10. kolejka V ligi: Kujawiak Lumac Kowal - Szubinianka Szubin

09-2018

Młodzik - IV liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa 5 - 5. kolejka: Pauza - Szubinianka Szubin

09-2018

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 6. kolejka: Pogoń Mogilno - Szubinianka Szubin [10:00]

09-2018

Junior Starszy - III liga, klasa okręgowa, podokręg Bydgoszcz, grupa II - 2. kolejka: Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin [16:00]

17 urodziny obchodzi Jakub Donarski

09-2018

Podział punktów w ostatnim meczu u siebie

• autor: Redakcja, 2018-06-17 18:46

Piłkarze Szubinianki rozegrali ostatni w tym sezonie mecz przed własną publicznością. W starciu z trzecim w tabeli Łokietkiem mogli wygrać, a stracili wyrównującego gola w końcówce spotkania.

nowa-galeria-6732657.jpg nowa-galeria-6732658.jpg nowa-galeria-6732659.jpg

Po porażce w Lubieniu Kujawskim, piłkarze Szubinianki chcieli godnie pożegnać się z własnymi kibicami, a nastroje były mocno rozbudzone zwłaszcza po wygranej w poprzednim meczu u siebie z Wisłą Dobrzyń (6:0). W starciu z Łokietkiem, trener Wiesław Stepczyński musiał jednak dokonać sporych zmian w składzie.

Zabrakło Roberta Jurka, Michała Machowskiego i Vasile Nicoary (sprawy osobiste), zaś za czerwone kartki pauzowali Przemysław Wesołek i Tomasz Klein (jeden mecz zawieszenia za kartkę w meczu z Lubienianką) oraz Mirosław Obremski, którego ukarano trzema meczami absencji. W wyjściowej jedenastce znaleźli się za to Damian Bogusz, Jakub Donarski oraz Fabian Wiśniewski, który został ustawiony na szpicy. Do składu po absencji powrócił także Szymon Staszak.

V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II - 29. KOLEJKA - 17.06.2018 R.
SZUBINIANKA SZUBIN - ŁOKIETEK PETROKAN BRZEŚĆ KUJAWSKI 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 F. Wiśniewski 14. - asysta Polawski, 1:1 Kosztowny 87. - bez asysty.

SZUBINIANKA (trener Wiesław Stepczyński): Pawlak - D. Bogusz, D. Chojnacki, Jaworski, Krawczyk - Polawski, Jakubowski, M. Gwit, Staszak (67. Andziak) - Donarski (67. Tyda) - F. Wiśniewski.

ŁOKIETEK PETROKAN (trener Billy Abbott): Ciesielski - Szadłowski (55. Bołkowiec), Skonieczny, Piwoński (81. Kosztowny), Kamiński - Gryczewski (60. Kubiak), B. Abbott, M. Pałczyński, Czarnecki, Marciniak (73. Kraszewski) - Niewiadomski.

SĘDZIOWAŁ: Szymon Rutkowski (Bydgoszcz), asystenci: Szubiński, Radzik. OBSERWATOR K-PZPN: Roman Kostrzewski (Bydgoszcz).

Po kwadransie gry, Szubinianka objęła prowadzenie. Świetnym podaniem z prawego skrzydła popisał się Konrad Polawski, zaś bramkarza Łokietka pokonał precyzyjnym strzałem wychodzący na pozycję Fabian Wiśniewski. Goście po po pół godzinie mogli wyrównać, ale po strzale Billy Abbotta, szubinian od straty gola uratował słupek. Potem jeszcze dwukrotnie musiał interweniować Pawlak. Gospodarze spróbowali potem jeszcze dwukrotnie zaskoczyć bramkarza gości strzałami z dystansu, ale zrobili to nieskutecznie.

Za to na początku drugiej połowy mogli, a wręcz powinni prowadzić 2:0. Znów świetnie wyłożył piłkę Polawski, ale Staszak uderzył tuż obok słupka. Następnie groźnie uderzył także z dystansu Krawczyk, ale Ciesielski skutecznie sparował piłkę na rzut rożny. Goście długo nie potrafili zagrozić bramce Pawlaka, lecz gdy to zrobili w końcówce spotkania, to doprowadzili do remisu. Po zamieszaniu w szubińskim polu karnym najprzytomniej zachował się wprowadzony na boisko w ostatnich minutach Jakub Kosztowny.

autor: ~obserwator ligi 2018-06-18 09:09:46

avatar dobry wynik łokietek jest 3 , gratulacje utrzymania

Szubinianka SzubinLider Włocławek
Szubinianka Szubin 0:5 Lider Włocławek