22. kolejka V ligi: Szubinianka Szubin - Piast Złotniki Kujawskie

Z kim zagramy w nadchodzącym sezonie?

• autor: Redakcja, 2018-07-08 10:06

Wydział Gier i Ewidencji Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej poinformował o terminie startu ligowych rozgrywek w grupie II klasy okręgowej.

Pierwszą kolejkę spotkań wyznaczono na weekend 11/12 sierpnia 2018 r. Tydzień wcześniej, tj. 4/5.08., odbędą się pojedynki pierwszej rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Bydgoszcz. Losowanie par w rywalizacji pucharowej, jak i szczegółowy terminarz ligowych zmagań będzie znany w późniejszym terminie.

Z kim przyjdzie się zmierzyć?
Poznaliśmy także rywali, z którymi Szubinianka w nadchodzącym sezonie powalczy o ligowe punkty. Awans do IV ligi wywalczyły zespoły Włocłavii i Unii Gniewkowo, zaś spadły z niej Kujawiak Kowal i Lider Włocławek, które na czwartoligowym szczeblu grały przez sezon. Do A klasy włocławskiej zdegradowane zostały ekipy Ziemowita Osięciny, Zjednoczonych Piotrków Kujawski i Wisły Dobrzyń. Z awansu cieszą się za to mistrz A klasy, grupy II bydgoskiej KS Brzoza oraz Orzeł Służewo i Goplania Inowrocław.

Zmiany trenerów
W Liderze Włocławek doszło do zmiany trenera. Drużyny nie poprowadzi już Dariusz Kopczyński, którego zastąpił Michał Baiński, któremu asystować będzie Ryszard Szwarc. Jak informuje portal wloclawek.naszemiasto.pl, skład zespołu z Włocławka ma zostać również radykalnie odmłodzony.

autor: ~Obserwator ligi 2018-07-08 23:24:40

avatar Sklad jak sklad niech Szubin w końcu o cos pogra