Łabiszyn - GKS Baruchowo
LTP Lubanie - Goplania Inowrocław
Zdrój Ciechocinek - Lider Włocławek
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Orzeł Służewo
Start Radziejów - Gopło Kruszwica
Lubienianka Lubień Kujawski - Kujawianka Strzelno

Ankiety

Które miejsce zajmie Szubinianka na koniec sezonu 2017/2018?